«

»

Cze 05 2017

avatar

Małgorzata i Nikola zdobyły medale w Krakowie

Wysokie miejsca zajęły zawodniczki

Małgorzata Popiel (4)

 i

Nikola Komendołowicz (7)

 w IV Memoriale im. Andrzeja Janika
w Krakowie, co dodatkowo przyniosło im medalowe miejsca w klasyfikacji dziewcząt – 1 m. wśród dziewcząt dla Małgorzaty i 2 dla Nikoli.

Wyniki – klasyfikacja …dziewczyny 
L.p. M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Pkt. MBch. Bch. Wins Prog.
1 4 2 II Popiel, Małgorzata 1107 1600 5.5 24.50 33.00 5 24.5
2 7 7 III Komendołowicz, Nikola 0 1400 5.0 20.50 28.50 5 21.0
…………………………………………………………………………………..

 

 

 

 

 

 

 

2017-05-27
Wyniki – runda 7
M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Pkt. MBch. Bch. Wins Prog.
1 1 II Wolak, Maciej R 1215 1800 6.5 26.00 36.00 6 27.0
2 4 III Przybylik, Kacper R 1066 1600 6.0 23.00 32.00 5 26.5
3 6 III Wajda, Krzysztof 0 1600 6.0 21.00 28.00 6 23.0
4 2 II Popiel, Małgorzata 1107 1600 5.5 24.50 33.00 5 24.5
5 5 III Marzec, Tymon 0 1600 5.0 21.50 30.50 5 21.0
6 10 IV Rochowiak, Wojciech 0 1400 5.0 21.50 30.00 5 22.0
7 7 III Komendołowicz, Nikola 0 1400 5.0 20.50 28.50 5 21.0
8 12 IV Szczecina, Mateusz 0 1400 5.0 20.00 28.00 5 21.0
9 14 IV Urynowicz, Adam 0 1400 5.0 18.00 27.00 5 18.0
10 8 IV Matuła, Mateusz 0 1400 4.5 20.00 28.50 4 20.5
11 13 IV Surma, Jakub 0 1400 4.5 19.50 27.00 4 18.5
12 18 IV Jasek, Gabriela 0 1250 4.5 17.50 26.00 4 17.5
13 40 Kuflowski, Franciszek 0 1000 4.0 21.00 29.00 4 17.0
14 16 IV Janik, Mateusz 0 1400 4.0 20.00 27.00 4 18.0
15 19 V Kamecki, Dariusz 0 1200 4.0 19.50 27.50 4 16.0
16 20 V Jarosz, Paweł 0 1200 4.0 19.50 27.00 4 19.0
17 23 V Wąsiołek, Filip 0 1200 4.0 19.00 27.00 4 16.0
18 25 Sadowski, Szymon 0 1000 4.0 18.00 26.50 4 15.0
19 15 IV Konieczyński, Bartosz 0 1400 4.0 18.00 26.00 4 14.0
20 35 Bieńkowski, Bartłomiej 0 1000 4.0 18.00 25.50 4 15.0
21 43 Michniak, Julia 0 1000 4.0 17.50 23.00 4 15.0
22 39 Cieśla, Mateusz 0 1000 3.5 18.50 25.50 3 16.0
23 42 Jaśkowiec, Dariusz 0 1000 3.5 18.00 26.50 3 16.5
24 9 IV Bysina, Olivier 0 1400 3.5 17.50 25.50 3 16.0
25 21 V Kwiatek, Tymoteusz 0 1200 3.5 17.00 24.50 3 13.5
26 11 IV Tarnopolski, Jakub 0 1400 3.5 16.50 23.00 3 13.5
27 22 V Adamus, Mikołaj 0 1200 3.0 19.50 26.50 3 14.0
28 3 IV Kasperek, Michał R 1090 1400 3.0 19.50 26.00 3 14.0
29 38 Jakubski, Paweł 0 1000 3.0 16.50 23.50 3 11.0
30 37 Drabik, Feliks 0 1000 3.0 16.50 21.50 3 10.0
31 17 IV Kaczor, Szymon 0 1400 3.0 15.50 23.00 3 12.0
32 29 Halip, Adam 0 1000 3.0 15.50 22.50 3 10.0
33 46 Sęk, Stanisław 0 1000 3.0 15.00 20.50 3 12.0
34 47 Kuflowski, Jan 0 1000 3.0 13.50 19.50 3 10.0
35 27 Jachymiak, Jakub 0 1000 3.0 11.50 16.00 3 8.0
36 28 Tworzydło, Michał 0 1000 2.5 18.50 26.00 2 11.5
37 45 Tylus, Artur 0 1000 2.5 16.50 22.00 2 10.5
38 26 Zalewski, – Król Gabriel 0 1000 2.5 14.50 21.50 1 7.0
39 31 Marzec, Filip 0 1000 2.0 16.50 23.00 2 9.0
40 34 Golasa, Filip 0 1000 2.0 16.00 22.00 2 10.0
41 36 Nowak, Michał 0 1000 2.0 14.00 19.50 2 6.0
42 32 Boroń, Magdalena 0 1000 2.0 13.00 18.50 1 7.5
43 41 Tylus, Nikola 0 1000 2.0 11.00 14.50 1 5.0
44 24 Pietroń – Kryszak, Tomasz 0 1000 1.5 11.50 15.50 0 3.5
45 48 Czarny, Dawid 0 1000 1.0 15.50 21.50 1 7.0
46 30 Braś, Bartosz 0 1000 1.0 13.50 20.50 0 3.0
47 44 Pernach, Dominik 0 1000 0.0 11.00 16.00 0 0.0
48 33 Pernach, Mateusz 0 1000 0.0 11.00 15.50 0 0.0

Permalink do tego artykułu: http://www.zs1-chrzanow.pl/UKSSP8/malgorzata-i-nikola-zdobyly-medale-w-krakowie/

CZCIONKA
ZMIANA KOLORU