Archiwum – 2013 – Nowsze

Wyniki naszych


 

Banner

IMAG5149Nowa Julka ?

W rozgrywanym w Krakowie tradycyjnym Festiwalu Szachowym Cracovia 2014 świetnie wystartowała w grupie D Julia Mazgaj. Zajęła II miejsce w grupie do 12 lat wśród dziewcząt.W kilku grupach trenowało na przełomie roku kilku innych naszych zawodników.

Wyniki – klasyfikacja dziewcząt gr D. Sklasyfikowanych 16 zawodniczek. Print
No. Place Title Name Fed. FIDE Local Total MBch. Bch. Prog. Wins
1 3 Rosenhain, Rachela GER 1603 1603 6.5 40.50 53.00 34.0 6
2 5 II+ Mazgaj, Julia POL 0 1600 6.5 40.00 51.50 39.0 6
3 7 II Dadełło, Barbara POL 1181 1600 6.0 40.00 51.50 32.0 5
4 8 II Surpeta, Julia POL 0 1600 6.0 38.50 49.50 35.0 6
5 11 II Dyląg, Emilia POL 1363 1600 5.5 37.50 49.50 29.0 4
6 13 III Janiak, Izabela POL 0 1400 5.5 36.00 45.00 28.0 5
7 24 III Zabłocka, Katarzyna POL 0 1400 5.0 30.00 39.50 20.0 5
8 25 II Mucha, Marta POL 1136 1600 4.5 33.50 44.00 28.0 4
9 29 III Kochanowicz, Emilia POL 0 1400 4.0 33.00 41.00 25.0 4
10 30 III Kucharska, Helena POL 0 1400 4.0 30.50 40.00 22.0 3

 

Sklasyfikowano 36 chłopców w gr. D

13 19 III Meers, Hubert POL 0 1600 5.0 35.00 44.50 27.0 5

Karol Perończyk zajął III miejsce w grupie C 

Place S.No. Title Name Fed. FIDE Local Club Total MBch. Bch. Prog. Wins Ruz Norm Chg (Ru)
1 13 II Kowalewski, Władysław POL 1701 1800 KKSz Kraków 7.5 39.50 48.50 39.0 6 2020 I 1,77
2 16 II+ Szczepański, Henryk POL 1689 1800 7.5 38.50 50.00 37.0 7 2040 I 2,01
3 3 II+ Perończyk, Karol POL 1780 1800 UKS przy SP 8 Chrzanów 7.0 40.00 52.00 36.0 5 1960 0,64
4 34 II Wiśniewski, Jacek POL 1551 1800 UKS Szachylice Chylice 7.0 37.00 49.00 35.0 7 1956 2,47
5 43 II Przybycień, Michał POL 1489 1800 MKS KSOS Kraków 7.0 36.50 45.50 33.5 6 1820 3,54
6 14 I Chylewski, Patryk POL 1700 2000 UKS Szachylice Chylice 6.5 38.50 47.50 40.0 6 2000 1,15
7 23 II+ Bandyk, Sebastian POL 1637 1800 UKS przy SP 8 Chrzanów 6.5 35.50 45.50 31.0 6 2000 1,25

W grupie B ambitnie walczyła Honorata Kucharska. Sklasyfikowano 16 kobiet.

No. Place Title Name Fed. FIDE Local Total MBch. Bch. Prog. Wins
1 12 WCM Mucha, Magdalena POL 1953 2000 6.0 36.50 46.50 33.0 4
2 16 k Głuszko, Monika POL 1900 2000 6.0 34.50 44.50 27.0 6
3 33 k+ Kasperek, Joanna POL 2020 2000 5.0 35.00 45.50 28.5 3
4 37 I++ Dadełło, Aleksandra POL 1845 1900 5.0 29.00 39.00 19.5 4
5 46 I Tracz, Marcelina POL 1740 1800 4.5 32.50 41.00 20.0 3
6 48 I Kucharska, Honorata POL 1701 1800 4.5 31.50 41.00 19.5 4
7 52 I Parol, Pola POL 1696 1800 4.5 31.00 39.50 21.5 3
8 55 I Łęczek, Weronika POL 1588 1800 4.5 28.50 37.00 19.0 4

Adamczyk Paweł IMAG4405Paweł Adamczyk w Słowacji

Paweł wywalczył IV miejsce w turnieju w Słowackiej Trstenie.

