«

»

Sie 23 2017

avatar

Dobry występ na Mistrzostwach Polski w szachach szybkich

Zakończyliśmy MP w szachach szybkich rozgrywanych we Wrocławiu – 2017-08-06/2017-08-08, 11 rund z najlepszymi szachistami w kraju w kategoriach od 8 do 18 lat. Razem 1010 zawodników.
Najlepszy wynik osiągnął Sebastian Baliś. Siedmiolatek w kategorii do 8 lat pięknym finiszem zajął wysokie 9 miejsce w kraju.
W kategorii D8 Liliana Feluś kolejny raz udowodniła swoje miejsce w czołówce kraju tym razem zajmując 13 miejsce. W drugiej dziesiątce na 19 miejscu uplasował się jeszcze Marek Pniaczek c14, chociaż wicemistrz Polski ma pewnie wyższe oczekiwania. 20 była również Amelia Pyzio d16 grająca, jako młodszy rocznik.
Czterech zawodników uplasowało się na miejscach punktowanych, czyli do 32: Popiel Martyna 24, Igor Wilk 24, Zychowicz Bartłomiej, Wilk Igor 24, Musiał Tomasz 27, Popiel Małgorzata 31, Wójcik Oliwia 32, Mucha Marta 32 oraz Bartoszczuk Adam, 33 jako młodszy, Smitka Urszula 37 również, jako młodsza, 35 w kategorii do 8 lat był sześcioletni Kaszuba Michał.
Mamy, więc bardzo młody skład, który zbiera cenne doświadczenie.

