«

»

sie 13 2016

Zwarta grupa na MP w szachach szybkich i błyskawicznych w Koszalinie.

Aż 25 osób reprezentujących  Chrzanów (zawodnicy i opiekunowie ) uczestniczyło w Mistrzostwach Polski  w szachach szybkich i błyskawicznych w Koszalinie . W dniach 4-7 VIII 2016 biorąc udział w tych oczekiwanych niecierpliwie mistrzostwach, zorganizowaliśmy mini zgrupowanie naszych nadziei szachowych. Zakwaterowanie w znanych nam już Łazach miało dać zawodnikom wytchnienie wieczorami po ciężkich dniach. Niestety, pogoda nad Bałtykiem nie sprzyjała młodym zawodnikom, bowiem te cztery dni okazały się deszczowe i tylko kilka razy poczuliśmy klimat polskiego morza.

Oceniając występ pod kątem wyników szachowych – dla starszych zawodników to próba uplasowania się jak najwyżej w hierarchii zawodniczej wśród rówieśników, dla najmłodszych to świetne doświadczenie , które z pewnością zaprocentuje za rok gdy będą grać  w swoich rocznikach. Należy wziąć bowiem pod uwagę, że większość naszych dzieciaków było młodszych o 1,2 lata od rywali, co w szachach dziecięcych stanowi nie lada przepaść.

Na wyróżnienie zdecydowanie zasłużyli nasi bardziej doświadczeni zawodnicy, plasując  miejsca w czołówce najlepszych polskich juniorów.W czołówce tabeli pokazali się :

Amelia Pyzio : d 14 , pucharowe, VI m-ce w szachach błyskawicznych!,

Hubert Meers: c10, bardzo dobre 10 miejsce w szachach szybkich, choć jako medalista c8 z 2015 pewnie liczył na wyżej,

Adam Bartoszczuk, c 8, bardzo dobre 13 miejsce w szachach błyskawicznych, zważywszy, że był to debiut;

Martyna Popiel, sześcioletnia zawodniczka startująca wśród ośmiolatków wywalczyła 15 miejsce w szachach szybkich i 19 miejsce w szachach błyskawicznych to zapowiedź świetnych wyników w przyszłości.

Ponadto Wiktoria Strączek osiągnęła swój życiowy wynik w szachach błyskawicznych plasując się w pierwszej XX w kraju. dobry wynik zanotowała w d8 Liliana Feluś plasując się w XXX.

Swoje doświadczenie wzbogacili dobrą lekcją w grupie d10 : Małgorzata Popiel, Nikola Komendołowicz, Zuzanna Jaśko;

c 12 Arkadiusz Skorupka, c8 Aleksander Skorupka  i sześcioletni Sebastian Baliś. Trema i brak ogrania w tym tempie spowodowały słabsze wyniki niż można było liczyć u Igora Wilka i Marty Muchy.

Wszystkim zawodnikom, opiekunom i trenerom należą się wielkie brawa za udział, pomoc, niezłomną wolę walki do samego końca Mistrzostw. Jest to bowiem ogromny trud i wysiłek dla wszystkich gdyż w ciągu 4 dni rozegrane zostają 33 lub 22 (w przypadku juniorów do 10 lat) partie szachowe na zawodnika. Jak wielki jest to wyczyn dla młodego, mającego ambicję  wytrwać wśród najlepszych organizmu, pokazała 6 letnia Martynka, która podczas zawodów nie bacząc na sportowe zamieszanie, po prostu, potrzebując regeneracji usnęła niepostrzeżenie między rundami.

Podkreślić należy , że nasze wychowanki i uczennice klas sportowych SP 8 Chrzanów, które od niedawna znalazły miejsce w innych klubach nie zapomniały tego, co się u nas nauczyły, świetnie promując chrzanowską szachową szkołę trzema medalami MP ( Honorata Kucharska srebro a Emilia Dyląg złoto i brąz).

