«

»

Maj 27 2019

avatar

Wiktoria 2 w Krzeszowicach

W dniach 25-26 maja w Krzeszowicach pod hasłem ,,Kopalnia talentów” rozegrano turniej szachów klasycznych.

Wiktoria Strączek plasując się na 2 miejscu w turnieju zdobyła tytuł najlepszej kobiety.
Irena Pajer zajęła 2 miejsce a Dominika Chomik 3 w kategorii do lat 10.

Wyniki – runda 7 Drukuj
M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Data ur. Pkt. MBch. Bch. Wins Prog.
1 43 Figiel, Marcin 0 1000 1980 6.5 23.50 31.50 6 27.5
2 1 I Strączek, Wiktoria 1316 1800 2005 5.5 24.50 34.00 5 24.5
3 2 II Pawłowski, Kamil 1090 1800 2008 5.5 23.00 31.50 4 25.0
4 9 III Kacprzyk, Mateusz 0 1600 2008 5.5 20.50 30.00 5 22.0
5 17 IV Izdebski, Kazimierz 0 1400 1961 5.0 22.50 31.00 5 22.0
6 5 II Kacprzyk, Kinga 0 1600 2005 5.0 22.00 30.50 4 22.5
7 3 II Wajda, Krzysztof 0 1800 2008 5.0 21.00 30.50 5 21.0
8 12 III Szmajda, Karolina 0 1400 2007 5.0 21.00 28.00 5 21.0
9 14 IV Kacprzyk, Grzegorz 0 1400 2011 5.0 19.50 27.50 4 20.5
10 7 III Kabaja, Krzysztof 0 1600 1982 5.0 18.50 26.00 5 18.0
11 15 IV Gaj, Bartosz 0 1400 2008 4.5 20.00 28.00 4 15.0
12 35 V Żuradzki, Jakub 0 1200 1985 4.0 21.00 28.50 4 17.0
13 46 Kochan, Mateusz 0 1000 1997 4.0 20.50 28.50 4 19.0
14 16 IV Braś, Antoni 0 1400 2006 4.0 20.50 27.50 4 18.0
15 29 V Szmajda, Norbert 0 1200 1974 4.0 20.00 26.50 4 15.0
16 11 III Pajer, Irena 0 1400 2010 4.0 19.50 29.00 4 17.0
17 4 III Jaworski, Marcin 1115 1600 1976 4.0 19.50 27.50 4 17.0
18 6 III Wnuk, Kamil 0 1600 2008 4.0 18.00 26.00 3 17.0
19 32 V Godyń, Przemysław 0 1200 2000 4.0 17.50 24.00 4 15.0
20 10 III Chomik, Dominika 0 1400 2010 4.0 16.50 23.00 4 16.0
21 44 Kafel, Bartłomiej 0 1000 2003 4.0 16.50 22.50 4 14.0
22 13 III Szmajda, Agata 0 1400 2009 4.0 16.00 22.50 4 17.0
23 39 Kasprzyk,Maciej 0 1000 1985 4.0 16.00 22.50 4 14.0
24 8 III Kabaja, Krystian 0 1600 2011 4.0 16.00 22.00 4 12.0
25 28 V Grela, Kuba 0 1200 2009 3.5 11.50 16.50 2 9.0
26 20 IV Kurdziel, Bartosz 0 1400 2009 3.0 23.00 31.00 3 16.0
27 22 IV Gałosz, Lech 0 1400 2005 3.0 21.00 29.00 3 15.0
28 25 IV Dudzik, Martyna 0 1250 2011 3.0 18.00 25.00 3 13.0
29 27 IV Dudzik, Jowita 0 1250 2009 3.0 18.00 24.00 3 13.0
30 19 IV Dudzik, Patryk 0 1400 2008 3.0 17.50 26.00 3 10.0
31 24 IV Dubis, Aleksandra 0 1250 2010 3.0 17.00 24.00 3 14.0
32 45 Kołodziej, Dariusz 0 1000 2010 3.0 15.50 22.00 2 12.0
33 42 Mirek, Tomek 0 1000 2010 3.0 14.00 18.50 3 10.0
34 23 IV Gondek, Szymon 0 1400 2010 3.0 13.00 18.00 3 12.0
35 30 V Prusak, Bartosz 0 1200 2010 3.0 12.00 17.00 3 8.0
36 21 IV Oczkowicz, Rafał 0 1400 2008 2.5 17.00 24.00 2 13.0
37 26 IV Figiel, Aurelia 0 1250 2008 2.5 16.50 24.00 1 8.5
38 31 V Franczyk, Iwo 0 1200 2011 2.5 13.00 19.00 2 9.5
39 34 V Kacprzyk, Wojciech 0 1200 2013 2.5 13.00 18.00 2 10.5
40 33 V Strączek, Szymon 0 1200 2011 2.0 18.50 26.50 2 10.0
41 18 IV Strączek, Krystian 0 1400 1980 2.0 16.50 24.00 2 12.0
42 48 Rejdych, Jakub 0 1000 2010 2.0 14.50 19.50 1 7.0
43 40 Gędłek, Jakub 0 1000 2008 2.0 14.00 19.00 1 7.0
44 49 Solecki, Wojciech 0 1000 2014 1.5 13.00 18.00 0 8.0
45 47 Chucherko, Adrianna 0 1000 2012 1.5 11.00 15.00 0 6.0
46 38 Gałka, Krzysztof 0 1000 2003 1.0 15.00 22.00 1 5.0
47 41 Kuźnik, Karol 0 1000 2008 1.0 14.00 21.00 0 5.5
48 36 V Talaga, Monika 0 1100 1973 0.0 14.00 20.00 0 0.0
49 37 Gut, Ignacy 0 1000 2013 0.0 12.00 17.00 0 0.0

CZCIONKA
ZMIANA KOLORU