KODAK Digital Still Camera

KODAK Digital Still Camera

KODAK Digital Still Camera

KODAK Digital Still Camera

KODAK Digital Still Camera

KODAK Digital Still Camera

KODAK Digital Still Camera

KODAK Digital Still Camera

KODAK Digital Still Camera

KODAK Digital Still Camera

KODAK Digital Still Camera

KODAK Digital Still Camera

KODAK Digital Still Camera

KODAK Digital Still Camera

KODAK Digital Still Camera

KODAK Digital Still Camera

KODAK Digital Still Camera

KODAK Digital Still Camera

KODAK Digital Still Camera

KODAK Digital Still Camera

KODAK Digital Still Camera

KODAK Digital Still Camera

KODAK Digital Still Camera

KODAK Digital Still Camera

KODAK Digital Still Camera

KODAK Digital Still Camera

KODAK Digital Still Camera

KODAK Digital Still Camera

KODAK Digital Still Camera

KODAK Digital Still Camera

KODAK Digital Still Camera

KODAK Digital Still Camera

KODAK Digital Still Camera

KODAK Digital Still Camera

KODAK Digital Still Camera

KODAK Digital Still Camera

KODAK Digital Still Camera

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Szybkich – C08

Wyniki – runda 11

M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię Woj. R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Wins Prog.
1 11 II WOJTACHA, Krzysztof PL R 1178 1800 MUKS Stoczek 45 Białystok 11,0 65,00 79,50 11 66,0
2 7 II WARCHOŁ, Kamil SL 1207 1800 Akademia Szachowa Gliwice 9,5 66,50 82,50 9 56,5
3 5 II BARTODZIEJ, Bartosz MA R 1297 1800 KSz Polonia Warszawa 8,5 63,50 79,50 8 53,5
4 3 II WIELGUS, Wojciech SL 1324 1800 Akademia Szachowa Gliwice 8,0 67,50 81,50 7 52,5
5 1 II MICUŁA, Jakub MP R 1468 1800 UKS GONIEC Staniątki 8,0 64,50 80,00 8 51,0
6 2 II PAWICKI, Filip DS R 1333 1800 KSz Polonia Wrocław 8,0 57,50 70,00 7 45,5
7 17 III SUSKA, Szymon LU R 1084 1600 SSz Szachpol Łuków 8,0 55,00 68,50 8 46,0
8 9 III WOŹNIAK, Mateusz WM R 1192 1600 MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 7,5 55,50 67,00 7 44,0
9 22 IV BALIŚ, Sebastian MP R 1043 1400 UKS przy SP 8 Chrzanów 7,5 52,50 65,50 7 41,0
10 31 III ZMARZŁY, Wiktor SL 0 1600 UKS G4 Tarnowskie Góry 7,0 63,00 76,50 7 49,0
11 13 II GROBELNY, Mikołaj DS R 1138 1800 KSz Polonia Wrocław 7,0 62,00 77,00 7 51,0
12 34 III JASIULEWICZ, Dawid PL 0 1600 KSz. Hańcza Suwałki 7,0 62,00 76,00 7 46,0
13 10 III DOBOSIEWICZ, Dawid MA R 1183 1600 MAZSzach w Warszawie 7,0 60,00 73,00 6 44,0
14 26 II OLSZEWSKI, Antoni MA 0 1800 MAZSzach w Warszawie 7,0 58,50 72,00 6 47,5
15 23 III CHOMICKI, Kornel PL R 1020 1600 MUKS Stoczek 45 Białystok 7,0 56,50 71,50 7 46,0
16 4 II MACURA, Mateusz SL R 1307 1800 SSz Olimpia Goleszów 7,0 56,50 69,00 7 44,0
17 36 III KLIM, Juliusz MA 0 1600 KSz Polonia Warszawa 7,0 56,50 67,00 6 45,0
18 15 III MAZURKIEWICZ, Miłosz PK R 1116 1600 UKS SP1 Leżajsk 7,0 54,50 67,00 7 43,0
19 30 III NOCEK, Dominik MA 0 1600 UKS ŻAGLE Warszawa 7,0 53,00 65,50 6 39,0
20 28 III UHRYN, Mateusz DS 0 1600 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 7,0 52,00 64,00 7 42,0
21 16 III JASZCZUK, Piotr PL R 1087 1600 MUKS Stoczek 45 Białystok 7,0 51,00 65,50 7 41,0
22 29 III WICHROWSKI, Krzysztof LD 0 1600 KSz Piątka Skierniewice 6,5 59,50 71,50 5 43,5
23 73 IV KARASZEWSKI, Gabriel DS 0 1400 KSz Miedź Legnica 6,5 58,50 69,00 6 40,0
24 27 II RZĄSA, Mateusz OP 0 1800 UKS Gekon Nysa 6,5 57,00 73,00 6 41,5
25 14 III ZYCHOWICZ, Bartosz MP R 1122 1600 UKS przy SP 8 Chrzanów 6,5 57,00 70,00 6 44,5
26 47 IV Karwot, Marek SL 0 1400 UKS Ognisko Rydułtowy 6,5 56,00 68,00 6 38,5
27 18 III KOZAK, Karol MP R 1073 1600 UKS GONIEC Staniątki 6,5 53,50 65,50 6 40,0
28 43 III LIŚKIEWICZ, Jakub PO 0 1600 UKS Gedanensis Gdańsk 6,5 52,00 61,00 6 36,5
29 33 III KOWALCZYK, Jakub LD 0 1600 KSz Piątka Skierniewice 6,5 50,50 60,00 6 37,0
30 20 III BOCHNIAK, Franciszek ZP R 1063 1600 AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin 6,5 46,00 56,50 6 31,5
31 6 III SZRETER, Marek DS R 1224 1600 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 6,0 63,00 77,00 5 47,0
32 69 IV OWIERCZUK, Szymon WM 0 1400 MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 6,0 58,50 71,50 6 42,0

Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Szybkich – D08

Wyniki – runda 11

M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię Woj. R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Wins Prog.
1 6 CM ŚMIETAŃSKA, Wiktoria DS R 1140 2200 KSz Polonia Wrocław 9,5 63,00 77,00 9 57,5
2 2 II NATOLI, Alessia MP 1216 1600 MKS KSOS Kraków 9,5 62,50 75,00 9 59,0
3 10 II+ GASZKA, Zuzanna SL 0 1700 MKSz Rybnik 8,0 60,50 72,00 8 48,0
4 7 II PAŁEJKO, Gabriela PL R 1112 1600 KSz. Hańcza Suwałki 8,0 59,00 71,50 7 48,0
5 1 II WOJS, Alicja SL R 1253 1600 UKS BASZTA Wodzisław Śląski 7,5 63,00 77,00 7 48,5
6 4 III BOROWIK, Monika LU R 1181 1400 LKSz Lublin 7,0 64,00 77,50 7 48,0
7 21 III NAJDECKA, Laura DS 0 1400 KSz Polonia Wrocław 7,0 61,50 73,00 6 45,5
8 44 IV MARCZYK, Kinga LD 0 1250 UKS Pijarski KS 7,0 58,00 72,50 7 43,0
9 12 II KICIŃSKA, Anna MA 0 1600 UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz. 7,0 56,50 68,00 6 46,0
10 16 II MIERZYŃSKA, Blanka WP 0 1600 UKS ZSO Włoszakowice 7,0 55,00 67,50 7 41,0
11 14 II CHISZKO, Wiktoria PL 0 1600 MUKS Stoczek 45 Białystok 7,0 49,00 62,50 7 41,0
12 8 IV KIESZEK, Weronika WM R 1110 1250 MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 7,0 48,00 57,50 7 36,0
13 5 III FELUŚ, Liliana MP R 1155 1400 UKS przy SP 8 Chrzanów 6,5 50,00 61,00 6 38,5
14 24 III KONKOL, Nadia SL 0 1400 MKSz Rybnik 6,5 49,50 62,50 6 38,5
15 17 II CICHOŃ, Julia SL 0 1600 KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny 6,5 46,00 56,00 6 30,0
16 27 IV PIETRYK, Hanna DS 0 1250 UKS SP3 w Bogatyni 6,5 42,50 53,00 6 29,5
17 20 III ARABAS, Hanna ZP 0 1400 GKSz Solny Grzybowo 6,0 57,00 69,50 5 45,5
18 43 IV BRZOZOWSKA, Marta PL 0 1250 KSz. Hańcza Suwałki 6,0 56,00 67,50 6 39,0
19 32 IV DOSKOCZ, Dominika DS 0 1250 KS AZS Wratislavia 6,0 55,00 66,50 6 36,0
20 3 III DZIODKO, Wiktoria WM R 1210 1400 KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie 6,0 54,00 65,00 6 39,0
21 31 IV MILEWSKA, Nikola PL 0 1250 UMKSz Jaćwież Suwałki 6,0 51,50 63,00 6 34,0
22 19 III WITTYCH, Julia ZP 0 1400 AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin 6,0 50,50 61,50 6 36,0
23 13 II TOMCZAK, Oliwia PL 0 1600 UMKSz Jaćwież Suwałki 6,0 48,00 59,00 6 36,0
24 15 II POPIEL, Martyna MP 0 1600 UKS przy SP 8 Chrzanów 6,0 47,00 60,50 5 32,0
25 11 II LAJDAMIK, Kinga SL 0 1600 KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny 5,5 55,50 69,00 5 38,5
26 26 III KARNASIEWICZ, Emilia PK 0 1400 KSz SDK-Lotnik Mielec 5,5 55,50 68,00 5 42,0
27 9 III WIECZOREK, Maja DS R 1094 1400 KSz Polonia Wrocław 5,5 51,50 65,50 5 38,0
28 49 IV STUPAK, Aleksandra PL 0 1250 LUKSz Orient Sokółka 5,5 47,50 58,50 5 29,5
29 22 III MONIUSZKO, Aleksandra PL 0 1400 MUKS Stoczek 45 Białystok 5,5 40,00 48,00 5 27,0
30 45 IV SEEMANN, Lena SL 0 1250 MKSz Rybnik 5,0 53,50 65,50 5 35,0
31 42 IV NAJDECKA, Amanda DS 0 1250 KSz Polonia Wrocław 5,0 52,50 63,50 5 32,0
32 34 IV WÓJCIK, Oliwia 0 1250 UKS SP3 Chrzanów 5,0 50,00 62,00 5 29,0

