«

»

Gru 11 2016

avatar

Victoria Wiktorii w IV Mikołajkowym Turnieju Szachowym w Andrychowie !!!!!

 

I miejsce zajęła Wiktoria Strączek i III miejsce zajął Igor Wilk  w IV Mikołajkowym Turnieju Szachowym w Andrychowie w grupie zawodników do lat 12.

Sukces niemały, bowiem w grupie tych zawodników nie zabrakło juniorskich gwiazd szachowych. Wiktoria osiągnęła wysoki ranking ponad 1800,  pokonując w pojedynku min. mistrzynię polski do 10 lat.

Występ naszych zawodników szczególnie udany, gdyż pokonali w bezpośrednich pojedynkach m.in. mistrzynie Polski juniorek do 10 i 12 lat. Wiktoria, po raz pierwszy ograła Weronikę Zabrzańską a Igor odniósł rewelacyjny wynik pokonując Emilię Dyląg. Takie pojedyncze sukcesy  cieszą, ponieważ dodają naszym zawodnikom pewności siebie w rywalizacji na wysokim poziomie.

 

grupa B do lat 12

Wyniki – runda 7 Drukuj
M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Klub Data ur. Pkt. MBch. Bch.
1 11 II Strączek, Wiktoria R 1107 1600 UKS przy SP 8 Chrzanów 2005 6.0 23.00 31.50
2 4 II Wąsik, Mateusz R 1274 1800 TS Wisła Kraków 2005 6.0 20.50 29.50
3 8 II Wilk, Igor R 1213 1800 UKS przy SP 8 Chrzanów 2006 5.5 23.50 32.50
4 3 II Armuła, Karol R 1396 1800 KKSz Kraków 2005 5.5 22.50 32.00
5 7 II Myrmus, Mateusz R 1252 1800 SSz Olimpia Goleszów 2006 5.5 20.00 28.00
6 2 I Zabrzańska, Weronika R 1456 1800 UKS Hetman Koronny Trzebinia 2006 5.0 24.00 34.00
7 5 III Pustelnik, Oskar R 1264 1600 MPZSzach Kraków 2004 5.0 21.00 31.00
8 1 I Dyląg, Emilia R 1518 1800 KKSz Kraków 2004 5.0 19.50 27.00
9 26 IV Przystał, Mateusz 0 1400 TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 2007 5.0 18.50 24.50
10 6 III Salawa, Wiktor R 1255 1600 MKS MOS Wieliczka 2004 4.5 22.50 31.50
11 25 IV Marszałek, Jakub 0 1400 MDK Bielsko-Biała 2006 4.5 20.00 27.00
12 12 II Sobieraj, Wiktoria R 1088 1600 MKS Mrągowia Mrągowo 2006 4.5 19.00 25.50
13 16 III Cichoń, Bartłomiej 0 1600 MKS KSOS Kraków 2006 4.0 23.00 30.50
14 27 IV Handzlik, Norbert 0 1400 Wadowice 2004 4.0 22.00 31.00
15 28 V Chomczyński, Filip 0 1200 MDK Bielsko-Biała 2006 4.0 22.00 29.50
16 9 IV Żelasko, Kacper R 1170 1400 KSz PORTO BALBO Bielsko-Biała 2005 4.0 19.50 27.50
17 24 IV Sęk, Lucjan 0 1400 MDK Bielsko-Biała 2007 4.0 19.50 27.00
18 32 V Kmiecik, Michał 0 1200 MDK Bielsko-Biała 2006 4.0 18.50 24.50
19 13 II Bar, Klaudia R 1047 1600 KKSz Kraków 2007 4.0 18.00 26.50
20 15 III Dziedzic, Bartosz 0 1600 Bielany 2005 4.0 17.50 25.50
21 10 II Lelek, Paulina R 1164 1600 KSz PORTO BALBO Bielsko-Biała 2004 4.0 17.50 25.00
22 14 II Strama, Aleksandra 0 1600 OWR Andrychów 2005 4.0 16.50 24.00
