«

»

Gru 14 2014

avatar

49 w Olkuszu

Po rocznej przerwie ponownie w Olkuszu zorganizowano już XXI Gwiazdkowy turniej dzieci i młodzieży. Sprawna organizacja i ogromna ilość pięknych nagród to już tradycja Olkusza i i głównych organizatorów rodziny Czarnotów. UKS SP 8 Chrzanów reprezentowało aż 49 zawodników. Wielu z nich debiutowało w takich zawodach. Sukcesy odnieśliśmy nie tylko liczebne ale szczególnie te najważniejsze czyli medalowe oraz nagradzane pięknymi nagrodami. W kategorii dziewcząt do 13 lat zwyciężyła Kucharska Honorata. W kategorii dziewcząt do 11 lat drugie miejsce zajęła Emilia Dyląg a trzecie Marta Mucha. W kategorii chłopców do 9 lat drugie miejsce zajął Konrad Łyszczarz a do 7 lat również drugi był Hubert Meers. Zawodnicy pięknie się prezentowali w nowych bluzach klubowych.

Wyniki – klasyfikacja Dziewczęta do lat 13 Drukuj
L.p. M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Wins Chg
1 4 5 I++ KUCHARSKA, Honorata R 1617 1900 UKS przy SP 8 Chrzanów 5.5 38.50 50.00 4 0.76
2 6 7 I ŁĘCZEK, Weronika R 1583 1800 UKS Hetman Koronny Trzebinia 5.5 34.50 43.50 5 0.01
3 9 9 I++ GUZIK, Natalia R 1476 1900 UKS Piątka Wieluń 5.0 31.00 40.00 4 0.02
4 10 12 II+ BAKALARCZYK, Zuzanna R 1294 1700 UKS Piątka Wieluń 4.5 33.00 42.00 3 0.21
5 11 13 II+ MAZGAJ, Julia 1158 1700 UKS przy SP 8 Chrzanów 4.5 29.50 38.50 4 0.49
6 12 11 I PYZIO, Amelia R 1296 1800 UKS przy SP 8 Chrzanów 4.5 28.50 36.00 4 0.15
L.p. M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Wins Chg
1 11 15 II MATYJASEK, Michalina 0 1600 UKS Piątka Wieluń 5.0 33.50 42.50 5 0.00
2 14 6 I DYLĄG, Emilia R 1378 1800 UKS przy SP 8 Chrzanów 4.5 37.00 48.00 3 -0.53
3 15 13 II MUCHA, Marta R 1150 1600 UKS przy SP 8 Chrzanów 4.5 35.00 43.50 4 1.32
4 22 24 V KASPRZYCKA, Wiktoria 0 1100 UKS przy SP 8 Chrzanów 3.0 24.00 30.50 3 0.00
5 25 23 V NOWAK, Natalia 0 1100 UKS przy SP 8 Chrzanów 2.0 26.00 32.50 2 0.00
L.p. M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Wins Chg
1 2 4 I WIKAR, Martyna R 1421 1800 UKS Hetman Koronny Trzebinia 7.5 40.50 53.50 7 0.74
2 3 5 II GORAJ, Barbara R 1357 1600 UKS Czarny Koń Olkusz 7.0 41.50 54.50 7 0.20
3 9 11 II ZABRZAŃSKA, Weronika 0 1600 UKS Hetman Koronny Trzebinia 6.0 34.00 45.00 6 0.00
4 10 7 II ŚLUSARCZYK, Milena 1267 1600 UKS Hetman Koronny Trzebinia 6.0 34.00 42.00 6 0.00