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich – C14

Wyniki – runda 11

M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię Woj. R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch.
1 1 CM TECLAF, Paweł PO R 2135 2200 KKS Ormuzd Kartuzy 11,0 65,50 80,00
2 3 k MIŚ, Mieszko PK R 2041 2200 LKSz GCKiP Czarna 8,5 66,00 82,50
3 24 I NOREK, Bartosz SL R 1618 2000 Akademia Szachowa Gliwice 8,5 65,50 80,50
4 8 I++ SZCZUREK, Krzysztof MP R 1797 2100 KKSz Kraków 8,5 59,00 71,50
5 9 I+ KOPACZEWSKI, Adam KP R 1753 2100 UKS Rotmistrz Grudziądz 8,0 64,00 80,00
6 7 I+ GOLENIA, Wojciech MP R 1802 2100 MKS MOS Wieliczka 8,0 63,00 76,50
7 4 k CZOPOR, Maciej DS R 1915 2200 KSz Polonia Wrocław 8,0 59,50 74,50
8 59 II+ MAJDAŃSKI, Maksymilian LB R 1441 1900 STMGK Strzelce Krajeńskie 7,5 63,00 74,00
9 26 II KOZŁOWSKI, Paweł PL R 1594 1800 MUKS Stoczek 45 Białystok 7,5 61,00 74,00
10 21 I PAPROCKI, Stanisław KP R 1645 2000 BKS Chemik Bydgoszcz 7,5 59,00 74,50
11 2 k SANZ, Wawer Daniel MA R 2042 2200 KS LAURA Chylice 7,5 58,00 70,00
12 35 I STRZELECKI, Maciej LD R 1536 2000 KS Piątka Skierniewice 7,5 54,50 66,50
13 19 I POZIOMKOWSKI, Szymon MA R 1670 2000 UKS SP 321 Warszawa – Bemowo 7,5 54,50 65,50
14 29 II KANIA, Dominik SL R 1562 1800 KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny 7,0 63,00 78,00
15 5 k+ BAUM, Jonasz MA R 1844 2300 UKS Czternastka Warszawa 7,0 60,50 76,50
16 27 I NIEDBAŁA, Bartłomiej SL R 1582 2000 SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 7,0 59,50 72,00
17 22 I CZECHOWSKI, Jakub LB R 1639 2000 KSz Stilon Gorzów Wlkp. 7,0 58,50 71,50
18 36 I REDZISZ, Michał MA R 1535 2000 KS LAURA Chylice 7,0 57,00 69,50
19 23 CM PNIACZEK, Marek MP R 1636 2200 UKS przy SP 8 Chrzanów 7,0 56,50 69,00
20 46 II ŚWIĘCH, Łukasz MP R 1490 1800 KKSz Kraków 7,0 53,00 65,50
21 57 I MACIEJEWSKI, Kamil LD R 1453 2000 ŁKS Szach-Centrum Łódź 7,0 53,00 64,50
22 56 I BĄCHÓR, Tomasz MP R 1454 2000 UKS Czarny Koń Olkusz 7,0 52,50 62,50
23 32 I WARCHOŁ, Bartosz MP R 1552 2000 TS Wisła Kraków 7,0 50,50 62,50
24 13 I TRYBUŚ, Daniel SL R 1709 2000 KSz Zefir Boguszowice 7,0 50,00 61,00
25 11 I SUDER, Jakub MP R 1720 2000 MAT Myślenice 6,5 61,50 77,00
26 48 I DIXA, Oskar WP R 1487 2000 KTS Kalisz 6,5 61,50 72,00
27 49 I++ MUSIAŁ, Tomasz MP R 1486 2100 UKS przy SP 8 Chrzanów 6,5 60,50 73,00
28 12 I MIKE, Patryk ZP R 1711 2000 KSz Gryf Szczecin 6,5 59,50 73,00
29 6 I KOZIOROWICZ, Michał LB R 1836 2000 KSz Stilon Gorzów Wlkp. 6,5 58,50 74,50
30 20 I FIEDOREK, Michał DS R 1648 2000 KSz Polonia Wrocław 6,5 56,50 69,50
31 39 II+ KOPEĆ, Norbert PL R 1529 1900 LUKSz Orient Sokółka 6,5 55,00 67,50
32 45 I CISEK, Kamil LU R 1494 2000 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 6,5 55,00 66,00