Wszystkim serdeczne gratulacje i podziękowanie dla rodziców za zaangażowanie !

Nasi kadrowicze w podsumowaniu wysiłków otrzymali pamiątkowe puchary ufundowane przez 3W Studio Projektowe.

IMG_20160807_163413

IMG_20160807_163313IMG_20160807_163254IMG_20160807_163200IMG_20160807_162918IMG_20160807_162905

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_20160807_151550

IMG_20160807_151502

IMG_20160807_151512

 

 

 

 

 

 

 

IMG_20160807_151413

IMG_20160807_151411

IMG_20160807_151357

 

 

 

 

 

 

 

IMG_20160807_121803

IMG_20160807_113237

IMG_20160807_112950

 

 

 

 

 

 

IMG_20160807_083119IMG_20160806_181254IMG_20160806_181239IMG_20160806_181214IMG_20160806_181151IMG_20160806_161708IMG_20160806_155032IMG_20160806_155019IMG_20160806_141652
IMG_20160806_175504
IMG_20160806_155112IMG_20160806_161708

MP szachy szybkie d8

Place Title Name Woj. FIDE Local Club Total MBch. Bch. Wins Prog.
1 II PASTUSZKA, Aleksandra DS 0 1600 KS AZS Wratislavia 9.0 64.50 73.50 9 57.0
2 III PIETRYK, Joanna DS 0 1400 UKS SP3 w Bogatyni 8.0 65.00 80.00 8 54.0
3 II CZARNIECKA, Anna PL 0 1600 KSz. JAVENA HAŃCZA Suwałki 8.0 59.00 72.50 8 51.0
4 II+ SZCZOTKA, Klara PL R 1323 1700 MUKS STOCZEK 45 Białystok 8.0 57.50 70.50 8 45.0
5 III MATUSZEWSKA, Kinga LD 0 1400 ŁKS SZACH-CENTRUM Łódź 8.0 57.00 70.00 8 43.0
6 II SEEMANN, Pola SL 0 1600 MKSz Rybnik 7.5 58.50 71.50 7 44.5
7 III PAŁEJKO, Gabriela PL 0 1400 KSz. JAVENA HAŃCZA Suwałki 7.5 57.00 69.00 7 43.5
8 III BOROWIK, Monika LU 0 1400 LubelskiZSzach 7.0 63.00 75.00 7 54.0
9 II DUDZIŃSKA, Weronika WP 0 1600 OTSz Ostrów Wielkopolski 7.0 61.50 74.50 7 48.0
10 II DALLEMURA, Julia PL 0 1600 MUKS STOCZEK 45 Białystok 7.0 58.00 70.00 6 47.0
11 III GŁADYSZEWSKA, Kinga PL 0 1400 UMKSz JAĆWIEŻ Suwałki 7.0 56.50 66.00 7 41.0
12 III JAROS, Emilia SL 0 1400 TS KUŹNIA Rybnik 7.0 51.50 65.00 6 37.5
13 III RYBKA, Tatiana DS 0 1400 UKS GIECEK Radków 7.0 51.00 62.00 7 37.0
14 III GASZKA, Zuzanna SL 0 1400 MKSz Rybnik 6.0 61.00 75.00 5 42.5
15 III POPIEL, Martyna MP 0 1400 UKS przy SP 8 Chrzanów 6.0 58.50 71.00 5 40.0
16 III BOĆWIŃSKA, Wiktoria MP 0 1400 UKS GONIEC Staniątki 6.0 55.00 65.50 6 40.0
17 III PAWICKA, Aleksandra DS 0 1400 KSz POLONIA Wrocław 6.0 54.50 65.50 5 41.5
18 V ŁOSIŃSKA, Agata KP 0 1100 UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz 6.0 51.50 62.50 6 36.0
