«

»

Gru 21 2015

avatar

Sześciolatki na Dziesiątkę ! w Grand Prix Dzięsiątka w Krakowie.

  Sobota 19 grudnia – Szachowa Dziesiątka 2015/2016. Turniej nr 4,

,,No to jedziemy po             ………………………..”  

                                  puchar1

 

 

 

 

i Mamy!!  Kaja III miejsce w grupie dziewcząt 2008-2009 i puchar :) dziesiątka

 

 

 

 

 

Standings – round 6 Print
Place S.No. Title Name Local Szkoła Total MBch. Bch. Wins Prog.
1 1 III Przybylik, Kacper 1600 SP 155 Kraków 5.0 17.00 25.00 5 19.0
2 9 V Franaszek, Jakub 1200 SP 38 Kraków 5.0 17.00 22.00 5 20.0
3 5 IV Zieliński, Michał 1400 SP 61 Kraków 5.0 16.00 23.50 5 19.0
4 4 IV Śpiewak, Aleksander 1400 SP 54 Kraków 5.0 15.00 22.00 5 17.0
5 6 IV Winiarski, Kacper 1400 SP im.św. Wincentego Pallottiego Kraków 5.0 13.00 21.00 5 18.0
6 10 V Dobranowski, Mateusz 1200 SP 159 sióstr Urszulanek 4.0 15.00 23.00 4 16.0
7 7 IV Bocheński, Szymon 1400 SP 26 Kraków 4.0 15.00 22.00 4 16.0
8 15 Baster, Dawid 1000 SP Mników 4.0 15.00 21.50 4 14.0
9 3 IV Sidor, Tymon 1400 SP 10 Kraków 4.0 14.00 21.00 4 15.0
10 8 V Wronka, Krzysztof 1200 SP 54 Kraków 4.0 13.50 20.50 4 16.0
11 11 V Jędryka, Jan 1200 SP 8 Chrzanów 4.0 13.50 20.50 4 13.0
12 2 IV Lang, Wiktor 1400 SP 54 Kraków 4.0 13.00 20.00 4 13.0
13 27 Żebracki, Michał 1000 SP 54 Kraków 4.0 13.00 19.50 4 14.0
14 23 Jamróz, Jakub 1000 SP 32 Kraków 4.0 12.00 17.00 4 13.0
15 19 Chrustek, Arsen 1000 SP 10 Kraków 3.0 14.00 22.00 3 12.0
16 14 Stankiewicz, Jakub 1000 SP 156 Kraków 3.0 14.00 21.00 3 13.0
17 20 Kołodziejczyk, Jan 1000 SP 72 Kraków 3.0 13.00 19.50 3 11.0
18 40 Zwolak, Bartłomiej 1000 SP 54 Kraków 3.0 13.00 19.00 3 13.0
19 16 Rybski, Jakub 1000 SP 32 Kraków 3.0 12.50 19.00 3 12.0
20 21 Ambrozik, Paweł 1000 SP 138 Kraków 3.0 12.50 19.00 2 9.0
21 34 Kania, Maciej 1000 PSP Edukacja XXI Wieku Kraków 3.0 11.50 17.50 3 9.0
22 26 Lysiak, Tymofii 1000 SP 10 Kraków 3.0 11.50 16.50 2 9.0
23 33 Kościelniak, Bartłomiej 1000 SP im.św. Wincentego Pallottiego Kraków 3.0 11.00 17.00 3 10.0
24 41 Stefański, Karol 1000 SP 158 Kraków 3.0 10.50 17.00 3 12.0
25 25 Soja, Mikołaj 1000 SP 72 Kraków 3.0 9.50 15.50 3 7.0
26 22 Gopfert, Paul 1000 PSP Salwator 3.0 9.50 15.00 3 8.0
27 30 Żugaj, Filip 1000 SP 90 Kraków 3.0 9.00 15.00 3 8.0
28 39 Bilski, Wojciech 1000 SP 2 Krzeszowice 3.0 9.00 13.50 3 6.0
29 31 Miszta, Michał 1000 SP im.św.Wincentego Pallottiego Kraków 2.5 10.00 15.00 2 6.5
30 28 Bilski, Piotr 1000 SP 2 Krzeszowice 2.0 13.00 18.00 2 8.0
31 17 Figiel, Bartosz 1000 SP im.św. Wincentego Pallottiego Kraków 2.0 12.00 18.00 2 7.0
32 12 Binkiewicz, Kamil 1000 SP 138 Kraków 2.0 12.00 17.50 2 9.0
33 24 Pyka, Piotr 1000 SP św.Rodz. z Nazaretu Kraków 2.0 11.50 18.00 2 8.0
34 32 Szydłowski, Krzysztof 1000 SP 32 Kraków 2.0 11.00 17.00 2 9.0
35 18 Pabiańczyk, Jakub 1000 SP im.św. Wincentego Pallottiego Kraków 2.0 10.00 15.00 2 8.0
36 37 Chmielewski, Szymon 1000 SP 72 Kraków 2.0 9.50 13.50 1 6.0
37 36 Nowak, Wiktor 1000 SP 38 Kraków 1.5 10.00 13.00 1 2.5
38 42 Surma, Wojciech 1000 SP Wierchy 1.5 9.50 15.00 1 4.5