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich – D16

Wyniki – runda 11

M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię Woj. R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Wins Prog.
1 8 k RUDZIŃSKA, Michalina PL R 1623 2000 KSz. Hańcza Suwałki 9,0 60,00 74,50 8 56,5
2 4 k KACZMARSKA, Joanna MA R 1687 2000 KSz Polonia Warszawa 9,0 57,00 71,00 9 48,0
3 1 WFM KUCHARSKA, Honorata SL R 1814 2100 MKSz Rybnik 8,0 61,50 75,50 7 49,0
4 2 I+ SOWA, Wiktoria OP R 1745 1900 UKS Rodło Opole 7,5 59,00 73,50 5 47,0
5 10 k+ MOŚCICKA, Pola MA R 1611 2100 KS LAURA Chylice 7,0 60,50 73,50 6 48,5
6 14 I++ ŁĘCZEK, Weronika MP R 1563 1900 UKS Hetman Koronny Trzebinia 7,0 57,00 70,00 6 46,0
7 7 k ŚWIĘCH, Joanna PK R 1636 2000 LKSz GCKiP Czarna 6,5 62,00 76,00 5 44,5
8 19 I++ BUCHTA, Agnieszka SL R 1513 1900 UKS Pionier Jastrzębie Zdrój 6,5 59,00 72,00 5 43,0
9 5 k FREJ, Zofia DS R 1676 2000 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 6,5 57,00 70,50 4 44,0
10 15 I+ TRUSZ, Julia OP R 1556 1900 UKS Rodło Opole 6,5 56,00 70,00 4 42,5
11 18 I BILCZEWSKA, Olga SL R 1535 1800 UKS Ognisko Rydułtowy 6,5 54,00 64,50 4 40,0
12 24 I++ KULPA, Zuzanna SL R 1476 1900 SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 6,5 52,50 61,00 5 37,5
13 11 I++ GUZIK, Natalia LD R 1572 1900 UKS Piątka Wieluń 6,5 52,00 64,00 4 39,5
14 27 I KARŁYK, Maria LB R 1438 1800 ŻKSz Żary 6,5 52,00 63,50 4 37,5
15 16 I++ KINDLER, Karolina PO R 1555 1900 UKS Korona Gdańsk 6,5 51,50 62,00 4 38,5
16 13 I TREMBOWIECKA-WYSOTA, Aleksandra ZP R 1565 1800 AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin 6,5 49,00 59,50 4 36,5
17 31 I PORĘBA, Weronika MP R 1389 1800 Województwo Małopolskie 6,5 47,50 58,50 5 32,5
18 17 I++ GREDKA, Dominika SL R 1543 1900 PSSz Pszczyna 6,0 56,00 69,00 5 42,0
19 28 I KORUCH, Maria PL R 1424 1800 MUKS Stoczek 45 Białystok 6,0 53,50 65,00 4 36,5
20 20 I+ PYZIO, Amelia MP R 1510 1900 UKS przy SP 8 Chrzanów 6,0 51,50 63,00 4 37,0
21 3 k DWILEWICZ, Agata DS R 1692 2000 KSz Polonia Wrocław 6,0 50,00 61,50 5 34,5
22 21 I KRZYSZTYŃSKA, Anna PK R 1510 1800 LKS Mechanizator Ustrzyki Dolne 6,0 49,50 61,00 4 36,5
23 37 I+ SAMUJŁO, Agnieszka LU R 1305 1900 KSz DRAKON Lublin 6,0 45,00 58,00 5 29,5
24 29 I++ RACZYKOWSKA, Paulina LB R 1418 1900 KSz Stilon Gorzów Wlkp. 5,5 55,00 69,00 3 37,0
25 23 I++ ZAMARSKA, Sylwia SL R 1484 1900 MUKS SZS Cieszyn 5,5 55,00 68,00 4 37,5
26 32 I CHOIŃSKA, Debora PL R 1388 1800 KSz. Hańcza Suwałki 5,5 53,00 60,00 4 36,5
27 25 I+ ORLIK, Sandra SL R 1468 1900 RKS MAT Ruda Śląska 5,5 50,00 60,50 5 34,0
28 33 I+ LASCAR, Maria Elena DS R 1383 1900 KSz Miedź Legnica 5,5 49,50 62,50 5 32,5
29 26 I MICHALSKA, Aleksandra MA R 1442 1800 KSz Polonia Warszawa 5,0 55,00 68,00 3 35,0
30 12 I++ SZELĄG, Zuzanna WP R 1566 1900 LKS Chrobry Gniezno 5,0 51,50 63,00 3 34,0
31 36 I BAKALARCZYK, Zuzanna LD R 1320 1800 UKS Piątka Wieluń 5,0 51,00 60,00 3 31,0
32 39 I WĄSALA, Wiktoria DS R 1290 1800 UKS Giecek Radków 5,0 50,50 61,50 5 29,0

Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Szybkich – D10
Wyniki – runda 11

