«

Lis 04 2019

avatar

Tomek 8 w openie

Drugiego listopada odbył się Memoriał im. Emila Oleja w Katowicach. W dobrze obsadzonym turnieju w blitza w kategorii Open Tomek Musiał startował z 20. numerem startowym. Zajął 8. miejsce, zwyciężając równocześnie klasyfikację do lat 16.

Memoriał im. Emila Oleja – OPEN A (blitz)
2019-11-02
Wyniki

Polish English Czech
Wyniki – runda 13 Drukuj
M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Fed. R. FIDE Rank. Klub Pkt. MBch. Bch. Uwagi (f)
1 1 GM BULSKI, Krzysztof POL B 2420 2600 KSz HETMAN Katowice 10.5 92.50 109.00
2 2 m KYĆ, Jerzy POL B 2391 2400 TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 10.0 90.00 106.00
3 6 I++ KASTELIK, Adrian POL B 2232 2100 UKS 21 Podlesie 9.5 89.00 105.50
4 7 FM TOMASZEWSKI, Kacper POL B 2183 2300 MKSz Rybnik 9.5 89.00 104.50
5 5 k+ WIŚNIEWSKI, Michał POL B 2245 2300 Strzelec Strzelce Opolskie 9.0 87.00 103.00
6 8 k++ DUDA, Łukasz POL B 2178 2300 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 8.5 86.00 101.00
7 4 FM WALTER, Szymon POL B 2274 2300 UKS 21 Podlesie 8.5 80.50 96.50
8 20 k MUSIAŁ, Tomasz POL B 1806 2200 UKS przy SP 8 Chrzanów 8.5 71.00 86.00 J16
9 12 I++ HASTEROK, Mateusz POL B 1974 2100 Strzelec Strzelce Opolskie 8.0 91.00 107.00
10 3 FM WIEWIÓRA, Eneasz POL B 2364 2300 SSz GMINY Pawłowice 8.0 88.50 105.00
11 18 I TURSKI, Bartłomiej POL B 1863 2000 UKS Czarny Koń Olkusz 8.0 88.50 104.50 J14
12 9 FM SZCZUREK, Krzysztof POL B 2161 2300 Kraków 8.0 85.00 101.00 J16
13 23 I++ TRYBUŚ, Daniel POL B 1760 2100 KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD Kielce 8.0 83.00 98.00 J16
14 24 I PANEK, Bartosz POL B 1750 2000 UKS Ognisko Rydułtowy 8.0 77.50 88.00 J16
15 11 FM DZIERŻAK, Radosław POL B 2018 2300 UKS 21 Podlesie 7.5 88.50 104.50
16 16 I+ KRÓL, Rafał POL B 1913 2100 KSz Górnik Lędziny 7.5 82.00 98.50
17 26 I++ POSŁUSZNY, Tomasz POL B 1741 2100 MKSz Rybnik 7.5 80.00 93.50 J18
18 10 k DZIERŻAK, Bogusław POL B 2044 2200 KSz Górnik Lędziny 7.5 73.50 87.50
19 36 I OLEKSY, Krzysztof POL B 1544 2000 MKSz Rybnik 7.5 71.50 85.00 J14
20 27 I++ KRÓLICZEK, Gabriela POL B 1717 1900 MKSz Rybnik 7.5 71.50 84.50 J16
21 33 I KRAWCZYK, Flawian POL B 1594 2000 SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 7.0 75.50 89.50 J14
22 25 II+ GOLIMOWSKI, Paweł POL B 1742 1900 Miechów 7.0 74.00 87.50
23 17 k WIĘCEK, Paweł POL B 1881 2200 Pszczyńskie Szachy 7.0 73.50 88.50
24 38 I OLEŚ, Martin POL B 1537 2000 MKSz Rybnik 7.0 72.50 85.50 J16
25 28 I KWAŚNIEWSKI, Paweł POL B 1712 2000 KSz Górnik Lędziny 7.0 71.00 83.00
26 21 I GROCHOL, Kamil POL B 1787 2000 MKSz Rybnik 6.5 84.50 98.00 J16
