«

»

Gru 16 2015

avatar

Gwardia rośnie w oczach ! Szturmem na Olkusz!

XXII Gwiazdkowy Turniej Szachowy Dzieci i Młodzieży

Trochę nas tam było więc emocji ogromny Mikołajowy wór ! – Spytajcie rodziców ;)

Tym razem dwa trzecie miejsca:  Martynki Popiel w d6 oraz Marty Muchy w d12.

Nagroda dla najmłodszego zawodnika –ol17

Dane zawodnika
Starmach, Filip SNo 22 R. FIDE 0 Ranking 1000
Nazwisko Imię Starmach, Filip Fed POL R.ChessArbiter
Klub Chess in Chrzanow Tytuł ID CR
Code Sex M Data ur. 2011

 

Liliana Feluś zdobyła w pierwszym dniu IV kategorię  Kaja Miętkiewicz, Martyna Starmach, Oliwia Wójcik V kategorie. Brawo!

Filip Smoła, Oskar Zenker, Bartosz Zychowicz, Maks Jędryka, zdobyli już V kategorie!!
Również Krystian Zychowicz w grupie D V kategoria – Brawo!!

mikołaj chrzanów

Starsze dziewczyny i chłopaki, dzielnie walcząc w mocnych grupach, gdzie szczęście to towar deficytowy, również załapali się  na gwiazdkowe prezenty.

 

 

 

 

 

 

ol2  ol3 ol4 ol5 ol6 ol7 ol8 ol9 ol10 ol11 ol12 ol13 ol14 ol15 ol16ol1  ol18 ol19 ol20 ol21 ol22 r1 r2 r3 r4 r6 r7 r8 r9 r10 r11 r12 r13 r14 r15 r16 r17 rybwyr

Wyniki – runda 9

Wyniki – runda 9

Grupa H ch. r. 2003 i mł.

Drukuj
M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię Fed. R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Wins Prog.
1 1 II Kyrychenko, Maryan UKR R 2074 1800 Lwów 7.5 38.00 49.00 7 37.0
2 3 I Szczurek, Krzysztof POL R 1756 2000 KKSz Kraków 7.0 38.00 49.00 7 35.0
3 2 I Golenia, Wojciech POL R 1795 2000 MKS MOS Wieliczka 6.5 39.50 51.00 5 36.5
4 6 I Warchoł, Bartosz POL R 1533 2000 TS Wisła Kraków 6.0 39.50 50.50 4 33.5
5 4 I Miś, Mieszko POL R 1719 2000 LKSz GCKiP Czarna 6.0 34.50 45.00 5 31.5
6 9 II+ Bąchór, Tomasz POL R 1464 1900 UKS Czarny Koń Olkusz 5.5 40.50 52.50 5 32.0
7 5 I+ Pniaczek, Marek POL R 1558 2100 Chess in Chrzanow – OLIMPIJCZYK Chrzanów 5.5 36.50 47.50 5 28.5
8 17 II Krawczyk, Wojciech POL R 1305 1800 MKS MOS Wieliczka 5.5 33.50 44.50 4 24.5
9 7 II Kucharski, Bartłomiej POL R 1513 1800 LKSz GCKiP Czarna 5.0 38.00 49.00 5 32.0
10 16 II Kurek, Dominik POL R 1313 1800 UKS Czarny Koń Olkusz 5.0 33.50 43.50 4 26.0
11 11 II Musiał, Tomasz POL R 1415 1800 Chess in Chrzanow – LUKKS Kielce 5.0 31.00 39.00 5 22.0
12 14 II Oborski, Artur POL R 1387 1800 KSz HETMAN Katowice 5.0 30.50 36.50 4 24.0
13 19 II Kulesza, Andrzej POL R 1295 1800 TS Wisła Kraków 5.0 29.50 38.00 5 20.0
14 8 II Górkiewicz, Mateusz POL R 1506 1800 ŻKSz Żary 4.5 32.50 43.50 4 22.5
15 23 II Dołharz, Jakub POL R 1250 1800 MDK Fabryczna Polonia Wrocław 4.5 30.50 39.00 4 17.0
16 13 II Panek, Bartosz POL R 1402 1800 UKS Ognisko Rydułtowy 4.5 30.50 38.00 4 23.5
17 15 II Ząbroń, Maksym POL R 1335 1800 UKS SP1 Jedynka Tychy 4.0 35.00 46.00 4 24.0
18 10 II Oleś, Martin POL R 1436 1800 MKSz Rybnik 4.0 31.00 40.00 2 21.0
19 24 II Wnuk, Wojciech POL R 1231 1800 UKS GONIEC Staniątki 4.0 29.00 35.50 3 19.0
20 26 III Gonsior, Paweł POL R 1192 1600 ChTS Chorzów 4.0 29.00 35.50 3 16.0
21 22 III Zborowski, Paweł POL R 1253 1600 TS Wisła Kraków 4.0 27.00 33.00 4 21.0
22 21 II Ciesielski, Maciej POL R 1256 1800 KSz Piątka Skierniewice 3.5 30.00 38.50 3 21.0
23 12 II Sowiński, Maciej POL R 1411 1800 MDK Chorzów 3.5 25.00 32.50 3 16.0
24 20 II Kraszewski, Grzegorz POL R 1289 1800 MDK Fabryczna Polonia Wrocław 3.5 25.00 31.50 3 14.5
25 25 II Śmietana, Jakub POL 1231 1800 UKS GONIEC Staniątki 3.5 24.50 30.00 3 14.5
26 18 III Cogiel, Mateusz POL R 1299 1600 MDK Chorzów 3.0 28.00 35.00 2 12.5
27 28 Nocoń, Dawid POL 0 1000 Bukowno 1.0 27.50 33.50 0 8.0
28 29 Klimas, Kordian POL 0 1000 AKS Mikołów 1.0 26.50 34.00 0 9.0
29 27 III Ustrzycki, Antoni POL R 1089 1600 KKSz Kraków 1.0 25.50 30.50 1 5.0
Wyniki – runda 9

