«

»

Lut 17 2020

Marian Sadzikowski

3 miejsce i awans do III ligi !!!

Świetna gra chrzanowskich młodych szachistów na etapie IV ligi Małopolskiej w Dobczycach. ♟️🥉🏆Trzecie miejsce wśród 32 drużyn i awans do III ligi. W kwietniu będzie okazja zmierzyć się z najlepszymi już w sześcioosobowych składach.
Pierwszy skład chrzanowskiej drużyny to średnia wieku 9.25 lat 👏. (Kwapisz, Kaszuba, Przybyś, Jaros). W sumie sprawdziliśmy 13 zawodników. Mamy ogromne rezerwy 👍💪.

http://www.chessarbiter.com/turnieje/…/tdr_650/results.html…

Wyniki
Wyniki – runda 7 Drukuj
M-ce Nr Nazwa drużyny Fed. Ranking Duże punkty Pkt. Sz.1 Sz.2 Sz.3 Uwagi (f)
1 4 KKSz Kraków III POL 1775 13.0 24.0 6.0 7.0 4.0
2 1 KSz Dwie Wieże Kraków I POL 1825 13.0 19.0 6.0 1.5 5.5 AWANS
3 3 UKS przy SP 8 Chrzanów II POL 1800 10.0 18.0 3.0 4.5 5.5 AWANS
4 2 UKS Goniec Staniątki II POL 1800 9.0 20.0 3.5 5.5 6.0 AWANS
5 7 MAT Myślenice III POL 1663 9.0 17.0 5.5 4.5 5.0
6 14 Ognisko TKKF w Dobczycach III POL 1600 9.0 16.0 2.5 4.5 3.0
7 5 KKSz Kraków IV POL 1750 9.0 15.5 3.5 5.0 3.0
8 9 Ognisko TKKF w Dobczycach II POL 1650 8.0 15.5 4.5 2.0 4.0
9 15 OPP Andrychów POL 1600 8.0 15.0 5.0 2.5 3.5
10 8 MKS MOS Wieliczka III POL 1650 8.0 14.5 4.0 4.5 3.0
11 6 SP 8 Chrzanów POL 1700 8.0 14.0 5.0 1.0 6.0
12 11 TKKF Leskowiec-Wieża Wadowice POL 1613 8.0 13.0 4.5 3.0 5.5 REZERWA DO AWANSU
13 13 MKS MOS Wieliczka IV POL 1600 7.0 15.5 3.0 5.5 2.5
14 20 GKSz Kornuty Gorlice II POL 1550 7.0 14.5 4.0 2.0 5.0
15 22 Szkółka Szachowa Roztoka POL 1550 7.0 14.0 5.0 5.0 0.0
16 28 SP 48 Kraków POL 1450 7.0 13.5 2.0 2.0 4.5
17 24 KSz Dwie Wieże Kraków II POL 1500 7.0 13.5 1.0 4.0 3.5
18 18 UKS przy SP 8 Chrzanów III POL 1600 7.0 13.0 4.0 1.5 4.0
19 23 SP 87 Kraków POL 1525 7.0 12.5 5.0 3.5 0.5
20 10 UKS Goniec Staniątki III POL 1625 6.0 13.5 1.5 5.0 2.0
21 19 CKiS Skawina POL 1563 6.0 13.0 4.5 4.5 4.0
22 27 GKSz Kornuty Gorlice III POL 1450 6.0 13.0 0.0 2.0 5.0
23 16 UKS Bakcyl Bielany I POL 1600 6.0 12.0 1.0 4.0 3.0
24 29 SP 62 Kraków II POL 1450 5.0 13.0 4.0 2.5 6.5
25 21 SP 62 Kraków I POL 1550 5.0 12.5 3.5 3.0 3.0 SPADEK
26 17 UKS Magnus Rzezawa I POL 1600 5.0 12.0 3.0 5.0 3.0 SPADEK
27 25 SP Przebieczany POL 1463 5.0 10.5 2.0 5.5 1.0 SPADEK
28 30 UKS Bakcyl Bielany II POL 1450 5.0 10.5 2.0 0.5 4.0 SPADEK
29 26 UKS Magnus Rzezawa II POL 1463 4.0 9.5 4.0 0.0 1.5 SPADEK
30 32 Pałac Młodzieży Nowy Sącz POL 1250 3.0 10.0 5.0 3.0 0.0 SPADEK
31 31 SP Rzuchowa POL 1363 3.0 10.0 1.0 4.0 2.0 SPADEK
32 12 MAT Myślenice IV POL 1600 2.0 5.5 1.5 2.0 1.0 SPADEK

Karta startowa drużyny j
Dane drużyny
Nr 3 Ranking 1800
Drużyna UKS przy SP 8 Chrzanów II Klub Uczniowski Klub Sportowy przy SP 8 Chrzanów
Fed. POL

Wykaz zawodników drużyny
Nr Code Tytuł Nazwisko Imię Fed. R. FIDE Ranking Data ur. R 1 R 2 R 3 R 4 R 5 R 6 R 7
1* 21881324 II Baliś, Sebastian POL 1275 1800 2010
2* 21006679 II Kwapisz, Piotr POL 1104 1800 2010 1 ½ 1 0 0 0 ½
3* 21006334 II Kaszuba, Michał POL 1370 1800 2011 ½ 1 1 1 0 ½ ½
4 21056048 III Przybyś, Bruno POL 1021 1600 2012 1 1 1 ½ 0 1 1
5* 21858632 I Jaros, Emilia POL 1190 1800 2008 1 1 1 0 0 1 1

CZCIONKA
ZMIANA KOLORU