«

»

Lis 13 2017

avatar

Tomasz Musiał podwójnie zdobył puchar Gilowic

Z Otwartego Turnieju Szachowego o puchar Gilowic (koło Żywca) Tomek wrócił z dwoma pucharami- za 1. miejsce w kategorii do lat 18 i za 5 miejsce w kategorii Open (tu podium przegrane przez punktację pomocniczą🙁).

 

 

 

 

 

 

 

OTWARTE MISTRZOSTWA Gilowic O PUCHAR GILOWIC
GILOWICE 2017-11-12
Results
Standings – round 7 Print
Place Title Name FIDE Local Club Total MBch. Bch. Wins Prog. Chg (Ru)
1 I++ TEMEL, Jan R 1815 2100 StI EUROBESKIDY Łodygowice 6.0 23.00 31.50 6 24.0 0,88
2 k KŁUSAK, Piotr R 2136 2200 Żywiec 5.5 24.50 32.50 5 25.5 -0,69
3 I+ JUREK, Tomasz R 1890 2100 Pewel Mała 5.5 22.00 30.50 5 23.0 0,21
4 I LEŚNIAK, Grzegorz R 1795 2000 StI EUROBESKIDY Łodygowice 5.5 21.50 30.00 4 23.5 0,29
5 I++ MUSIAŁ, Tomasz R 1543 2100 UKS przy SP 8 Chrzanów 5.5 21.50 29.50 5 22.5 2,27
6 I WIECZOREK, Jakub R 1697 2000 KKSz Kraków 5.0 22.00 30.50 4 22.5 0,57
7 I+ TALIK, Patryk R 1864 2100 UKS RODŁO Opole 5.0 21.00 30.00 5 20.0 -0,29
8 I++ ULRYCH, Wojciech R 1818 2100 StI EUROBESKIDY Łodygowice 5.0 21.00 29.00 4 20.5 -1,10
9 I KANIA, Paweł R 1514 2000 StI EUROBESKIDY Łodygowice 5.0 16.00 21.50 5 19.0 0,72
10 II BIELA, Konrad R 1715 1800 Bielsko-Biała 4.5 22.50 31.00 4 20.5 -0,06
11 I DZIEWOŃSKI, Dariusz R 1580 2000 MAT Myślenice 4.5 21.50 29.00 3 21.5 0,57
12 IV KOLASA, Piotr R 1490 1400 Bielsko-Biała 4.5 19.00 27.00 4 16.5 0,31
13 III KANTOR, Aleksander R 1296 1600 Bielsko-Biała 4.5 18.50 25.50 4 17.5 0,75
14 IV PIWOWARCZYK, Franciszek R 1466 1400 Bielsko-Biała 4.5 17.50 25.00 4 18.5 -0,06
15 II+ BEN, Jarosław R 1585 1900 StI EUROBESKIDY Łodygowice 4.5 16.50 23.00 4 17.5 -1,25
16 KANTYKA, Tomasz 0 1000 Oświęcim 4.0 23.00 30.50 2 18.5 (1546)
17 IV KOŁEK, Edward R 1337 1400 Bielsko-Biała 4.0 22.00 30.50 3 18.0 1,11
18 II SZYMIK, Antoni R 1361 1800 StI EUROBESKIDY Łodygowice 4.0 21.50 29.50 4 19.0 1,29
19 II KOWALCZYK, Tadeusz R 1899 1800 Jordanów 4.0 20.50 29.00 4 18.0 -2,25
20 I KUBERSKI, Franciszek R 1416 2000 StI EUROBESKIDY Łodygowice 4.0 20.00 28.00 4 17.0 0,15
21 II KUPCZAK, Antoni R 1675 1800 StI EUROBESKIDY Łodygowice 4.0 19.50 27.00 4 17.0 -1,72
22 I++ BRZOSTOWSKA, Katarzyna R 1435 1900 StI EUROBESKIDY Łodygowice 4.0 19.00 27.00 4 17.0 0,55
