«

cze 19 2022

Arek i Michał na podium Międzynarodowych Mistrzostw Małopolski

Arkadiusz Skorupka i Michał Kaszuba po świetnej grze uplasowali się na podium Międzynarodowych Mistrzostw Małopolski rozgrywanych w Hotelu Galaxy w dniach 16-19.06.2022.

Wyniki – runda 7
M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię Fed. R. FIDE Ranking Pkt. MBch. Bch. Wins Prog.
1 12 I Bar, Klaudia POL 1528 1800 6,0 21,50 29,00 5 25,5
2 17 I Kondratyuk, Viktoriya UKR 1504 1600 5,5 22,50 31,50 4 24,5
3 48 II Skorupka, Arkadiusz POL 1269 1800 5,5 22,50 31,50 4 22,5
4 22 II+ Woszkowski, Stanisław POL 1472 1900 5,5 20,00 28,50 5 19,5
5 9 k Zaboklicki, Zbigniew POL 1559 2200 5,5 20,00 28,50 4 22,5
6 20 II Serafin, Jerzy POL 1484 1800 5,5 19,50 28,00 4 23,5
7 31 II Terkiewicz, Bruno POL 1392 1800 5,5 18,00 25,50 5 19,5
8 4 I+ Pilch, Anna POL 1591 1900 5,0 21,00 29,50 4 20,0
9 1 I Micuła, Jakub POL 1647 2000 5,0 20,00 28,00 4 20,5
10 26 I Kozak, Karol POL 1449 2000 5,0 19,50 27,00 3 21,5
11 40 I+ Nowak, Zuzanna POL 1321 1900 5,0 19,00 25,00 5 18,0
12 18 I+ Gaczoł, Julia POL 1501 1900 5,0 17,50 25,50 5 21,0
13 5 II+ Wilk, Aleksander POL 1584 1900 5,0 16,50 24,00 3 18,5
14 28 I Matskevich, Varvara FID 1426 1000 5,0 16,50 22,00 5 18,0
15 39 I Chmielek, Kamelia POL 1329 1800 4,5 22,00 29,50 4 21,0
16 30 II Łabędź, Rafał POL 1405 1800 4,5 22,00 29,50 3 22,5
17 2 II Brudka, Pavlo 1608 1800 4,5 21,00 29,00 4 19,0
18 21 I++ Pudełko, Magdalena POL 1473 1900 4,5 19,50 27,00 4 18,5
19 34 II Kisiel, Wiktor POL 1365 1800 4,5 18,00 26,00 4 17,5
20 25 II Pękala, Dawid POL 1466 1800 4,5 15,50 22,50 4 16,5
21 63 I Rusiecki, Katarzyna POL 1165 1800 4,0 23,00 31,50 3 17,0
22 35 II Wnuk, Piotr POL 1354 1800 4,0 21,00 29,50 3 18,5
23 3 I Zając, Karol POL 1606 2000 4,0 20,50 29,50 4 19,0
24 44 II+ Nowakowski, Maksymilian POL 1306 1900 4,0 20,50 29,00 3 16,0
25 27 II Prokopiuk, Jakub POL 1426 1800 4,0 19,50 26,00 4 18,0
26 64 II Rabenda, Grzegorz POL 1161 1800 4,0 19,00 27,50 4 15,0
27 7 k Klementys, Jerzy POL 1566 2200 4,0 18,00 25,50 3 16,0
28 33 II+ Skrzypczyński, Dariusz POL 1369 1900 4,0 17,50 23,00 4 16,0
29 84 De Klerk, Leon NED 0 1000 4,0 16,00 22,50 4 14,0
30 53 II Szczepanik, Marcin POL 1248 1800 4,0 16,00 22,00 4 15,0
31 8 II Kuciel, Piotr POL 1561 1800 4,0 15,00 21,00 4 10,0
32 42 II Wolak, Maciej POL 1314 1800 4,0 14,00 19,50 4 12,0
33 11 I Bieńko, Jagoda POL 1529 1800 3,5 22,50 31,00 3 20,0
34 49 II Gruca, Karol POL 1265 1800 3,5 19,00 27,50 3 17,0
35 50 III Pilch, Antoni POL 1257 1600 3,5 19,00 27,50 2 14,5
36 52 II Jamrozik, Maciej POL 1253 1800 3,5 18,50 26,50 2 15,0
37 46 II Rabenda, Piotr POL 1297 1800 3,5 18,50 26,00 2 14,0
38 10 Vorsilka, Jiri CZE 1547 1600 3,5 17,00 25,00 3 12,5
39 36 II Piątek, Szymon POL 1344 1800 3,5 17,00 23,50 3 15,5