19 III BYSZEWSKA, Hanna ZP 0 1400 UKS OPP Kołobrzeg 6.0 51.00 62.50 6 39.0
20 III BYSZEWSKA, Julia ZP 0 1400 UKS OPP Kołobrzeg 6.0 49.00 61.00 6 36.0
21 III POPŁAWSKA, Dominika PL 0 1400 MUKS STOCZEK 45 Białystok 6.0 47.00 58.00 6 34.0
22 IV LAJDAMIK, Kinga SL 0 1250 MKSz Rybnik 6.0 42.00 51.00 6 24.0
23 III ŁUPIŃSKA, Kinga DS 0 1400 MUKS MDK ŚRÓDMIEŚCIE Wrocław 5.5 55.00 67.00 5 36.0
24 III WIĘCEK, Olga SL 0 1400 PSSz Pszczyna 5.5 44.50 55.50 5 29.0
25 III WĘGRZYN, Otylia LU 0 1400 UKS GIM DWÓJKA Tomaszów Lubelski 5.5 43.50 52.50 5 27.5
26 IV WITTYCH, Julia ZP 0 1250 AKSz HETMAN-POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA Koszalin 5.0 54.00 65.00 5 34.0
27 III NAJDECKA, Laura DS 0 1400 KSz POLONIA Wrocław 5.0 53.00 65.00 5 31.0
28 IV BODNAR, Maria LB 0 1250 ŻKSz Żary 5.0 49.00 59.50 5 33.0
29 IV BRZOZOWSKA, Marta PL 0 1250 KSz. JAVENA HAŃCZA Suwałki 5.0 48.50 60.50 5 28.0
30 III WIŚNIEWSKA, Zofia LD 0 1400 KSz PIĄTKA Skierniewice 5.0 48.50 60.00 5 33.0
31 IV ARABAS, Hanna ZP 0 1250 GKSz SOLNY Grzybowo 5.0 46.00 58.00 5 26.0
32 IV KICIŃSKA, Zofia PL 0 1250 MUKS STOCZEK 45 Białystok 5.0 46.00 57.00 5 28.0
33 IV NAJDECKA, Amanda DS 0 1250 KSz POLONIA Wrocław 5.0 37.00 44.00 5 23.0
34 IV KUSKA, Martyna DS 0 1250 MKS ROKITA Brzeg Dolny 4.5 51.50 60.50 4 33.0
35 IV FELUŚ, Liliana MP 0 1250 UKS przy SP 8 Chrzanów 4.5 41.50 49.50 4 24.5
36 V JENDROWIAK, Alicja SL 0 1100 MKSz Rybnik 4.5 41.00 49.00 4 23.5
37 IV MOŚCICKA, Alicja MA 0 1250 KS LAURA Chylice 4.0 50.00 61.00 4 29.0
38 IV MAKAREC, Anna PL 0 1250 MUKS STOCZEK 45 Białystok 4.0 46.50 57.00 4 26.0
39 IV ZGORZELSKA, Łucja MA 0 1250 UKS CZTERNASTKA Warszawa 4.0 42.00 51.00 4 25.0
40 IV MILEWSKA, Nikola PL 0 1250 UMKSz JAĆWIEŻ Suwałki 4.0 38.00 46.00 4 20.0
41 IV WIECZOREK, Maja DS 0 1250 KSz POLONIA Wrocław 4.0 35.50 44.00 4 19.0
42 IV RĄBA, Paulina SL 0 1250 PSSz Pszczyna 3.0 42.50 51.50 3 20.0
43 IV DZIODKO, Wiktoria WM 0 1250 KSz HETMAN Nowe Miasto Lubawskie 3.0 35.00 43.00 3 11.0
44 IV RATAJCZAK, Michalina WP 0 1250 UKS ZSO Włoszakowice 3.0 34.50 42.50 3 16.0
45 JANUS, Amelia ZP 0 1000 KSz GRYF Szczecin 2.0 40.00 48.00 1 16.0
46 IV DUDZIŃSKA, Wiktoria WP 0 1250 OTSz Ostrów Wielkopolski 1.0 38.00 48.50 1 2.0
47 III KIJKO, Julia LU 0 1400 UKS GIM DWÓJKA Tomaszów Lubelski 0.0 31.50 38.50 0 0.0

