«

»

Lis 13 2017

avatar

Szachowe granie z okazji 11 Listopada

Chess in Chrzanow świetne się zaprezentowało w turnieju z okazji święta 11 listopada w Katowicach Podlesiu:
zyski rankingowe w openie Blitz, puchar dla  Sebastiana Balisia za 2 miejsce w grupie do lat 7 oraz Martyny Popiel, najlepszej zawodniczki wśród 7 latków.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XXII Memoriał Szachowy im. Emila Oleja open Blitz
Wyniki

Polish English Czech
Wyniki – runda 13 Drukuj
M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Fed. R. FIDE Rank. Klub Pkt. MBch. Bch. Gr.
1 1 IM ORZECH, Dominik POL B 2499 2450 RPW Okucia Budowlane Łódź 11.5 91.00 107.00
2 3 FM WIEWIÓRA, Eneasz POL B 2351 2300 SSz GMINY Pawłowice 9.5 90.00 107.00
3 4 m BORDOVSKY, Vladimir UKR B 2274 2400 Nikolaev 9.5 86.50 104.00
4 9 k MUCHA, Piotr POL B 2103 2200 KSz HETMAN Katowice 9.5 86.50 103.00
5 6 k WALTER, Szymon POL B 2181 2200 UKS 21 Podlesie 9.0 83.00 99.50 J18
6 5 k MASTERNAK, Aleksander POL B 2201 2200 KSz HETMAN Katowice 8.5 90.00 108.00
7 8 I ALVARADO, Carlos PER B 2160 2000 8.5 87.00 103.50
8 14 m KUBICKA, Anna POL B 1974 2200 KSz HETMAN Katowice 8.0 78.50 96.00 J18
9 12 IM KRUSZYŃSKI, Włodzimierz POL B 2010 2450 KSz HETMAN Katowice 8.0 68.00 84.00
10 2 FM VOITOVICH, Vladislav UKR B 2370 2300 Kharkiv 7.5 90.00 106.50
11 11 WFM DZIODZIO, Angelika POL B 2053 2100 MKS Sandecja Nowy Sącz 7.5 84.00 97.50
12 7 k GAŁYGA, Zbigniew POL B 2167 2200 Tychy 7.5 80.50 95.00
13 30 I TURSKI, Bartłomiej POL B 1560 2000 UKS Czarny Koń Olkusz 7.5 80.00 96.50 J15
14 36 I KARWACKI, Piotr POL B 1390 2000 SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa G. 7.5 76.50 93.00 J15
15 27 I TRYBUŚ, Daniel POL B 1602 2000 Ksz Zefir Boguszowice 7.5 72.00 86.50 J15
16 19 I HASTEROK, Mateusz POL B 1826 2000 Strzelec Strzelce Opolskie 7.0 76.50 91.50 J18
17 18 I NIEDBAŁA, Bartłomiej POL B 1840 2000 SSz Strzybniczanka Tarnowskie G. 7.0 73.50 86.50 J15
18 16 II NOWACKI, Adam POL B 1901 1800 KSz HETMAN Katowice 7.0 72.00 86.00
19 15 k++ CIEŚLAK, Wiktoria POL B 1928 2100 MKSz Rybnik 7.0 71.50 81.50 J18
20 17 II SAUER, Bernd GER 1862 1800 SF Essen-Katernberg 7.0 66.50 79.50
21 29 I+ PYZIO, Amelia POL B 1576 1900 UKS przy SP 8 Chrzanów 6.5 79.50 92.50 J15
22 22 I PASIEKA, Marcin POL B 1729 2000 ChTS Chorzów 6.5 77.00 86.00 J18
23 23 I SADZIKOWSKI, Marian POL B 1707 2000 UKS przy SP 8 Chrzanów 6.5 72.00 88.50
24 13 k+ ZOWADA, Kazimierz POL B 1992 2300 MCKiS Jaworzno 6.5 70.50 83.00
25 33 II PIECHOTA, Kamil POL B 1449 1800 UKS Ognisko Rydułtowy 6.5 61.50 71.00 J15
26 34 I++ ORLIK, Sandra POL B 1433 1900 RKS MAT Ruda Śląska 6.5 56.50 65.00 J15
27 21 I++ WIKAR, Martyna POL B 1740 1900 LKSz GCKiP Czarna 6.0 76.50 86.50 J15
28 26 I+ GORAJ, Barbara POL B 1641 1900 UKS Czarny Koń Olkusz 6.0 74.00 87.50 J15
29 39 I HERWY, Jakub POL B 1305 2000 AKS Mikołów 6.0 71.50 85.00 J15
30 20 I GÓRECZNY, Tomasz POL B 1789 2000 UKS Rodło Opole 6.0 69.00 83.00 J18
31 25 II POPCZYK, Ryszard POL B 1662 1800 Tychy 6.0 69.00 83.00
32 42 II HOPEK, Arkadiusz POL 1179 1800 MDK Chorzów 6.0 67.00 80.00 J15
33 41 II MUSIAŁ, Igor POL B 1207 1800 MCKiS Jaworzno 6.0 63.50 72.00 J15
34 35 II SYCZEWSKI, Anatolij POL B 1403 1800 Strzelec Strzelce Opolskie 6.0 59.50 67.00 J15
35 43 II COGIEL, Mateusz POL 1167 1800 MDK Chorzów 5.5 63.00 71.50 J15
36 28 II MATYSEK, Paweł POL B 1584 1800 RKS MAT Ruda Śląska 5.5 60.00 71.00
37 24 II STRYJSKI, Kazimierz POL B 1696 1800 Tychy 5.5 58.50 67.50
38 31 II POLOK, Alojzy POL B 1536 1800 Mysłowice 5.5 56.50 66.50
39 10 I+ PAWŁOWSKI, Bartosz POL B 2068 2100 KSz Miedź Legnica 5.0 69.50 81.00
40 38 II KULIG, Jan POL B 1308 1800 UKS Pałac Młodzieży Katowice 5.0 63.00 73.00 J15
41 40 II HASTEROK, Łukasz POL B 1272 1800 Strzelec Strzelce Opolskie 5.0 61.00 70.00 J15
42 32 I++ HAMPEL, Anna POL B 1468 1900 RKS MAT Ruda Śląska 5.0 59.50 68.00 J18
43 37 STRYJSKI, Radoslaw POL B 1331 1000 Tychy 4.5 53.50 61.00
44 45 III SYCZEWSKA, Nina POL 0 1400 Strzelec Strzelce Opolskie 2.5 57.50 65.50 J15
45 44 IV BUŻYK, Maciej POL B 1059 1400 UKS przy SP 8 Chrzanów 1.0 59.50 68.50 J15

