«

»

Kwi 05 2018

avatar

I TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO z naszym sukcesem

 

Ekipa z Chrzanowa wzięła udział w I Turnieju Szachowym o Puchar Marszałka Województwa Śląskiego,
najlepszy wynik uzyskał Tomasz Musiał wynikiem 5/7 zajmując 2 miejsce w kategorii juniorów do lat 18 oraz
Sebastian Baliś- 2 miejsce do lat 10.

 

 

 

 

 

 

 

I TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO
KATOWICE, Westybul Gmachu Sejmu Śląskiego 2018-04-03
Standings – round 7 Print
Place Title Name Fed. FIDE Local Club Total MBch. Bch. Wins Prog.
1 FM KACZMAREK, Aleksander POL R 2148 2300 KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD 7.0 23.00 32.00 28.0 7
2 IM PINKAS, Karol POL R 2199 2450 MCKiS Jaworzno 6.0 24.00 33.00 25.0 5
3 k+ WALTER, Szymon POL R 2132 2300 UKS 21 Podlesie 6.0 23.00 32.00 23.5 5
4 I+ SZOLC, Grzegorz POL R 1947 2100 KŚ AZS POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ Gliwice 6.0 20.50 30.50 24.0 6
5 FM GUMUŁA, Daniel POL R 2207 2300 MCKiS Jaworzno 5.5 24.00 34.50 24.0 5
6 k+ ZOWADA, Kazimierz POL R 2029 2300 MCKiS Jaworzno 5.5 22.50 31.50 23.0 5
6 WFM KUCHARSKA, Honorata POL R 2024 2100 MKSz Rybnik 5.5 22.50 31.50 23.0 5
8 k SMOŁKA, Marcin POL R 2233 2200 Rybnik 5.5 21.50 30.00 24.0 5
9 I+ HERTLEIN, Irena POL R 1442 1900 KSz HETMAN Katowice 5.5 21.50 27.00 23.0 5
10 I KĄDZIOŁKA, Zbigniew POL R 1853 2000 MCKiS Jaworzno 5.5 20.00 27.50 21.5 5
11 IM BIELCZYK, Jacek POL R 2264 2450 Katowice 5.0 25.50 35.50 23.0 3
12 IM KRUSZYŃSKI, Włodzimierz POL R 2143 2450 KSz HETMAN Katowice 5.0 25.00 36.00 25.0 5
13 k KUBICA, Kamil POL R 2099 2200 KSz SKOCZEK Czerwionka-Leszczyny 5.0 24.50 32.50 24.0 5
14 I++ STOKŁOSA, Seweryn POL R 2121 2100 Sosnowiec 5.0 23.50 33.00 23.0 5
15 I++ MUSIAŁ, Tomasz POL R 1674 2100 UKS przy SP 8 Chrzanów 5.0 21.50 30.50 22.0 5
16 II+ BEN, Jarosław POL R 1567 1900 StI EUROBESKIDY Łodygowice 5.0 21.50 28.50 20.0 5
17 WFM DZIODZIO, Angelika POL R 2077 2100 Rybnik 5.0 21.00 29.50 21.5 4
18 k BŁASIAK, Mirosław POL R 1695 2200 AKS Mikołów 5.0 21.00 28.50 21.5 4
19 I PAŃCZYSZYN, Wiktor POL 1812 2000 KS DORS Ruda Śląska 5.0 20.50 28.50 22.0 4
20 I++ WIKAR, Martyna POL R 1683 1900 LKSz GCKiP Czarna 5.0 20.00 28.50 21.0 5
21 II SZELIGA, Sebastian POL R 1408 1800 KŚ AZS POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ Gliwice 5.0 20.00 28.00 17.0 5