IMG_20160806_112940IMG_20160806_112821IMG_20160806_112350IMG_20160805_204122IMG_20160805_204014IMG_20160805_203957IMG_20160805_204014

MP szachy szybkie d10

IMG_20160805_203938IMG_20160805_203602IMG_20160805_203104IMG_20160805_203002IMG_20160805_202946IMG_20160805_194424IMG_20160805_194408IMG_20160805_193056IMG_20160805_164629IMG_20160805_164502IMG_20160805_132946IMG_20160805_123857IMG_20160805_123857IMG_20160805_123750IMG_20160804_140021IMG_20160804_135950IMG_20160804_135859IMG_20160804_135825IMG_20160804_135808IMG_20160804_135755IMG_20160804_135732

Place Title Name State FIDE Local Club Total MBch. Bch. Wins Prog. Chg (Ru)
1 II+ SIEKAŃSKA, Maria MA R 1103 1700 MAZSzach w Warszawie 8.5 68.00 80.50 6 52.5 3,34
2 II+ OBROCHTA, Lena SL 1127 1700 ChTS Chorzów 8.5 62.50 74.50 7 51.0 2,89
3 II+ TOKARZ, Izabela PK 1150 1700 KSz GAMBIT Przeworsk 8.5 61.00 73.00 8 57.0 2,10
4 I ŚCISŁA, Oliwia DS R 1364 1800 MUKS MDK ŚRÓDMIEŚCIE Wrocław 8.5 60.00 73.00 8 47.5 -0,19
5 I STAROSTA, Martyna OP R 1375 1800 UKS RODŁO Opole 8.0 58.50 72.00 7 46.5 -0,74
6 II GACZOŁ, Julia MP R 1115 1600 UKS GONIEC Staniątki 7.5 59.50 72.00 7 51.5 1,85
7 II+ BARWIŃSKA, Ewa WP R 1127 1700 KTS Kalisz 7.5 57.00 68.00 6 48.0 1,82
8 II+ KUCHARSKA, Helena SL R 1182 1700 MKSz Rybnik 7.5 53.50 67.00 7 41.5 -0,85
9 II GRZESIK, Nikola ZP R 1210 1600 AKSz HETMAN-POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA Koszalin 7.5 48.50 59.50 6 40.5 1,12
10 I ARCISZEWSKA, Zuzanna PL R 1177 1800 MUKS STOCZEK 45 Białystok 7.0 62.00 75.00 6 50.5 0,33
11 I PAWICKA, Magdalena DS R 1331 1800 KSz POLONIA Wrocław 7.0 61.50 75.00 7 43.0 -0,97
12 II MRÓZ, Lena MP R 1270 1600 UKS MAGNUS Rzezawa 7.0 59.00 72.50 6 45.5 -0,34
13 I ZABRZAŃSKA, Weronika MP R 1453 1800 UKS HETMAN KORONNY Trzebinia 7.0 57.50 70.00 6 43.0 -2,80
14 II+ SZYMAJDA, Karolina LD 1124 1700 KSz PIĄTKA Skierniewice 7.0 54.00 65.00 5 42.5 1,90
15 II+ DALLEMURA, Anna PL R 1211 1700 MUKS STOCZEK 45 Białystok 7.0 51.50 64.00 6 43.0 -0,41
16 II KUCZYŃSKA, Katarzyna LB R 1096 1600 KSz STILON Gorzów Wlkp. 7.0 51.50 63.00 7 43.0 0,43
17 II+ BIAŁEK, Alicja SL R 1201 1700 KŚ AZS POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ Gliwice 7.0 46.50 56.50 7 33.0 -0,38
18 II+ KOWALCZYK, Barbara MP 1100 1700 KS KORONA Kraków 6.5 63.50 76.00 6 43.5 0,16