 Gr. D dziewczyny i chłopcy 2008-2009

Standings – round 6 Print
Place S.No. Title Name Local Szkoła Total MBch. Bch. Wins Prog.
1 6 V Deć, Krystian 1200 SP 54 Kraków 5.0 17.50 24.50 5 20.0
2 29 Król, Michał 1000 SP im.św. Wincentego Pallottiego Kraków 5.0 14.50 21.50 5 17.0
3 23 Król, Mateusz 1000 SP im.św. Wincentego Pallottiego Kraków 5.0 14.00 21.00 5 16.0
4 1 IV Kaszuba, Olaf 1400 SP 5 Kraków 5.0 13.50 20.00 5 17.0
5 8 Marusiński, Dawid 1000 SP Mników 4.5 13.50 20.00 4 15.5
6 32 Klimek, Rosita 1000 SP im.św.Wincentego Pallottiego Kraków 4.5 13.00 20.00 4 15.5
7 3 IV Nowak, Emilia 1250 SP im.św.Wincentego Pallottiego Kraków 4.0 18.50 26.50 4 18.0
8 17 Nowak, Szymon 1000 SP 38 Kraków 4.0 15.00 22.00 4 14.0
9 26 Saj, Mieszko 1000 Kraków 4.0 13.50 20.00 4 14.0
10 35 Zaborowski, Maciej 1000 SP 10 Kraków 4.0 11.00 17.00 3 11.0
11 16 Pożyczka, Leon 1000 SP 156 Kraków 3.5 15.00 21.50 3 15.0
12 11 Lysiak, Stepan 1000 SP 10 Kraków 3.5 12.50 19.50 3 10.5
13 5 V Jędryka, Maksymilian 1200 SP 8 Chrzanów 3.5 11.50 18.50 3 10.0
14 36 GAJ, Bartosz 1000 SP 2 Krzeszowice 3.5 11.50 17.50 3 11.5
15 21 Sydorenko, Matvii 1000 SP 32 Kraków 3.5 10.00 15.50 3 9.0
16 7 V Mietkiewicz, Kaja 1100 SP 8 Chrzanów 3.0 14.50 21.50 3 13.0
17 15 Szczęsny, Jakub 1000 SP im.św. Wincentego Pallottiego Kraków 3.0 13.50 20.50 3 12.0
18 12 Król, Natalia 1000 SP 88 im. Stefana Żeromskiego w Krakowie 3.0 12.50 19.00 3 11.0
19 2 IV Feluś, Liliana 1250 SP 8 Chrzanów 3.0 12.00 18.00 3 15.0
20 4 V Zenker, Oskar 1200 SP 8 Chrzanów 3.0 12.00 18.00 3 11.0
21 18 Witek, Maksymilian 1000 SP Tenczynek 3.0 11.50 18.50 3 10.0
22 22 Oleksa, Kacper 1000 SP 4 Wieliczka 3.0 10.50 15.50 3 8.0
23 33 Kaszuba, Igor 1000 Przedszkole 119 Kraków 3.0 10.00 15.00 2 7.0
24 28 Gaweł, Igor 1000 SP im.św. Wincentego Pallottiego Kraków 2.5 11.50 17.00 2 9.0
25 27 Szumlas, Michał 1000 SP 10 Kraków 2.5 9.00 13.50 1 4.5
26 10  
Bieńkowski, Przemysław
1000 SP 88 Kraków 2.0 13.00 19.50 1 9.0
27 30   Zając, Daniel 1000 SP 88 Kraków 2.0 13.00 19.00 2 9.0
28 9 Leśniewski, Eryk 1000 Wieliczka 2.0 12.50 18.00 2 11.0
29 20 Mizera, Michał 1000 SP 10 Kraków 2.0 10.50 14.50 2 9.0
30 34 Szopa, Natalia 1000 Przedszkole 96 Kraków 2.0 10.00 14.50 0 6.5
31 24 Marek, Milena 1000 SP Mników 2.0 9.50 15.00 2 7.0
32 25 Cichorz, Mikołaj 1000 SP 97 Kraków 2.0 9.50 13.50 2 6.0
33 14 Zwolak, Piotr 1000 SP 54 Kraków 2.0 9.00 15.00 1 6.5
34 13 Maciejasz, Kacper 1000 SP 32 Kraków 2.0 9.00 14.00 2 7.0
35 31 Bocheńska, Alicja 1000 SP 26 Kraków 2.0 7.00 10.50 1 4.0
36 19 Baster, Maciej 1000 SP Mników 1.5 10.00 16.50 1 3.5
37 37 Cudek, Małgorzata 1000 SP im.św. Wincentego Pallottiego Kraków 1.0 8.00 12.00 0 6.0

Permalink do tego artykułu: http://www.zs1-chrzanow.pl/UKSSP8/szesciolatki-na-dziesiec-dziesiec/

CZCIONKA
ZMIANA KOLORU