Grupa F ch. r. 2005 i mł.

Drukuj
M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię Fed. R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Wins Norma
1 1 I Turski, Bartłomiej POL R 1626 2000 UKS Czarny Koń Olkusz 8.5 40.00 51.50 8
2 2 II+ Mechliński, Jakub POL R 1608 1900 KSz Piątka Skierniewice 6.5 38.50 51.50 6
3 5 II Krupiński, Mikołaj POL R 1343 1800 TS Wisła Kraków 6.0 35.50 48.00 6
4 4 I Oleksy, Krzysztof POL R 1394 2000 MKSz Rybnik 6.0 35.50 47.00 5
5 6 II Wysocki, Mateusz POL R 1274 1800 KSz Piątka Skierniewice 6.0 35.00 47.00 4
6 12 II Wieczorek, Karol POL R 1200 1800 AKS Mikołów 6.0 35.00 45.00 6
7 19 III Nowicki, Filip POL R 1098 1600 KSz Piątka Skierniewice 6.0 34.00 43.00 5
8 18 II Błaźniak, Bartłomiej POL R 1110 1800 UKS Jedynka Bełchatów 5.5 35.00 45.00 4
9 15 II Pytlarz, Michał POL 1173 1800 ChTS Chorzów 5.5 34.00 45.00 5
10 3 II+ Łyszczarz, Konrad POL R 1448 1900 Chess in Chrzanow – LUKKS Kielce 5.0 37.50 48.00 4
11 20 III Bartosik, Franciszek POL R 1079 1600 KSz Piątka Skierniewice 5.0 34.50 43.00 4
12 9 II Wnęk, Filip POL R 1210 1800 UKS GONIEC Staniątki 5.0 33.00 45.50 5
13 17 II Topoła, Rafał POL R 1111 1800 KSz Miedź Legnica 5.0 33.00 41.00 4
14 16 III Grądalski, Olaf POL R 1171 1600 PSSz Pszczyna 5.0 33.00 40.50 4
15 13 II Szlósarczyk, Hubert POL R 1189 1800 MKS MOS Wieliczka 5.0 32.00 43.50 3
16 11 Yaremchuk, Volodymyr UKR R 1207 1000 Vinnytsa 5.0 30.50 40.50 4 IV
17 7 II+ Horoszczak, Adam POL 1259 1900 UKS Jedynka Bełchatów 4.5 36.50 46.50 4
18 10 III Skorupka, Arkadiusz POL R 1208 1600 Chess in Chrzanow – LUKKS Kielce 4.5 36.50 46.00 4
19 8 III Józefczyk, Szymon POL R 1251 1600 KKSz Kraków 4.5 34.50 43.50 3
20 22 III Wilk, Igor POL 1055 1600 Chess in Chrzanow – LUKKS Kielce 4.5 33.00 42.50 3
21 14 III Szwajnoch, Tomasz POL 1185 1600 MDK Chorzów 4.5 31.50 40.50 4
22 23 III Markowiak, Adam POL 0 1600 UKS Jedynka Bełchatów 4.0 30.00 38.50 3
23 24 III Przybylik, Kacper POL 0 1600 Nowohucki PLUSIK Szklane Domy 4.0 28.00 35.00 4
24 28 IV Mulka, Robert POL 0 1400 MCKiS Jaworzno 4.0 26.00 33.50 4
25 26 III Rainer, Piotr POL 0 1600 UKS GONIEC Staniątki 4.0 26.00 32.50 3
26 30 IV Małecki, Przemysław POL 0 1400 Chess in Chrzanow – UKS przy SP 8 Chrzanów 4.0 23.50 31.00 4
27 31 Czarnota, Igor POL 0 1000 Klucze 4.0 22.00 28.50 3 V
28 25 III Druzgała, Grzegorz POL 0 1600 UKS GONIEC Staniątki 3.5 30.50 38.00 3
29 21 III Marcisz, Stanisław POL R 1071 1600 KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny 3.0 32.00 42.00 2
30 32 Gajer, Filip POL 0 1000 UKS Czarny Koń Olkusz 3.0 26.00 33.50 2 IV
31 29 V Jędryka, Jan POL 0 1200 Chess in Chrzanow 2.0 22.50 30.00 1
32 33 Mastela, Krzysztof POL 0 1000 Olkusz 2.0 22.50 29.00 1
33 34 Szmańda, Patryk POL 0 1000 UKS Czarny Koń Olkusz 2.0 21.00 27.50 1
34 35 Jadamus, Michał POL 0 1000 AKS Mikołów 1.0 26.50 33.50 0
35 27 IV Borowik, Aleksander POL 0 1400 AKS Mikołów 0.0 21.00 27.00 0
Wyniki – runda 9

Grupa D ch. r. 2007 i mł.

