«

»

Sie 28 2019

avatar

Zyskali w sumie 229 punktów rankingowych!

W dniach 5 -12 sierpnia w Suwałkach, Tomasz Musiał, Igor Wilk, Marek Pniaczek wzięli udział w słynnym już III Międzynarodowym Memoriale Ireny Warakomskiej.

Suwałki i Memoriał Warakomskiej okazał się kopalnią punktów rankingowych dla naszych zawodników.

Igor Wilk zysk 106 pkt FIDE !!! Trzeci w klasyfikacji rankingowej. Tomek Musiał zysk 76 pkt !!! . Czwarty w Open B i zwycięstwo w klasyfikacji juniorów. W turnieju A swietną szkołę przeszedł Marek Pniaczek z 50 % wynikiem i zyskiem rankingowym prawie 50 pkt FIDE.

Grający trener GM Daniel Sadzikowski na wysokim szóstym miejscu w memoriale z pięciopunktowym zyskiem FIDE.

III Międzynarodowy Memoriał Ireny Warakomskiej – Open B
Nazwisko, Imię Klub Ranking Pkt Bch1 Bch W Vs SB
1. M Gawroński, Mirosław KSz Hetman Płock 2076 +26 7.5 43.5 47.0 6 38.0
2. I++ Kaczmarek, Arkadiusz MKSz „Hetman-Pionier” Kętrzyn 1986 +40 k 7.0 45.5 49.0 5 36.25
3. кмс Bogdanov, Ignat 2075 +7 6.5 49.5 53.5 5 38.0
4. K Musiał, Tomasz UKS przy SP 8 Chrzanów 1935 +74 6.5 47.5 50.0 4 33.5
5. 3 I++ Goraj, Barbara UKS „Czarny Koń” Olkusz 1800 +160 m 6.5 44.5 48.5 5 33.0
6. 3 I Wojdak, Jan LKS „Chrobry” Gniezno 1913 +88 k 6.5 44.0 46.5 5 31.5
7. I Paszkowski, Krystian MUKS „Stoczek 45” Białystok 1746 +190 k 6.5 42.5 47.0 5 33.5
8. 7 I Szydło, Michał MUKS „Stoczek 45” Białystok 1865 +116 k 6.5 40.0 42.5 5 27.5
9. 3 I+ Szalko, Maciej 1931 +31 k 6.5 39.5 43.0 6 29.5
10. 5 I+ Skurniak, Szymon KTS Kalisz 1962 +36 6.5 39.5 41.5 5 30.5
11. 8 I++ Staroszczyk, Mateusz UKS TSz Zieloni Zielonka 1968 +16 k 6.0 42.0 46.0 5 28.0
12. 8 I Łada, Michał KSz. „Hańcza” Suwałki 1928 +33 k 6.0 42.0 44.0 4 27.0
13. 8 I Ćwiek, Ryszard UKS „SP 321” Warszawa – Bemowo 1800 +118 k 6.0 41.5 44.5 4 28.75
14. 2 I++ Wierzbicki, Michał KSz. „Hańcza” Suwałki 1978 -9 6.0 39.5 43.0 4 26.5
15. 2 I+ Kozłowski, Michał UKS „Trzydziestka” Olsztyn 1926 +53 k 6.0 39.0 42.0 4 26.5
16. 10 I++ Karolczuk, Iwo MUKS „Stoczek 45” Białystok 1987 -5 5.5 46.5 50.0 4 27.75
17. 8 I Laskowski, Filip UKS „Rotmistrz” Grudziądz 1842 +60 k 5.5 43.5 48.0 3 28.25
18. 8 K Kowalec, Maciej UKS TSz Zieloni Zielonka 2074 -20 5.5 43.5 48.0 3 27.5
19. 7 K Ocytko, Andrzej 2047 -18 5.5 43.5 47.0 3 26.75
20. 9 I++ Jankowiak, Piotr UKS SP3 w Bogatyni 2033 -12 5.5 42.5 46.0 5 25.25
21. 8 K Pytel, Maciej MUKS „Stoczek 45” Białystok 1977 -28 5.5 42.5 45.0 4 24.5
22. 7 I Szczygieł, Konrad Klub Szachowy Hetman Krynka 1896 +30 k 5.5 39.5 40.5 5 20.75
23. 6 I++ Litner, Igor 1974 -12 5.5 39.0 41.0 4 23.5
24. 9 I+ Maciejewski, Kamil ŁKS „Szach-Centrum” Łódź 2065 -58 5.5 38.0 41.5 4 23.25
