maj 02 2023

ZDJĘCIA – Mistrzostw Polski Dzieci w Szachach do lat 6, 7 – Poronin 2023

Zdjęcia z Zakończenia Mistrzostw Polski Dzieci w Szachach do lat 6, 7

Dziękujemy za ufudowanie dla każdego uczestnika Mistrzostw Polski Dzieci w Szachach pięknych książek przez PisarzMarek.pl

Następne prezenty od OW Limba Poronin aby Najmłodsi zapamiętali nasze Mistrzostwa Polski Dzieci w Szachach.

VII runda MPD w Szachach OW Limba Poronin. Główny sponsor imprezy PisarzMarek.pl

VI Runda MPD Szachach

Każdy uczestnik Mistrzostw Polski Dzieci w Szachach do lat 6 i 7 otrzymał puchar ufundowany przez właścicieli Ośrodka Wypoczynkowego Limba Poronin.

IV runda Mistrzostw Polski Dzieci w Szachach do lat 7 OW LIMBA PORONIN

III runda MPD Szachach zdjęcia najmłodszych uczestników grupa do lat 6 chłopcy i dziewczyny

Dzisiaj na otwarcie III rundy OW Limba dla zawodników mieszkańców ośrodka przygotowała piękną pamiątkę z pobytu na mistrzostwach w Poroninie. Koszulki sfinansowane z budżetu OW Limba Poronin 👏👏❤️ Dziękujemy.

Już za nami II Runda Mistrzostw Polski Dzieci w Szachach do Lat 6, 7 OW LIMBA Poronin.
Najmłodsi zawodnicy przygotowują się do Rundy III

Pierwsza runda Mistrzostw Polski Dzieci w Szachach do lat 6 i 7 za nami OW LIMBA PORONIN. Zawody zrealizowane przy wsparciu finansowym że środków budżetowych Województwa Małopolskiego. Główny sponsor PisarzMarek.pl

Prawie 300 najmłodszych szachistów może wystartować w Mistrzostwach Polski Dzieci w Szachach w Poroninie. Organizatorzy czekają 🙂.