Drukuj
M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Wins Prog. Norma
1 3 II Dziewoński, Dariusz R 1295 1800 Kraków 8.0 40.50 52.50 7 42.5
2 4 II Herwy, Jakub R 1233 1800 AKS Mikołów 7.5 39.50 52.00 7 39.5
3 15 III Sypień, Jakub 0 1600 UKS Czarny Koń Olkusz 7.0 41.50 51.00 7 35.0
4 5 III Karwacki, Piotr R 1206 1600 KSz HETMAN Katowice 6.5 36.00 48.00 6 35.0
5 6 II Jaśkiewicz, Kacper R 1176 1800 UKS Jedynka Bełchatów 6.0 41.00 53.50 5 33.5
6 2 II Wierzbicki, Dawid R 1333 1800 SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 6.0 41.00 53.50 5 31.5
7 1 II Grot, Błażej R 1363 1800 MDK Fabryczna Polonia Wrocław 6.0 37.50 48.00 5 30.0
8 13 III Stanik, Szymon 0 1600 AKS Mikołów 6.0 36.50 45.50 5 29.5
9 10 III Wydmański, Szymon 0 1600 TS Wisła Kraków 6.0 32.50 41.50 6 27.0
10 12 III Januszek, Maksymilian 0 1600 UKS Czarny Koń Olkusz 6.0 31.50 41.00 5 28.0
11 11 III Ciepły, Krzysztof 0 1600 UKS BASZTA Wodzisław Śląski 5.5 39.00 50.00 5 33.0
12 18 III Zięba, Hubert 0 1600 KSz SDK-Lotnik Mielec 5.5 37.00 46.00 4 29.0
13 20 III Wnuk, Piotr 0 1600 UKS GONIEC Staniątki 5.5 34.00 43.00 5 26.5
14 32 IV Żmuda, Tomasz 0 1400 Klub Szachowy Kana Tarnów 5.0 41.00 53.00 5 31.0
15 14 III Kozera, Dawid 0 1600 KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD 5.0 36.50 47.50 5 29.0
16 28 IV Turowski, Maciej 0 1400 UKS Jedynka Bełchatów 5.0 36.50 47.00 3 22.5
17 29 IV Winiarski, Kacper 0 1400 Kraków 5.0 35.50 45.50 5 26.0
18 19 III Adamala, Jacek 0 1600 KSz Piątka Skierniewice 5.0 32.50 41.50 5 25.0
19 25 IV Wnuk, Kamil 0 1400 UKS Czarny Koń Olkusz 5.0 32.00 41.00 5 23.0
20 26 IV Rosół, Mateusz 0 1400 MDK Chorzów 5.0 29.50 38.00 5 21.0
21 8 II Zalega, Maciej 1152 1800 Opoczno 4.5 37.00 48.50 4 28.0
22 7 III Psyk, Włodzimierz R 1156 1600 KSz Piątka Skierniewice 4.5 36.00 45.50 4 24.0
23 23 IV Seemann, Jakub 0 1400 MKSz Rybnik 4.5 34.50 44.00 4 26.5
