lut 11 2020

Szanowni Dyrektorzy, Nauczyciele,

Szanowni Rodzice,

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa, Wasze Przedszkole/Szkołę, Wasze Dzieci

do udziału w Mistrzostwach Polski Dzieci w szachach do lat 6 , do lat 7 oraz do lat 8, które odbędą się w dniach 24-28 IV oraz 28 IV – 3 V 2020 w Ośrodku Wczasowym Limba Poronin.

Na zlecenie Polskiego Związku Szachowego, nasz klub – Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 8 w Chrzanowie stał się kolejny raz organizatorem tej prestiżowej dla najmłodszych szachistów imprezy, tym razem w bieżącym 2020 roku.

Od lat rosnąca popularność szachów w przedszkolach oraz na poziomie edukacji wczesnoszkolnej zrodziła inicjatywę organizacji spotkania i zmierzenia się uzdolnionych szachowo maluchów.

Mamy ogromne doświadczenie w wychowywaniu szachowych talentów oraz w organizacji wysoko ocenianych imprez szachowych dla tych grup wiekowych.
Zapraszamy do przyjaznego dzieciom Ośrodka Wczasowego  Limba Poronin.

Jako organizatorzy zawodów szachowych z wieloletnim doświadczeniem, zapewniamy, że każde dziecko – uczestnik zawodów będzie usatysfakcjonowany udziałem w turnieju i wyjedzie do domu z  pamiątkowym pucharem, nagrodą oraz miłymi wspomnieniami.

Mistrzowie Polski Przedszkolaków odjadą na ELEKTRYCZNYCH DESKOROLKACH !!!

Mistrzowie Polski do lat 8 odjadą na ELEKTRYCZNYCH HULAJNOGACH !!!

Wszystko to dzięki sponsorom przyjaznym szachom a szczególnie Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Małopolskiego oraz Ministerstwu Sportu dostrzegającym znaczenie szachów w rozwoju młodego pokolenia.

Dla opiekunów przygotowaliśmy szereg spotkań i szkoleń: rozmowy integracyjne, wymiana doświadczeń przy góralskiej muzyce, spotkania z mistrzami i arcymistrzami szachowymi, to dodatkowe atrakcje przygotowane dla Państwa.

Dla zainteresowanych odbędzie się atrakcyjna wycieczka w góry z przewodnikiem.

Przygotowano również nagrody dla najlepszych klubów szachowych w kraju.

Zapraszamy do udziału w mistrzostwach, będących również okazją do aktywnego, śródrocznego wypoczynku rodzinnego i skorzystania z bogatej oferty rekreacyjnej ośrodka.