19 II JANIKOWSKA, Wiktoria DS 0 1600 KSz JELONKA Jelenia Góra 6.5 60.00 73.50 6 44.0 (1216)
20 II OBORSKA, Magda SL R 1273 1600 KSz HETMAN Katowice 6.5 55.00 66.50 5 38.5 -2,15
21 II SZCZOTKA, Matylda PL R 1015 1600 MUKS STOCZEK 45 Białystok 6.5 53.50 65.00 6 37.5 2,71
22 II MAŚLEWSKA, Anna WM 0 1600 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda 6.5 52.50 64.50 6 39.5 (1204)
23 III ZWOLIŃSKA, Zuzanna MP R 1105 1400 UKS HETMAN KORONNY Trzebinia 6.0 57.00 66.50 6 43.0 0,63
24 I OLSZEWSKA, Wiktoria DS R 1163 1800 UKS SP3 w Bogatyni 6.0 56.00 68.00 6 42.0 -0,37
25 I ULIASZ, Katarzyna PK R 1092 1800 KKSz URANIA Krosno 6.0 55.00 68.00 5 37.5 0,10
26 II BAR, Klaudia MP 1060 1600 KKSz Kraków 6.0 54.50 66.00 6 39.0 0,29
27 II SZUMOWICZ, Weronika PK R 1174 1600 GKSz HETMAN Pilzno 6.0 53.50 65.50 6 40.0 -1,39
28 II WALENDYKIEWICZ, Martyna PL R 1022 1600 KSz. JAVENA HAŃCZA Suwałki 6.0 52.50 63.00 6 36.0 1,99
29 II GARBOWSKA, Maja PL R 1283 1600 MUKS STOCZEK 45 Białystok 6.0 50.50 61.50 6 36.0 -2,07
30 IV EGEMAN, Emilia SL 0 1250 UKS HETMAN Częstochowa 6.0 46.50 57.50 5 29.0 (1129)
31 II+ GOLIŃSKA, Patrycja WP 1126 1700 KSz ORŁY Pleszew 6.0 44.50 54.50 6 32.0 -0,33
32 II JĘDRZEJEWSKA, Zuzanna WP 1055 1600 KTS Kalisz 6.0 43.50 53.50 6 29.0 0,43
33 III BOHDANOWICZ, Urszula LB 0 1400 LubuskiZSzach 6.0 39.00 48.00 6 28.0 (990)
34 II WIĘCEK, Karolina SL R 1125 1600 PSSz Pszczyna 5.5 50.50 61.00 5 36.5 -0,94
35 II+ ROSZKIEWICZ, Zofia WP 0 1700 UMKS NA PIĘTERKU Poznań 5.5 49.00 60.00 5 32.5 (1021)
36 II SIVICKIS, Kornelia KP 1171 1600 UKS OPP Toruń 5.5 49.00 59.00 5 36.5 -1,28
37 III KARŁYK, Anna LB 0 1400 ŻKSz Żary 5.5 48.00 58.00 5 30.5 (973)
38 III KOKOT, Agnieszka SL 0 1400 UKS HETMAN Częstochowa 5.5 47.50 58.50 5 29.0 (980)
39 III ZAŁÓG, Aleksandra ZP 0 1400 AKSz HETMAN-POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA Koszalin 5.5 39.50 49.00 5 27.0 (326)
40 II NAJDECKA, Sandra DS R 1230 1600 KSz POLONIA Wrocław 5.0 56.50 69.00 4 36.5 -1,65
41 II GRĄDZKA, Aleksandra PL 1042 1600 MUKS STOCZEK 45 Białystok 5.0 53.50 66.00 5 32.0 -0,25
42 II ROJEK, Paulina PL R 1220 1600 UMKSz JAĆWIEŻ Suwałki 5.0 53.00 64.50 5 37.0 -0,82
43 II+ SZOPA, Emilia MP 0 1700 KKSz Kraków 5.0 51.50 64.00 4 31.5 (983)
44 II BARAN, Dagmara SL 1058 1600 LKS STRAŻAK Zabrzeg 5.0 51.00 61.50 4 37.0 0,16
45 II SOBIERAJ, Wiktoria WM 1083 1600 MKS MRĄGOWIA Mrągowo 5.0 50.50 61.50 4 34.0 0,26