24 17 III Jendrowiak, Maciej 0 1600 MKSz Rybnik 4.5 33.50 44.00 4 24.5
25 30 IV Frukacz, Maciej 0 1400 UKS Jedynka Bełchatów 4.5 30.00 39.00 4 21.5
26 27 IV Dudek, Jan 0 1400 KSz Piątka Skierniewice 4.5 27.50 37.00 4 20.5
27 22 IV Bartoszczuk, Adam 0 1400 Chess in Chrzanow – UKS przy SP 8 Chrzanów 4.5 27.50 35.00 4 18.5
28 31 IV Sowiński, Wojciech 0 1400 MDK Chorzów 4.5 23.00 29.50 4 19.0
29 9 III Pniaczek, Krzysztof 0 1600 Chess in Chrzanow – UKS przy SP 8 Chrzanów 4.0 32.00 41.50 4 23.0
30 16 III Leski, Franciszek 0 1600 UKS Jedynka Bełchatów 4.0 32.00 41.00 4 23.0
31 34 V Śledziona, Mikołaj 0 1200 UKS Jedynka Bełchatów 4.0 28.50 38.00 4 17.0
32 36 IV Kaszuba, Olaf 0 1400 TS Wisła Kraków 4.0 27.50 35.50 4 16.0
33 24 IV Sobelga, Aleksander 0 1400 TS Wisła Kraków 4.0 27.50 35.00 4 22.0
34 33 V Guc, Konstanty 0 1200 KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny 4.0 21.50 27.50 4 18.0
35 21 IV Goraj, Bartłomiej 0 1400 UKS Czarny Koń Olkusz 3.5 33.00 43.00 3 22.5
36 47 Dela, Szymon 0 1000 Olkusz 3.5 28.50 36.00 3 18.0 V
37 46 Probierz, Jakub 0 1000 Sławków 3.5 28.00 36.00 3 17.5 V
38 37 Jania, Ignacy 0 1000 Krzeszowice 3.5 24.00 31.50 3 11.5
39 43   Zychowicz, Krystian 0 1000 Chess in Chrzanow – UKS przy SP 8 Chrzanów 3.0 28.00 35.00 3 15.0 V
40 35 V Kozłowski, Antoni 0 1200 NSP Zelków 3.0 24.50 31.50 3 15.0
41 38 Pałka, Wojciech 0 1000 Olkusz 3.0 23.00 30.00 2 10.5
42 48 Krawczyk, Mateusz 0 1000 Olkusz 3.0 20.50 26.00 3 13.0
43 44 Głowacki, Krzysztof 0 1000 UKS Czarny Koń Olkusz 2.5 23.00 30.00 1 9.0
44 39 Szymczyk, Piotr 0 1000 Olkusz 2.0 27.00 36.50 2 12.0
45 42 Duda, Piotr 0 1000 Olkusz 2.0 24.50 32.50 2 11.0
46 40 Czekaj, Kacper 0 1000 Olkusz 1.0 21.00 27.50 0 5.0
47 41 Kozłowski, Filip 0 1000 Gotkowice 0.0 20.00 26.00 0 0.0
48 45 Jurczyk, Jan 0 1000 Olkusz 0.0 20.00 25.50 0 0.0

