«

»

Paź 28 2019

avatar

Nasz zawodnik Mistrzem Regionu Pomorza i Kujaw w Szachach Szybkich!

W V Otwartych Mistrzostwach Regionu Pomorza i Kujaw w Szachach Szybkich, zawodnik UKS przy SP 8 Chrzanów, Marcel Kutowski, wygrał kategorie wiekowe do lat 13 i 18 🏆, Open zakończył na wysokim 5 miejscu !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V Otwarte Mistrzostwa Regionu Pomorza i Kujaw w Szachach Szybkich ***
Świecie 2019-10-26/2019-10-26
Wyniki – runda 9 Drukuj
M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Pkt. MBch. Bch. Wins Prog.
1 2 k Budnik, Mateusz R 2033 2200 7.5 40.00 52.00 6 38.0
2 3 k+ Olszewski, Marek R 1976 2300 7.5 39.00 49.00 6 37.0
3 1 IM Maciejewski, Andrzej R 2038 2450 7.0 39.50 50.50 5 37.5
4 7 I+ Bieluszewski, Robert R 1812 2100 6.5 38.00 48.00 5 34.0
5 9 I Kutowski, Marcel R 1695 2000 5.5 38.00 48.50 4 30.5
6 15 II Urban, Jacek R 1493 1800 5.5 35.00 44.00 5 31.0
7 4 I++ Jabłoński, Mirosław R 1871 2100 5.5 34.50 44.50 5 28.0
8 8 I++ Jesse, Jacek R 1810 2100 5.5 32.00 41.00 3 26.5
9 11 II Jarzembiński, Mateusz R 1550 1800 5.5 29.00 39.00 5 24.5
10 6 I+ Kamiński, Damian R 1853 2100 5.0 39.50 51.00 4 29.5
11 5 II+ Woźniak, Krzysztof R 1857 1900 5.0 37.50 48.00 5 27.0
12 13 II Kinczewski, Franciszek R 1537 1800 5.0 32.50 43.00 4 26.0
13 26 III Zieliński, Tomasz R 1320 1600 5.0 28.50 36.00 5 23.0
14 21 II Janusiewicz, Michał R 1408 1800 5.0 27.50 35.00 5 20.0
15 18 I Pawłowski, Paweł R 1462 2000 4.5 33.50 43.50 4 26.5
16 10 II+ Bieluszewski, Łukasz R 1564 1900 4.5 32.50 42.50 4 22.0
17 14 II Leśniak, Kacper R 1505 1800 4.5 32.00 40.50 3 24.5
18 22 II Przybylski, Bartosz R 1371 1800 4.5 31.50 38.50 3 22.0
19 28 II Zielaskowski, Damian R 1242 1800 4.5 31.00 39.00 4 23.0
20 24 II Operman, Dariusz R 1351 1800 4.5 26.50 34.50 2 21.0
21 27 II Jurkiewicz, Kazimierz R 1317 1800 4.5 25.00 32.00 3 16.0
22 20 II Krzyżaniak, Jan R 1417 1800 4.0 31.50 40.00 3 20.0
23 12 I Theuss, Tomasz R 1542 2000 4.0 27.50 36.50 2 18.5
24 29 II Łapiński, Jerzy R 1220 1800 4.0 24.50 31.00 2 14.5
25 23 III Bela, Zbigniew R 1354 1600 3.5 32.50 40.50 3 23.5
26 17 I++ Dąbrowska, Aleksandra R 1463 1900 3.5 31.50 40.00 3 19.0
27 25 II Kudłacik, Jan R 1339 1800 3.5 30.50 38.50 1 17.5
28 30 III Balcerek, Gerard R 1184 1600 3.5 26.00 33.50 2 14.5
29 16 II+ Luchowski, Ferdynand R 1487 1900 3.5 23.50 31.50 2 15.0
30 33 III Fryszka, Henryk R 1069 1600 3.0 29.50 38.50 1 17.0
31 32 III Gołąb, Andrzej R 1132 1600 3.0 29.50 38.00 1 17.5
32 19 II Konefał, Leszek R 1447 1800 3.0 25.50 34.50 2 11.0
33 31 III Kępski, Artur R 1166 1600 2.0 26.00 34.00 0 9.5

CZCIONKA
ZMIANA KOLORU