46 II+ KANDUŁA, Jaśmina MA 1041 1700 KSz POLONIA Warszawa 5.0 50.00 61.50 5 34.0 1,17
47 III BARAN, Maria MP 0 1400 MKS MOS Wieliczka 5.0 46.00 56.50 4 28.5 (981)
48 II POPIEL, Małgorzata MP 0 1600 UKS przy SP 8 Chrzanów 5.0 45.00 55.00 5 27.0 (903)
49 II SZCZEPANIK, Magdalena LD 1091 1600 KSz PIĄTKA Skierniewice 5.0 44.50 54.50 4 31.5 -1,20
50 III JURECZKO, Anna SL 0 1400 PSSz Pszczyna 5.0 44.00 54.50 4 24.5 (1059)
51 III ŻURAWICKA, Aleksandra MA R 1056 1400 MUKS FIDEI Węgrów 5.0 41.50 51.50 4 25.0 -0,42
52 III LAJDAMIK, Anna SL 0 1400 MKSz Rybnik 4.5 50.50 61.50 4 31.0 (1021)
53 III MIKLEWSKA, Dorota SL 0 1400 PSSz Pszczyna 4.5 47.00 58.00 4 25.5 (960)
54 II WICHURA, Sara SK R 1168 1600 IMUKSz DEBIUT Ostrowiec Świętokrzyski 4.5 45.00 55.00 4 30.5 -2,66
55 III KRZYSTOŃ, Katarzyna LB 0 1400 ŻKSz Żary 4.5 44.00 53.50 4 23.0 (0)
56 III ZAJĄCZKOWSKA, Maja SK 0 1400 KLIM UKSz GAMBIT Starachowice 4.5 42.00 53.50 3 22.5 (852)
57 II PAŁEJKO, Maria PL R 1171 1600 KSz. JAVENA HAŃCZA Suwałki 4.0 48.50 58.50 3 24.0 -1,47
58 III BRZOZOWSKA, Magdalena PL 0 1400 KSz. JAVENA HAŃCZA Suwałki 4.0 47.00 56.50 4 25.0 (1039)
59 III ĆWISZEWSKA, Oliwia DS 0 1400 KSz JELONKA Jelenia Góra 4.0 44.00 53.50 4 22.0 (1158)
60 III NIEDORYS, Karolina LU 0 1400 UKS GIM DWÓJKA Tomaszów Lubelski 4.0 43.50 53.50 4 24.0 (800)
61 III CZERSKA, Martyna PK 0 1400 KKSz URANIA Krosno 4.0 42.50 53.00 2 20.5 (326)
62 III ŁOSIŃSKA, Anna KP 0 1400 UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz 4.0 42.00 51.50 3 20.0 (376)
63 III GŁADYSZEWSKA, Natalia PL 0 1400 UMKSz JAĆWIEŻ Suwałki 4.0 38.50 49.00 3 19.0 (333)
64 III ZIELINOWSKA, Gabriela WP 0 1400 UKS ZSO Włoszakowice 4.0 30.00 38.00 3 14.0 (0)
65 II PIECZEWSKA, Jadwiga WP 0 1600 OTSz Ostrów Wielkopolski 3.5 48.50 59.00 3 27.5 (1135)
66 IV KOMENDOŁOWICZ, Nikola MP 0 1250 UKS przy SP 8 Chrzanów 3.5 42.00 50.00 2 20.5 (266)
67 III ZIEGERT, Krystyna PO 0 1400 UKS KORONA Gdańsk 3.5 38.50 49.00 2 21.0 (0)
68   JAŚKO, Zuzanna MP 0 1000 UKS przy SP 8 Chrzanów 3.0 39.00 48.00 2 19.0 (0)
69 III KOŁBYKO, Zofia WM 0 1400 SSz DEBIUT GCK Giżycko 3.0 36.50 46.00 2 14.0 (407)
70 IV KRZYSZTYŃSKA, Maria PK 0 1250 KKSz URANIA Krosno 3.0 36.50 44.00 1 15.5 (307)
71 III RATAJCZAK, Magdalena WP 0 1400 UKS ZSO Włoszakowice 2.5 35.00 43.50 1 13.0 (0)