Wyniki – runda 9

Grupa E dz. r. 2005 i mł.

Drukuj
M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Wins Prog.
1 4 I Starosta, Martyna R 1375 1800 UKS Ognisko Rydułtowy 8.0 38.50 49.00 7 41.0
2 15 II+ Kulpa, Karolina R 1181 1700 KSz HETMAN Katowice 7.0 37.00 48.50 5 36.0
3 17 I Gaj, Magdalena R 1143 1800 LKSz GCKiP Czarna 6.5 40.00 52.50 5 35.0
4 1 I Goraj, Barbara R 1433 1800 UKS Czarny Koń Olkusz 6.0 39.50 50.50 4 30.5
5 7 I Ślusarczyk, Milena R 1276 1800 UKS Hetman Koronny Trzebinia 5.5 41.00 53.50 4 30.5
6 14 II Kucharska, Helena R 1182 1600 MPZSzach Kraków 5.5 39.00 48.50 5 30.5
7 6 II+ Łukasik, Zuzanna R 1313 1700 KSz Piątka Skierniewice 5.5 35.00 45.00 3 30.5
8 12 II Szyszko, Aleksandra R 1230 1600 MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski 5.5 32.50 42.00 5 25.5
9 5 II Sokół, Maria R 1320 1600 KSz Piątka Skierniewice 5.0 32.50 42.00 4 26.0
10 19 II Grzyb, Anna 1074 1600 UKS Jedynka Bełchatów 5.0 32.00 41.50 5 24.0
11 21 II Hanuszkiewicz, Julia 1027 1600 KSz Piątka Skierniewice 5.0 31.50 38.50 5 21.0
12 13 II Gębal, Katarzyna R 1206 1600 MOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice 5.0 31.00 37.50 4 26.5
13 9 II+ Zając, Patrycja R 1266 1700 Chess in Chrzanow – UKS przy SP 8 Chrzanów 5.0 30.00 40.50 5 23.0
14 18 II Cieślak, Jessica R 1138 1600 MKSz Rybnik 5.0 27.00 35.50 5 22.0
15 3 I Zabrzańska, Weronika R 1423 1800 UKS Hetman Koronny Trzebinia 4.5 38.00 49.00 4 26.5
16 10 II Kieca, Aleksandra R 1235 1600 Akademia Szachowa Gliwice 4.5 27.50 34.00 4 20.0
17 26 III Zalega, Joanna 0 1400 Opoczno 4.5 25.50 33.00 3 15.5
18 25 III Bukała, Weronika 0 1400 UKS Jedynka Bełchatów 4.0 29.50 36.00 3 17.0
19 11 II Najdecka, Sandra R 1231 1600 MDK Fabryczna Polonia Wrocław 4.0 29.00 39.50 3 22.0
20 16 II Strączek, Wiktoria R 1168 1600 Chess in Chrzanow – LUKKS Kielce 4.0 29.00 39.00 2 20.5
21 20 II Tim, Anna 1031 1600 UKS Pałac Młodzieży Katowice 4.0 28.00 36.00 3 18.0
22 2 II Szewc, Dobromiła R 1431 1600 MDK Fabryczna Polonia Wrocław 4.0 24.50 30.50 4 16.0
23 22 II Sobieraj, Wiktoria 0 1600 MKS Mrągowia Mrągowo 3.5 33.00 42.50 2 21.5
24 23 III Kokoszka, Alicja 0 1400 UKS Jedynka Bełchatów 3.5 25.00 30.50 3 17.0
25 24 III Dumin, Monika 0 1400 UKS Jedynka Bełchatów 3.0 27.00 32.50 2 15.0
26 27 Lis, Amelia 0 1000 UKS Czarny Koń Olkusz 2.0 28.00 34.00 1 11.0
27 28 Karcz, Gabriela 0 1000 Krzeszowice 1.0 27.00 33.50 0 8.0
28 8 I Myśliwiec, Natalia R 1275 1800 TS Wisła Kraków 0.0 21.00 27.00 0 0.0

Wyniki

Polish English Czech
Wyniki – runda 9

Grupa C dz. r. 2007 i mł.