5 11 21 III STRĄCZEK, Wiktoria 0 1400 UKS przy SP 8 Chrzanów 6.0 33.50 41.00 6 0.00
6 15 9 II KUCHARSKA, Helena R 1150 1600 UKS przy SP 8 Chrzanów 5.0 37.00 50.00 5 -0.11
7 19 6 II ZAJĄC, Patrycja R 1280 1600 UKS przy SP 8 Chrzanów 5.0 35.50 44.50 4 0.00
8 23 22 III KLIMA, Julia 0 1400 UKS Goniec Staniątki 5.0 32.50 41.50 5 0.00
9 29 27 IV CHRABĄSZCZ, Weronika 0 1250 LUKKS Kielce 4.0 31.00 39.50 4 0.00
10 33 35 KŁOSIŃSKA, Alicja 0 1000 Piekary Śląskie 4.0 29.00 37.50 4 0.00
11 35 44 LIS, Amelia 0 1000 UKS Czarny Koń Olkusz 4.0 26.00 33.50 4 0.00
12 41 34 ROŚ, Julia 0 1000 UKS Czarny Koń Olkusz 3.0 25.50 33.00 3 0.00
13 44 39 LEGIEĆ, Zofia 0 1000 SP Chrzanów 3.0 22.50 29.00 3 0.00
14 49 41 GWIŻDŻ, Gabriela 0 1000 UKS przy SP 8 Chrzanów 1.5 19.50 26.00 0 0.00
Wyniki – klasyfikacja Chłopcy do lat 9 Drukuj
L.p. M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Wins Chg
1 1 2 II TURSKI, Bartłomiej R 1496 1800 UKS Czarny Koń Olkusz 9.0 40.00 51.50 9 1.85
2 4 3 III ŁYSZCZARZ, Konrad R 1489 1600 UKS przy SP 8 Chrzanów 6.0 40.50 53.50 6 -1.76
3 5 20 III DRUZGAŁA, Grzegorz 0 1600 UKS Goniec Staniątki 6.0 40.00 53.00 6 0.00
4 6 10 II ARMUŁA, Karol 0 1800 KKSz Kraków 6.0 37.00 46.00 4 0.00
5 7 8 II KLIMCZAK, Oliwier R 1156 1800 MKS MOS Wieliczka 6.0 36.50 46.00 5 -0.34
6 8 12 III NAWALANY, Tomasz 0 1600 MKS MOS Wieliczka 6.0 36.00 47.00 6 0.00
7 12 1 II+ CHYŻY, Jakub R 1523 1900 KSz Stilon Gorzów Wlkp. 5.5 40.50 53.50 5 -0.58
8 13 23 IV WOJTASIK, Szymon 0 1400 UKS Piątka Wieluń 5.5 39.50 50.50 4 0.00
9 14 19 III PAŹDZIERZ, Piotr 0 1600 LUKKS Kielce 5.5 38.50 51.00 5 0.00
10 16 13 III SOLNY, Igor 0 1600 Zawiercie 5.0 37.00 48.50 4 0.00
11 17 46 MOTYKA, Alan 0 1000 SP Nr 3 Olkusz 5.0 37.00 48.00 5 0.00
12 18 15 III BARTMAN, Ksawery 0 1600 MKS MOS Wieliczka 5.0 36.50 47.00 4 0.00
13 20 18 III SKORUPKA, Arkadiusz 0 1600 UKS przy SP 8 Chrzanów 5.0 35.00 44.50 5 0.00
14 21 14 III SZLÓSARCZYK, Hubert 0 1600 MKS MOS Wieliczka 5.0 35.00 44.00 4 0.00
15 22 25 IV WÓJCIK, Dawid 0 1400 Zelków 5.0 33.00 41.50 5 0.00
16 24 17 III WNĘK, Filip 0 1600 UKS Goniec Staniątki 5.0 32.50 39.50 5 0.00
17 25 33 GAJER, Filip 0 1000 UKS Czarny Koń Olkusz 5.0 29.50 38.00 5 0.00
18 26 24 IV MAZGAJ, Dominik 0 1400 UKS przy SP 8 Chrzanów 5.0 29.00 36.50 5 0.00
19 27 16 III KOŁODZIEJ, Oskar 0 1600 UKS Goniec Staniątki 4.0 33.00 41.50 4 0.00
