«

Lis 21 2018

avatar

Milenka i Olivier na podium w Krainie Uśmiechu

W VII Międzyprzedszkolnym Turnieju Szachowym o Puchar Dyrektora Niepublicznego Przedszkola Kraina Uśmiechu, 3 miejsce wśród dziewcząt wywalczyła Milena Gładysek, 3 wśród dzieci 6 letnich, 3 miejsce wywalczył Olivier Mazgaj.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17 listopada
VII Międzyprzedszkolny Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Niepublicznego Przedszkola Kraina Uśmiechu
Dziewczynki Print
No. Title Name Fed. Local Total MBch. Bch. Prog. Wins
1 III Kołodziej, Lena POL 1400 6.0 17.00 23.50 21.0 6
2 IV Łapczyńska, Magdalena POL 1250 4.5 16.00 24.00 18.0 4
3 III Gładysek, Milena POL 1400 4.5 14.50 22.50 17.5 4
4 V Drozd, Julia POL 1100 4.0 16.00 22.00 15.0 4
5 Pająk, Patrycja POL 1000 4.0 14.00 21.00 13.0 4
6 IV Różeńska, Justyna POL 1250 4.0 13.50 21.50 16.0 4
7 IV Łapczyńska, Joanna POL 1250 4.0 13.50 20.50 13.0 3
8 Złotnicka, Blanka POL 1000 3.5 9.50 15.00 9.5 3
9 Kmak, Karolina POL 1000 3.0 12.50 18.50 10.0 3
10 Westenholz, Antonina POL 1000 3.0 11.50 17.50 9.0 3
11 Pazdan, Aleksandra POL 1000 3.0 11.50 16.50 10.0 2
12 IV Kasina, Lena POL 1250 3.0 9.50 14.50 9.0 3
13 Kołodziej, Maja POL 1000 3.0 9.50 14.00 7.0 3
14 Kośmider, Maria POL 1000 2.5 12.50 18.00 7.5 2
15 Kmak, Zuzanna POL 1000 2.0 12.00 18.50 8.0 2
16 Reczek, Gaja POL 1000 2.0 10.00 15.00 7.0 2
17 Pajer, Paulina POL 1000 2.0 9.50 14.50 4.0 0
18 Musiał, Gabriela POL 1000 2.0 8.00 14.00 6.0 0
19 Werner, Lidia POL 1000 2.0 8.00 13.00 6.5 0
20 Mania, Helena POL 1000 1.5 8.50 13.50 5.0 0
21 Nasternak, Hanna POL 1000 1.5 8.00 13.00 4.5 0
22 Tylek, Aleksandra POL 1000 1.5 8.00 12.50 4.0 0

Klasyfikacja ur.2012 i młodsi
No. Title Name Fed. Local Total MBch. Bch. Prog. Wins
1 V Warias, Szymon POL 1200 5.0 14.00 22.00 16.0 5
2 V Drozd, Julia POL 1100 4.0 16.00 22.00 15.0 4
3 IV Mazgaj, Olivier POL 1400 4.0 14.50 21.50 17.0 4
4 IV Przychodzeń, Antoni POL 1400 4.0 14.00 21.50 15.0 4
5 Pająk, Patrycja POL 1000 4.0 14.00 21.00 13.0 4
6 IV Pawlikowski, Władysław POL 1400 3.5 16.00 22.00 16.0 3
7 Gracel, Leon POL 1000 3.5 13.50 20.50 15.0 3
8 V Rabenda, Grzegorz POL 1200 3.0 14.00 20.50 12.0 3
9 V Wiechczyński, Dominik POL 1200 3.0 13.00 19.50 11.0 3
10 V Marek, Piotr POL 1200 3.0 11.50 17.50 11.0 3
11 Pazdan, Aleksandra POL 1000 3.0 11.50 16.50 10.0 2
12 V Wieciech, Adam POL 1200 3.0 10.50 16.00 12.0 3
13 Casino, Artur POL 1000 3.0 10.00 16.00 10.0 3
14 Kołodziej, Maja POL 1000 3.0 9.50 14.00 7.0 3
15 Kośmider, Maria POL 1000 2.5 12.50 18.00 7.5 2
16 Kost, Paweł POL 1000 2.0 13.50 19.00 9.0 2
17 Cabaj, Filip POL 1000 2.0 11.50 17.50 9.0 2
18 Rudek, Adam POL 1000 2.0 11.50 16.50 6.0 2
19 Tokarski, Antoni POL 1000 2.0 10.00 16.00 6.0 1
20 Reczek, Gaja POL 1000 2.0 10.00 15.00 7.0 2
21 Pajer, Paulina POL 1000 2.0 9.50 14.50 4.0 0
22 Musiał, Gabriela POL 1000 2.0 8.00 14.00 6.0 0
23 Werner, Lidia POL 1000 2.0 8.00 13.00 6.5 0
24 Westenholz, Wiktor POL 1000 2.0 8.00 12.00 4.5 0
25 Mania, Helena POL 1000 1.5 8.50 13.50 5.0 0
26 Nasternak, Hanna POL 1000 1.5 8.00 13.00 4.5 0
27 Tylek, Aleksandra POL 1000 1.5 8.00 12.50 4.0 0
28 Reguła, Jacek POL 1000 1.5 8.00 12.00 3.0 0
29 Michelo, Eric POL 1000 1.5 7.50 15.00 5.0 0
30 Kucharski, Filip POL 1000 1.5 7.50 12.00 4.5 0

CZCIONKA
ZMIANA KOLORU