22 I KARP, Piotr POL R 1789 2000 MKSz DIAGONALIA Imielin 5.0 19.00 27.00 19.0 5
23 II GAJEWSKI, Jacek POL R 1753 1800 Katowice 5.0 16.00 22.00 16.0 5
24 k BANASIK, Henryk POL R 1981 2200 SSz STRZYBNICZANKA Tarnowskie Góry 4.5 23.50 32.50 22.0 4
25 I SEEMANN, Jakub POL R 1561 2000 MKSz Rybnik 4.5 21.50 28.00 19.0 4
26 II JABŁOŃSKI, Hubert POL R 1485 1800 TMS ROSZADA Gliwice 4.5 21.00 29.50 21.0 4
27 II KALISZUK, Kamil POL R 1376 1800 UKS HETMAN Częstochowa 4.5 21.00 28.00 19.0 4
28 I TCHÓRZEWSKI, Kazimierz POL R 1723 2000 KS DORS Ruda Śląska 4.5 20.50 29.00 21.0 4
29 I NOWAKOWSKI, Jan POL R 1688 2000 OKSz SPOŁEM Opole 4.5 20.50 27.00 20.5 4
30 I KANIA, Dominik POL R 1611 2000 KSz SKOCZEK Czerwionka-Leszczyny 4.5 19.50 27.00 17.5 4
31 I GROCHOL, Kamil POL R 1573 2000 MKSz Rybnik 4.5 19.00 28.00 18.0 4
32 I KASPERLIK, Adam POL R 1804 2000 Katowice 4.5 19.00 27.00 17.5 4
33 I ZIELIŃSKI, Andrzej POL R 1751 2000 StI EUROBESKIDY Łodygowice 4.5 19.00 26.50 19.0 4
34 III HAJDUK, Krzysztof POL R 1547 1600 Czechowice-Dziedzice 4.5 19.00 26.50 15.5 4
35 II OLEJ, Dariusz POL R 1642 1800 MCKiS Jaworzno 4.5 18.50 27.00 18.0 4
36 I++ HAMPEL, Anna POL R 1475 1900 RKS MAT Ruda Śląska 4.5 17.50 25.50 18.0 4
37 II MALIK, Maciej POL R 1138 1800 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY Katowice 4.5 17.50 25.50 14.0 4
38 II LAJDAMIK, Anna POL R 1224 1600 KSz SKOCZEK Czerwionka-Leszczyny 4.5 17.50 22.50 16.5 3
39 II LISOK, Antoni POL R 1566 1800 Tychy 4.5 16.50 24.50 17.0 4
40 I HERWY, Jakub POL R 1456 2000 AKS Mikołów 4.0 22.00 30.00 19.0 4
41 I DUDA, Ryszard POL 1736 2000 KS DORS Ruda Śląska 4.0 21.50 30.00 19.0 4
42 II KUŁAK, Tomasz POL R 1311 1800 KSz HETMAN Katowice 4.0 21.00 29.00 14.5 3
43 I KLUCZNIK, Andre FRA R 1830 2000 KKSz SZACH Kędzierzyn-Koźle 4.0 21.00 28.50 17.5 3
44 IV BIAŁAS, Sebastian POL R 1566 1400 MCKiS Jaworzno 4.0 20.50 28.50 19.0 4
45 I KARWACKI, Piotr POL R 1569 2000 SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 4.0 19.50 29.00 18.0 3
46 I++ TEMEL, Jan POL R 1736 2100 StI EUROBESKIDY Łodygowice 4.0 19.50 28.00 16.0 4
47 III BALIŚ, Sebastian POL R 1051 1600 UKS przy SP 8 Chrzanów 4.0 19.50 27.00 14.0 4
48 II STRYJSKI, Kazimierz POL R 1765 1800 KS UNIA Bieruń Stary 4.0 19.50 26.50 18.0 4
49 II KOLARZ, Maciej POL R 1238 1800 UKS SP1 JEDYNKA Tychy 4.0 19.50 24.50 15.0 3
50 I MUSIAŁ, Igor POL R 1418 2000 MCKiS Jaworzno 4.0 19.00 26.00 16.0 4