20 28 49 JENSZ-STAWOWCZYK, Karol 0 1000 Zelków 4.0 31.50 39.50 3 0.00
21 30 26 IV ŚRODA, Bartłomiej 0 1400 UKS przy SP 8 Chrzanów 4.0 30.50 42.00 4 0.00
22 31 36 WILK, Igor 0 1000 UKS przy SP 8 Chrzanów 4.0 30.50 37.50 4 0.00
23 32 29 V MAŁECKI, Przemysław 0 1200 UKS przy SP 8 Chrzanów 4.0 29.50 39.00 4 0.00
24 34 28 V BALIŚ, Paweł 0 1200 UKS przy SP 8 Chrzanów 4.0 27.50 37.50 4 0.00
25 36 43 UCHTO, Kacper 0 1000 UKS Czarny Koń Olkusz 4.0 25.00 32.50 3 0.00
26 37 48 ŻOCHOWSKI, Mateusz 0 1000 UKS przy SP 8 Chrzanów 4.0 24.00 31.00 3 0.00
27 38 47 GŁOWACKI, Piotr 0 1000 UKS Czarny Koń Olkusz 4.0 23.50 30.00 3 0.00
28 39 30 CHMIELARCZYK, Jakub 0 1000 UKS przy SP 8 Chrzanów 3.0 29.50 35.50 3 0.00
29 40 38 CHOWANIEC, Marcin 0 1000 SP Chrzanów 3.0 28.00 34.50 3 0.00
30 42 42 BŁASZCZYKIEWICZ, Oskar 0 1000 Olkusz 3.0 25.00 32.00 2 0.00
31 43 32 MADEJSKI, Igor 0 1000 UKS przy SP 8 Chrzanów 3.0 22.50 30.50 2 0.00
32 45 37 LIS, Dawid 0 1000 SP Chrzanów 3.0 20.00 26.00 2 0.00
33 46 40 BĘBENEK, Jan 0 1000 UKS przy SP 8 Chrzanów 2.5 24.00 30.00 2 0.00
34 47 45 KSIĄŻEK, Filip 0 1000 UKS przy SP 8 Chrzanów 2.0 21.00 28.00 1 0.00
35 48 31 SZYMCZYK, Daniel 0 1000 UKS Czarny Koń Olkusz 2.0 19.50 26.50 2 0.00
Wyniki – klasyfikacja Chłopcy do lat 7 Drukuj
L.p. M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Wins Prog.
1 1 2 III DZIEWOŃSKI, Dariusz 0 1600 MLKSz Myślenice 8.5 41.50 53.50 8 44.0
2 2 1 II MEERS, Hubert R 1199 1800 UKS przy SP 8 Chrzanów 8.0 41.50 53.50 8 40.0
3 5 8 V KARWACKI, Piotr 0 1200 KSz Hetman Katowice 6.0 44.50 57.00 6 34.0
4 6 4 IV CITUK, Adam 0 1400 UKS SP1 Jedynka Tychy 6.0 41.50 52.00 6 33.0
5 7 9 V JANUSZEK, Maksymilian 0 1200 UKS Czarny Koń Olkusz 6.0 39.00 51.50 6 33.0
6 8 52 GORAJ, Bartłomiej 0 1000 UKS Czarny Koń Olkusz 6.0 38.00 48.00 6 33.0
7 9 10 V JURCZYK, Michał 0 1200 UKS Czarny Koń Olkusz 6.0 37.50 48.50 6 32.0
8 10 45 EKIERT, Kacper 0 1000 UKS Czarny Koń Olkusz 6.0 37.00 45.00 6 32.0
9 11 5 IV WNUK, Piotr 0 1400 UKS Goniec Staniątki 6.0 36.50 48.00 6 31.0
10 12 28 ZALEGA, Maciej 0 1000 ZSS Nr 3 Opoczno 6.0 34.00 42.50 6 26.0
11 13 11 V CHRABĄSZCZ, Wiktor 0 1200 LUKKS Kielce 5.5 37.00 46.00 5 30.0
12 15 31 KOPYCKI, Oliwier 0 1000 Tychy 5.5 30.50 39.50 5 23.0
13 16 42 BUJAS, Wiktor 0 1000 UKS Czarny Koń Olkusz 5.5 30.00 38.00 5 23.5
14 18 49 SYPIEŃ, Jakub 0 1000 UKS Czarny Koń Olkusz 5.0 36.50 46.00 5 27.0