Wynik końcowy po 9 rundach

M-sce SNr Nazwisko Fed Rg Klub/miasto Pkt  TB 1  TB 2  TB 3
1 5 Mrozinski Pawel POL 2040 8.0 54.5 42.5 48.25
2 1 Oprea Erik SVK 2180 Sk Strelec Devinska Nova Ves 7.5 50.5 39.5 39.25
3 2 Palider Pavol SVK 2114 Msk Dolny Kubin 6.5 50.0 39.0 33.50
4 18 Adamczyk Pawel POL 1732 6.5 47.0 39.0 28.75
5 6 Murin Pavol SVK 2033 Msk Dolny Kubin 6.0 50.5 38.5 28.50
6 4 Hrnciar Roman SVK 2081 Msk Dolny Kubin 6.0 49.5 37.5 27.50

VII Memoriał Szachowy Dziewięciu z Wujka – do lat 8

Dom Kultury KWK Wujek  2013-12-22/2013-12-22 P’15

M-ce

Nr

Tytuł

Nazwisko Imię

Fed.

Ranking

Klub

Pkt.

MBch.

Bch.

1

4

III

ŁYSZCZARZ, Konrad

POL

1600

UKS przy SP 8 Chrzanów

8.0

44.50

56.50

2

7

III

TURSKI, Bartłomiej

POL

1600

UKS Czarny Koń Olkusz

8.0

39.50

50.50

3

18

IV

CZERNECKI, Andrzej

POL

1400

Rodlo Opole

7.0

42.00

53.50

14

14

III

STRĄCZEK, Wiktoria

POL

1400

UKS przy SP 8 Chrzanów

6.0

29.50

35.50

16

5

III

MEERS, Hubert

POL

1600

UKS przy SP 8 Chrzanów

5.5

38.00

49.50

21

16

III

ZAJĄC, Patrycja

POL

1400

UKS przy SP 8 Chrzanów

5.0

35.00

43.50

 

IV Mikołajkowy Turniej Szachowy Grupa A,  MOKiS Myślenice  2013-12-13/2013-12-15

M-ce

Nr

Tytuł

Nazwisko Imię

R. FIDE

Ranking

Pkt.

MBch.

Bch.

Wins

Prog.

Ruz

Chg

1

1

k

Mucha, Roman

2179

2200

8.0

35.50

46.00

7

41.5

2200

0.17

2

7

II+

Wilk, Maciej

1705

1800

6.0

35.50

47.00

5

30.5

2040

1.57

3

3

I+

Chmiel, Marcin

2014

2100

5.5

36.50

48.00

5

29.5

2125

0.23

5

9

II+

Bandyk, Sebastian

1637

1800

5.0

34.00

43.00

3

27.0

1930

0.91

8

12

II

Pniaczek, Marek

1499

1800

4.5

33.00

43.00

3

22.0

1870

1.35

                         

10

6

II+

Adamczyk, Paweł

1732

1800

4.5

32.50

43.00

3

23.5

1890

-0.69

Szachowa Reprezentacja  UKS przy SP 8 Chrzanów wśród największych szachowych gwiazd Europy !

IMAG5190 IMAG5186

 

 

IMAG5184IMAG5207  IMAG5180 IMAG5202

Honorata Kucharska, Amelia Pyzio, Emilia Dyląg, Marta Mucha, Konrad Łyszczarz, Wiktoria Strączek i Helena Kucharska oraz, oczywiście trener Marian Sadzikowski udając się do Warszawy na międzynarodowy festiwal szachowy, w skład którego wchodzą mistrzostwa Europy w szachach szybkich i w szachach błyskawicznych, spróbowali swoich sił wśród wielu   z renomowanych, szachowych zawodników.

