«

»

Lis 21 2018

avatar

Tomek Musiał Mistrzem Gliwic !

Tomek Musiał z Otwartych Mistrzostw Gilowic wraca z dwoma pucharami- za zajęcie 1. miejsca w kategorii OPEN i jako najlepszy junior!

 

 

 

 

 

 

 

OTWARTE MISTRZOSTWA GILOWIC O PUCHAR GILOWIC
GILOWICE 2018-11-18
Standings – round 7 Print
Place Title Name FIDE Local Club Total MBch. Bch. Wins Prog. Chg (Ru)
1 k MUSIAŁ, Tomasz R 1757 2200 UKS przy SP 8 Chrzanów 6.5 25.00 33.00 26.5 6 2,85
2 II KOWALCZYK, Tadeusz R 1857 1800 Jordanów 6.0 23.50 32.00 23.0 6 1,06
3 k KUBICA, Kamil R 2135 2200 KSz SKOCZEK Czerwionka-Leszczyny 5.5 24.00 33.50 25.5 5 -0,79
4 I++ ULRYCH, Wojciech R 1815 2100 StI EUROBESKIDY Łodygowice 5.0 22.50 31.00 22.0 5 0,16
5 II BIELA, Konrad R 1714 1800 Bielsko-Biała 5.0 21.00 30.50 22.0 5 0,52
6 II KŁAPTOCZ, Marcin R 1769 1800 Bielsko-Biała 5.0 21.00 30.50 20.0 4 -0,26
7 I PITER, Sławomir 2137 2000 LKS WISŁA Strumień 5.0 20.50 28.50 20.0 4 -1,44
8 II KUBICA, Dominik R 1562 1800 KSz SKOCZEK Czerwionka-Leszczyny 5.0 20.50 28.00 19.5 4 0,90
9 I KARP, Piotr R 1692 2000 MKSz DIAGONALIA Imielin 5.0 20.00 28.50 21.0 5 0,77
10 I++ BRZOSTOWSKA, Katarzyna R 1494 1900 StI EUROBESKIDY Łodygowice 4.5 19.00 27.00 16.5 4 -0,32
11 II FIGURA, Antoni R 1654 1800 Żywiec 4.0 21.50 30.50 19.0 4 -0,27
12 I BEN, Jarosław R 1560 2000 StI EUROBESKIDY Łodygowice 4.0 21.00 29.50 19.0 4 0,30
13 I LEŚNIAK, Grzegorz R 1705 2000 StI EUROBESKIDY Łodygowice 4.0 21.00 27.00 18.5 3 -0,38
14 KANTYKA, Tomasz R 1565 1000 Oświęcim 4.0 19.50 28.00 17.0 4 -0,61
15 V DOŁKOWSKI, Edward 0 1200 Czaniec 4.0 19.50 27.50 16.0 3 (1442)
16 II SZYMIK, Antoni R 1385 1800 StI EUROBESKIDY Łodygowice 4.0 18.50 25.50 15.5 3 0,13
17 KOZUBEK, Stanisław R 1520 1000 Żywiec 4.0 18.00 26.00 18.0 4 -0,23
18 IV PIWOWARCZYK, Franciszek R 1419 1400 Bielsko-Biała 4.0 18.00 25.00 15.5 3 -0,24
19 II KANACH, Jerzy R 1266 1800 StI EUROBESKIDY Łodygowice 4.0 17.00 25.00 16.0 4 0,95
20 III ZUZIAK, Dominik R 1178 1600 Radziechowy 4.0 16.00 21.50 13.0 4 0,31
21 III KUKLA, Natalia 0 1400 LKS STRAŻAK Zabrzeg 3.5 18.50 24.00 13.5 3 (1357)
22 IV JORDAN, Agnieszka 0 1250 Orzesze 3.5 16.50 23.00 11.0 3 (1063)
23 II KULKA, Władysław R 1252 1800 StI EUROBESKIDY Łodygowice 3.5 16.00 22.50 11.5 3 0,65
24 DASZKIEWICZ, Maciej R 1271 1000 MDK Oświęcim 3.5 15.00 20.00 10.0 3 0,11
25 MIROCHA, Grzegorz R 1210 1000 Żywiec 3.0 18.00 26.50 14.0 3 -0,27
26 II+ RYGIEL, Andrzej R 1384 1900 Bielsko-Biała 3.0 18.00 23.50 15.0 3 -0,06
27 III ZUZIAK, Tomasz R 1337 1600 Radziechowy 3.0 17.00 24.00 15.0 3 -1,00
28 V PATYNA, Damian R 1088 1200 MDK Oświęcim 3.0 17.00 22.50 12.0 3 -0,58
29 III KUKLA, Maciej 0 1600 LKS STRAŻAK Zabrzeg 3.0 16.50 23.00 11.0 3 (633)
30 SMITKA, Barbara 0 1000 Okleśna 3.0 15.50 21.50 11.0 3 (1123)
31 STOKŁOSA, Tomasz 0 1000 Gilowice 3.0 15.00 21.00 12.0 3 (1315)
32 WITAS, Żaneta 0 1000 Gilowice 3.0 13.00 19.50 11.0 2 (1091)
33 V WERNER, Dominik 0 1200 MDK Oświęcim 3.0 13.00 17.50 9.0 3 (1112)
34 GUTOWSKA, Julia 0 1000 MDK Oświęcim 3.0 12.50 17.50 11.0 3 (1136)
35 PYCLIK, Janusz R 1195 1000 Gilowice 2.0 17.00 24.50 9.5 1 -0,62
36 SZATANIK, Tadeusz R 1193 1000 Łękawica 2.0 16.50 24.00 11.0 2 -0,87
37 BOROWCZYK, Damian R 1161 1000 MDK Oświęcim 2.0 15.50 23.50 10.0 2 -0,45
38 SMITKA, Rafał 0 1000 Okleśna 2.0 15.00 20.00 3.0 2 (1131)
39 TOMICZEK, Joanna 0 1000 Łękawica 2.0 10.00 15.00 6.0 1 (442)
40 V KUKLA, Krzysztof 0 1200 Bronów 1.5 13.50 19.00 4.0 1 (1063)
41 BĄK, Czesław R 1071 1000 Gilowice 1.0 15.00 20.50 5.0 1 -0,32
42 MICOR, Dominik 0 1000 Gilowice 1.0 14.00 19.00 6.0 0 (470)
43 KLECZEWSKI, Michał 0 1000 Gilowice 1.0 12.50 18.00 5.0 0 (417)

CZCIONKA
ZMIANA KOLORU