51 I TRYJAŃSKA, Kornelia POL R 1261 1800 MKSz DIAGONALIA Imielin 4.0 19.00 24.50 13.5 3
52 I+ MAZUR, Anna POL R 1719 1900 KŚ AZS POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ Gliwice 4.0 18.50 26.00 15.5 2
53 I WIERZBICKI, Dawid POL R 1373 2000 SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 4.0 18.50 25.00 14.0 4
54 III DOMAŃSKI, Marcin POL R 1411 1600 Opole 4.0 17.50 24.50 15.5 3
55 II KUBICA, Dominik POL R 1504 1800 KSz SKOCZEK Czerwionka-Leszczyny 4.0 17.50 24.00 16.0 4
56 I MUC, Zbigniew POL R 1549 2000 UKS 21 Podlesie 4.0 17.00 24.00 15.0 4
57 I BAKOŚ, Ryszard POL 1754 2000 SCS SOKÓŁ Chorzów 4.0 16.50 23.50 15.0 3
58 I JAWOROWSKI, Andre USA R 1442 2000 Warszawa 4.0 16.50 23.00 13.0 4
59 II RASZKA, Krzysztof POL R 1421 1800 Oświęcim 4.0 16.00 21.00 15.0 4
60 I RICHTER, Bronisław POL R 1699 2000 Katowice 4.0 15.50 21.50 17.0 4
61 II DYSZY, Jacek POL R 1455 1800 KS UNIA Bieruń Stary 4.0 15.50 21.00 17.0 4
62 II RYGIEL, Andrzej POL R 1474 1800 Bielsko-Biała 4.0 14.50 21.00 17.0 4
63 I WILK, Igor POL R 1454 2000 UKS przy SP 8 Chrzanów 3.5 22.00 27.50 18.0 3
64 I MAREK, Eugeniusz POL R 1808 2000 MKSz DIAGONALIA Imielin 3.5 20.50 29.50 16.5 3
65 II OLCHA, Dominik POL R 1346 1800 UKS MAT Zabrze-Grzybowice 3.5 20.50 28.00 16.0 3
66 I HODER, Zygfryd POL R 1496 2000 Zasole Bielańskie 3.5 19.50 26.00 17.0 3
67 II KARUT, Kacper POL R 1235 1800 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY Katowice 3.5 18.50 26.00 13.0 3
68 I+ MUCHA, Marta POL R 1288 1900 UKS przy SP 8 Chrzanów 3.5 18.00 25.00 14.5 3
69 I++ BUCHTA, Agnieszka POL R 1594 1900 UKS PIONIER Jastrzębie Zdrój 3.5 18.00 25.00 14.0 3
70 II STEBAKOW, Cezary POL R 1550 1800 Czeladź 3.5 18.00 24.50 14.5 3
71 II+ KUCZA, Jan POL R 1595 1900 MKSz Rybnik 3.5 17.50 25.00 16.0 3
72 CM WARCHOŁ, Kamil POL R 1398 2200 AKADEMIA SZACHOWA Gliwice 3.5 17.00 25.50 13.0 3
73 II POLOK, Alojzy POL R 1789 1800 Mysłowice 3.5 17.00 23.50 16.0 3
74 KARWACKI, Michał POL 1347 1000 SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 3.5 17.00 23.50 12.5 3
75 II WALCZAK, Marcin POL R 1200 1800 UKS 21 Podlesie 3.5 16.50 23.50 11.5 3
76 I KUCHARSKA, Helena POL R 1263 1800 MKSz Rybnik 3.5 16.50 22.00 14.0 3
77 REMPEL, Antoni POL 0 1000 Tychy 3.5 14.50 19.50 11.0 2
78 I PAWŁOWSKI, Reinhold POL R 1838 2000 Mysłowice 3.5 14.00 21.00 12.0 3
79 II+ BARTOSZCZUK, Adam POL R 1350 1900 UKS przy SP 8 Chrzanów 3.0 21.00 28.00 13.0 3