XXII Memoriał Szachowy im. Emila Oleja – RAPID
Wyniki

Polish English Czech
Wyniki – runda 7 Drukuj
M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię Fed. R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch.
1 2 k GONDZIK, Dawid POL R 2053 2200 MKSz DIAGONALIA Imielin 6.5 24.00 33.50
2 1 IM PINKAS, Karol POL R 2199 2450 MCKiS Jaworzno 5.5 21.00 30.00
3 4 I JOPEK, Krzysztof POL R 1824 2000 SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa G. 5.0 22.00 31.00
4 3 k DRABINIOK, Kazimierz POL R 1851 2200 KSz ZEFIR Boguszowice 5.0 20.50 29.50
5 15 II WIECZOREK, Karol POL R 1309 1800 AKS Mikołów 5.0 18.50 27.50
6 7 II MIREK, Łukasz POL 1643 1800 Chorzów 4.5 19.00 28.00
7 11 I+ HERTLEIN, Irena POL R 1440 1900 KSz Hetman Katowice 4.5 18.00 27.00
8 14 II+ KAŁKOWSKI, Igor POL R 1359 1900 UKS 21 Podlesie 4.0 21.50 27.50
9 9 II RYGIEL, Andrzej POL R 1507 1800 Bielsko-Biała 4.0 18.50 26.50
10 19 VENKATARAMANAN, Venkatesan FIN R 1207 1000 Gliwice 4.0 18.00 25.00
11 13 II SOWIŃSKI, Maciej POL R 1389 1800 MDK Chorzów 4.0 16.50 22.00
12 8 I MUC, Zbigniew POL R 1587 2000 UKS 21 Podlesie 4.0 12.50 17.00
13 22 II+ STRĄCZEK, Wiktoria POL R 1100 1700 UKS przy SP 8 Chrzanów 3.5 20.50 28.00
14 6 I KLIMCZOK, Krystian POL R 1810 2000 MKSz DIAGONALIA Imielin 3.5 13.00 18.50
15 21 III MALIK, Maciej POL R 1115 1600 UKS Pałac Młodzieży Katowice 3.0 20.00 27.50
16 5 II JAKUBAS, Wojciech POL 1816 1800 UKS 21 Podlesie 3.0 17.00 23.50
17 16 III MAKOS, Mateusz POL R 1259 1600 UKS 21 Podlesie 3.0 16.50 23.50
18 20 II+ PALKA, Aleksandra POL R 1175 1700 MKSz DIAGONALIA Imielin 3.0 16.50 22.00
19 12 III KOCISZEWSKI, Łukasz POL R 1396 1600 Opole 3.0 16.00 24.00
20 24 III CIUPKA, Kamil POL 0 1600 MDK Chorzów 3.0 16.00 22.50
21 23 II MUSIALSKI, Andrzej POL 0 1800 Katowice 3.0 15.50 22.00
22 27 WÓJCIK, Oliwier POL 0 1000 3.0 13.50 18.50
23 25 IV GROS, Mikołaj POL 0 1400 MKSz DIAGONALIA Imielin 3.0 11.50 15.00
24 10 II PALKA, Piotr POL R 1476 1800 MKSz DIAGONALIA Imielin 2.5 18.00 26.00
25 17 II PIEKUŚ, Dominik POL R 1234 1800 KSz ZEFIR Boguszowice 2.5 15.00 22.50
26 18 II WOLNA, Gertruda POL 1227 1600 KSz Hetman Katowice 2.0 15.00 20.50
27 26 V WESOŁOWSKI, Łukasz POL 0 1200 KSz Hetman Katowice 1.0 16.00 22.50