25. 2 I++ Szewczyk, Mariusz 2050 -28 5.5 37.5 40.0 4 23.0
26. 12 K Słabek, Grzegorz TS Wisła Kraków 1982 -23 5.5 36.5 39.0 4 21.25
27. 8 I++ Kacprzak, Karol BKS „Chemik” Bydgoszcz 1973 -45 5.5 35.5 38.5 4 23.25
28. 13 Rosol, Alexander 1968 -68 5.5 31.5 33.5 5 20.75
29. 11 I++ Grzesik, Norbert 2031 -16 5.0 51.0 55.5 4 29.25
30. 12 I++ Hrymowicz, Artur UKS „Trzydziestka” Olsztyn 2064 -70 5.0 42.5 45.5 4 21.5
31. 1 I+ Mirski, Michał UKS „GONIEC” Staniątki 2038 -39 5.0 42.0 45.5 4 22.5
32. I Jeda, Maciej UKS „Rodło” Opole 1815 +75 5.0 38.0 41.5 4 19.75
33. 11 K+ Żurkowski, Andrzej MKSz GRYF Dębica 2071 -42 5.0 37.5 40.5 4 20.25
34. 2 Hryharovich, Aliaksei 1659 +134 5.0 37.5 40.5 4 19.75
35. 4 I++ Bartoszewicz, Marcin 1950 -19 5.0 35.5 37.5 4 19.25
36. 12 I Gryczka, Włodzimierz 2045 -49 5.0 31.0 32.0 5 15.0
37. 10 K+ Chojnowski, Marcin MUKS „Stoczek 45” Białystok 2038 -36 4.5 44.0 47.0 3 18.5
38. 10 I+ Kaliszuk, Kamil UKS „Hetman” Częstochowa 1853 +35 4.5 43.0 46.0 4 20.25
39. 4 I+ Bojczewski, Mateusz LKSz Lublin 1836 +66 4.5 40.5 44.0 3 21.5
40. 6 I+ Bębnik, Małgorzata UKS „GIM Dwójka” Tomaszów Lubelski 1737 +24 k 4.5 40.0 43.5 1 17.0
41. 7 I+ Kołoczek, Maciej UKS „Pionier” Jastrzębie Zdrój 1958 -48 4.5 40.0 42.5 3 17.25
42. 8 I+ Kulesza, Andrzej KSz Dwie Wieże Kraków 1940 -43 4.5 39.5 42.5 4 15.75
43. 4 Pavlytchev, Mikhail 1790 +26 4.5 38.5 42.5 3 19.75
44. 6 Weintraub, Amit 1876 +14 4.5 38.5 41.0 3 17.25
45. 14 I Ryszkiewicz, Adam UMKSz „Jaćwież” Suwałki 1927 -10 4.5 38.0 41.0 4 17.75
46. 9 K Furtak, Joanna SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 1893 -2 4.5 38.0 41.0 3 18.25
47. 3 I++ Sapeta, Robert SSz GMINY PAWŁOWICE 1896 -15 4.5 37.5 40.5 3 17.75
48. 1 K Mazalon, Mariusz UKS MDK Nr 1 – Hetman Bydgoszcz 2012 -45 4.5 36.5 39.5 3 17.75
49. 12 I Koseski, Damian MTSz Mińsk Mazowiecki 1846 -3 4.5 36.5 39.0 4 16.75
50. 14 I Wąsik, Mateusz KKSz Kraków 1761 +17 4.5 35.5 36.5 4 12.75
51. 12 I++ Szczotka, Klara MUKS „Stoczek 45” Białystok 1732 +50 4.5 34.5 37.0 3 15.5
52. II+ Zalega, Maciej K. Sz. Dwie Wieże Rzgów 1429 +147 I 4.5 34.0 37.0 3 17.75
53. I++ Hasiński, Krystian TS „Kuźnia” Rybnik 1902 -41 4.5 34.0 37.0 2 16.25
54. 14 I Wilk, Igor UKS przy SP 8 Chrzanów 1600 +109 4.5 34.0 36.0 3 15.75
55. 15 I Borowik, Wojciech LKSz Lublin 1599 +99 4.5 31.5 34.0 4 15.5
56. 15 1 Diachek, Alina 1804 -59 4.5 31.0 34.0 3 15.25
57. 3 I Kacprzak, Kacper BKS „Chemik” Bydgoszcz 1856 -1 4.0 42.0 45.5 2 18.0
58. 13 Duda, Łukasz 1847 +5 4.0 40.5 41.5 3 14.0
59. I++ Barańska, Monika KSz SKOCZEK TROJAŃSKI 1784 +12 4.0 39.5 42.0 2 13.5
60. 3 I Włoch, Mikołaj BKS „Chemik” Bydgoszcz 1771 -3 4.0 39.0 41.5 3 15.25
