«

»

Paź 28 2019

avatar

Srebro drużynowych Mistrzostw Małopolski w grze błyskawicznej do lat 18

Jesteśmy wicemistrzami Małopolski w szachach drużynowych w grze błyskawicznej do 18 lat. Marek Pniaczek, Tomasz Musiał, Igor Wilk oraz Amelia Pyzio kolejny raz udowodnili, że kochają srebra.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

X Turniej Szachowy o Wieżę Wolności – Drużynowe MM Juniorów do lat 18 – Blitz
Wyniki – runda 7

M-ce Nr Nazwa drużyny Ranking Duże punkty Pkt. Sz.1 Sz.2 Sz.3
1 4 MKS MOS Wieliczka I 2050 13.0 20.0 5.0 6.0 5.0
2 7 UKS SP8 I 2150 11.0 18.0 3.5 5.0 4.5
3 1 Hetman Koronny Trzebinia 1950 7.0 12.0 2.0 3.0 2.0
4 5 MKS MOS Wieliczka II 1900 6.0 11.0 2.0 3.0 5.5
5 3 MKS KSOS Kraków 1775 6.0 10.0 1.0 2.5 2.5
6 2 Klub Szachowy Dwie Wieże Kraków 1675 3.0 8.5 5.0 0.0 0.0
7 6 UKS Goniec Staniątki 1950 3.0 8.0 2.5 1.5 1.5
Karta startowa drużyny Drukuj
Dane drużyny
Nr 7 Ranking 2150
Drużyna UKS SP8 I Klub
Fed. POL
Przeciwnicy
Runda Kolor Pkt. Duże punkty Nr Przeciwnik Ranking Klub
1 b 3,0 3.0 2 Klub Szachowy Dwie Wieże Kraków 1675
2 w 3,5 6.0 3 MKS KSOS Kraków 1775
3 b 1,0 13.0 4 MKS MOS Wieliczka I 2050
4 w 3,5 6.0 5 MKS MOS Wieliczka II 1900
5 b 3,5 3.0 6 UKS Goniec Staniątki 1950
6 +
7 w 3,0 7.0 1 Hetman Koronny Trzebinia 1950

Wykaz zawodników drużyny
Nr Code Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Data ur. R 1 R 2 R 3 R 4 R 5 R 6 R 7
1* 21800421 CM Pniaczek, Marek B 1990 2200 2003 0 1 0 1 ½ 1
2* 1199560 k Musiał, Tomasz B 1806 2200 2003 1 1 0 1 1 1
3* 21831580 I Wilk, Igor B 1423 2000 2006 1 1 0 ½ 1 1
4* 1190202 I++ Pyzio, Amelia B 1612 1900 2002 1 ½ 1 1 1 0
* – Skład podstawowy

W kategorii do lat 12 wystartowało wielu młodych zawodników UKS-u, którzy dzielnie walczyli z często starszymi kolegami i koleżankami.

Najlepsza drużyna UKS zajęła 5 miejsce grajac w składzie:Adam Bartoszczuk, Michal Kaszuba, Sebastian Baliś, Emilia Jaros.

X Turniej Szachowy o Wieżę Wolności – Drużynowe MM Juniorów do lat 12 – Blitz

Karta startowa drużyny Drukuj
Dane drużyny
Nr 1 Ranking 1825
Drużyna UKS SP 8 I Klub
Fed. POL
Przeciwnicy
Runda Kolor Pkt. Duże punkty Nr Przeciwnik Ranking Klub
1 w 2,5 7.0 16 UKS Magnus Rzezawa II 1463
2 b 3,0 6.0 8 Ognisko TKKF w Dobczycach III 1550
3 w 3,0 8.0 6 SP 8 A 1600
4 b 1,5 14.0 2 UKS Goniec Staniątki I 1800
5 w 2,0 10.0 4 MKS MOS Wieliczka I 1725
6 b 2,0 8.0 12 UKS Bakcyl Bielany I 1500
7 w 4,0 8.0 13 UKS Goniec Staniątki II 1500