XXII Memoriał im. Emila Oleja – grupa do lat 7
SP 21 Katowice 2017-11-11/2017-11-11
Wyniki – runda 7 Drukuj
M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię Fed. R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch.
1 5 III Konieczny, Marek POL 0 1600 UKS Pałac Młodzieży Katowice 7.0 20.50 27.50
2 3 III Baliś, Sebastian POL R 1051 1600 UKS przy SP 8 Chrzanów 5.5 21.00 30.00
3 13 IV Wesołowski, Jeremi POL 0 1400 KSZ Hetman Katowice 5.0 21.00 29.00
4 1 III Zabrzański, Marcin POL R 1143 1600 UKS Hetman Koronny Trzebinia 5.0 21.00 28.50
5 14 IV Witczak, Borys POL 0 1400 SLZSzach K-ce 5.0 20.00 28.50
6 9 IV Kaszuba, Michał POL 0 1400 UKS przy SP 8 Chrzanów 5.0 18.50 27.00
7 6 III Kwapisz, Piotr POL 0 1600 UKS przy SP 8 Chrzanów 4.5 20.00 30.00
8 4 II Popiel, Martyna POL 0 1600 UKS przy SP 8 Chrzanów 4.5 16.50 24.00
9 8 IV Hachoł, Mikołaj POL 0 1400 AKS Mikołów 4.0 24.50 34.50
10 19 Bodzyński, Daniel POL 0 1000 KSZ Hetman Katowice 4.0 21.00 28.50
11 26 Matusik, Petr CZE 0 1000 BSS 4.0 20.00 28.00
12 2 III Tim, Wojciech POL R 1112 1600 UKS Pałac Młodzieży Katowice 4.0 19.50 28.50
13 10 IV Michalak, Bartosz POL 0 1400 AKS Mikołów 4.0 19.00 27.50
14 12 IV Urbanek, Andrzej POL 0 1400 AKS Mikołów 4.0 18.50 26.00
15 30 Wilkans, Jakub POL 0 1000 4.0 16.00 21.50
16 32 Zorychta, Maciej POL 0 1000 MDK Chorzów 4.0 13.00 18.50
17 7 III Gładysek, Milena POL 0 1400 UKS przy SP 8 Chrzanów 3.5 20.00 26.00
18 21 Frey, Igor POL 0 1000 KSZ Hetman Katowice 3.0 21.50 30.50
19 22 Gajek, Stanisław POL 0 1000 3.0 17.50 23.50
20 15 V Mazgaj, Olivier POL 0 1200 UKS przy SP 8 Chrzanów 3.0 17.00 22.50
21 23 Kaczmarczyk, Aleksander POL 0 1000 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 3.0 14.50 20.50
22 11 IV Olszewski, Karol POL 0 1400 UKS 21 Podlesie 3.0 14.50 20.00
23 18 V Pawlak, Julia POL 0 1100 MDK Chorzów 3.0 14.50 20.00
24 24 Kośmider, Stanisław POL 0 1000 UKS przy SP 8 Chrzanów 3.0 14.00 18.50
25 29 Rynkiewicz, Maja POL 0 1000 LKS POLONIA PORAJ 3.0 12.00 17.50
26 20 Buko, Michał POL 0 1000 UKS 21 Podlesie 2.0 18.50 25.00
27 16 V Strączek, Szymon POL 0 1200 UKS przy SP 8 Chrzanów 2.0 16.00 24.50
28 28 Pella, Bartosz POL 0 1000 MDK Chorzów 2.0 16.00 21.00
29 31 Zbirowski, Bartosz POL 0 1000 2.0 13.00 16.50
30 25 Kucharska, Małgorzata POL 0 1000 RKS MAT Ruda Śląska 1.5 14.00 19.50
