«

»

Sie 28 2019

avatar

Srebrny medal Drużynowych Mistrzostw Polski II liga

Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów 2019 – II Liga
Szczyrk 2019-07-19/2019-07-28

SREBRA DLA CHRZANOWA ! Awans do I ligii !
Po remisie 3:3 z KKSZ Kraków plasujemy się na drugim miejscu Drużynowych Mistrzostw Polski w Szczyrku. Mistrzem zostaje zespół Poloni Wrocław👏, który wyprzedził nas małymi punktami 🙉po wysokiej wygranej w ostanim meczu. Awans do I ligi otrzymuje też trzecia drużyna Hetman Częstochowa✈️🚀🛸.
Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów 2019 – II Liga
Szczyrk 2019-07-19/2019-07-28
Wyniki – runda 11 Drukuj
M-ce Nr Nazwa drużyny Ranking Duże punkty Pkt. vs+ MBch. Szach.
1 3 MDK Fabryczna Polonia Wrocław 1683 18.0 41.0 23;16;12;6;18;2;9;20; 324.00 5.0
2 1 UKS przy SP 8 Chrzanów 1735 18.0 40.0 21;14;4;6;7;16;2; 329.50 8.0
3 12 UKS Hetman Częstochowa 1574 17.0 39.5 32;28;24;13;4;7;8; 329.00 3.0
4 6 KSz HETMAN Koszalin 1631 15.0 42.5 26;18;13;34;28;11;16; 315.00 9.0
5 13 Krakowski Klub Szachistów 1893 II 1550 15.0 38.5 33;31;2;20;8;10;3; 322.00 3.0
6 7 KS Laura II Chylice 1620 14.0 37.5 27;20;15;10;17;2; 322.00 7.5
7 9 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1596 14.0 36.5 25;31;21;18;14; 299.50 5.0
8 4 KSz. Hańcza Suwałki 1682 13.0 39.5 24;26;15;29;25; 316.00 6.0
9 15 KSz Miedź Legnica 1545 13.0 37.5 35;2;26;10; 301.50 4.5
10 20 MUKS MDK Śródmieście II Wrocław 1494 13.0 35.0 40;28;5;17;16; 327.00 7.0
11 16 MKSz II Rybnik 1536 13.0 31.5 36;26;9;21;7;18; 321.00 6.0
12 5 KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD Kielce 1642 12.0 37.0 27;23;24;18; 288.00 3.0
13 8 SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 1611 12.0 36.5 32;22;31;21;11; 299.00 3.0
14 2 MKS MOS Wieliczka 1732 12.0 34.5 22;17;24;10;6;18; 329.00 4.0
15 14 UKS Czternastka II Warszawa 1546 12.0 34.5 34;28;33;30;4; 313.00 8.5
16 10 UKS Trzydziestka Olsztyn 1590 12.0 33.0 30;19;17;25;5; 326.00 7.0
17 24 UKS Ognisko II Rydułtowy 1449 12.0 32.0 37;14;36;35;28;11; 302.50 4.0
18 31 KSz Polonia II Warszawa 1416 12.0 31.5 11;22;24;23;26; 302.50 7.0
19 17 UKS Giecek Radków 1533 11.0 36.5 37;29;30;14;38; 297.50 6.5
20 25 UKS Goniec Staniątki 1437 11.0 34.0 39;19;17; 313.50 8.0
21 19 GKSz Hetman Pilzno 1495 11.0 34.0 39;35;27; 281.50 6.0
22 21 Pszczyńskie Szachy 1474 11.0 31.0 34;30;11;33; 313.50 5.5
23 11 UKS MDK Gdynia 1581 10.0 36.0 33;23;27;26;29; 284.00 5.0
24 22 UKS Piątka Wieluń 1468 10.0 33.0 35;37;40;39; 270.50 7.0
25 28 OTSz Ostrów Wielkopolski 1423 10.0 32.5 8;38;22;34; 309.00 7.0
26 30 MUKS SZS Cieszyn 1419 10.0 32.5 31;5;33;40; 285.00 6.5
27 33 KS Korona Zakrzewo 1392 10.0 31.0 36;23;37;39; 284.00 3.0
28 23 TMS Roszada Gliwice 1451 10.0 31.0 36;38;39;34;32; 277.50 3.5
29 27 UKS TSz Zieloni Zielonka 1426 10.0 31.0 40;39;38;37;36; 276.00 9.0
30 18 ŻKSz Żary 1523 10.0 29.5 38;27;11;8;13; 322.50 7.0
31 29 KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny 1420 10.0 29.5 32;35; 314.50 5.5
32 34 KTS II Kalisz 1376 9.0 32.0 38;27;19;40; 281.50 4.0
33 26 Klub Szachowy Stilon II Gorzów Wlkp. 1430 9.0 30.5 38;35;22;30; 299.00 5.0
34 35 UKS Gekon Nysa 1320 8.0 26.5 40;23;32;37; 274.50 2.5
35 38 RzKSz Rzeszów 1274 8.0 26.0 40;32;36;37; 271.00 0.0
36 32 UKS Caissa Warszawa 1410 7.0 27.5 36;40;34; 263.00 9.0
37 36 UKS SP 321 Warszawa – Bemowo 1310 6.0 30.0 40;39;35; 256.00 7.0
38 39 UKS SP 1 Brzozów 1196 6.0 24.5 40;32; 277.00 3.0
39 37 KKSz Karpaty Urania Krosno 1288 4.0 27.0 36; 261.50 5.0
40 40 UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz. 1114 2.0 15.5 37; 265.50 3.5