80 I KAŁKOWSKI, Igor POL R 1543 2000 UKS 21 Podlesie 3.0 19.50 28.00 15.0 3
81 II HOPEK, Arkadiusz POL R 1233 1800 MDK Chorzów 3.0 19.00 25.50 13.0 3
82 II CYGAN, Tomasz POL R 1716 1800 Gliwice 3.0 18.50 28.00 16.0 3
83 II MATUSZEK, Andrzej POL 0 1800 Katowice 3.0 18.50 26.50 14.0 3
84 IV SZELIGA, Krzysztof POL R 1162 1400 KŚ AZS POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ Gliwice 3.0 18.00 25.00 11.0 3
85 II STANIK, Szymon POL R 1185 1800 AKS Mikołów 3.0 17.50 25.50 11.0 3
86 MARZEC, Sebastian POL 0 1000 Katowice 3.0 17.50 24.00 12.0 3
87 I+ ZABRZAŃSKA, Weronika POL R 1514 1900 UKS HETMAN KORONNY Trzebinia 3.0 16.50 24.50 13.0 3
88 I KUBERSKI, Franciszek POL R 1418 2000 StI EUROBESKIDY Łodygowice 3.0 16.50 23.50 11.0 3
89 III CZYLOK, Władysław POL R 1288 1600 LKS WISŁA Strumień 3.0 16.00 22.50 11.0 3
90 III ZABRZAŃSKI, Marcin POL R 1136 1600 UKS HETMAN KORONNY Trzebinia 3.0 16.00 21.00 10.0 3
91 I BIAŁEK, Alicja POL R 1235 1800 KŚ AZS POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ Gliwice 3.0 15.50 20.50 11.0 3
92 III BRZYSZKOWSKI, Stanisław POL R 1634 1600 Katowice 3.0 15.00 22.50 12.0 3
93 II JENDROWIAK, Maciej POL R 1272 1800 MKSz Rybnik 3.0 15.00 22.00 11.0 3
94 III GÓRSKI, Tymon POL R 1134 1600 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY Katowice 3.0 15.00 22.00 10.0 3
95 II POPCZYK, Ryszard POL R 1724 1800 Tychy 3.0 15.00 21.50 10.0 2
96 II MACURA, Mateusz POL R 1254 1800 SSz OLIMPIA Goleszów 3.0 15.00 20.50 11.0 3
97 I+ ZNISZCZOŁ, Wiktoria POL R 1333 1900 UKS PIONIER Jastrzębie Zdrój 3.0 14.00 22.00 10.0 3
98 I BUGAJ, Hanna POL R 1339 1800 UKS OGNISKO Rydułtowy 3.0 14.00 20.00 12.0 3
99 III ŁUKA, Maksym POL 1246 1600 UKS SP1 JEDYNKA Tychy 3.0 14.00 20.00 11.0 3
100 III FOJCIK, Kacper POL R 1207 1600 KS ROSZADA Żory 3.0 14.00 18.50 10.0 2
101 IV GROS, Mikołaj POL 0 1400 MKSz DIAGONALIA Imielin 3.0 13.50 18.50 6.0 3
102 III KUDEŁKO, Adam POL 0 1600 Siemianowice Śląskie 3.0 13.00 17.00 7.0 3
103 II RICHTER, Urszula POL 1596 1600 Katowice 3.0 12.00 16.00 9.5 2
104 II MILER, Franciszek POL R 1190 1800 AKS Mikołów 2.5 19.50 27.00 11.0 2
105 I++ BRZOSTOWSKA, Katarzyna POL R 1461 1900 StI EUROBESKIDY Łodygowice 2.5 19.00 26.50 15.0 2
106 III NAWOJSKI, Tobiasz POL R 1026 1600 MDK Chorzów 2.5 18.00 25.50 11.5 2
107 III SEEMANN, Rafał POL R 1048 1600 Rybnik 2.5 17.00 22.00 9.0 2
