«

»

Lis 18 2015

avatar

Brawo Kondzio ! Wciąż jest wielki !

„Konrad o pierwszy awans w MP młodzików walczył z sukcesem w wieku 6 lat. Byłoby nam przykro, gdyby teraz się nie udało  Jak to mówią pierwsi będą ostatnimi a ostatni pierwszymi. U Konrada sprawdza się to w obie strony ” (mama)

 

Po znakomitym występie w Półfinałach Mistrzostw Polski Juniorów 2015 – juniorzy do 9 lat, kondzioSzklarska Poręba – 2015-11-08/2015-11-14 Konrad Łyszczarz dołączył do grupy naszych finalistów Mistrzostw Polski w 2016 roku.

Konrad, obudził swoją wojowniczą naturę, w  pięknym stylu  obok  awansu, wywalczył również pierwszą kategorię męską. Gratulacje !!!

Standings – round 9 Print
Place Title Name State FIDE Local Club Birthday Total MBch. Bch. Wins Prog.
1 II Łyszczarz, Konrad SK 1316 1800 LUKKS Kielce 2006 8.0 39.50 51.00 7 43.5
2 III Pisarek, Jan SL 1119 1600 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 2006 7.0 37.50 48.50 6 34.5
3 II Bochenek, Ryszard OP 1002 1800 2007 6.5 39.00 50.00 6 34.5
4 II Matela, Krzysztof DS 1332 1800 UKS Skoczek Milicz 2006 6.0 40.00 52.00 5 31.0
5 II Nowak, Filip DS 1305 1800 KSz Polonia Wrocław 2007 6.0 34.50 42.50 5 27.5
6 III Paszkowski, Krystian PL 1068 1600 MUKS Stoczek 45 Białystok 2007 6.0 33.00 42.50 6 27.0
7 II Góral, Jan MA 1089 1800 MAZSzach w Warszawie 2006 5.5 40.00 51.00 5 30.5
8 III Karolczuk, Iwo PL 1165 1600 MUKS Stoczek 45 Białystok 2006 5.5 37.50 47.50 5 31.5
9 II Herwy, Jakub SL 1062 1800 AKS Mikołów 2007 5.5 35.50 43.50 5 28.5
10 III Kubaszewski, Piotr MA 0 1600 UKS Czternastka Warszawa 2007 5.5 35.00 46.00 5 27.0
11 II Więckowski, Michał MA 1062 1800 UKS Czternastka Warszawa 2007 5.5 31.50 42.50 5 25.5
12 III Świta, Jędrzej ZP 1152 1600 AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin 2006 5.5 31.50 41.00 5 27.0
13 III Gorzołka, Mateusz SL 1060 1600 LKS OLIMPIA Goleszów 2006 5.5 30.50 39.00 5 27.0
14 III Zalega, Maciej LD 0 1600 2007 5.0 37.00 47.50 4 31.0
15 III Gos, Aleksander MA 1084 1600 UKS Czternastka Warszawa 2007 5.0 36.50 46.50 3 30.0
16 III Rylski, Tadeusz MA 1057 1600 KSSSN Ursynów Warszawa 2007 5.0 33.00 42.00 4 25.5
17 III Słoniewski, Jakub MA 1059 1600 Szachowy Uniwersytet Warszawa 2006 5.0 31.50 41.50 5 26.0
18 II Jarosz, Szymon DS 0 1800 UKS SP3 w Bogatyni 2006 5.0 29.50 37.00 4 19.5
19 II Marcinkowski, Jan WM 1128 1800 UKS Trzydziestka Olsztyn 2006 4.5 36.50 47.50 4 27.5
20 III Myrmus, Mateusz SL 0 1600 LKS OLIMPIA Goleszów 2006 4.5 34.00 42.50 4 23.5
21 III Kołodziejski, Piotr DS 1088 1600 KSz Jelonka Jelenia Góra 2006 4.5 32.50 41.50 3 23.0
22 III Martyniak, Miłosz SL 0 1600 UKS Pałac Młodzieży Katowice 2006 4.5 32.50 40.50 4 22.5
23 III Zięba, Hubert PK 0 1600 KSz SDK-Lotnik Mielec 2008 4.5 30.00 38.50 3 22.0
24 III Racławicki, Tymoteusz OP 0 1600 UKS Rodło Opole 2007 4.5 28.00 35.50 4 17.0
25 III Psyk, Włodzimierz LD 1125 1600 KSz Piątka Skierniewice 2007 4.0 36.00 46.00 3 24.5
26 III Borowik, Wojciech LU 0 1600 2008 4.0 29.00 37.00 3 21.0
27 III Wielgus, Wojciech SL 0 1600 Akademia Szachowa Gliwice 2009 4.0 28.50 37.00 3 16.5
28 IV Szantyka, Dominik DS 0 1400 UKS SP3 w Bogatyni 2006 4.0 28.50 36.50 4 19.0
29 III Okliński, Franciszek MA 0 1600 KS LAURA Chylice 2007 4.0 25.00 31.50 3 16.0
30 IV Cytryniak, Karol SL 0 1400 MKSz Rybnik 2007 4.0 24.00 31.00 3 13.0
31 IV Burda, Igor DS 0 1400 2007 3.5 30.00 39.00 2 19.0
32 IV Skrzypiński, Jan WP 0 1400 POLONIA Środa Wlkp. 2008 3.5 30.00 38.50 2 17.5
33 IV Borowik, Karol LU 0 1400 2007 3.5 26.00 33.00 2 15.0
34 II Gawarski, Łukasz MA 1237 1800 MAZSzach w Warszawie 2006 3.0 29.50 38.00 3 18.0
35 III Andrzejczak, Ignacy MA 0 1600 UKS Hetman Puszcza Mariańska 2006 2.5 27.50 35.50 2 15.0
36 IV Dudziński, Nikodem DS 0 1400 UKS SP3 w Bogatyni 2006 2.5 24.50 31.00 1 9.5
37 III Łupiński, Marcel DS 0 1600 2006 2.5 20.50 27.50 1 11.5
38 IV Kaszewski, Miłosz DS 0 1400 KSz Jelonka Jelenia Góra 2007 2.0 25.50 33.00 1 12.0
39 III Łabędzki, Kamil ZP 0 1600 UKS Szach Gryfice 2007 2.0 23.00 31.00 1 9.0
CZCIONKA
ZMIANA KOLORU