W rozgrywkach w szachach błyskawicznych trzynastego grudnia, wzięło udział 437 zawodników(w tym 76 kobiet), z czego 39 zawodników posiadało tytuł arcymistrza. W zawodach rozgrywanych w Pałacu Kultury i Nauki zawodnicy rozgrywali 11 pojedynków składających się z dwóch partii.

W sobotę czternastego grudnia rozpoczął się drugi z turniejów rozgrywanych w ramach Międzynarodowego Festiwalu Turniejów Szachowych Metlife Amplico. 747 zawodników (w tym 144 kobiet) z 29 krajów stanęło w szranki o tytuł mistrza Europy w szachach szybkich.

Nasi zawodnicy mieli okazję poznać wielkie szachowe nazwiska, poprzyglądać się grze największych, poczuć atmosferę szachowych zmagań na bardzo wysokim poziomie. Choć  ciężko było przebić się przez ogromnego ducha walki, często dużo starszych i bardziej doświadczonych zawodników a do zwycięstwa potrzeba było obok umiejętności – sprytu i czasem nawet więcej niż odrobiny szczęścia, wróciliśmy z ogromem doświadczeń i własnymi sukcesami.

W turnieju blitza,w klasyfikacji juniorek :do lat 12, Honorata Kucharska wywalczyła brąz. W klasyfikacji juniorek do lat 8 pierwsze i drugie miejsce zajęły odpowiednio-Helena Kucharska i Wiktoria Strączek. W klasyfikacji juniorów do lat 8, drugie miejsce zajął Konrad Łyszczarz. Konrad okazał się naszym czarnym koniem, jego gra zaskoczyła nie jednego przeciwnika.

IMAG5217 IMAG5222 IMAG5218 IMAG5227 IMAG5211 IMAG5199 IMAG5197 IMAG5188 IMAG5183 IMAG5182 IMAG5179 IMAG5181  IMAG5214

Zapraszamy do lektury na stronie Polskiego ZwIMAG5204iązku Szachowego : http://www.poloniachess.pl/amplico2013/pl/

European Rapid Chess Championship 2013 Warsaw 2013-12-14/2013-12-15
Tempo gry: 15′ + 10” na ruch

M-ce

Nr

Tytuł

Nazwisko Imię

Fed.

R. FIDE

Ranking

Pkt.

Rn-1

CBch

Bch.

Wins

1

11

GM

Rapport, Richard

HUN

R 2661

2687

9,5

2524

80,50

86,50

8

2

1

GM

Malakhov, Vladimir

RUS

R 2756

2716

9,5

2500

79,50

85,00

8

3

17

GM

Petrosian, Tigran L.

ARM

R 2637

2648

9,5

2333

76,00

81,50

9

319

303

I

Sadzikowski, Marian

POL

R 1902

2000

6,0

1782

55,50

59,50

 

418

479

I

Kucharska, Honorata

POL

R 1583

1800

5,0

2011

58,00

61,00

 

456

554

III

Łyszczarz, Konrad

POL

0

1600

5,0

1911

50,00

53,00

5

586

564

II

Dyląg, Emilia

POL

R 1356

1600

4,0

1808

53,00

56,50

4

599

595

II

Mucha, Marta

POL

R 1163

1600

4,0

1729

43,50

45,50

4

600

585

II+

Pyzio, Amelia

POL

R 1259

1600

4,0

1719

48,00

51,50

4

619

646

III

Kucharska, Helena

POL

0

1400

4,0

1630

44,50

47,50

4

692

650

III

Strączek, Wiktoria

POL

0

1400

3,0

1585

43,50

45,00

3

 

European Blitz Chess Championship 2013 Warsaw 2013-12-13/2013-12-13
Tempo gry: 3′ + 2” na ruch


M-ce

Nr

Tytuł

Nazwisko Imię

Fed.

R. FIDE

Ranking

Pkt.

Rn-1

CBch

Bch.