Drukuj
M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Wins Norma
1 1 II Kowalczyk, Barbara 1177 1600 KS Korona Kraków 8.5 36.50 48.50 8
2 4 II Oborska, Magda 0 1600 KSz HETMAN Katowice 8.0 36.50 49.00 7
3 6 II Tokarz, Izabela 0 1600 UKS SP1 Leżajsk 6.0 39.00 50.50 5
4 3 II Pudełko, Magdalena 1033 1600 TS Wisła Kraków 5.5 37.50 49.00 5
5 7 II Bandyk, Joanna 0 1600 MPZSzach Kraków 5.5 36.50 48.00 5
6 2 II Pastuszko, Katarzyna 1080 1600 UKS Czternastka Warszawa 5.0 39.00 51.50 5
7 12 III Zwolińska, Zuzanna 0 1400 UKS Hetman Koronny Trzebinia 5.0 32.50 43.00 5
8 10 III Seemann, Pola 0 1400 MKSz Rybnik 5.0 31.00 41.50 5
9 9 III Szczepanik, Magdalena 0 1400 KSz Piątka Skierniewice 5.0 30.50 39.50 5
10 14 IV Popiel, Małgorzata 0 1250 Chess in Chrzanow – UKS przy SP 8 Chrzanów 5.0 28.50 37.50 5
11 16 V Karłyk, Anna 0 1100 ŻKSz Żary 5.0 23.50 30.50 5 IV
12 11 III Krzystoń, Katarzyna 0 1400 ŻKSz Żary 4.5 36.00 47.50 4
13 5 II Kraszewska, Olga 0 1600 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 4.0 35.50 47.00 4
14 8 III Dumin, Karolina 0 1400 UKS Jedynka Bełchatów 4.0 27.00 33.50 4
15 13 IV Banasiak, Adrianna 0 1250 UKS Jedynka Bełchatów 3.0 30.00 37.00 3
16 15 V Kaszuba, Ewa 0 1100 TS Wisła Kraków 3.0 25.50 31.50 3
17 17 Orłowska, Magdalena 0 1000 AKS Mikołów 3.0 24.50 31.00 3 IV
18 18 Pietsch, Zuzanna 0 1000 UKS Czarny Koń Olkusz 2.0 25.00 31.00 2
19 20 Hellwig, Liliana 0 1000 Mysłowice 2.0 25.00 31.00 2
20 19 Semeradt, Michalina 0 1000 UKS Jedynka Bełchatów 1.0 25.00 32.00 1

Grupa G+I

Drukuj

 

Drukuj

M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Wins Grupa
1 1 I++ Kucharska, Honorata R 1750 1900 MPZSzach Kraków 7.5 33.50 43.00 6 I
2 3 I++ Święch, Joanna R 1570 1900 LKSz GCKiP Czarna 7.0 33.00 42.50 6 I
3 4 I++ Guzik, Natalia R 1547 1900 UKS Piątka Wieluń 6.5 34.00 44.00 5 I
4 2 k Waszczuk, Patrycja R 1593 2000 TS Wisła Kraków 6.5 32.00 41.50 6 G
5 6 I Karłyk, Maria R 1475 1800 ŻKSz Żary 6.0 35.50 45.00 4 I
6 7 I+ Kulpa, Zuzanna R 1465 1900 KSz HETMAN Katowice 5.0 33.50 43.50 3 I
7 5 I+ Gredka, Dominika R 1519 1900 PSSz Pszczyna 4.5 35.00 45.50 2 I
8 10 I Pyzio, Amelia R 1342 1800 Chess in Chrzanow – OLIMPIJCZYK Chrzanów 4.0 29.00 38.50 2 I
9 9 I Króliczek, Gabriela R 1360 1800 MKSz Rybnik 3.5 29.50 38.50 1 G
10 11 I Mucha, Marta R 1210 1800 Chess in Chrzanow – UKS przy SP 8 Chrzanów 3.5 29.00 38.50 2 G
11 12 II+ Dadełło, Barbara R 1175 1700 MDK Fabryczna Polonia Wrocław 3.5 24.00 31.50 1 G
12 8 I Budkiewicz, Magdalena R 1411 1800 UKS GONIEC Staniątki 3.0 29.50 39.00 1 G
13 13 I Jędras, Adrianna R 1148 1800 OTSz Ostrów Wielkopolski 2.5 28.50 38.00 1 I