23 II RYGIEL, Andrzej R 1507 1800 Bielsko-Biała 4.0 18.00 25.50 4 17.0 -0,56
24 II DAŃCZAK, Józef R 1396 1800 Maków Podhalański 4.0 16.50 24.50 4 15.0 -0,16
25 I KASPEREK, Józef R 1493 2000 StI EUROBESKIDY Łodygowice 4.0 15.50 22.50 4 14.0 -0,93
26 SATŁAWA, Robert R 1375 1000 Bielsko-Biała 4.0 15.50 21.00 4 15.0 -0,36
27 MAŁYSIAK, Ryszard R 1269 1000 Gilowice 4.0 14.00 19.00 4 14.0 -0,22
28 III KOSIEC, Maciej R 1283 1600 LKS STRAŻAK Zabrzeg 3.5 18.00 24.00 3 15.5 -0,63
29 PYCLIK, Janusz 0 1000 Gilowice 3.5 16.50 22.50 3 12.5 (1194)
30 IV HOZUMBEK, Marcel 0 1400 LKS STRAŻAK Zabrzeg 3.0 21.00 30.00 3 15.0 (1435)
31 MIROCHA, Grzegorz R 1201 1000 Żywiec 3.0 20.00 27.00 3 13.0 0,46
32 III ZUZIAK, Tomasz 0 1600 Radziechowy 3.0 19.50 26.00 3 13.0 (1284)
32 SUBISZ, Jan 0 1000 Pietrzykowice 3.0 19.50 26.00 3 13.0 (1214)
34 KACZOR, Rafał 0 1000 MDK Oświęcim 3.0 18.50 26.00 3 13.0 (1133)
35 SZATANIK, Tadeusz R 1222 1000 Łękawica 3.0 16.00 23.00 3 11.0 -0,31
36 KASIKIRIK, Yakub R 1189 1000 Żywiec 3.0 16.00 22.50 3 10.0 0,66
37 DASZKIEWICZ, Maciej 0 1000 MDK Oświęcim 3.0 16.00 21.50 3 11.0 (1276)
38 IV MŁYŃSKI, Rafał 0 1400 Leśna 3.0 14.50 20.50 3 11.0 (742)
38 JORDAN, Agnieszka 0 1000 Orzesze 3.0 14.50 20.50 3 11.0 (558)
40 WITAS, Żaneta 0 1000 Gilowice 3.0 14.00 20.50 2 10.0 (504)
41 MICOR, Dominik 0 1000 Gilowice 3.0 13.50 19.50 3 7.0 (0)
42 CZECHOWSKI, Witold 0 1000 Trzebinia 3.0 13.00 18.50 3 9.0 (0)
43 II KULKA, Władysław R 1249 1800 StI EUROBESKIDY Łodygowice 2.0 17.00 24.50 2 9.0 -0,20
44 PATYNA, Damian 0 1000 MDK Oświęcim 2.0 16.00 22.00 2 8.0 (1145)
45 GUTOWSKA, Julia 0 1000 MDK Oświęcim 2.0 15.00 20.50 2 7.0 (512)
46 BRUTKOWSKI, Józef 0 1000 Gilowice 2.0 15.00 20.00 2 9.0 (632)
47 MAZUREK, Artur 0 1000 Gilowice 2.0 14.50 19.50 2 8.0 (551)
48 BRUTKOWSKI, Marek 0 1000 Gilowice 2.0 14.00 18.50 2 7.0 (624)
49 WIDZYK, Kamil 0 1000 Rychwałd 2.0 13.50 18.50 1 4.0 (0)
50 MAZUREK, Jacek 0 1000 Gilowice 2.0 11.50 17.00 1 3.0 (0)
51 KULIŃSKI, Jakub 0 1000 Gilowice 2.0 11.00 16.00 1 4.0 (0)
52 WINGRALEK, Zofia 0 1000 Gilowice 1.0 13.00 18.50 0 6.0 (0)
53 GÓRNY, Piotr 0 1000 Gilowice 1.0 10.50 16.00 0 4.0 (0)

Permalink do tego artykułu: http://www.zs1-chrzanow.pl/UKSSP8/tomasz-musial-podwojnie-zdobyl-puchar-gliwic/

CZCIONKA
ZMIANA KOLORU