15 19 23 WNUK, Kamil 0 1000 UKS Czarny Koń Olkusz 5.0 35.50 44.50 5 27.0
16 20 34 KORDASZEWSKI, Kacper 0 1000 UKS Czarny Koń Olkusz 5.0 34.50 43.00 5 26.0
17 22 25 BARTOSZCZUK, Adam 0 1000 UKS przy SP 8 Chrzanów 5.0 31.00 40.00 5 20.0
18 23 46 SŁOBODZIAŃSKI, Kamil 0 1000 UKS przy SP 8 Chrzanów 5.0 31.00 39.00 5 23.0
19 25 51 NOWAK, Bartosz 0 1000 UKS przy SP 8 Chrzanów 5.0 28.00 35.50 5 20.0
20 26 35 TURSKI, Mikołaj 0 1000 Olkusz 4.5 35.50 46.00 4 25.0
21 27 19 POTOCKI, Stanisław 0 1000 UKS przy SP8 w Chrzanowie 4.5 31.50 40.50 4 21.5
22 28 47 NIECHWIEJ, Julian 0 1000 UKS przy SP 8 Chrzanów 4.5 31.50 40.00 4 24.0
23 29 18 ZYCHOWICZ, Krystian 0 1000 UKS przy SP 8 Chrzanów 4.5 31.00 42.50 4 20.5
24 30 37 KUKLA, Mateusz 0 1000 UKS przy SP 8 Chrzanów 4.5 26.50 35.00 4 17.5
25 31 20 MALINOWSKI, Igor 0 1000 Sosnowiec 4.0 34.00 45.50 3 21.5
26 32 36 ŁACH, Tomasz 0 1000 UKS Magnus Rzezawa 4.0 34.00 42.50 4 23.0
27 34 55 JEZIERSKI, Olaf 0 1000 UKS Czarny Koń Olkusz 4.0 31.00 40.50 3 23.0
28 35 30 BIAŁY, Bartosz 0 1000 UKS Czarny Koń Olkusz 4.0 29.50 39.00 3 19.0
29 36 50 CICHOŃ, Aleksander 0 1000 TCK Trzebinia 4.0 27.50 35.50 3 19.5
30 37 38 CHLEBOWSKI, Mateusz 0 1000 UKS przy SP 8 Chrzanów 4.0 27.00 35.00 3 17.5
31 38 53 CURYŁO, Franciszek 0 1000 UKS Czarny Koń Olkusz 4.0 26.50 34.00 4 20.0
32 39 22 PAŁKA, Wojciech 0 1000 UKS Czarny Koń Olkusz 4.0 26.50 33.50 4 19.0
33 40 29 JURCZYK, Jan 0 1000 UKS Czarny Koń Olkusz 3.5 29.50 39.50 3 18.5
34 41 24 CHODLEWSKI, Antoni 0 1000 UKS przy SP 8 Chrzanów 3.5 29.50 37.00 3 17.5
35 42 17 ZABRZAŃSKI, Marcin 0 1000 Przedszkole Młoszowa 3.5 19.00 24.50 2 10.0
36 43 43 KAWALA, Szymon 0 1000 UKS przy SP 8 Chrzanów 3.0 32.00 41.00 3 21.0
37 44 33 CHODLEWSKI, Szymon 0 1000 UKS przy SP 8 Chrzanów 3.0 28.50 37.00 3 15.0
38 47 39 BRODZIŃSKI, Augustyn 0 1000 UKS Czarny Koń Olkusz 3.0 25.00 31.50 3 13.0
39 49 41 SZOPA, Jakub 0 1000 UKS przy SP 8 Chrzanów 3.0 22.50 28.50 1 11.5
40 52 32 SKORUPKA, Aleksander 0 1000 UKS przy SP 8 Chrzanów 2.5 22.00 29.00 0 8.5
41 53 48 SKOWRON, Jacek 0 1000 UKS przy SP 8 Chrzanów 1.5 19.00 25.00 0 8.0
42 54 40 WALICKI, Szymon 0 1000 UKS Czarny Koń Olkusz 0.0 21.00 27.00 0 0.0
43 55 44 MAZGAJ, Hubert 0 1000 UKS przy SP 8 Chrzanów 0.0 20.00 25.50 0 0.0
Wyniki – klasyfikacja Dziewczęta do lat 7 Drukuj
L.p. M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Wins Prog.