Wins

1

1

GM

Korobov, Anton

UKR

B 2753

2713

18,5

2550

154,00

166,00

8

2

6

GM

Tkachiev, Vladislav

FRA

B 2688

2637

17,0

2532

148,00

160,00

7

3

14

GM

Socko, Bartosz

POL

B 2618

2500

17,0

2497

143,00

152,50

7

180

266

I

Sadzikowski, Marian

POL

B 1808

2000

11,5

2106

109,00

117,00

 
                       

270

346

I

Kucharska, Honorata

POL

B 1533

1800

10,0

1939

108,00

117,50

2

345

374

III

Łyszczarz, Konrad

POL

B 1400

1600

9,0

1735

89,50

93,00

3

385

377

II+

Pyzio, Amelia

POL

B 1380

1600

7,5

1829

87,50

91,50

3

404

382

II

Mucha, Marta

POL

B 1358

1600

7,0

1689

85,50

88,50

1

411

378

II

Dyląg, Emilia

POL

B 1365

1600

6,5

1781

90,00

95,00

2

423

414

III

Kucharska, Helena

POL

0

1400

5,5

1551

71,00

74,00

0

425

416

III

Strączek, Wiktoria

POL

0

1400

5,0

1790

82,50

86,50

1

BARBÓRKOWY TURNIEJ SZACHOWY

Czerwionka – Leszczyny  2013-12-08 , p15

Do lat 14

M-ce

Nr

Tytuł

Nazwisko Imię

R. FIDE

Ranking

Klub

Pkt.

MBch.

Bch.

1

2

I

Kucharska, Honorata

R 1583

1800

UKS przy SP 8 Chrzanów

7.5

31.50

40.50

2

3

I

Cieślak, Wiktoria

R 1583

1800

MKSZ Rybnik

7.0

31.50

40.50

3

4

II

Żyliński, Piotr

R 1538

1800

UKS OGNISKO RYDUŁTOWY

7.0

31.00

40.00

9

9

II+

Pyzio, Amelia

R 1259

1600

UKS przy SP 8 Chrzanów

3.5

31.50

40.50

10

12

II+

Mazgaj, Julia

0

1600

UKS przy SP 8 Chrzanów

2.5

30.00

39.00

Do lat 10

M-ce

Nr

Tytuł

Nazwisko Imię

Fed.

R. FIDE

Ranking

Klub

Pkt.

MBch.

Bch.

1

7

III

Panek, Bartosz

POL

0

1600

KSZ SKOCZEK Czerwionka-Leszczyny

6.5

37.00

47.50

2

2

II

Szeliga, Sebastian

POL

1201

1800

KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice

6.5

33.50

40.50

3

1

II

Dyląg, Emilia

POL

R 1356

1600

UKS przy SP 8 Chrzanów

6.0

37.50

46.50

13

12

IV

Walenciak, Ignacy

POL

0

1400

UKS przy SP 8 Chrzanów

1.0

31.00

39.00

Do 8 lat

M-ce

Nr

Tytuł

Nazwisko Imię

Fed.

Ranking

Klub

Pkt.

MBch.

Bch.

1

5

III

Oleksy, Krzysztof

POL

1600

MUKS Smerfy Rybnik

8.0

40.50

51.50

2

4

III

Bogusz, Alan

POL

1600

PSSz Pszczyna

7.0

40.50

50.50

3

1

II

Piechota, Kamil

POL

1800

UKS Ognisko Rydułtowy

7.0

39.50

51.00

4

2

III

Łyszczarz, Konrad

POL

1600

UKS przy SP 8 Chrzanów

6.5

41.00

53.00

7

13

IV

Skorupka, Arkadiusz

POL

1400

UKS przy SP 8 Chrzanów

6.0

34.50

45.50

11

8

III

Kucharska, Helena

POL

1400

UKS przy SP 8 Chrzanów

5.0

38.50

49.00

18

6

III

Strączek, Wiktoria

POL

1400

UKS przy SP 8 Chrzanów

4.0

35.00

45.00

I Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Szachowy

Andrychów  2013-12-08  P-15

GRUPA B (DZIEWCZĘTA I CHŁOPCY)-ROCZNIK 2001 I MŁODSI (DO LAT 12)

GRUPA C (DZIEWCZĘTA I CHŁOPCY)-ROCZNIK 2005 I MŁODSI (DO LAT  8)

GRUPA C

M-ce

Nr

Tytuł

Nazwisko Imię

Ranking

Klub

Data ur.