M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię Woj. R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Wins Prog.
1 23 II+ MAZUREK, Maja PK R 1137 1700 UKS SP 1 Brzozów 9,5 61,50 74,50 9 56,0
2 5 I JANIKOWSKA, Wiktoria DS R 1260 1800 KSz Jelonka Jelenia Góra 9,0 66,50 81,50 8 61,5
3 9 I SZCZOTKA, Klara PL R 1239 1800 MUKS Stoczek 45 Białystok 9,0 55,00 68,50 9 47,0
4 2 I TOKARZ, Izabela PK R 1307 1800 KSz Gambit Przeworsk 8,5 66,00 79,50 8 55,5
5 37 II+ BAR, Klaudia MP R 1047 1700 KKSz Kraków 8,0 61,50 74,50 8 50,0
6 38 I STANIEWICZ, Adrianna PL 1046 1800 MUKS Stoczek 45 Białystok 8,0 59,50 71,00 7 46,5
7 1 I PAWICKA, Magdalena DS R 1484 1800 KSz Polonia Wrocław 7,5 65,50 80,50 6 50,0
8 16 I SIEKAŃSKA, Maria LB R 1169 1800 KSz Stilon Gorzów Wlkp. 7,5 61,50 75,50 7 48,0
9 11 II FILIPIAK, Magdalena WM R 1227 1600 UKS Trzydziestka Olsztyn 7,5 56,00 70,00 7 43,5
10 6 II+ GIEMZA, Julia SK R 1255 1700 IMUKSz Debiut Ostrowiec Świętokrzyski 7,5 55,00 69,50 7 44,5
11 29 I KOWALCZYK, Barbara MP R 1103 1800 KS Korona Kraków 7,0 63,50 76,00 7 47,0
12 40 I ROSZKIEWICZ, Zofia WP R 1025 1800 UMKS Na Pięterku Poznań 7,0 62,00 73,50 7 48,0
13 14 II ROJEK, Paulina PL R 1192 1600 UMKSz Jaćwież Suwałki 7,0 61,00 74,00 7 46,0
14 42 II SALAMON, Julia DS R 1023 1600 KSz Polonia Wrocław 7,0 57,50 70,00 7 45,0
15 50 II BINIAK, Zuzanna WP 0 1600 NASZACH Nowy Tomyśl 7,0 56,00 70,50 7 42,0
16 24 I PAŁEJKO, Maria PL R 1136 1800 KSz. Hańcza Suwałki 7,0 55,00 67,50 6 41,5
17 28 II ZWOLIŃSKA, Zuzanna MP R 1104 1600 UKS Hetman Koronny Trzebinia 7,0 54,50 64,50 7 40,0
18 35 II WISZNIEWSKA, Julia MP R 1054 1600 KKSz Kraków 7,0 53,00 66,50 7 44,0
19 30 I SZOPA, Emilia MP R 1097 1800 KKSz Kraków 7,0 53,00 66,00 7 42,0
20 15 III RYBKA, Tatiana DS R 1173 1400 UKS Giecek Radków 7,0 48,00 60,50 6 36,0
21 18 II+ KRZANOWSKA, Liliana PK R 1164 1700 RzKSz Rzeszów 6,5 60,50 74,50 6 46,0
22 3 I OBORSKA, Magda SL R 1296 1800 KSz HETMAN Katowice 6,5 60,00 73,00 6 47,0
23 17 II SEEMANN, Pola SL 1165 1600 MKSz Rybnik 6,5 55,50 67,50 6 42,0
24 22 II+ CZARNIECKA, Anna PL R 1145 1700 KSz. Hańcza Suwałki 6,5 53,00 64,50 6 39,5
25 31 II ROMEJKO, Jagoda DS R 1095 1600 KSz Jelonka Jelenia Góra 6,5 51,00 60,50 5 41,0
26 4 II BOHDANOWICZ, Urszula LB R 1274 1600 KSz Stilon Gorzów Wlkp. 6,5 49,50 62,00 6 35,5
27 36 II KICIŃSKA, Magdalena MA 1053 1600 UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz. 6,0 60,00 74,00 6 39,0
28 44 III KOKOT, Agnieszka SL R 1009 1400 UKS Hetman Częstochowa 6,0 59,00 73,00 6 40,0
29 19 II KULCZYCKA, Zofia DS 1164 1600 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 6,0 56,00 69,50 6 42,0
30 21 II PASTUSZKA, Aleksandra DS R 1155 1600 KS AZS Wratislavia 6,0 55,50 67,50 5 39,5
31 26 II POPIEL, Małgorzata MP R 1113 1600 UKS przy SP 8 Chrzanów 6,0 55,00 66,50 5 42,0
32 54 II KRZYSTOŃ, Katarzyna LB 0 1600 ŻKSz Żary 6,0 54,00 66,00 4 36,5