61. 10 K+ Flis, Paweł RPW Okucia Budowlane Łódź 1925 -28 4.0 38.0 41.0 3 16.75
62. 2 I Bancarewicz, Aleks MUKS „Stoczek 45” Białystok 1773 +41 4.0 36.5 39.5 2 16.0
63. 3 I++ Kozioł, Paweł KSz SKOCZEK TROJAŃSKI 1852 -30 4.0 35.5 37.5 1 13.5
64. 3 I Gardian, Adam KSz „Skoczek” Czerwionka-Leszczyny 1842 -36 4.0 34.0 37.0 2 14.75
65. 3 I+ Tarkowski, Michał MKS „EMDEK” Bydgoszcz 1934 -46 4.0 34.0 37.0 1 14.75
66. 11 K Rak, Tomasz 2022 -65 4.0 28.5 31.0 3 13.75
67. 11 I Paprocki, Antoni KSz Dwie Wieże Kraków 1752 +42 3.5 40.5 44.5 2 17.5
68. 10 I++ Kamiński, Maciej MUKS „Stoczek 45” Białystok 1818 -14 3.5 38.5 42.0 2 15.75
69. 7 I+ Kupsik, Joanna ASSz „Lipno” Stęszew 1708 -2 3.5 38.0 40.5 3 13.25
70. 9 I Jagura Norbert UKS „Pałac” Nieborów 1786 -21 3.5 37.5 40.5 2 13.5
71. 8 I Skawiński, Szymon LZS „Kordian” Bliżyn 1676 +40 3.5 37.5 40.0 2 12.75
72. 3 I Kasperczyk, Szymon TS Wisła Kraków 1728 +11 3.5 37.0 40.0 3 12.25
73. I Kutowski, Marcel MKS „EMDEK” Bydgoszcz 1773 +2 3.5 36.5 39.5 2 14.25
74. I Szczygieł, Jakub Klub Szachowy Hetman Krynka 1809 -15 3.5 35.5 38.5 1 14.0
75. 10 I Maciejewski, Mikołaj MKS „EMDEK” Bydgoszcz 1788 -12 3.5 35.0 37.5 3 12.75
76. 7 I Warcaba, Jakub UKS „Trzydziestka” Olsztyn 1661 +14 3.5 33.5 34.5 2 9.75
77. 8 I++ Milanowski, Jan SSz GMINY PAWŁOWICE 1857 -54 3.5 33.0 35.5 2 13.75
78. 2 Kuleba, Ivan 1609 +54 3.5 31.5 34.5 1 13.25
79. 6 II+ Czernecki, Andrzej UKS „Rodło” Opole 1580 +41 3.5 30.0 32.5 1 8.0
80. 8 K Liberadzki, Sławomir KSz SKOCZEK TROJAŃSKI 2030 -47 3.0 39.5 43.5 1 14.0
81. I Mazurek, Jerzy KSz SKOCZEK TROJAŃSKI 1653 +11 3.0 34.5 37.5 1 10.0
82. 8 I Starościak, Szymon KSz Polonia Wrocław 1762 -19 3.0 34.0 36.0 2 8.5
83. 1 I Sentowski, Sebastian KSZ SzachMatek 1742 -11 3.0 34.0 35.0 1 10.75
84. 5 I Kruczyński, Marek UKS „Giecek” Radków 1723 -13 3.0 32.0 34.0 2 8.0
85. 1 I Dziewoński, Dariusz MAT Myślenice 1838 -147 3.0 31.5 34.5 1 9.5
86. 5 II+ Olszewski, Jan MDK Białystok 1405 +78 3.0 30.5 31.5 1 6.75
87. I Wołągiewicz, Kinga KSz. „Hańcza” Suwałki 1650 +11 3.0 29.0 31.0 1 8.25
88. 10 I++ Sivickis, Wiktoria UKS „OPP” Toruń 1793 -66 2.5 39.5 42.5 1 11.25
89. 9 I Jasinowicz, Wacław KSz „Polonia Warszawa” 1523 +23 2.5 36.0 39.0 2 9.5
90. 6 Burak, Vyacheslav 1509 +34 2.5 32.5 34.5 1 7.5
91. 3 Kalvaitis, Gintautas 1751 -74 2.0 34.5 35.5 2 7.5
92. K Plesiuk, Jan LZS CKTiS Biskupiec 1695 -41 2.0 32.0 33.0 1 4.0
93. K Wiewióra, Michalina KSz „Skoczek” Czerwionka-Leszczyny 1812 -51 2.0 28.5 31.0 0 5.75
94. I Mazurek, Jakub LKSz Lublin 1605 -76 1.0 30.5 32.5 0 2.5
95. I Pieprzka, Przemyslaw GKS Gorzyce W 1949 0.0 26.0 27.0 0 0.0
95. I+ Czech, Mieczysław 1874 0.0 26.0 27.0 0 0.0

