maj 27 2019

Michał Kaszuba zwycięzcą Międzywojewódzkich Mistrzostw Najmłodszych w szachach o Puchar Przedszkola Samorządowego w Alwerni

Po raz VIII Przedszkole Samorządowe w Alwerni wspólnie z KS Chess in Chrzanow, UKS przy SP 8 Chrzanów pod patronatem Burmistrza Alwerni podsumowali otwartym turniejem rok szkolenia szachowego w szkołach i przedszkolach.
VIII Międzywojewódzkie Mistrzostwa Najmłodszych w szachach o Puchar Przedszkola Samorządowego w Alwerni zwyciężył uczeń SP Kwaczała Michał Kaszuba. Puchar Burmistrza Beaty Nadziei-Szpili w klasyfikacji drużynowej powędrował do przedszkolaków i uczniów z SP 8 Chrzanów.
W VIII Międzywojewódzkich Mistrzostwach Najmłodszych w szachach o Puchar Przedszkola Samorządowego w Alwerni wzięło udział ponad 100 osób.
57 najmłodszych szachistów oraz ich opiekunowie przez 5 godzin uczestniczyli w szachowych rozgrywkach dla 5,6,7 i 8 latków uatrakcyjnionych wspaniałą oprawą przez załogę Przedszkola Samorządowego w Alwerni. Doskonała pogoda pozwoliła na skorzystanie z atrakcji grilla, placu zabaw. Zawodom towarzyszył pokaz udzielania pierwszej pomocy oraz prelekcja na temat profilaktyki przeciwalkoholowej, piękne nagrody, świetna obsługa sędziowska oraz występ zespołu Gama przed ceremonią wręczenia nagród.
W zakończeniu zawodów uczestniczyli:
Tomaszewski Tomasz Przewodniczący RM Alwernia, Buczek Leokadia Kierownik Referatu Oświaty w Alwerni, Drabiec Katarzyna Radna Gminy Alwernia, Dyrektor PS Alwernia Biel Jolanta oraz organizator Prezes KS Chess in Chrzanow Sadzikowski Marian.

Wyniki :

do 8 lat :

1. Kaszuba Michał SP Kwaczała, 2.Nowakowski Adam SP 2 Dobczyce, 3.Karcz Nataniel SP 48 Kraków.

1.Kołodziej Lena SP 1 Dobczyce, 2.Gładysek Milena SP 6 Chrzanów, 3.Kukulska Natalia SP 48 Kraków.

do 7 lat :

1. Przybyś Bruno SP 8 Chrzanów, 2. Mazgaj Olivier SP 8 Chrzanów, 3.Kieca Szymon ZSP nr 5 Gliwice.
1.Drozd Julia SP Staniątki, 2.Zabrzańska Róża ZSP PS Młoszowa, 3.Sakowska Zofia SP Staniątki.

do lat 6:

1.Jamka Wojciech PS 1 Dobczyce, 2.Leszczyński Jakub Montesori Raciborowice, 3.Siódmok Maksymilian PS Bielankowo.
1.Stasik Zoja PS Bielankowo, 2.Kołodziej Maja PS 1 Dobczyce, 3.Piotrowska Melania PS Bielankowo.
do 5 lat:

1.Mąsior Adrian PS 3 Chrzanów, 2.Leszczyński Maciej Montesori Raciborowice.
1.Pajer Paulina SP 8 Chrzanów.

Drużynowo o Puchar Burmistrza Alwerni Beaty Nadziei-Szpili :

1.SP 8 Chrzanów 18 pkt, 2.SP 48 Kraków 18 pkt, 3.PS Bielankowo 14,5 pkt, 4.PS Regulice 13 pkt, 5.PS Alwernia 12,5 pkt, 6.SP 1 Dobczyce 12 pkt.

Mistrzostwa Gminy Alwernia :

do lat 8 : 1.Kaszuba Michał SP Kwaczała,2.Lachendro Jakub SP Alwernia.
do lat 7: 1.Mazgaj Olivier Regulice, 2.Rybotycki Karol PS Regulice, 3.Popiel Jakub PS Regulice.
1.Kwatera Aleksandra PS Grojec, 2.Budzyńska Amelia PS Alwernia, 3.Maślanka Lena PS Alwernia.
do lat 6 – 1.Krakowski Jan PS Regulice, 2.Chodacki Nikodem PS Regulice.
1.Węgrzyn Wiktoria PS Regulice.
Zawody zorganizowali : Klub Sportowy Chess in Chrzanow oraz UKS przy SP 8 Chrzanów przy współpracy z Przedszkolem Samorządowym w Alwerni, Gminą Alwernia oraz Burmistrzem Beatą Nadzieją-Szpilą.

One way to do this is to write your own research paper by simply taking notes while listening to

Some of them believe writing an article is a process and they have to affordable-papers.net sit right down and do it one by one.

someone talk.