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich – C12
Wyniki – runda 11

M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię Woj. R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Wins Prog.
1 2 I ŁUCZAK, Filip ZP R 1804 2000 AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin 9,0 67,50 82,00 8 60,0
2 1 I+ DZIDA, Kamil LB R 1886 2100 KSz Stilon Gorzów Wlkp. 9,0 66,00 80,00 9 56,0
3 4 I++ CZERNEK, Tymon MA R 1752 2100 UKS Czternastka Warszawa 9,0 60,00 74,00 8 51,0
4 5 I MECHLIŃSKI, Jakub LD R 1751 2000 KSz Piątka Skierniewice 8,5 67,50 83,00 7 55,5
5 7 I GRZESIK, Gracjan ZP R 1662 2000 AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin 8,5 57,00 68,50 6 49,5
6 3 I++ CHYŻY, Jakub LB R 1755 2100 KSz Stilon Gorzów Wlkp. 8,0 67,00 81,00 7 52,5
7 12 I TURSKI, Bartłomiej MP R 1619 2000 UKS Czarny Koń Olkusz 8,0 64,00 78,50 7 51,5
8 18 I KACPRZAK, Kacper KP R 1540 2000 BKS Chemik Bydgoszcz 8,0 62,50 76,50 8 48,0
9 11 I KACPRZAK, Karol KP R 1630 2000 BKS Chemik Bydgoszcz 8,0 57,50 70,00 7 46,5
10 6 II WOJDAK, Jan WP R 1742 1800 LKS Chrobry Gniezno 7,5 63,50 78,00 7 48,5
11 27 II+ PAŹDZIERZ, Piotr SK R 1472 1900 KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD 7,5 59,50 73,50 7 49,0
12 21 I+ BABIARZ, Arkadiusz PK R 1526 2100 RzKSz Rzeszów 7,5 59,00 72,00 5 47,5
13 85 II WNĘK, Filip MP R 1191 1800 UKS GONIEC Staniątki 7,5 58,50 70,00 7 44,5
14 24 II KRAŚNIEWSKI, Szymon WM R 1505 1800 WMZSzach 7,5 53,00 63,00 7 38,0
15 13 I OLEKSY, Krzysztof SL R 1600 2000 MKSz Rybnik 7,0 64,50 79,00 5 49,0
16 16 II+ LUBERAŃSKI, Jakub DS R 1550 1900 KSz Polonia Wrocław 7,0 63,50 77,50 6 47,5
17 30 II+ WYSOCKI, Mateusz LD R 1448 1900 KSz Piątka Skierniewice 7,0 63,00 75,00 6 47,5
18 23 I OCHĘDZAN, Tymon WP R 1507 2000 KTS Kalisz 7,0 60,00 73,50 6 48,0
19 40 II IWASZKIEWICZ, Krzysztof MA R 1358 1800 KSz Polonia Warszawa 7,0 60,00 72,50 6 44,5
20 45 II SZAFRAŃSKI, Maciej WP R 1316 1800 UKS Kościelec 7,0 60,00 69,00 7 45,0
21 10 II MATELA, Krzysztof DS R 1642 1800 UKS Skoczek Milicz 7,0 59,00 73,50 7 45,0
22 9 II SMUDA, Tomasz SL R 1649 1800 UKS Mat Zabrze-Grzybowice 7,0 57,00 70,50 6 43,0
23 25 II+ BOGUSZ, Alan SL R 1499 1900 KSz HETMAN Katowice 7,0 55,50 67,50 5 43,0
24 65 II+ WILK, Igor MP R 1254 1900 UKS przy SP 8 Chrzanów 7,0 55,00 66,00 6 44,0
25 53 II+ NOREK, Maciej SL R 1285 1900 Akademia Szachowa Gliwice 7,0 52,00 63,50 6 39,5
26 19 II+ KUKAWSKI, Wiktor LU R 1539 1900 MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski 7,0 50,50 62,50 6 41,0
27 22 II+ SIECZKOWSKI, Adam MA R 1511 1900 KSz Polonia Warszawa 7,0 50,50 61,00 6 36,5
28 14 I PÓŁTORAK, Sebastian MP R 1573 2000 UKS Hetman Koronny Trzebinia 6,5 61,00 74,00 5 47,0
29 71 II HALHOUL, Adam DS R 1240 1800 KSz Polonia Wrocław 6,5 61,00 70,00 6 43,0
30 26 II+ KIETRYS, Maciej WM R 1473 1900 MLKS Ostródzianka Ostróda 6,5 60,00 73,00 4 43,5
31 91 II KNAPIK, Kamil MP R 1161 1800 MKS MOS Wieliczka 6,5 59,00 72,50 6 42,5
32 17 II+ MADAJCZAK, Piotr DS R 1542 1900 KSz Polonia Wrocław 6,5 58,50 71,50 6 45,5