 

Wyniki – runda 9

Grupa A dz. r. 2009 i mł.

Drukuj
M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Wins Norma
1 8 IV Cichoń, Julia 0 1250 KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny 7.0 37.00 46.50 7
2 3 IV Gaszka, Zuzanna 0 1250 MKSz Rybnik 7.0 36.50 47.00 7
3 2 IV Popiel, Martyna 0 1250 Chess in Chrzanow – UKS przy SP 8 Chrzanów 6.5 39.00 49.00 6
4 5 IV Najdecka, Laura 0 1250 MDK Fabryczna Polonia Wrocław 6.5 37.50 48.50 6
5 7 IV Konkol, Nadia 0 1250 MKSz Rybnik 6.0 38.50 49.50 6
6 9 IV Pilch, Alicja 0 1250 UKS Czarny Koń Olkusz 6.0 32.00 42.00 6
7 6 IV Więcek, Olga 0 1250 PSSz Pszczyna 5.0 40.00 51.50 5
8 1 IV Marcisz, Róża 0 1250 KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny 5.0 36.00 47.00 5
9 12 V Seemann, Lena 0 1100 MKSz Rybnik 5.0 35.00 44.00 5 IV
10 11 V Feluś, Liliana 0 1100 Chess in Chrzanow – UKS przy SP 8 Chrzanów 5.0 32.00 41.50 5 IV
11 10 V Najdecka, Amanda 0 1100 MDK Fabryczna Polonia Wrocław 5.0 31.50 39.50 5
12 18 Jastrowicz, Aleksandra 0 1000 ŻKSz Żary 5.0 28.50 34.50 4 V
13 4 IV Grzeszkiewicz, Marta 0 1250 KSz Piątka Skierniewice 4.0 36.00 46.50 4
14 15 Morawiec, Alicja 0 1000 UKS Jedynka Bełchatów 4.0 32.50 42.00 3 IV
15 13   Miętkiewicz, Kaja 0 1000 Chess in Chrzanow 4.0 31.50 41.00 4 V
16 17   Starmach, Martyna 0 1000 Chess in Chrzanow 4.0 29.50 37.00 4 V
17 16   Wójcik, Oliwia 0 1000 Chess in Chrzanow 4.0 28.50 37.50 4 V
18 23 Pabich, Marta 0 1000 UKS Jedynka Bełchatów 4.0 24.50 30.50 3
19 21 Pasternak, Emilia 0 1000 Olkusz 4.0 23.00 30.00 2
20 14 Dubis, Aleksandra 0 1000 UKS Czarny Koń Olkusz 3.5 23.00 30.50 2
21 24 Frysz, Anita 0 1000 UKS Jedynka Bełchatów 3.0 25.00 31.00 2
22 20   Rak, Hanna 0 1000 Chess in Chrzanow 3.0 24.50 32.50 2
23 22   Wilk, Alicja 0 1000 Chess in Chrzanow 1.5 23.50 31.00 0
24 19   Szeląg, Joanna 0 1000 Chess in Chrzanow 0.0 21.00 27.00 0

Wyniki

Polish English Czech
Wyniki – runda 9

Grupa B chł. r. 2009 i mł.

