Lut 07 2020

Marian Sadzikowski

Mistrzostwa Polski Dzieci do lat 6 i 7- 24-28.04. oraz do lat 8 – 28.04.-03.05.2020 OW Limba Poronin

Komunikat MPDz do lat 6 i 7 :          komunikat MP dzieci 6,7 lat 2020                komunikat MP dzieci 6,7 lat 2020

Komunikat MPDz do lat 8 :     komunikat MP dzieci do 8 lat 2020     komunikat MP dzieci do 8 lat 2020

Plakat Festiwal Szachowy Poronin 2020 : Festiwal Szachowy 2020 tło_1

Szanowni Dyrektorzy, Nauczyciele i Rodzice.

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa, Wasze Przedszkole/Szkołę, Wasze Dzieci  do udziału w Mistrzostwach Polski Dzieci do lat 6 i 7 oraz 8, które odbędą się w dniach 24-28 IV oraz 28 IV – 3 V 2020 w Ośrodku Wczasowym Limba Poronin.

Na zlecenie Polskiego Związku Szachowego, nasz klub – Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie stał się kolejny raz organizatorem tej prestiżowej dla najmłodszych szachistów imprezy w roku 2020.

Od lat rosnąca popularność szachów w przedszkolach oraz na poziomie edukacji wczesnoszkolnej zrodziła inicjatywę organizacji spotkania się uzdolnionych maluchów.  Mamy ogromne doświadczenie w wychowywaniu szachowych talentów oraz w organizacji jednych z lepszych imprez szachowych dla tych grup wiekowych.  Zapraszamy do przyjaznego dzieciom OW Limba Poronin.

Jako organizatorzy zawodów szachowych z wieloletnim doświadczeniem, zapewniamy, że każde dziecko –uczestnik zawodów będzie usatysfakcjonowany udziałem w turnieju i wyjedzie do domu z miłymi wspomnieniami oraz pamiątkowym pucharem i nagrodą.

Mistrzowie Polski Przedszkolaków odjadą na ELEKTRYCZNYCH DESKOROLKACH !!!

Mistrzowie Polski do lat 8 odjadą na ELEKTRYCZNYCH HULAJNOGACH !!!

Wszystko dzięki sponsorom przyjaznym szachom a szczególnie Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Małopolskiego oraz Ministerstwu Sportu dostrzegającym znaczenie szachów w rozwoju młodego pokolenia.

Dla opiekunów przygotowaliśmy szereg spotkań i szkoleń. Rozmowy integracyjne, wymiana doświadczeń przy góralskiej muzyce, spotkania z mistrzami i arcymistrzami szachowymi, to dodatkowe atrakcje przygotowane dla Państwa.

Dla zainteresowanych odbędzie się atrakcyjna wycieczka w góry z przewodnikiem. Przygotowano również nagrody dla  najlepszych klubów szachowych w kraju.

Zapraszamy do udziału w mistrzostwach, będących również okazją  do aktywnego wypoczynku rodzinnego śródrocznego i skorzystania z bogatej oferty rekreacyjnej ośrodka.

FB : Chess in Chrzanow – turnieje

www.ukssp8.zs1-chrzanow.pl