gru 15 2016

Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski w szachach do lat 7,9,11,13,15,17. Poronin 8-15 I 2017

W dniach 8-15 I 2017 w OW Limba Poronin po raz kolejny odbędą się zawody szachowe rangi Mistrzostw Polski w szachach. Tym razem jesteśmy na zlecenie Polskiego Związku Szachowego organizatorami Szkolnych Indywidualnych Mistrzostw Polski w szachach w kategoriach do 7,9,11,13,15,17 lat.

Mamy nadzieję, że i tym razem uczestnicy i ich opiekunowie wyjadą z Poronina zadowoleni nie tylko z wyników, ale również z organizacji zawodów i atmosfery OW Limba Poronin. Dla mieszkańców OW Limba ośrodek i organizatorzy przygotowali szereg atrakcji. Szczegóły w komunikatach. Dla chętnych do połączenia szachów z nartami specjalna oferta.

komunikat-szczeg-imp-szkol-poronin-popra-3

program-oboz-szkola