27 30 I KANIA, Dominik POL B 1672 2000 KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny 6.5 79.00 93.50 J16
28 22 I MUSIAŁ, Igor POL B 1774 2000 MCKiS Jaworzno 6.5 75.00 89.00 J14
29 13 k SZYDŁOWSKA-DUDA, Marta POL B 1965 2000 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 6.5 74.00 87.00
30 15 I LIZAK, Sebastian POL B 1950 2000 KSz Górnik Lędziny 6.5 72.50 85.50
31 40 I MALIK, Maciej POL B 1489 2000 UKS Pałac Młodzieży Katowice 6.5 72.50 81.50 J14
32 46 III BIAŁAS, Sebastian POL B 1320 1600 MCKiS Jaworzno 6.5 54.50 62.50
33 32 I++ ZABRZAŃSKA, Weronika POL B 1625 1900 UKS Hetman Koronny Trzebinia 6.0 73.50 87.00 J14
34 29 I+ KAŁKOWSKI, Igor POL B 1689 2100 UKS 21 Podlesie 6.0 73.50 83.50 J16
35 51 II STRZODA, Szymon POL B 1188 1800 ChTS Chorzów 6.0 66.00 76.50 J14
36 35 II+ HASTEROK, Łukasz POL B 1569 1900 Strzelec Strzelce Opolskie 6.0 65.50 79.00 J16
37 54 II GOŁĄB, Marek POL 1000 1800 Leszczyny 6.0 64.00 74.50
38 47 II JENDROWIAK, Maciej POL B 1316 1800 MKSz Rybnik 6.0 61.50 73.50 J14
39 44 II POLOK, Alojzy POL B 1354 1800 Mysłowice 6.0 60.50 69.00
40 45 II WALCZAK, Marcin POL B 1327 1800 UKS 21 Podlesie 6.0 60.00 69.00 J14
41 14 k MASTERNAK, Aleksander POL B 1954 2200 KSz HETMAN Katowice 5.5 69.00 82.00
42 48 II WESOŁOWSKI, Jeremi POL B 1313 1800 KSz HETMAN Katowice 5.5 68.00 80.50 J14
43 34 I++ HERTLEIN, Irena POL B 1578 1900 KSz HETMAN Katowice 5.5 68.00 78.00 J14
44 31 SOBCZYK, Tomasz POL B 1633 1000 Pawłówek 5.5 64.50 78.50
45 57 PIĘKOŚ, Maciej POL 1000 1000 UKS SP1 Jedynka Tychy 5.5 63.50 72.50
46 41 II HOPEK, Arkadiusz POL B 1423 1800 MDK Chorzów 5.5 63.00 72.50 J16
47 19 SAUER, Bernd GER B 1818 2000 SF Essen-Katernberg 5.0 72.50 87.00
48 43 VENKATARAMANAN, Venkatesan FIN B 1357 1000 Gliwice 5.0 64.50 76.50
49 49 II JUCHNIEWICZ-JASEK, Joanna POL 1299 1600 KSz Górnik Lędziny 5.0 54.50 64.00
50 52 II KOZA, Paweł POL B 1152 1800 LKS SPARTA Lubliniec 5.0 52.00 61.00
51 56 III GOŁDA, Mariusz POL 1000 1600 Knurów 4.5 62.50 71.50
52 37 TYTKO, Grzegorz POL B 1538 1000 UKS Pałac Młodzieży Katowice 4.5 60.00 72.00
53 39 I ZIELIŃSKI, Marcin POL B 1535 2000 UKS 21 Podlesie 4.5 55.00 64.00
54 55 III GRZEBIENIOWSKI, Krzysztof POL 1000 1600 Katowice 4.0 60.50 69.00
55 50 II STANIK, Szymon POL B 1213 1800 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 4.0 52.50 60.00 J14
56 42 III HRYCIUK, Krzysztof POL 1399 1600 KSz HETMAN Katowice 3.5 53.00 60.50 J16
57 58 MAN, Jakub POL 1000 1000 Katowice 1.5 53.50 61.00
58 53 II SZWAJNOCH, Tomasz POL 1086 1800 MDK Chorzów 1.0 56.50 66.00 J14

CZCIONKA
ZMIANA KOLORU