Wykaz zawodników drużyny Nr Code Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Data ur. R 1 R 2 R 3 R 4 R 5 R 6 R 7
1* 21857890 II+ Bartoszczuk, Adam B 1195 1900 2008 0 1 1 0 0 1 1
2* 21006334 II Kaszuba, Michał B 1138 1800 2011 1 0 1 ½ 1 1 1
3* 21881324 II Baliś, Sebastian B 1222 1800 2010 ½ 1 0 0 0 0 1
4* 21858632 I Jaros, Emilia B 1112 1800 2008 1 1 1 1 1 0 1
* – Skład podstawowy
Wyniki

Wyniki – runda 7 Drukuj
M-ce Nr Nazwa drużyny Ranking Duże punkty Pkt. Sz.1 Sz.2 Sz.3
1 2 UKS Goniec Staniątki I 1800 14.0 23.0 7.0 3.0 7.0
2 5 Ognisko TKKF w Dobczycach II 1700 11.0 19.5 2.5 7.0 4.0
3 4 MKS MOS Wieliczka I 1725 10.0 20.0 5.0 6.0 6.0
4 3 Ognisko TKKF w Dobczycach I 1750 10.0 19.0 5.0 6.0 5.0
5 1 UKS SP 8 I 1825 10.0 18.0 4.0 5.5 2.5
6 7 MAT Myślenice 1563 9.0 16.5 6.0 4.5 5.5
7 15 Klub Szachowy Dwie Wieże Kraków 1463 9.0 16.5 5.0 5.0 5.0
8 6 SP 8 A 1600 8.0 16.5 4.0 4.0 6.0
9 18 UKS Bakcyl Bielany II 1363 8.0 15.5 3.5 3.0 4.0
10 12 UKS Bakcyl Bielany I 1500 8.0 15.5 3.0 3.0 4.5
11 11 MKS MOS Wieliczka II 1500 8.0 14.0 5.5 4.0 2.5
12 26 UKS SP 8 II 1249 8.0 14.0 3.0 3.0 4.0
13 13 UKS Goniec Staniątki II 1500 8.0 13.5 3.5 1.5 4.0
14 16 UKS Magnus Rzezawa II 1463 7.0 16.0 4.5 4.0 4.5
15 10 UKS Goniec Staniątki III 1550 7.0 15.0 3.0 4.0 3.0
16 9 Ognisko TKKF w Dobczycach IV 1550 7.0 14.5 2.0 3.5 4.0
17 17 MKS MOS Wieliczka III 1450 7.0 13.5 4.0 4.5 3.0
18 8 Ognisko TKKF w Dobczycach III 1550 6.0 15.5 4.0 4.0 3.5
19 14 UKS Goniec Staniątki IV 1500 6.0 14.0 3.0 1.0 3.0
20 23 SP 8 C 1300 6.0 11.5 1.0 4.0 2.5
21 20 UKS Bakcyl Bielany IV 1363 6.0 10.5 3.0 3.0 1.5
22 21 UKS Magnus Rzezawa I 1363 5.0 8.5 2.0 2.5 3.0
23 25 SP 8 F 1250 4.0 10.5 4.5 2.0 3.0
24 22 SP 8 B 1350 4.0 10.5 2.0 3.5 1.0
25 19 UKS Bakcyl Bielany III 1363 4.0 9.5 3.0 2.5 0.0
26 27 SP 8 E 1200 4.0 9.0 5.0 2.0 2.0
27 24 UKS SP 8 III 1279 4.0 8.5 1.0 2.0 4.0
28 30 SP 8 G 1000 3.0 6.0 0.0 2.0 3.0
29 28 SP 8 D 1100 1.0 5.0 1.0 1.0 0.0
30 29 SP 8 H 1063 1.0 5.0 1.0 0.0 0.0

CZCIONKA
ZMIANA KOLORU