1 3 3 III KOWALCZYK, Barbara 0 1400 KS Korona Kraków 7.0 44.00 55.50 7 39.0
2 4 7 IV NOWAK, Zuzanna 0 1250 LUKKS Kielce 6.5 38.00 50.00 6 34.0
3 14 14 V ZWOLIŃSKA, Zuzanna 0 1100 TCK Trzebinia 5.5 34.50 44.50 5 28.5
4 17 6 IV CZAJKOWSKA, Maria 0 1250 PLUSIK Nowa Huta 5.0 38.00 47.50 5 31.0
5 21 13 V KUDELSKA, Weronika 0 1100 Przedszkole Jarzębinka Kraków 5.0 31.50 40.00 4 26.0
6 24 15 V NOWAK, Emilia 0 1100 LUKKS Kielce 5.0 29.00 36.50 5 24.0
7 33 16 V KUDELSKA, Nadia 0 1100 Przedszkole Jarzębinka Kraków 4.0 32.00 41.50 3 22.0
8 45 27 KUZA, Aleksandra 0 1000 UKS przy SP 8 Chrzanów 3.0 27.50 35.00 3 14.0
9 46 21 PILCH, Alicja 0 1000 UKS Czarny Koń Olkusz 3.0 26.00 35.50 3 15.0
10 48 54 OSÓBKA, Adrianna 0 1000 UKS przy SP 8 Chrzanów 3.0 23.50 30.50 1 10.0
11 50 12 V PORWIT, Maria 0 1100 UKS przy SP 8 Chrzanów 2.5 29.00 37.00 2 16.0
12 51 26 PODGÓRSKA, Marta 0 1000 UKS przy SP 8 Chrzanów 2.5 22.50 29.50 1 13.0

IMAG0026 IMAG0027 IMAG0028 IMAG0031 IMAG0033 IMAG0034 IMAG0035 IMAG0037 IMAG0038 IMAG0039 IMAG0040 IMAG0041 IMAG0042 IMAG0043 IMAG0044 IMAG0045 IMAG0046 IMAG0047 IMAG0048 IMAG0049 IMAG0050 IMAG0051 IMAG0052 IMAG0053 IMAG0054 IMAG0055 IMAG0056 IMAG0057 IMAG0058 IMAG0059 IMAG0061 IMAG0062 IMAG0063 IMAG0064 IMAG0065 IMAG0066 IMAG0067 IMAG0068 IMAG0070 IMAG0071 IMAG0072 IMAG0073 IMAG0074 IMAG0075 IMAG0076 IMAG0077 IMAG0078 IMAG0079 IMAG0080 IMAG0081 IMAG0082 IMAG0083 IMAG0084 IMAG0085 IMAG0086 IMAG0088 IMAG0089 IMAG0090 IMAG0091 IMAG0092 IMAG0093 IMAG0094 IMAG0095 IMAG0096 IMAG0097 IMAG0098 IMAG0099 IMAG0100 IMAG0101 IMAG0102 IMAG0103 IMAG0105 IMAG0106 IMAG0107 IMAG0108 IMAG0109 IMAG0110 IMAG0111 IMAG0112 IMAG0113 IMAG0114 IMAG0116 IMAG0117 IMAG0118 IMAG0121 IMAG0122 IMAG0123 IMAG0124 IMAG0125 IMAG0126 IMAG0127 IMAG0128 IMAG0129 IMAG0130 IMAG0131 IMAG0132 IMAG0133 IMAG0134 IMAG0136 IMAG0137 IMAG0139 IMAG0140 IMAG0141 IMAG0142 IMAG0143 IMAG0145 IMAG0146 IMAG0147 IMAG0148 IMAG0149 IMAG0150 IMAG0151 IMAG0152 IMAG0153 IMAG0154 IMAG0155 IMAG0156 IMAG0157

CZCIONKA
ZMIANA KOLORU