Pkt.

MBch.

Bch.

Prog.

1

1

III

Turski, Bartłomiej

1600

UKS Czarny Koń Olkusz

2005-11-25

7.0

23.50

32.00

28.0

2

2

III

Meers, Hubert

1600

UKS przy SP 8 Chrzanów

2007-06-01

6.0

21.50

32.50

25.0

3

8

IV

Marszałek, Jakub

1400

SP27 Bielsko Biała

2006-06-19

5.5

21.00

31.50

22.5

6

9

IV

Środa, Bartłomiej

1400

UKS SP Chrzanów

2006-06-20

5.0

19.00

26.50

21.0

 

GRUPA B

M-ce

Nr

Tytuł

Nazwisko Imię

Ranking

Klub

Data ur.

Pkt.

MBch.

Bch.

Prog.

1

1

II

Namyślak, Piotr

1800

UKS SP1 Jedynka Tychy

2002-12-04

7.0

22.00

29.50

28.0

2

2

II

Wrona, Florian

1800

MKS MOS Wieliczka

2004-07-17

6.0

22.00

32.00

25.0

3

6

III

Gawrońska, Izabela

1400

UKS przy SP 8 Chrzanów

2004-07-17

5.0

24.00

33.00

22

7

3

II

Gawrońska, Zuzanna

1600

UKS przy SP 8 Chrzanów

2004-07-17

4.5

21.50

31.50

21.5

XII Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Szachowy dla dzieci

Gliwice  2013-12-07/2013-12-07, p -15

Grupa A (do lat 8)

M-ce

Nr

Tytuł

Nazwisko Imię

R. FIDE

Ranking

Klub

Pkt.

MBch.

Bch.

Wins

Prog.

1

13

III

Frank, Adam

0

1400

BŠŠ Frýdek – Místek

7.5

44.50

57.50

7

36.5

2

12

III

Łyszczarz, Konrad

0

1600

UKS przy SP 8 Chrzanów

7.5

43.00

54.00

7

39.5

3

1

II

Stalmach, Richard

1592

1592

BŠŠ Frýdek – Místek

7.0

44.00

56.50

7

37.0

13

7

III

Meers, Hubert

0

1600

UKS przy SP 8 Chrzanów

6.0

38.00

49.50

5

33.0

17

16

III

Zając, Patrycja

0

1400

UKS przy SP 8 Chrzanów

6.0

35.00

45.00

6

29.0

36

17

III

Kucharska, Helena

0

1400

UKS przy SP 8 Chrzanów

5.0

34.50

44.50

5

27.0

59

31

IV

Środa, Bartłomiej

0

1400

UKS przy SP 8 Chrzanów

4.0

28.50

38.00

4

20.0

61

15

III

Strączek, Wiktoria

0

1400

UKS przy SP 8 Chrzanów

4.0

28.50

37.50

4

22.0

Grupa B (do lat 10)

M-ce

Nr

Tytuł

Nazwisko Imię

R. FIDE

Ranking

Klub

MBch.

MBch.

Bch.

Wins

Prog.

1

14

II

Koszewski, Daniel

0

1800

AKS Mikołów

7.5

37.50

47.50

7

36.5

2

9

II

Chłopecki, Mateusz

R 1285

1800

Akademia Szachowa Gliwice

7.0

42.00

53.00

6

39.0

3

3

II

Sokalla, Tomasz

R 1416

1800

Akademia Szachowa Gliwice

7.0

41.00

52.50

6

38.0

8

13

II

Mucha, Marta

R 1163

1600

UKS przy SP 8 Chrzanów

6.0

34.50

44.50

6

28.0

25

5

II

Dyląg, Emilia

R 1356

1600

UKS przy SP 8 Chrzanów

4.5

32.50

41.50

4

24.0

Grupa C (do lat 13)

M-ce

Nr

Tytuł

Nazwisko Imię

R. FIDE

Ranking

Klub

Pkt.

