gru 17 2018

SP 8 dwa razy na podium Wojewódzkich Drużynowych Igrzysk w Szachach.

Najpierw uczniowie klas VII,VIII i PG :
Uczniowie SP8 Chrzanów srebrnymi medalistami Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży w Szachach!
30 listopada czteroosobowa drużyna z kl. 3A : Emilia Dyląg, Ignacy Walenciak, Michał Matuszek i Marta Mucha stanęli do walki z najlepszymi drużynami szkolnymi z całej Małopolski wyłonionymi w rywalizacji Szkolnego Związku Sportowego. Na starcie pojawiło się 18 drużyn. Po zaciętej walce reprezentanci SP 8 Chrzanów zajęli II miejsce w Małopolscce !

Następnie uczniowie klas I-VI :
W Finale Wojewódzkim Drużynowych Igrzysk Dzieci w Szachach w Myślenicach drużyna SP 8 Chrzanów bezapelacyjnie zajęła I miejsce wygrywając wszystkie mecze !!! Dodatkowo na I szachownicy srebro wywalczył Adam Bartoszczuk z 4as, na II szachownicy zwyciężył Piotr Kwapisz z 3as, na III zwyciężył Sebastian Baliś z 2as a szachownicę dziewczęcą ze 100 % wynikiem zdominowała Weronika Zabrzańska 6as.