«

»

Kwi 24 2018

avatar

Tomek zagrał w mocno obsadzonym turnieju o Puchar Burmistrza Wadowic

II Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Wadowic był bardzo mocno obsadzony. 14. miejsce Tomka Musiała (przy 26. numerze startowym) należy chyba uznać za sukces. Dodatkowo warto zwrócić uwagę, że na 54 startujących zawodników właśnie Tomek zaliczył największy wzrost rankingowy ( Musiał, Tomasz POL B 1774 2003 6.0 11 2033 2.94)  

II Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Wadowic-Grand Prix Wadowic-810
Wadowice os.Kopernika 10 (Spółdzielnia Mieszkaniowa) 2018-04-14/2018-04-14
Wyniki – runda 13
M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię Fed. R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch.
1 1 IM Mirzoev, Emil UKR B 2471 2471 Ukraine 11.0 91.50 108.00
2 2 IM Bogdanov, Egor UKR B 2421 2421 Ukraine 10.0 90.50 107.50
3 7 FM Gumularz, Szymon POL B 2341 2300 KSZ Polonia Wrocław 10.0 90.00 107.00
4 3 FM Peng, Li Min UKR B 2418 2418 Ukraine 9.0 93.00 111.00
5 5 FM Wiewióra, Eneasz POL B 2398 2300 SSz GMINY PAWŁOWICE 9.0 91.50 108.00
6 6 GM Grabarczyk, Mirosław POL B 2384 2600 Stowarzyszenie AS Płock 9.0 90.50 107.50
7 8 FM Piesik, Piotr POL B 2270 2300 UKS Hetman Częstochowa 8.5 86.50 104.00
8 12 k Bogdanov, Ignat UKR B 2087 2100 KU AZS Politechnika Lubelska 8.5 85.00 98.00
9 4 k Kyć, Jerzy POL B 2407 2200 MKS Sandecja Nowy Sącz 8.0 87.50 104.50
10 10 k Słabek, Grzegorz POL B 2151 2200 TS WISŁA KRAKÓW 7.5 91.50 108.50
11 11 k Buś, Konrad POL B 2150 2200 MKS MOS Wieliczka 7.5 87.50 103.50
12 9 k Kumor, Lukasz POL B 2163 2200 KS Korona Kraków 7.5 86.50 103.00
13 17 I Jajte-Pachota, Maciej POL B 1929 2000 KKSz Kraków 7.5 82.50 98.00
14 26 I++ Musiał, Tomasz POL B 1774 2100 UKS przy SP 8 Chrzanów 7.5 82.00 97.50
15 13 I++ Golenia, Wojciech POL B 2059 2100 MKS MOS Wieliczka 7.5 80.00 91.50
16 19 k Kieres, Tadeusz POL B 1894 2200 Kielce 7.5 78.50 92.50
17 20 I Bury, Piotr POL B 1884 2000 LKS Wisła Strumień 7.5 74.50 90.50
18 16 I++ Byrski, Jacek POL B 1935 2100 TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 7.5 72.00 86.00
19 14 I++ Szczerba, Marek POL B 2013 2100 TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 7.0 83.50 100.50
20 15 IM Kruszyński, Włodzimierz POL B 1985 2450 KSz HETMAN Katowice 7.0 78.50 94.50
21 23 I+ Brożyna, Mateusz POL B 1850 2100 MAT Myślenice 7.0 78.50 89.00
22 18 I Golenia, Jan POL B 1897 2000 MKS MOS Wieliczka 7.0 76.00 91.00
23 45 III Kilian, Mariusz POL 0 1600 Klub Szachowy Kana Tarnów 7.0 74.50 88.50
24 25 I Rychlik, Sylwester POL B 1815 2000 TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 7.0 74.00 87.50
25 21 II Kowalczyk, Tadeusz POL B 1880 1800 Jordanów 7.0 73.00 85.50
26 30 II+ Góralczyk, Krystian POL B 1656 1900 TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 7.0 72.50 86.50
27 22 II Jajte-Pachota, Jerzy POL B 1875 1800 KS Cracovia 1906 Kraków 7.0 71.00 82.00
28 35 II Bojarski, Marek POL B 1451 1800 TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 6.5 72.00 84.50
29 28 II+ Franiak, Leszek POL B 1675 1900 TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 6.5 68.00 84.00
30 53 Noworyta, Radosław POL 0 1000 Grojec (k.Oświęcim) 6.5 66.00 76.00
31 24 II Bik, Maciej POL B 1816 1800 TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 6.0 75.50 89.00
32 29 II Kuciel, Piotr POL B 1665 1800 MPZSzach Kraków 6.0 72.50 88.50
33 31 I Pilch, Anna POL B 1519 1800 KS Korona Kraków 6.0 72.00 84.00
34 33 II Gibas, Bartłomiej POL B 1468 1800 MPZSzach Kraków 6.0 69.50 82.50
35 37 Baranek, Norbert POL B 1280 1000 Olkusz 6.0 68.50 78.00
36 34 II Gorecki, Jarosław POL B 1460 1800 LUKKS Kielce 6.0 68.00 83.00
37 27 II Wojtowicz, Wojciech POL B 1761 1800 Piastów 6.0 67.50 75.00
38 47 III Hardek, Krzysztof POL 0 1600 Oswiecim 6.0 65.00 74.50
39 41 III Przystał, Mateusz POL B 1212 1600 TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 6.0 62.50 69.50
40 44 II Mroczek, Marek POL 0 1800 TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 6.0 58.00 67.50
41 42 II Pustelnik, Oskar POL B 1154 1800 MPZSzach Kraków 6.0 50.00 57.00
42 36 II Raszka, Krzysztof POL B 1395 1800 Oświęcim 5.5 68.50 81.00
43 32 I Skorecki, Janusz POL B 1508 2000 TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 5.5 59.00 68.00
44 52 IV Trąbka, Przemysław POL 0 1400 TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 5.5 56.50 63.50
45 49 IV Mirek, Sebastian POL 0 1400 Lanckorona 5.0 61.00 68.00
46 46 III Franiak, Andrzej POL 0 1600 MKS MOS Wieliczka 5.0 60.50 68.00
47 38 II Kochan, Michał POL B 1269 1800 TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 5.0 58.50 68.00
48 51 IV Kochan, Hubert POL 0 1400 TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 5.0 56.00 63.00
49 43 II Skrzyński, Jan POL 0 1800 TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 5.0 49.50 57.00
50 48 III Karpiński, Jakub POL 0 1600 TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 4.0 52.50 59.50
51 40 III Foryś, Jakub POL B 1260 1600 TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 2.5 55.50 63.00
52 39 III Karasiński, Michał POL B 1260 1600 TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 2.0 52.50 61.00
53 50 IV Smolec, Jakub POL 0 1400 SP1 Wadowice 2.0 52.00 59.00
54 54 Rumszewicz, Zuzanna POL 0 1000 SP1 Wadowice 0.0 51.50 59.50

Permalink do tego artykułu: http://www.zs1-chrzanow.pl/UKSSP8/tomek-zagral-w-mocno-obsadzonym-turnieju-o-puchar-burmistrza-wadowic/

CZCIONKA
ZMIANA KOLORU