III Międzynarodowy Memoriał Ireny Warakomskiej – Open A
1. GM Harsha Bharathakoti 2489 +16 7.0 45.5 48.5 5 37.0
2. 1 GM Markowski, Tomasz MUKS „Stoczek 45” Białystok 2537 +17 7.0 45.0 49.0 6 33.25
3. 1 GM Zakhartsov, Vladimir 2493 +13 7.0 43.0 47.0 5 35.75
4. 1 GM Malakhatko, Vadim 2456 +14 6.5 45.0 48.5 5 35.25
5. 1 GM Tomczak, Jacek Akademia Szachowa Gliwice 2628 -6 6.5 44.0 48.0 5 33.75
6. GM Sadzikowski, Daniel KSz Polonia Wrocław 2502 +5 6.0 46.5 50.0 4 31.75
7. IM Caspi, Israel 2458 +15 6.0 46.0 51.0 3 33.5
8. GM Nasuta, Grzegorz MUKS „Stoczek 45” Białystok 2533 +2 6.0 45.5 49.5 4 31.25
9. 1 GM Shyam, Sundar M. 2520 +1 6.0 45.0 49.5 4 32.0
10. 7 кмс Galperin, Platon 2459 +11 6.0 43.0 47.5 4 28.5
11. 2 GM Greenfeld, Alon 2510 +3 6.0 42.0 46.0 4 29.5
12. 8 FM Lewtak, Damian SzUKS Gostmat 83 Gostynin 2354 +19 6.0 41.0 44.0 4 27.0
13. 13 IM Pavlov, Sergey 2491 -1 6.0 40.5 44.0 4 26.75
14. 2 GM Warakomski, Tomasz Akademia Szachowa Gliwice 2497 -3 6.0 39.5 42.5 4 27.0
15. 1 IM Hnydiuk, Aleksander WIEŻA PĘGÓW 2412 +11 5.5 46.0 48.0 3 27.75
16. 1 GM Zakhartsov, Viacheslav V. 2518 -4 5.5 45.5 50.0 3 29.25
17. 4 FM Kosakowski, Jakub MUKS „Stoczek 45” Białystok 2401 +16 5.5 45.0 49.0 4 28.0
18. 2 FM Goluch, Piotr UKS SP3 w Bogatyni 2418 +13 5.5 45.0 48.5 4 27.0
19. 9 GM Tihonov, Jurij 2393 +16 5.5 44.5 48.5 4 26.75
20. 9 GM Iturrizaga Bonelli, Eduardo 2635 -14 5.5 43.0 45.5 4 25.0
21. 3 GM Stupak, Kirill 2561 -13 5.5 42.0 46.0 2 27.75
22. 3 GM Jakubowski, Krzysztof KSz „Silesia” Racibórz 2518 -9 5.5 41.5 46.0 4 25.75
23. GM Karthik Venkataraman 2462 -2 5.5 40.0 43.0 3 23.0
24. 1 IM Matviishen, Viktor 2501 -7 5.5 39.5 43.5 4 25.25
25. 6 IM Kulon, Klaudia LKS „Wrzos” Miedzyborów 2333 +6 5.5 39.5 43.5 3 22.75
26. 8 IM Dhulipalla Bala Chandra Prasad 2420 5.5 39.0 42.0 4 23.5
27. 6 FM Reza, Wojciech SzUKS Gostmat 83 Gostynin 2261 +32 5.5 39.0 41.5 3 23.75
28. 11 WIM Kiołbasa, Oliwia MUKS „Stoczek 45” Białystok 2244 +2 5.5 33.5 36.0 4 19.75
29. 11 IM Grib, Roman 2413 +7 5.0 43.5 47.0 3 24.0
30. 8 IM Janik, Igor 2483 -11 5.0 42.0 46.0 4 22.25
31. 10 GM Czarnota, Paweł Akademia Szachowa Gliwice 2532 -14 5.0 41.5 45.5 3 20.25
32. K Sanz Wawer, Daniel KS LAURA Chylice 2198 +46 5.0 40.5 43.5 3 21.5
33. 9 WGM Efroimski, Marsel 2318 +5 5.0 37.5 40.5 4 19.25
