«

»

Lis 25 2014

avatar

Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Zabierzów

 

Zabierzów  2014-11-22/2014-11-23

zab emil1zab emi 2zab emi 3

OPEN A (FIDE) do 2200 ELO

Wyniki – runda 5 Drukuj
M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Wins Prog. Norma Chg
1 3 I Szczurek, Krzysztof 1831 2000 KKSz Kraków 5.0 7.50 11.50 5 15.0 1.10
2 12 II+ Dyląg, Emilia 1373 1700 UKS przy SP 8 Chrzanów 3.5 8.00 12.50 2 9.0   2.02
3 13 II Flach, Rajmund 1267 1800 KKSz Kraków 3.5 7.50 14.50 2 11.5 2.16
4 6 I Klementys, Jerzy 1715 2000 3.0 9.00 16.50 2 11.0 0.19
5 2 I Sensuła, Marek 1873 2000 Czeladź 3.0 8.00 13.00 3 8.0 -0.91
6 1 I+ Brylski, Pawel 2069 2100 MLKSz Myślenice 3.0 5.50 9.00 3 7.0 -1.55
7 8 II Mandla, Maciej 1617 1800 KSz HETMAN Katowice 2.5 9.00 15.00 2 8.0 0.44
8 4 II+ Czyżykiewicz, Rafal 1799 1900 MLKSz Myślenice 2.5 7.00 11.00 2 8.5 -1.74
9 5 I+ Korcz, Daniel 1749 2100 MCKiS Jaworzno 2.5 5.00 9.00 2 6.5 -0.36
10 7 I Pniaczek, Marek 1632 2000 UKS przy SP 8 Chrzanów 2.0 9.00 15.00 2 8.0 -0.13
11 11 II Peszkowski, Radosław 1416 1800 KKSz Kraków 1.5 7.50 12.00 0 5.5 -0.03
12 9 II Litwiniuk, Piotr 1604 1800 TS Wisła Kraków 1.5 6.50 12.00 0 3.0 -0.78
13 10 II Olkuski, Tadeusz 1474 1800 KKSz Kraków 1.5 5.50 9.00 0 4.0 -0.41

 

 

OPEN B do 1600

Wyniki – runda 7 Drukuj
M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Wins Prog. Norma
1 10 III Liana, Łukasz 0 1600 Biecz 6.5 21.00 30.00 6 27.5 II
2 5 III Kulesza, Andrzej 0 1600 TS Wisła Kraków 6.0 20.50 29.00 6 22.0
3 1 III Owoc, Jakub 1152 1600 TS Wisła Kraków 5.0 21.00 30.50 5 21.0
4 13 III Kupryjan, Damian 0 1600 Chrzanów 4.5 19.00 28.00 4 18.5
5 8 III Zborowski, Paweł 0 1600 TS Wisła Kraków 4.5 17.50 25.50 4 17.5
6 17 V Kowalczyk, Marcin 0 1200 Kraków 4.5 14.00 20.00 4 16.5 IV
7 9 III Krupiński, Maciej 0 1600 TS Wisła Kraków 4.0 22.50 32.00 4 19.0
8 6 III Dziewoński, Dariusz 0 1600 MLKSz Myślenice 4.0 22.50 31.00 4 20.0
9 2 II Zabrzańska, Weronika 0 1600 UKS Hetman Koronny Trzebinia 4.0 15.50 21.50 4 14.0
10 4 III Krupiński, Mikołaj 0 1600 TS Wisła Kraków 4.0 14.00 19.50 4 15.0
11 3 III Garbowski, Michał 0 1600 Kraków 3.5 22.00 30.50 3 17.5
12 12 III Pniaczek, Krzysztof 0 1600 UKS przy SP 8 Chrzanów 3.0 21.00 28.00 3 16.0
13 20 Korbiel, Bartłomiej 0 1000 Koło Szachowe Krzeszowice 3.0 18.00 26.50 3 12.0 IV
14 11 III Kurczyna, Jakub 0 1600 TS Wisła Kraków 3.0 17.00 23.50 3 10.0
15 7 III Peszkowski, Krzysztof 0 1600 TS Wisła Kraków 3.0 17.00 23.50 2 10.5
16 22 Dziewoński, Marcin 0 1000 Kraków 3.0 12.00 18.50 3 10.0 V
17 18 Świerczek, Karol 0 1000 TS Wisła Kraków 2.0 17.50 24.00 2 8.0
18 21 Szutka, Norbert 0 1000 Balice 2.0 14.00 20.00 2 8.0
19 16 III Pudełko, Magdalena 0 1400 TS Wisła Kraków 2.0 12.50 18.00 2 7.0
20 15 III Kowalczyk, Barbara 0 1400 KS Korona Kraków 2.0 11.00 18.50 2 7.0
21 19 Kusa, Jan 0 1000 Rząska 1.5 16.00 24.00 1 8.0
22 14 III Sobieraj, Wiktoria 0 1400 TS Wisła Kraków 0.0 11.50 17.00 0 0.0
 zabierzów wiki 1
zab wiki2

Grupa C ur.2005 i młodsi, P30

Wyniki – runda 7 Drukuj
M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Wins Prog. Norma
1 3 IV Wolak, Maciej 0 1400 KKsz Kraków 7.0 21.00 29.00 7 28.0
2 4 IV Baran, Mateusz 0 1400 TS WISŁA KRAKÓW 5.0 22.00 31.50 5 23.0
3 1 III Strączek, Wiktoria 0 1400 UKS przy SP 8 Chrzanów 5.0 22.00 31.00 5 21.0
4 6 IV Prostak, Jakub 0 1400 MKS KSOS Kraków 5.0 20.00 27.50 5 19.0
5 8 IV Śliwiński, Tymon 0 1400 TS WISŁA KRAKÓW 4.5 17.50 24.50 4 19.0
6 7 IV Wójcik, Dawid 0 1400 Zelków 4.0 21.00 30.50 4 18.0
7 17   Jędrzejczyk, Kacper 0 1000 UKS przy SP 8 Chrzanów 4.0 18.50 27.50 3  
8 5 IV Heretyk, Mikołaj 0 1400 TS WISŁA KRAKÓW 4.0 14.00 19.00 4 15.0
9 2 III Wójtowicz, Magdalena 0 1400 TS WISŁA KRAKÓW 3.5 19.00 27.50 3 16.5
10 15 Urbanik, Oliwier 0 1000 Krzeszowice 3.5 17.00 24.00 3 14.5 V
11 11 V Kubica, Tomasz 0 1200 Zabierzów 3.0 17.50 25.00 3 11.0
12 16 Wydmański, Szymon 0 1000 Brzezie 3.0 13.50 18.50 2 9.0 V
13 12 Doroba, Maksym 0 1000 TS WISŁA KRAKÓW 3.0 12.00 17.50 2 9.0
14 9 V Litwiniuk, Mikołaj 0 1200 TS WISŁA KRAKÓW 2.5 18.00 25.00 1 9.0
15 10 V Sypień, Piotr 0 1200 KKsz Kraków 2.0 16.00 22.00 2 10.0
16 13 Pietraszewski, Jakub 0 1000 TS WISŁA KRAKÓW 2.0 12.50 17.00 1 7.0
17 14 Krupiński, Bartosz 0 1000 TS WISŁA KRAKÓW 1.0 14.00 20.50 0 5.0
CZCIONKA
ZMIANA KOLORU