MBch.

Bch.

Wins

Prog.

1

2

I

Stebel, Agata

R 1711

1800

UKS Ognisko Rydułtowy

7.5

41.50

52.50

7

37.5

2

1

I

Bilczewski, Kacper

R 1822

2000

UKS Ognisko Rydułtowy

7.0

41.00

52.50

6

37.5

3

11

II+

Polczyk, Mikołaj

R 1535

1800

UKS Ognisko Rydułtowy

7.0

37.00

47.50

6

34.0

9

5

I

Kucharska, Honorata

R 1583

1800

UKS przy SP 8 Chrzanów

5.5

35.00

44.50

5

27.0

34

35

II+

Mazgaj, Julia

0

1600

UKS przy SP 8 Chrzanów

3.0

26.50

33.50

0

15.5

XIII Powiatowy Turniej  Szachowy z Okazji Świętego Mikołaja

w Wieliczce, 2013-12-07

M-ce

Nr

Tytuł

Nazwisko Imię

R. FIDE

Ranking

Klub

Pkt.

MBch.

Bch.

Wins

Prog.

Ruz

1

1

II

Dębowska, Michalina

1443

1600

MKS MOS Wieliczka

6.0

22.50

31.00

5

25.5

1732

2

4

II

Misiewicz, Natalia

0

1600

UKS GONIEC Staniątki

5.5

22.00

30.50

5

21.0

1669

3

3

II+

Budkiewicz, Magdalena

R 1208

1600

UKS GONIEC Staniątki

5.0

23.00

32.00

3

21.5

1613

5

2

II+

Pyzio, Amelia

R 1259

1600

UKS przy SP 8 Chrzanów

5.0

22.00

30.50

4

23.5

1632

 

II Ogólnopolski Andrzejkowy Turniej Szachowy dla dzieci Mysłowice,  2013-11-30/2013-12-01, p60

do 8 lat

M-ce

Nr

Tytuł

Nazwisko Imię

Fed.

R. FIDE

Ranking

Klub

Pkt.

MBch.

Bch.

Ruz

Norma

1

2

II

Horoszczak, Adam

POL

0

1800

UKS Jedynka Bełchatów

7.0

21.50

30.00

1900

 

2

5

III

Łyszczarz, Konrad

POL

0

1600

UKS przy SP 8 Chrzanów

5.5

21.00

31.00

1732

 

3

10

IV

Bogusz, Alan

POL

0

1400

PSSz Pszczyna

5.0

20.50

27.50

1600

 

9

8

III

Strączek, Wiktoria

POL

0

1400

UKS przy SP 8 Chrzanów

4.0

20.50

28.00

1475

 

19

9

III

Zając, Patrycja

POL

0

1400

UKS przy SP 8 Chrzanów

3.0

16.50

25.50

1275

                                               

Do 10 lat

M-ce

Nr

Tytuł

Nazwisko Imię

R. FIDE

Ranking

Klub

Pkt.

MBch.

Bch.

Norma

1

11

III

Warchoł, Bartosz

0

1600

TS Wisła Kraków

6.5

22.50

29.50

II

2

4

II

Chłopecki, Mateusz

1280

1800

Akademia Szachowa Gliwice

6.0

20.00

30.00

 

3

3

II

Giędosz, Rafał

1328

1800

UKS Pałac Młodzieży Katowice

5.0

21.00

30.50

 

7

7

II

Mucha, Marta

1136

1600

UKS przy SP 8 Chrzanów

4.0

20.50

29.00

 

9

12

III

Gawrońska, Izabela

0

1400

UKS przy SP 8 Chrzanów

4.0

18.50

26.50

 

12

1

II

Dyląg, Emilia

1363

1600

UKS przy SP 8 Chrzanów

3.5

21.50

31.00

 

14

8

II

Gawrońska, Zuzanna

0

1600

UKS przy SP 8 Chrzanów

3.5

16.00

22.00

 

Do lat 12

M-ce

Nr

Tytuł

Nazwisko Imię

Fed.