23 30 V Zaręba, Szymon 0 1200 MDK Bielsko-Biała 2004 3.5 16.00 23.00
24 18 III Strama, Mateusz 0 1600 OWR Andrychów 2006 3.5 14.00 20.00
25 17 III Sordyl, Łukasz 0 1600 OWR Andrychów 2005 3.5 14.00 20.00
26 31 V Trębla, Konrad 0 1200 MDK Bielsko-Biała 2007 3.0 19.50 27.00
27 19 III Fluder, Mateusz 0 1600 OWR Andrychów 2004 3.0 18.50 26.50
28 21 III Bury, Mateusz 0 1600 OWR Andrychów 2006 3.0 18.50 26.00
29 20 III Pędziwiatr, Wiktor 0 1600 OWR Andrychów 2006 3.0 17.00 24.00
30 23 IV Kufel, Teofil 0 1400 MDK Bielsko-Biała 2006 3.0 17.00 23.00
31 40 Magiera, Michał 0 1000 OWR Andrychów 2005 3.0 15.50 20.00
32 36 Ciechanowski, Patryk 0 1000 MDK Bielsko-Biała 2005 3.0 15.00 21.50
33 22 IV Bylica, Hubert 0 1400 Grojec 2007 3.0 15.00 20.50
34 38 Szwajca, Adrian 0 1000 MDK Bielsko-Biała 2006 3.0 15.00 20.50
35 42 Marczyński, Damian 0 1000 OWR Andrychów 2006 3.0 14.50 20.50
36 29 V Stojek, Stanisław 0 1200 MDK Bielsko-Biała 2007 3.0 12.50 18.50
37 37 Treć, Jakub 0 1000 MDK Bielsko-Biała 2007 3.0 11.50 17.00
38 35 V Bużyk, Maciej 0 1200 UKS przy SP 8 Chrzanów 2005 2.5 15.00 20.50
39 34 V Płonka, Karol 0 1200 MDK Bielsko-Biała 2006 2.5 13.50 20.50
40 39 Ciepielewski, Nataniel 0 1000 MDK Bielsko-Biała 2004 2.0 17.00 22.50
41 41 Gądek, Wiktor 0 1000 OWR Andrychów 2006 2.0 16.50 22.50
42 47 Zawiła, Dominik 0 1000 Sp Inwałd 2005 2.0 15.50 20.50
43 33 V Grzybczyk, Dawid 0 1200 OWR Andrychów 2009 2.0 15.00 21.00
44 43 Żebracki, Bartosz 0 1000 OWR Andrychów 2004 2.0 14.50 19.50
45 44 Rusinek, Gabriela 0 1000 SP Brzezinka 2007 2.0 12.00 16.00
46 45 Pluta, Tola 0 1000 SP Brzezinka 2007 1.5 12.00 17.50
47 46 Kaczmarczyk, Jakub 0 1000 Sp Inwałd 2005 1.0 14.00 20.50
Wyniki – runda 7 Drukuj
M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Klub Data ur. Pkt. MBch. Bch.
1 2 III Wolak, Maciej R 1215 1600 KKSz Kraków 2008 6.5 23.00 31.00
2 1 III Macura, Mateusz R 1297 1600 SSz Olimpia Goleszów 2009 5.5 24.50 35.00
3 9 IV Mądrala, Artur 0 1400 2008 5.5 23.00 32.00
4 10 IV Wajda, Krzysztof 0 1400 MKS MOS Wieliczka 2008 5.5 22.00 31.00
5 5 III Magdziarz, Piotr 0 1600 KKSz Kraków 2008 5.5 22.00 30.00
6 3 III Myrmus, Karolina R 1153 1400 SSz Olimpia Goleszów 2008 5.0 21.50 29.50
7 4 IV Zychowicz, Bartosz R 1130 1400 UKS przy SP 8 Chrzanów 2010 5.0 21.00 29.50
8 8 IV Zabrzański, Marcin 0 1400 2010 5.0 19.00 27.00
9 45 Lelek, Dawid 0 1000 Sp Sułkowice Bolęcina 2009 5.0 18.50 26.50
10 16 V Marszałek, Karol 0 1200 MDK Bielsko-Biała 2009 5.0 18.00 26.00
11 7 III Nieckarz, Maja 0 1400 SSz Olimpia Goleszów 2008 4.5 23.50 32.00
12 17 V Mazgaj, Hubert 0 1200 UKS przy SP 8 Chrzanów 2008 4.5 17.00 24.50
13 14 IV Baliś, Sebastian 0 1400 UKS przy SP 8 Chrzanów 2010 4.0 22.50 31.00
