maj 07 2023

ZDJĘCIA – Mistrzostw Polski Dzieci w Szachach do lat 8 – Poronin 2023

Zdjęcia z Zakończenia Mistrzostw Polski Dzieci w Szachach do lat 8

IX Runda

Dziękujemy za ufundowanie książek, które zostały rozdane uczestnikom Mistrzostw Polski Dzieci w Szachach w OW Limba Poronin przez Pisarzmarek.pl

Przedstawiamy maskotkę zawodów MPD w Szachach.

VI runda za nami. Oto zdjęcia najdłużej grających zawodników w turnieju Mistrzostw Polski Dzieci w Szachach do lat 8. Główny sponsor zawodów: PisarzMarek.pl oraz Województwo Małopolskie.

V Runda

Już za nami IV runda Mistrzostw Polski Dzieci w Szachach do lat 8. Dziękujemy za ufundowanie pamiątkowych koszulek Właścicielom Ośrodka Wypoczynkowego Limba Poronin.

III Runda

Nagrodzeni za najlepsze partie dnia przez IM Jacka Bielczyka w Mistrzostwach Polski Dzieci w Szachach do lat 8.

Konsultacje dla zawodników MP 8 z IM Jackiem Bielczykiem.

Oraz wykład, konsultacje dla opiekunów, trenerów z IM Jackiem Bielczykiem.

II runda Mistrzostw Polski Dzieci w Szachach do lat 8 OW Limba Poronin.
Zawody zorganizowano przy wsparciu finansowym budżetu Województwa Malopolskiego. Główny sposor zawodów PisarzMarek.pl

Już za nami I runda Mistrzostw Polski Dzieci w Szachach do lat 8