R. FIDE

Ranking

Klub

Pkt.

MBch.

Bch.

Norma

1

7

II

Fiedorek, Michał

POL

0

1800

ASSz Miedź Legnica

6.0

21.50

29.50

 

2

3

I

Gredka, Dominika

POL

1458

1800

ChTS Chorzów

5.0

22.00

31.00

 

3

2

II

Mańka, Mateusz

POL

1480

1800

Akademia Szachowa Gliwice

5.0

20.50

29.00

 

7

8

II+

Mazgaj, Julia

POL

0

1600

UKS przy SP 8 Chrzanów

4.0

20.00

28.00

 

X MEMORIAŁ STANISŁAWA ŁOBAZIEWICZA Turniej Główny

Krzeszowice  2013-11-30/2013-11-30 P-15

M-ce

Nr

Tytuł

Nazwisko Imię

Fed.

R. FIDE

Ranking

Klub

Pkt.

MBch.

Bch.

Prog.

Wins

Uwagi (f)

Ruz

1

1

GM

Malaniuk, Vladimir P

UKR

R 2545

2500

AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska

7.5

41.50

53.50

37.0

6

 

2520

2

4

IM

Golubka, Petr

UKR

R 2424

2400

 

7.5

40.50

52.00

39.5

6

 

2520

3

5

m

Klekowski, Maciej

POL

R 2365

2300

UKS Hetman Częstochowa

6.5

42.50

54.50

36.5

6

 

2420

37

32

I

Sadzikowski, Marian

POL

R 1902

2000

OLIMPIJCZYK Chrzanów

4.0

28.50

39.00

18.0

4

 

1970

50

50

II+

Pyzio, Amelia

POL

R 1259

1600

UKS przy SP 8 Chrzanów

3.0

26.00

32.50

13.0

3

J-ka

1670

 turniej dzieci urodzonych 2001 i młodsi

M-ce

Nr

Tyt.

Nazwisko Imię

Elo

Rank.

Pkt.

MBch.

Bch.

Prog.

L.Z.

1

3

III

Bąchór, Tomasz

0

1600

6.5

22.00

31.50

26.5

6

2

2

II

Wrona, Florian

0

1800

6.5

21.00

30.00

26.5

6

3

1

II

Szarota, Jakub

0

1800

5.0

21.50

31.00

21.0

5

4

10

IV

Fudała, Michał

0

1400

5.0

20.50

30.00

17.0

5

5

6

III

Kucharska, Helena

0

1400

4.0

21.00

30.00

21.0

4

MECZ RYBNIK -CHRZANÓW      79-80

KLASY IV-VI

M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Szkoła Pkt. MBch. Bch. Uwagi (f)
1 2 II+ Pyzio, Amelia B 1380 1600 SP 8 Chrzanów 6.0 22.50 31.50 5
2 5 II Mucha, Marta B 1358 1600 SP 8 Chrzanów 6.0 20.50 29.50 4
3 1 II Frydrych, Łukasz 1510 1800 Sp 2 Rybnik 5.5 23.00 32.00 5

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2013/ti_6042/results.html?l=pl&tb=10_

KLASY I-III

M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Szkoła Pkt. MBch. Bch. Uwagi (f)
1 1 III Łyszczarz, Konrad B 1400 1600 SP 8 Chrzanów 6.0 25.00 34.00 2
2 3 III Meers, Hubert 0 1600 UKS przy SP 8 Chrzanów 6.0 22.50 31.50  
3 10 IV Skorupka, Arkadiusz 0 1400 SP 8 Chrzanów 6.0 22.50 29.50 2

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2013/ti_6043/results.html?l=pl&tb=10_

IV Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MOKSiR

Grupa open A