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich – D14

Wyniki – runda 11

M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię Woj. R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch.
1 2 k WASZCZUK, Patrycja MP R 1786 2000 Wisła Kraków 9,5 64,00 77,00
2 6 I++ CZARNECKA, Lidia WM R 1618 1900 UKS Skoczek Elbląg 8,0 63,00 77,50
3 8 I++ DYLĄG, Emilia MP R 1589 1900 KKSz Kraków 8,0 63,00 76,50
4 5 I++ CZARNIECKA, Aleksandra DS R 1662 1900 UKS SP 3 Bogatynia 8,0 62,50 77,50
5 7 I+ MARCIŃCZYK, Monika PL R 1611 1900 KSz Maraton Łomża 7,5 59,50 73,00
6 9 I+ FILIPSKA, Maja PO R 1573 1900 UKS MDK GDYNIA 7,5 59,00 73,50
7 14 I+ FURTAK, Joanna MP R 1432 1900 MKS Sandecja Nowy Sącz 7,0 62,50 74,50
8 4 k HARAZIŃSKA, Magdalena DS R 1690 2000 KSz Polonia Wrocław 7,0 59,00 72,50
9 13 I BUDKIEWICZ, Magdalena MP R 1441 1800 UKS GONIEC Staniątki 7,0 55,00 68,00
10 3 I++ ADAMCZYK, Zuzanna SL R 1695 1900 UKS Pionier Jastrzębie Zdrój 7,0 53,50 64,50
11 17 I HRYŃ, Aleksandra SL R 1389 1800 Akademia Szachowa Gliwice 7,0 52,50 64,50
12 10 I+ KRÓLICZEK, Gabriela SL R 1515 1900 MKSz Rybnik 7,0 49,00 60,00
13 11 I WOŁĄGIEWICZ, Kinga PL R 1486 1800 KSz. Hańcza Suwałki 6,5 58,50 73,00
14 16 I++ TARKA, Aleksandra MA R 1396 1900 UKS Czternastka Warszawa 6,5 57,50 70,00
15 1 I++ JAROCKA, Liwia SL R 1810 1900 KSz HETMAN Katowice 6,5 56,50 71,00
16 12 I VANDUYFHUYS, Daria DS R 1468 1800 KS AZS Wratislavia 6,5 55,50 68,50
17 19 I ZARĘBSKA, Lena SK R 1381 1800 KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD 6,5 54,00 65,00
18 26 I WAWRZYNIAK, Weronika WP R 1288 1800 KTS Kalisz 6,5 51,50 60,50
19 21 I ROSZKIEWICZ, Anna WP R 1324 1800 UMKS Na Pięterku Poznań 6,5 51,00 62,00
20 23 I WOJTAS, Julia SL R 1318 1800 LKS Strażak Zabrzeg 6,5 49,50 61,00
21 18 I TOMCZAK, Marta WP R 1388 1800 LKS Chrobry Gniezno 6,0 61,50 73,00
22 34 I CHOMICKA, Kinga PL R 1238 1800 MUKS Stoczek 45 Białystok 6,0 55,00 66,00
23 33 I LIBURA, Julianna SK R 1239 1800 KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD 6,0 55,00 66,00
24 25 I SZEWCZYK, Malwina PL R 1289 1800 MUKS Stoczek 45 Białystok 6,0 54,50 66,50
25 41 II+ GIEFERT, Sara PK R 1199 1700 LKS Sanovia Lesko 6,0 52,00 61,00
26 22 I ZNISZCZOŁ, Wiktoria SL R 1323 1800 UKS Pionier Jastrzębie Zdrój 6,0 48,00 60,00
27 20 I BIEŃKO, Jagoda ZP R 1353 1800 AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin 6,0 48,00 59,50
28 35 I SŁONIEWSKA, Alicja SK R 1232 1800 KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD 5,5 56,00 68,00
29 45 I MATYJASEK, Michalina LD R 1174 1800 UKS Piątka Wieluń 5,5 56,00 67,50
30 15 I SAWA, Daria LU R 1421 1800 LUKS Fajsławice 5,5 50,50 61,00
31 27 I+ MIROWSKA, Oliwia PK R 1272 1900 GKSz Hetman Pilzno 5,5 50,50 60,00
32 31 I MUCHA, Marta MP R 1254 1800 UKS przy SP 8 Chrzanów 5,5 49,50 59,50

Permalink do tego artykułu: http://www.zs1-chrzanow.pl/UKSSP8/dobry-wystepna-mistrzostwach-polski-w-szachach-szybkich/

CZCIONKA
ZMIANA KOLORU