40 23 I Tokarz, Gabriela POL 1472 1800 3,5 16,00 22,50 2 16,0
41 19 I Zieliński, Marcin POL 1489 2000 3,5 15,50 23,00 2 14,0
42 13 I Herka, Jakub POL 1520 2000 3,5 15,50 22,00 2 14,0
43 15 II+ Glaz, Michał POL 1510 1900 3,5 15,00 20,00 2 14,0
44 29 II+ Hebdaś, Ryszard POL 1422 1900 3,5 14,50 20,00 2 13,0
45 51 II Brzezina, Paweł POL 1254 1800 3,0 21,00 28,50 1 12,5
46 71 k Nagrocki, Zbigniew POL 0 2200 3,0 20,50 29,00 2 16,5
47 24 II Alexeev, Nikita 1472 1800 3,0 20,50 26,50 2 17,0
48 32 II+ Nowak, Maciej POL 1380 1900 3,0 20,00 28,00 2 16,0
49 45 I Nowak, Emilia POL 1297 1800 3,0 19,00 26,00 2 12,5
50 6 I Karabasz, Kacper POL 1573 2000 3,0 18,50 26,00 3 15,0
51 38 II Fus, Krzysztof POL 1333 1800 3,0 18,50 24,50 3 16,0
52 59 I Kucia, Kinga POL 1181 1800 3,0 18,50 24,50 2 12,0
53 47 II Ryszka, Maciej POL 1277 1800 3,0 18,00 25,50 2 11,0
54 58 II Wędrychowicz, Wiktoria POL 1189 1600 3,0 17,50 24,50 3 11,0
55 56 II Kossakowski, Adrian POL 1238 1800 3,0 17,50 24,50 2 14,0
56 54 II Wolak, Jan POL 1246 1800 3,0 17,00 25,00 2 10,5
57 16 I+ Lajdamik, Kinga POL 1507 1900 3,0 17,00 23,50 3 13,0
58 41 II Olkuski, Tadeusz POL 1316 1800 3,0 16,00 23,00 2 11,5
59 67 III Szumiec, Tomasz POL 1121 1600 3,0 16,00 23,00 2 10,0
60 55 I Walerjan, Ada POL 1244 1800 3,0 15,50 21,50 2 10,5
61 72 II Wojnicz, Marcin POL 0 1800 3,0 15,00 20,00 2 8,5
62 74 II Serafin, Karolina POL 0 1600 3,0 13,50 17,50 2 8,5
63 78 IV Grzybacz, Jakub POL 0 1400 3,0 13,00 18,00 1 8,5
64 14 II+ Orłowski, Krzysztof POL 1516 1900 2,5 18,00 25,50 2 11,5
65 62 II Cholewa, Dorota POL 1166 1600 2,5 16,00 22,00 1 8,5
66 73 II Hajduk, Michał POL 0 1800 2,5 15,50 21,50 1 8,0
67 61 I Lajdamik, Anna POL 1175 1800 2,5 15,00 20,50 2 7,5
68 60 III Cichoń, Michał POL 1178 1600 2,5 15,00 20,50 1 8,5
69 75 III Włosiński, Maciej POL 0 1600 2,5 14,50 18,50 2 7,0
70 43 III Kalita, Janusz POL 1310 1600 2,0 17,00 24,50 1 10,0
71 70 III Ryszka, Mateusz POL 1011 1600 2,0 17,00 22,50 2 8,0
72 37 III Iwiński, Kamil POL 1335 1600 2,0 16,50 23,00 2 12,0
73 65 Morczynski, Ryszard GER 1145 1200 2,0 16,00 23,50 1 7,5
74 69 II+ Zając, Patrycja POL 1095 1700 2,0 15,50 22,50 1 7,5
75 81 Speranskyi, Kostiantyn UKR 0 1000 2,0 15,50 22,00 1 9,0
76 76 III Koćwin, Tomasz POL 0 1600 2,0 14,00 20,00 2 4,0
77 68 II Janik, Marek POL 1112 1800 2,0 13,50 19,00 2 7,0
78 79 V Franiak, Paweł POL 0 1200 2,0 12,00 16,00 1 3,0
79 57 III Polak, Marian POL 1236 1600 1,0 17,00 23,00 0 6,5
80 66 III Kaczmarczyk, Bolesław POL 1135 1600 1,0 13,50 20,50 1 5,0
81 82 Pietrzak, Justyna POL 0 1000 1,0 13,00 20,00 0 6,0
82 80 Van Den Heuvel, Milan NED 0 1000 1,0 12,00 15,50 0 2,0
83 77 III Michniak, Julia POL 0 1400 0,0 12,50 17,50 0 0,0
83 83 Apollonov, Vladimir POL 0 1000 0,0 12,50 17,50 0 0,0

