«

»

Lis 21 2018

avatar

Nasi na Olimpiadzie dziecięcej w szachach na stadionie Górnika Zabrze

 

Na stadionie Górnika Zabrze odbyła się Olimpiada dziecięca w szachach. W pierwszej szóstce do 8 lat uplasowało się aż trzech zawodników UKS SP 8 Chrzanów. Drugie miejsce zajął Sebastian Baliś, piąte Michał Kaszuba a za nim Piotr Kwapisz.Wśród dziewczynek czwarte miejsce Maja Socha.

Brawo !!!

Olimpiada Szachowa na Stadionie Górnika Zabrze – Grupa do 8 lat
Arena Górnika Zabrze, ul. Roosevelta 81 2018-11-04/2018-11-04
Wyniki – runda 7
M-ce Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Ruz
1 II Zmarzły, Wiktor B 1177 1800 Akademia Szachowa Gliwice 6,5 24,00 33,00 1906
2 II Baliś, Sebastian B 1209 1800 UKS przy SP 8 Chrzanów 6,0 23,00 32,50 1806
3 II Lajdamik, Kinga B 1095 1600 AKS Mikołów 5,5 21,50 31,00 1714
4 III Witczak, Borys 0 1600 UKS Hetman Częstochowa 5,0 23,50 32,00 1675
5 III Kaszuba, Michał B 1193 1600 UKS przy SP 8 Chrzanów 5,0 23,00 31,50 1675
6 II Kwapisz, Piotr B 1120 1800 UKS przy SP 8 Chrzanów 5,0 20,50 30,00 1650
7 IV Migacz, Tymon 0 1400 TMS Roszada Gliwice 5,0 20,50 29,50 1456
8 III Kołodziej, Lena 0 1400 Ognisko TKKF w Dobczycach 5,0 19,00 26,00 1431
9 IV Wolak, Michał B 1021 1400 KKSz Kraków 4,5 19,00 26,00 1375
10 V Organ, Daniel 0 1200 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 4,5 18,00 25,00 1400
11 IV Dobosz, Michał 0 1400 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 4,0 21,00 29,00 1429
12 IV Gawron, Tobiasz 0 1400 Akademia Szachowa Gliwice 4,0 20,50 27,50 1438
13 II Strzoda, Natalia 0 1600 ChTS Chorzów 4,0 20,00 28,00 1506
14 IV Świderski, Piotr 0 1400 Akademia Szachowa Gliwice 4,0 20,00 26,00 1481
15 IV Wrzoł, Jakub 0 1400 4,0 19,50 28,00 1394
16 IV Fronczek, Ignacy 0 1400 SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 4,0 19,50 28,00 1425
17 IV Łodziński, Szymon 0 1400 Dom Kultury Koszęcin 4,0 19,50 24,50 1375
18 Gruszczyński, Mirosław 0 1000 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 4,0 18,50 25,50 1281
19 Świtalski, Karol 0 1000 Pyskowice 4,0 17,00 22,00 1256
20 IV Jakubiec, Krzysztof 0 1400 Akademia Szachowa Gliwice 4,0 16,50 22,50 1250
21 IV Kaczmarczyk, Aleksander 0 1400 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 4,0 16,00 23,00 1300
22 IV Socha, Maja 0 1250 3,0 20,50 29,50 1281
23 IV Gajda, Anna 0 1250 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 3,0 19,50 27,00 1206
24 V Olbrot, Sławomir 0 1200 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 3,0 18,00 24,00 1200
25 V Gołub, Szymon 0 1200 TMS Roszada Gliwice 3,0 17,00 24,00 1225
26 Góralczyk, Aneta 0 1000 Ruda Sląska 3,0 17,00 23,00 1100
27 IV Bereziewicz, Michał 0 1400 SP nr 87 Kraków 3,0 15,50 21,50 1081
28 Związek, Antoni 0 1000 TMS Roszada Gliwice 3,0 15,50 20,00 1063
29 Zyzik, Adam 0 1000 Zabrze 3,0 15,00 20,00 1214
30 V Turkowska, Amanda 0 1100 3,0 15,00 20,00 1015
31 Moroz, Paulina 0 1000 Gliwice 3,0 13,50 18,50 1094
32 Mechela, Szymon 0 1000 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 3,0 13,00 18,00 1100
33 Wantuła, Bartosz 0 1000 Mksz Rybnik 2,0 16,50 23,00 1088
34 V Kuźma, Krzysztof 0 1200 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2,0 15,50 21,50 1000
35 Niziołek, Anna 0 1000 TMS Roszada Gliwice 2,0 14,00 20,00 1050
36 Wiża, Mikołaj 0 1000 Pyskowice 2,0 14,00 18,50 975
37 V Pogonowski, Piotr 0 1200 TMS Roszada Gliwice 2,0 14,00 18,00 1000
38 II Polakiewicz, Blanka B 1134 1600 UKS Czarny Koń Olkusz 1,0 16,00 22,50 1600
39 Wandor, Jan 0 1000 Koszęcin 1,0 13,50 17,50 869
40 Brzeziński, Filip 0 1000 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 1,0 12,50 16,50 825
41 III Jamka, Jakub B 1086 1600 Ognisko TKKF w Dobczycach 0,0 12,50 18,00 1200
42 III Konieczny, Marek B 1168 1600 UKS Pałac Młodzieży Katowice 0,0 12,50 17,50 1600
42 V Kośmider, Stanisław 0 1200 UKS przy SP 8 Chrzanów 0,0 12,50 17,50 1200
44 Walaszczyk, Zuzanna 0 1000 Gliwice 0,0 12,00 17,00 725

CZCIONKA
ZMIANA KOLORU