Karta startowa drużyny Drukuj
Dane drużyny
Nr 1 Ranking 1735
Drużyna UKS przy SP 8 Chrzanów Klub UKS przy SP 8 Chrzanów
Fed. POL
Przeciwnicy
Runda Kolor Pkt. Duże punkty Nr Przeciwnik Ranking Klub
1 b 4,5 11.0 21 Pszczyńskie Szachy 1474 Pszczyńskie Szachy
2 w 3,5 12.0 14 UKS Czternastka II Warszawa 1546 UKS Czternastka II Warszawa
3 b 3,0 12.0 10 UKS Trzydziestka Olsztyn 1590 UKS Trzydziestka Olsztyn
4 w 3,5 13.0 4 KSz. Hańcza Suwałki 1682 Klub Szachowy Hańcza Suwałki
5 b 3,5 15.0 6 KSz HETMAN Koszalin 1631 KSz HETMAN Koszalin
6 w 4,0 14.0 7 KS Laura II Chylice 1620 KS Laura II Chylice
7 b 3,0 18.0 3 MDK Fabryczna Polonia Wrocław 1683 MDK Fabryczna Polonia Wrocław
8 w 3,0 17.0 12 UKS Hetman Częstochowa 1574 UKS Hetman Częstochowa
9 b 5,0 13.0 16 MKSz II Rybnik 1536 MKSz II Rybnik
10 w 4,0 12.0 2 MKS MOS Wieliczka 1732 MKS MOS Wieliczka
11 b 3,0 15.0 13 Krakowski Klub Szachistów 1893 II 1550 Krakowski Klub Szachistów 1893 II
Wykaz zawodników drużyny Drukuj
Nr Code Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Data ur. R 1 R 2 R 3 R 4 R 5 R 6 R 7 R 8 R 9 R 10 R 11
1* 21800421 CM PNIACZEK, Marek 2276 2200 2003 ½ 1 1 1 0 0 ½ 1 1 1 1
2* 1199560 k MUSIAŁ, Tomasz 1856 2200 2003 1 ½ ½ 1 1 1 ½ 0 1 1 ½
3* 21878285 I KUTOWSKI, Marcel 1659 2000 2007 0 ½ ½ 0 1 1 ½
4* 21831580 I WILK, Igor 1689 2000 2006 1 0 0 ½ 1 1 0 1 1 ½ 0
5 21006679 II KWAPISZ, Piotr 1169 1800 2010
6 21857890 II+ BARTOSZCZUK, Adam 1293 1900 2008 0 1 0 1
7 1195123 I+ MUCHA, Marta 1361 1900 2004
8* 1190202 I++ PYZIO, Amelia 1616 1900 2002 1 1 1 0 ½ ½ ½ 0 0 ½ 1
9* 21814368 I STRĄCZEK, Wiktoria 1316 1800 2005 1 0 ½ 0 1 1 1 1 1 0 0
10 21885338 III FERLAK, Anna 1008 1400 2009
11 21874875 II KOMENDOLOWICZ, Nikola 1000 1600 2007
* – Skład podstawowy

CZCIONKA
ZMIANA KOLORU