International Chess Championship of Malopolska 2022, Division D (U12)
Kraków, Galaxy Hotel, ul. Gęsia 22a 2022-06-16/2022-06-19
Tempo gry: 90′ + 30” na ruch
Sędzia: Mariusz Stanaszek
Wyniki – runda 7
M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię Fed. R. FIDE Ranking Pkt. MBch. Bch. Wins Prog.
1 3 I Pawlikowska, Ewa POL 1253 1800 5,0 21,50 28,50 4 21,5
2 9 II Niewola, Kacper POL 1079 1800 5,0 21,50 28,50 3 20,5
3 1 II Kaszuba, Michał POL 1349 1800 5,0 20,50 28,00 3 22,5
4 4 III Moroz, Volodymyr POL 1192 1600 5,0 19,50 27,50 4 18,5
5 6 II Satoła, Tomasz POL 1112 1800 4,5 20,50 27,50 3 18,5
6 8 I Pająk, Patrycja POL 1092 1800 4,0 21,50 28,50 3 19,5
7 2 II Malata, Jan POL 1265 1800 4,0 18,50 26,00 3 17,5
8 16 III Ostrowski, Krzysztof POL 0 1600 4,0 16,50 23,50 4 15,0
9 7 III Woźniak, Tymon POL 1112 1600 4,0 14,50 21,50 3 13,5
10 13 III Włosiński, Michał POL 0 1600 3,0 19,50 26,50 2 12,5
11 5 II Stasik, Marceli POL 1176 1800 3,0 16,00 23,00 2 11,0
12 17 IV Juszkiewicz, Tomasz POL 0 1400 3,0 12,00 17,50 2 7,0
13 14 III Gołębiowski, Jakub POL 0 1600 2,5 18,50 26,00 2 13,0
14 11 II Majewska, Julia POL 0 1600 2,5 14,50 20,50 2 10,0
15 10 II+ Pajer, Irena POL 1029 1700 2,5 14,00 21,00 2 9,0
16 12 III Walasik, Tobiasz POL 0 1600 2,0 17,50 24,50 1 10,5
17 15 III Peciak, Ignacy POL 0 1600 1,0 16,00 22,50 1 6,0
18 18 IV Hogendorf, Aleksander POL 0 1400 0,0 13,00 19,00 0 0,0