«

»

Kwi 19 2018

avatar

VII Międzywojewódzkie Mistrzostwa Najmłodszych w Przedszkolu w Alwerni.

14 kwietnia rozegrano VII Międzywojewódzkie Mistrzostwa Najmłodszych w Przedszkolu w Alwerni.
Wspaniała impreza, organizacja, atmosfera i co ważne pogoda !!! Poziom szkolonych przedszkolaków rośnie !!! Miło było obserwować jak dzieciaki bawiące się w szachy 2,3 rok potrafią już swobodnie rozgrywać partie szachowe, wykonywać kombinację i matować.
Wystartowało aż 130 najmłodszych szachistów, które przyjechały z bliższych i dalszych miejscowości od Przeworska do Gliwic.
Klasyfikację drużynową przedszkoli o Puchar Burmistrza Alwerni Tomasza Siemka zwyciężyła ekipa z SP 48 Kraków przed PS Kwaczała i SP 8 Chrzanów. Kolejne miejsca PS Alwernia, PS 2 Trzebinia, NP 100 Bajek w Chrzanowie.
Grupa 8 lat :
1. Tim Wojciech z Katowic.
2. Jamka Jakub z Dobczyc.
Miejsca 3-6 zajęli uczniowie SP 8 Chrzanów Baliś Sebastian, Zychowicz Bartosz, Kwapisz Piotr, Zabrzański Marcin.
Najlepsi z Alwerni
1. Kołodziej Dariusz SP Alwernia
2. Mirek Jakub SP Brodła
3. Soszka Wojciech SP Kwaczała
4. Bylica Miłosz SP Grojec
5. Kotra Franciszek SP Alwernia
6. Gorznik Wiktor SP Alwernia

1. Drozd Gabriela Staniątki
2. Gędoś Martyna SP Dulowa
3. Pajer Irena SP 8 Chrzanów
4. Smitka Urszula SP Okleśna
5. Hamerska Weronika SP 62 Kraków
6. Rusiecki Katarzyna SP 48 Kraków
7. Socha Maja SP 8 Chrzanów
Najlepsi z Alwerni :
1.Smitka Urszula SP Okleśna
2. Popiel Martyna SP Regulice
3. Wołek Maja SP Brodła

Grupa do 7 lat
1. Musiał Bartosz PS 24 Jaworzno
2. Kacprzyk Grzegorz PS 2 Trzebinia
3. Kaszuba Michał PS Kwaczała
4. Rojewski Kacper SP 48 Kraków
5. Kieca Szymon Gliwice
6. Mazgaj Olivier SP 8 Chrzanów
7. Jamka Wojciech Dobczyce
8. Strączek Szymon SP 8 Chrzanów
Najlepsi z Alwerni
1. Kaszuba Michał PS Kwaczała
2. Mazgaj Olivier SP 8 Chrzanów
3. Bolech Sebastian PS Alwernia
4. Maślanka Mateusz PS Kwaczała
5. Lachendro Jakub PS Alwernia
6. Mitka Franciszek PS Grojec

1. Czajka Faustyna Przeworsk
2. Polakiewicz Blanka Olkusz
3. Gładysek Milena PS 4 Chrzanów
4. Kołodziej Lena Dobczyce
5. Dudzik Martyna Krzeszowice
6. Łapczyńska Magdalena Wieliczka

Najlepsi z Alwerni
1. Taborska Aleksandra PS Alwernia
2. Żbik Michalina PS Alwrnia
3. Siemek Maja PS Alwernia
4. Hudzik Julia PS Alwernia
5. Wieczorek Natalia PS Kwaczała
6. Baran Elżbieta PS Alwernia
Imprezę zrealizowano przy wsparciu finansowym z budżetu Województwa Małopolskiego, Burmistrza Alwerni Tomasza Siemka, Przedszkola Samorządowego w Alwerni, UKS przy SP 8 Chrzanów.

CZCIONKA
ZMIANA KOLORU