31 27 Nowak, Jan POL 0 1000 UKS 21 Podlesie 1.0 15.00 20.50
32 17 Sowa, Paweł POL 0 1200 MDK Chorzów 0.5 14.00 20.50

XXII Memoriał im. Emila Oleja – grupa do lat 9
Wyniki

Wyniki – runda 7 Drukuj
M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię Fed. R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch.
1 7 II Banaczyk, Piotr POL R 1031 1800 MKSz DIAGONALIA Imielin 6.0 22.50 31.50
2 6 II Sowiński, Wojciech POL R 1098 1800 MDK Chorzów 6.0 22.00 31.00
3 2 II Rojek, Wojciech POL R 1198 1800 MDK Chorzów 5.5 20.50 28.00
4 1 II Bartoszczuk, Adam POL R 1363 1800 UKS przy SP 8 Chrzanów 5.0 22.00 31.00
5 3 Matusik, Ondrej CZE R 1149 1000 BŠŠ Frýdek-Místek 5.0 21.00 30.00
6 19 IV Tykałowicz, Marcel POL 0 1400 Sosnowiec 5.0 19.00 26.50
7 5 III Górski, Tymon POL R 1134 1600 UKS Pałac Młodzieży Katowice 4.5 20.00 29.00
8 10 III Gładysek, Michał POL 0 1600 UKS przy SP 8 Chrzanów 4.0 20.00 27.50
9 11 III Leks, Emilia POL 0 1400 Zawiercie 4.0 18.50 26.00
10 4 III Feluś, Liliana POL R 1146 1400 UKS przy SP 8 Chrzanów 4.0 18.50 24.00
11 17 IV Puzik, Paweł POL 0 1400 MDK Chorzów 4.0 18.00 25.50
12 16 IV Mirek, Jakub POL 0 1400 UKS Pałac Młodzieży Katowice 4.0 17.50 25.50
13 8 III Cichoń, Aleksander POL 0 1600 UKS Hetman Koronny Trzebinia 4.0 16.50 23.00
14 29 Sieja, Ksavier POL 0 1000 MKSz Rybnik 4.0 16.00 24.00
15 9 III Damilak, Cyprian POL 0 1600 UKS SP1 Jedynka Tychy 3.5 23.50 32.50
16 14 IV Jastrzębski, Filip POL 0 1400 RKS MAT Ruda Śląska 3.5 15.00 21.50
17 12 IV Bytomski, Borys POL 0 1400 RKS MAT Ruda Śląska 3.0 19.00 25.50
18 23 IV Wesołowska, Liliana POL 0 1250 KSz Hetman Katowice 3.0 17.50 23.50
19 13 IV Cieślar, Jakub POL 0 1400 Katowice 3.0 17.00 24.50
20 27 V Nowara, Stefania POL 0 1100 KSz Hetman Katowice 3.0 17.00 22.50
21 21 IV Sowa, Anna POL 0 1250 MDK Chorzów 3.0 16.00 23.50
22 15 IV Laurentowski, Jacek POL 0 1400 Katowice 3.0 15.50 22.00
23 20 IV Pioskowik, Malwina POL 0 1250 MKSz DIAGONALIA Imielin 3.0 15.00 21.50
24 25 V Piechota, Konrad POL 0 1200 MDK Chorzów 3.0 14.50 19.00
25 24 V Pająk, Tomasz POL 0 1200 UKS 21 Podlesie 2.0 15.00 21.50
26 26 V Sawicki, Antoni POL 0 1200 RKS MAT Ruda Śląska 2.0 14.00 18.50
27 22 IV Urbanek, Agata POL 0 1250 AKS Mikołów 2.0 13.00 20.00
28 28 Dziembała, Maja POL 0 1000 UKS 21 Podlesie 2.0 12.00 15.50
29 18 IV Stodolak, Filip POL 0 1400 UKS Pałac Młodzieży Katowice 1.0 11.50 16.50