34. 7 Sharankov, Grigory 2225 +35 5.0 37.5 38.5 4 15.0
35. 1 FM Szadkowski, Kamil UKS „Smecz” Konin 2245 +17 5.0 37.0 40.5 3 20.5
36. 10 I++ Sernecki, Franciszek MUKS MDK Śródmieście Wrocław 2260 +16 k 5.0 37.0 40.0 5 19.0
37. 6 IM Gurbanov, Andrei 2322 -8 5.0 37.0 38.0 3 18.0
38. FM Punin, Andrii 2342 -17 5.0 36.5 39.5 2 21.0
39. 10 FM Molenda, Marcin UKS „Pionier” Jastrzębie Zdrój 2387 -6 5.0 36.0 39.0 4 19.25
40. 17 FM Kaczmarek, Aleksander KSz Dwie Wieże Kraków 2389 4.5 42.5 45.5 4 19.5
41. 12 FM Licznerski, Łukasz 2341 +7 4.5 42.5 45.0 4 18.5
42. 2 FM Szpar, Miłosz LKSz GCKiP Czarna 2290 +19 4.5 42.5 44.5 3 21.25
43. 2 FM Żyłka, Stanisław MKSz Rybnik 2336 +2 4.5 41.5 45.0 3 19.75
44. 14 FM Kowalski, Igor KS LAURA Chylice 2344 +3 4.5 40.0 42.5 4 17.0
45. 2 FM Skawinski, Arkadiusz Biały Król Wisznia Mała 2398 -9 4.5 39.0 41.5 2 18.25
46. 11 IM Barski, Radosław 2438 -13 4.5 38.0 42.0 4 19.75
47. 12 WIM Antolak, Julia GKSz „Solny” Grzybowo 2240 +17 4.5 37.5 40.5 1 19.5
48. 3 K Suliborski, Jakub MTSz Mińsk Mazowiecki 2132 +44 4.5 37.0 40.5 1 16.5
49. 12 FM Cukrowski, Filip RPW Okucia Budowlane Łódź 2424 -15 4.5 37.0 40.0 3 17.25
50. 14 FM Zakrzewski, Marek ASSz „Lipno” Stęszew 2311 -12 4.5 36.5 40.0 4 17.75
51. 3 FM Nowak, Łukasz KS LAURA Chylice 2257 +13 4.5 36.5 39.5 3 16.5
52. 2 FM Kozioł, Kamil MKSz Rybnik 2307 -15 4.5 36.0 39.5 3 18.25
53. 10 M Jaroch, Karol SSz GMINY PAWŁOWICE 2231 4.5 35.5 37.5 3 15.75
54. 3 I++ Klimkowski, Jan UKS „Smecz” Konin 2090 +84 k 4.5 35.0 38.0 2 18.0
55. 3 CM Kumala, Aleksander MKSz GRYF Dębica 2185 +18 4.5 34.0 36.5 3 12.75
56. 2 FM Fiedorek, Michał KSz Polonia Wrocław 2317 -30 4.5 31.5 34.0 2 16.0
57. 16 K Bukojemski, Adam KKSz Kraków 2225 -14 4.5 31.0 33.0 3 15.75
58. 14 M Budrewicz, Krzysztof UKS KOPERNIK Olsztyn 2276 -1 4.0 39.0 41.5 3 16.0
59. 3 K Czopor, Maciej KSz Polonia Wrocław 2241 -14 4.0 38.5 41.0 3 14.5
60. CM Pniaczek, Marek UKS przy SP 8 Chrzanów 2180 +46 4.0 38.0 41.5 3 17.0
61. 5 Hoffmann, Yair 2101 +76 4.0 37.0 39.5 2 16.25
62. 15 Zaika, Daniil 2216 +13 4.0 36.0 38.5 3 14.0
63. 2 WFM Shpanko, Nadiia 2233 -20 4.0 35.5 37.5 1 15.5
64. 8 CM Bai, Adelard 2033 +41 4.0 35.0 38.5 1 12.25
65. 14 FM Czerw, Dawid UKS „Pionier” Jastrzębie Zdrój 2281 -21 4.0 34.0 36.5 1 14.5
66. 13 FM Mulet, Piotr TMS „Roszada” Gliwice 2244 -8 4.0 34.0 36.0 3 13.5
