paź 28 2019

Mamy Mistrzów Mistrzów Małopolski szachów szybkich i bliza!

W drugim dniu Mistrzostw Małopolski w szachach w Hotelu Galaxy w Krakowie rozegrano indywidualane mistrzostwa szachów szybkich w kategoriach do 8,10 i 12 lat. 7 rund w tempie 30 minut dla zawodnika pozwoliły na rozegranie wielu ciekawych i emocjonujący partii. Niektórzy zawodnicy pokusili się nawet o zapis swych poczynań 👏.
Naszym bohaterem został ośmioletni Michał Kaszuba wygrywając ze 100 % wynikiem mistrzostwa do 8 lat. Najlepszą młodziczką do 10 lat została Irena Pajer !
Na czwartym miejscu w zawodach do 10 lat uplasował się Sebastian Baliś.

Kolejne złoto zdobył Michał Kaszuba w Mistrzostwach Małopolski, tym razem w szachach błyskawicznych do lat 8. W zawodach rozegranych w Hotelu Galaxy w Krakowie Michał uzyskał wynik 8 pkt. z 9 partii w tempie 6 minut plus 4 sek. za ruch.
Sebastian Baliś został srebrnym medalistą Mistrzostw Małopolski w szachach błyskawicznych do lat 10.
Po pechowym czwartym miejscu w szachach szybkich Sebastian w grze błyskawicznej uplasował się pewnie na podium, na drugim miejscu z dorobkiem 7 pkt. z 9 rund

Podsumowywując trzy dni zmagań w Hotelu Galaxy w Krakowie gdzie najlepsi młodzi szachiści rywalizowali o medale mistrzostw Małopolski w szachach drużynowych oraz indywidualnie w szachach szybkich i błyskawicznych warto zauważyć, iż w sumie wystartowało ponad 60 naszych szachistów ! Nasz dorobek to srebro drużyny do 18 lat w składzie Marek Pniaczek, Tomasz Musiał, Igor Wilk, Amelia Pyzio. Złoto Michała Kaszuby w szachach szybkich do lat 8. Złoto w kategorii dziewcząt do lat 10 Ireny Pajer. Złoto Michała Kaszuby w szachach błyskawicznych do lat 8. Srebro Sebastiana Balisia w szachach błyskawicznych do lat 10. Wysokie wyniki drużyny do 12 lat – V miejsce Adam Bartoszczuk, Michał Kaszuba, Sebastian Baliś, Emilia Jaros oraz VIII miejsce drużyny SP 8 – Hubert Mazgaj, Maksymilian Jędryka, Marcin Zabrzański, Anna Ferlak. Czwarte miejsce Sebastiana w szachach szybkich oraz czwarte miejsce Mai Sochy do lat 10. VIII miejsce Piotra Kwapisza w szachach szybkich do lat 10. Gdyby nie niedociągnięcia organizatorów wynikające z braku ,,wyobraźni”, to zawody bardzo udane.

The ideal location to find essays on the

This will help you get knowledgeable about the subject and give you a better understanding

Essays

This can help you limit https://www.affordable-papers.net/ your selection of questions or themes even more.

are often written in paragraphs.

of how to compose it properly.

internet are those that are offered by associations like high school and university students.