14 11 IV Duda, Szymon 0 1400 MKS MOS Wieliczka 2008 4.0 22.00 31.50
15 12 IV Komendera, Filip 0 1400 TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 2008 4.0 22.00 29.50
16 13 IV Glaz, Michał 0 1400 UKS GONIEC Staniątki 2009 4.0 21.50 31.00
17 21 Królczyk, Kacper 0 1000 MDK Bielsko-Biała 2008 4.0 18.00 25.50
18 25 Walusiak, Antoni 0 1000 MDK Bielsko-Biała 2008 4.0 17.00 24.50
19 6 III Ślusarczyk, Anna 0 1400 MKS MOS Wieliczka 2008 4.0 17.00 23.00
20 38 Mrowiec, Juliusz 0 1000 SP Roczyny 2008 4.0 15.00 20.50
21 33 Wnęczak, Zbigniew 0 1000 OWR Andrychów 2009 4.0 14.00 21.00
22 35 Maciejczyk, Antoni 0 1000 OWR Andrychów 2010 4.0 14.00 20.50
23 49 Leśniewski, Eryk 0 1000 Wieliczka Montessori School 2008 3.5 18.50 26.00
24 23 Kabaja, Krystian 0 1000 Dobczyce 2011 3.5 18.00 25.00
25 43 Skrzypiec, Patryk 0 1000 Sp Sułkowice Bolęcina 2008 3.5 18.00 24.00
26 34 Bizoń, Grzegorz 0 1000 OWR Andrychów 2009 3.5 17.00 25.00
27 44 Babik, Olivier 0 1000 Sp Sułkowice Bolęcina 2008 3.5 16.00 23.50
28 37 Pluta, Wojciech 0 1000 SP Brzezinka 2010 3.5 14.50 20.50
29 18 V Mądrala, Julia 0 1100 2009 3.0 20.00 27.50
30 40 Góra, Krzysztof 0 1000 Sp Sułkowice Bolęcina 2008 3.0 19.00 25.50
31 15 IV Biela, Julia 0 1250 Radziechowy 2008 3.0 18.50 26.50
32 28 Sajdak, Krystian 0 1000 OWR Andrychów 2008 3.0 16.50 23.50
33 47 Komendera, Kacper 0 1000 TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 2009 3.0 16.50 23.50
34 39 Urbanowski, Szymon 0 1000 SP Roczyny 2009 3.0 15.50 21.50
35 24 Bylica, Miłosz 0 1000 Grojec 2010 3.0 11.00 16.00
36 26 Marczyński, Bartłomiej 0 1000 OWR Andrychów 2010 2.5 19.50 28.00
37 41 Jończy, Emil 0 1000 Sp Sułkowice Bolęcina 2008 2.5 15.50 21.50
38 36 Bizoń, Szymon 0 1000 OWR Andrychów 2009 2.5 15.00 21.00
39 32 Magiera, Adam 0 1000 OWR Andrychów 2009 2.5 14.50 21.00
40 48 Przystał, Jakub 0 1000 Wadowice 2010 2.5 14.00 20.00
41 42 Socała, Sebastian 0 1000 Sp Sułkowice Bolęcina 2009 2.0 17.00 24.00
42 31 Skupień, Mateusz 0 1000 OWR Andrychów 2008 2.0 14.00 20.00
43 46 Kukuła, Emilia 0 1000 Sp Sułkowice Bolęcina 2008 2.0 14.00 19.50
44 29 Miarka, Oliwier 0 1000 OWR Andrychów 2008 2.0 12.00 18.50
45 22   Strączek, Szymon 0 1000 Chrzanów 2011 2.0 10.50 15.00
46 27 Karaś, Kamil 0 1000 OWR Andrychów 2010 1.5 13.00 19.50
47 20 Góra, Szymon 0 1000 Andrychow 2010 1.5 13.00 18.50
48 30 Wnęczak, Justyna 0 1000 OWR Andrychów 2010 1.5 12.50 17.50
49 19   Zychowicz, Patryk 0 1000   2011 1.5 11.50 16.00

a

Permalink do tego artykułu: http://www.zs1-chrzanow.pl/UKSSP8/victoria-wiktorii-w-iv-mikolajkowym-turnieju-szachowym-w-andrychowie/

CZCIONKA
ZMIANA KOLORU