67. 14 K Kokoszczyński, Jan KS LAURA Chylice 2198 4.0 34.0 35.0 3 10.5
68. 13 FM Paszewski, Mateusz UKS „Hetman” Częstochowa 2329 -47 4.0 32.0 34.5 1 14.5
69. 13 K++ Korbal, Arkadiusz KSz Gryf Szczecin 2168 -6 4.0 31.0 33.0 3 12.25
70. 5 K Praczukowski, Stanisław KS LAURA Chylice 2126 +10 4.0 31.0 33.0 2 13.25
71. 11 FM Szóstko, Jakub MUKS „Stoczek 45” Białystok 2245 -28 4.0 28.0 30.5 3 12.0
72. 11 Chan, Kim Yew 2276 -31 4.0 28.0 30.5 3 10.5
73. 15 FM Walter, Szymon UKS „21 Podlesie” 2314 -3 3.5 40.0 42.5 2 14.0
74. 13 Ashwath, R. 2328 +6 3.5 39.5 41.5 2 14.0
75. 7 I++ Luba, Łukasz Stowarzyszenie AS Płock 2130 +20 3.5 37.5 41.0 2 13.5
76. 9 K+ Sowul, Bartosz KS Mogalo Warszawa 2224 -3 3.5 37.5 40.0 2 15.5
77. 7 I+ Bąchór, Tomasz SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2027 +74 k 3.5 37.0 39.5 3 12.75
78. 11 K Lis, Mateusz SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2079 +49 3.5 37.0 39.5 1 13.5
79. 10 IM Karavade, Eesha 2355 -11 3.5 36.5 40.0 1 15.0
80. 6 CM Advait, Bagri 2079 +11 3.5 34.5 37.0 2 10.25
81. 10 K Jankowiak, Tomasz 2045 +30 3.5 33.5 36.5 2 14.0
82. 6 K Lisowski, Krzysztof MLKS „Ostródzianka” Ostróda 2188 -9 3.5 31.5 33.5 2 10.5
83. 7 WIM Kubicka, Anna SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2241 -16 3.0 39.5 42.5 1 14.25
84. 3 K Maj, Paweł KSz SKOCZEK TROJAŃSKI 2139 -2 3.0 36.5 39.0 0 9.5
85. 7 K+ Dzhuguryan, Tygran HUSARIA 2229 -24 3.0 35.5 39.0 1 11.5
86. 6 M Kukuła, Paweł UKS „Rotmistrz” Grudziądz 2209 -14 3.0 33.0 35.5 2 10.75
87. 6 WFM Dmochowska, Agnieszka KSz Polonia Wrocław 2126 -16 3.0 31.5 33.5 2 8.0
88. 8 I++ Oborski, Artur KSz „HETMAN” Katowice 2039 -12 3.0 29.0 30.0 1 5.25
89. 3 K Leśkiewicz, Ignacy UKS „Smecz” Konin 2146 -40 3.0 27.0 29.0 2 7.75
90. 6 FM Szczurek, Krzysztof KKSz Kraków 2112 -35 3.0 27.0 28.0 2 3.5
91. 5 FM Wiewióra, Eneasz SSz GMINY PAWŁOWICE 2331 -33 2.5 35.5 38.5 1 10.25
92. 3 I++ Wolański, Michał PKS „Wiatrak” Bydgoszcz 2007 -12 2.5 33.0 34.0 1 3.0
93. 3 FM Selbes, Tarik 2302 -67 2.5 31.5 34.0 2 7.5
94. 1 WFM Bommini Mounika Akshaya 2050 -33 2.5 31.5 33.0 0 5.5
95. 4 K Czarniecka, Aleksandra 2042 -9 2.5 31.0 32.0 1 6.25
96. 2 K Baliński, Damian UKS „POGOŃ Oleśnica” 2176 -35 2.5 30.5 32.5 1 8.25
97. K Chęciak, Krzysztof 2049 -55 1.0 25.5 27.0 0 0.0

 

CZCIONKA
ZMIANA KOLORU