108 II LAPCZYK, Jerzy POL R 1362 1800 Goczałkowice 2.5 16.50 22.50 10.0 2
109 III WARCHOŁ, Grzegorz POL R 1423 1600 Gliwice 2.5 15.00 20.00 11.5 2
110 II LAJDAMIK, Kinga POL R 1157 1600 AKS Mikołów 2.5 14.00 19.50 5.5 2
111 II+ STRĄCZEK, Wiktoria POL R 1176 1700 UKS przy SP 8 Chrzanów 2.5 13.50 19.00 7.0 2
112 KOS, Krzysztof POL R 1604 1000 KSz HETMAN Katowice 2.5 10.50 15.00 7.5 2
113 III WNUKOWSKI, Piotr POL 0 1600 MKSz DIAGONALIA Imielin 2.0 17.50 25.50 10.0 2
114 IV PIECZYRAK, Teresa POL R 1362 1250 Katowice 2.0 17.00 24.00 10.0 2
115 III KASZUBA, Michał POL R 1108 1600 UKS przy SP 8 Chrzanów 2.0 16.50 22.00 10.0 2
116 I LIS, Edward POL 0 2000 Sosnowiec 2.0 16.00 20.50 5.0 2
117 III JĘDRYKA, Maksymilian POL R 1168 1600 UKS przy SP 8 Chrzanów 2.0 15.50 21.50 9.0 2
118 II+ SEEMANN, Pola POL R 1158 1700 MKSz Rybnik 2.0 15.50 21.50 8.0 2
119 III MIKA, Adrian CZE R 1039 1600 TS KUŹNIA Rybnik 2.0 15.00 20.50 7.0 2
120 IV WÓJCIK, Oliwier POL 0 1400 Katowice 2.0 14.50 21.50 7.5 1
121 IV DOBRANOWSKI, Mateusz POL 0 1400 KKSz Kraków 2.0 14.50 19.50 8.0 2
122 II OLCHA, Michał POL R 1128 1800 UKS MAT Zabrze-Grzybowice 2.0 14.00 19.00 8.0 2
123 IV WESOŁOWSKA, Liliana POL 0 1250 KSz HETMAN Katowice 2.0 13.00 18.00 5.0 2
124 III WESOŁOWSKI, Jeremi POL 0 1600 KSz HETMAN Katowice 2.0 13.00 17.50 6.0 2
125 III LEKS, Emilia POL 0 1400 KSz HETMAN Katowice 2.0 11.50 15.00 3.0 2
126 V BODZYŃSKI, Daniel POL 0 1200 KSz HETMAN Katowice 2.0 11.00 14.50 5.0 2
127 V ZIMNY, Karol POL 0 1200 TS KUŹNIA Rybnik 2.0 10.50 15.50 5.0 2
128 III MAZUREK, Zofia POL 0 1400 UKS 21 Podlesie 2.0 10.00 14.50 3.0 1
129 IV JORDAN, Wojciech POL R 1106 1400 AKS Mikołów 1.5 16.00 20.50 6.0 1
130 III CICHOŃ, Aleksander POL R 1117 1600 UKS HETMAN KORONNY Trzebinia 1.5 15.50 22.00 9.0 0
131 II KUKUŁA, Klara POL R 1106 1600 KŚ AZS POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ Gliwice 1.5 14.50 21.00 6.5 1
132 IV MACURA, Krzysztof POL R 1117 1400 SSz OLIMPIA Goleszów 1.0 15.50 22.00 7.0 1
133 SZELIGA, Viktor POL 0 1000 KŚ AZS POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ Gliwice 1.0 14.00 21.00 5.0 0
134 STYPUŁA, Stanisław POL 0 1000 Chorzów 1.0 13.50 19.50 6.0 0
135 CIEPIELA, Igor POL 0 1000 KSz HETMAN Katowice 1.0 13.50 19.00 4.0 0
136 II KERN, Rudolf POL 0 1800 Kędzierzyn-Koźle 1.0 12.50 17.00 1.0 0
137 V STRĄCZEK, Szymon POL 0 1200 Chrzanów 1.0 12.00 17.00 3.0 0

CZCIONKA
ZMIANA KOLORU