Drukuj
M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Wins Norma
1 1 III Wielgus, Wojciech 1118 1600 Akademia Szachowa Gliwice 8.5 39.50 51.00 8
2 6 IV Warchoł, Kamil 0 1400 Akademia Szachowa Gliwice 8.0 37.50 50.00 8
3 8 IV Kowalczyk, Jakub 0 1400 KSz Piątka Skierniewice 6.5 39.50 52.00 6
4 10 IV Cichoń, Aleksander 0 1400 UKS Hetman Koronny Trzebinia 6.0 41.00 53.50 6
5 5 IV Wichrowski, Krzysztof 0 1400 KSz Piątka Skierniewice 6.0 36.50 47.00 6
6 7 IV Kowalczyk, Szymon 0 1400 KSz Piątka Skierniewice 5.5 41.00 54.00 4
7 12 IV Kubik, Bartosz 0 1400 MKSz Rybnik 5.5 36.00 45.00 5
8 21 Łapczyński, Jacek 0 1000 MKS MOS Wieliczka 5.5 34.50 46.00 5 IV
9 27 Micuła, Jakub 0 1000 UKS GONIEC Staniątki 5.5 34.00 46.00 5 IV
10 11 IV Nowakowski, Maksymilian 0 1400 MKS MOS Wieliczka 5.5 33.00 42.50 5
11 4 IV Brodziński, Augustyn 0 1400 UKS Czarny Koń Olkusz 5.0 40.50 53.00 5
12 9 IV Bartosik, Antoni 0 1400 KSz Piątka Skierniewice 5.0 35.00 47.00 5
13 3 IV Kardas, Dominik 0 1400 UKS Jedynka Bełchatów 5.0 33.50 45.00 5
14 14 V Ebert, Antoni 0 1200 KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny 5.0 31.50 40.00 5
15 34 Kozera, Patryk 0 1000 KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD 5.0 30.50 36.50 5 V
16 2 IV Tim, Wojciech 0 1400 UKS Pałac Młodzieży Katowice 4.5 34.50 43.50 4
17 24   Jędryka, Maksymilian 0 1000 Chess in Chrzanow 4.5 30.50 36.50 4 V
18 33 Śledziona, Julian 0 1000 UKS Jedynka Bełchatów 4.5 27.00 35.00 4 V
19 23   Smoła, Filip 0 1000 Chess in Chrzanow 4.0 34.00 44.50 4 V
20 31   Zychowicz, Bartosz 0 1000 Chess in Chrzanow – UKS przy SP 8 Chrzanów 4.0 33.00 41.50 4 V
21 25 Frukacz, Mikołaj 0 1000 UKS Jedynka Bełchatów 4.0 29.50 38.00 4 V
22 32 Zabrzański, Marcin 0 1000 UKS Hetman Koronny Trzebinia 4.0 29.00 38.00 4 V
23 13 V Doroba, Maksym 0 1200 TS Wisła Kraków 4.0 28.50 38.50 4
24 16 Niebielski, Franciszek 0 1000 TS Wisła Kraków 3.5 30.00 38.50 3 V
25 18   Zenker, Oskar 0 1000 Chess in Chrzanow 3.5 28.00 39.50 3 V
26 28 Sobelga, Nikodem 0 1000 Kraków 3.5 27.50 33.50 3
27 19 Orłowski, Jakub 0 1000 AKS Mikołów 3.5 26.50 34.50 3
28 20 Krupiński, Bartosz 0 1000 TS Wisła Kraków 3.5 26.50 32.50 3
29 26 Tokarz, Szymon 0 1000 UKS Jedynka Bełchatów 3.5 22.00 27.50 2
30 29 Kaszuba, Igor 0 1000 TS Wisła Kraków 3.0 24.00 30.00 3
31 15   Skorupka, Aleksander 0 1000 Chess in Chrzanow – UKS przy SP 8 Chrzanów 3.0 23.00 28.00 2
32 30 Kuliński, Krzysztof 0 1000 Bukowno 2.5 23.00 28.00 1
33 22   Starmach, Filip 0 1000 Chess in Chrzanow 2.0 24.00 30.50 2
34 17 Jeleń, Filip 0 1000 UKS Czarny Koń Olkusz 0.5 23.50 30.50

 

CZCIONKA
ZMIANA KOLORU