XXII Memoriał im. Emila Oleja – grupa do lat 11
SP 21 Katowice 2017-11-11/2017-11-11
Wyniki – runda 7 Drukuj
M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch.
1 1 I+ Zabrzańska, Weronika R 1449 1900 UKS Hetman Koronny Trzebinia 7.0 21.00 28.50
2 3 II Walczak, Marcin R 1200 1800 UKS 21 Podlesie 5.0 21.00 30.50
3 6 II Karut, Kacper R 1182 1800 UKS Pałac Młodzieży Katowice 5.0 21.00 29.00
4 7 I Tim, Anna R 1168 1800 UKS Pałac Młodzieży Katowice 4.5 21.00 28.50
5 4 II Kotowicz, Kamil R 1187 1800 UKS Pałac Młodzieży Katowice 4.5 19.00 28.50
6 5 II Martyniak, Miłosz R 1185 1800 UKS Pałac Młodzieży Katowice 4.0 21.00 31.00
7 8 II Popiel, Małgorzata R 1098 1600 UKS przy SP 8 Chrzanów 4.0 17.50 25.00
8 13 IV Rapacz, Łukasz 0 1400 MKSz DIAGONALIA Imielin 3.5 17.50 23.00
9 2 II Szwajnoch, Tomasz R 1212 1800 MDK Chorzów 3.5 13.50 18.50
10 9 III Palka, Maria R 1043 1400 MKSz DIAGONALIA Imielin 3.0 17.00 25.00
11 12 IV Gzella, Bartosz 0 1400 3.0 14.50 20.00
12 11 III Mazurek, Zofia 0 1400 UKS 21 Podlesie 2.5 17.00 25.00
13 10 III Koperski, Wojciech R 1003 1600 RKS MAT Ruda Śląska 2.5 16.00 21.00
14 16 V Wojak, Mikołaj 0 1200 RKS MAT Ruda Śląska 2.5 13.50 18.00
15 14 IV Sieja, Konstancja 0 1250 MKSz Rybnik 1.0 14.50 20.00
16 15 V Rynkiewicz, Piotr 0 1200 LKS POLONIA PORAJ 0.5 15.00 20.5

Permalink do tego artykułu: http://www.zs1-chrzanow.pl/UKSSP8/szachowe-granie-z-okazji-11-listopada/

CZCIONKA
ZMIANA KOLORU