MP szachy szybkie d12

Place Title Name Woj. FIDE Local Club Total MBch. Bch. Wins Prog. Chg (Ru)
1 I DYLĄG, Emilia MP R 1437 1800 KKSz Kraków 9.0 63.00 76.00 7 59.0 2,80
2 I++ WIKAR, Martyna MP R 1546 1900 UKS HETMAN KORONNY Trzebinia 8.5 62.50 76.00 8 49.5 0,15
3 I GORAJ, Barbara MP R 1433 1800 UKS CZARNY KOŃ Olkusz 8.5 62.00 76.50 8 49.0 1,39
4 I MARCIŃCZYK, Monika PL R 1561 1800 KSz MARATON Łomża 7.5 65.00 78.00 7 51.5 -0,36
5 I+ ADAMCZYK, Zuzanna SL R 1548 1900 UKS PIONIER Jastrzębie Zdrój 7.5 63.50 78.00 6 49.5 -0,56
6 I KRÓLICZEK, Gabriela SL R 1360 1800 MKSz Rybnik 7.5 62.50 76.00 6 52.0 1,84
7 I BIEŃKO, Jagoda ZP R 1276 1800 AKSz HETMAN-POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA Koszalin 7.5 59.50 72.00 5 48.5 2,69
8 I ŚLUSARCZYK, Milena MP R 1276 1800 UKS HETMAN KORONNY Trzebinia 7.5 58.50 71.00 7 44.0 2,25
9 I WAWRZYNIAK, Weronika WP R 1222 1800 KTS Kalisz 7.0 62.00 76.00 6 47.0 3,32
10 I CZARNECKA, Lidia WM R 1576 1800 Warmińsko-mazurskiZSzach 7.0 60.00 74.00 5 48.0 -1,98
11 I WOJTAS, Julia SL R 1336 1800 LKS STRAŻAK Zabrzeg 7.0 57.50 71.00 7 44.0 1,35
12 I ZARĘBSKA, Lena WM R 1399 1800 Warmińsko-mazurskiZSzach 7.0 56.50 69.00 6 42.5 -0,52
13 I PISAREK, Elżbieta SL R 1088 1800 KŚ AZS POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ Gliwice 7.0 52.50 62.00 6 39.0 3,39
14 I+ MIROWSKA, Oliwia PK R 1134 1900 GKSz HETMAN Pilzno 6.5 58.50 71.50 6 42.0 2,98
15 I KRZYŻOSIAK, Anna DS R 1396 1800 KSz POLONIA Wrocław 6.5 53.00 65.00 6 41.0 -1,84
16 II+ KRZYŻOSIAK, Marta DS R 1350 1700 KSz POLONIA Wrocław 6.5 50.00 60.00 6 35.5 -1,16
17 II+ ZABŁOCKA, Marta LD R 1143 1700 ŁKS SZACH-CENTRUM Łódź 6.5 49.50 60.50 6 32.0 1,22
18 I ŁUKASIK, Zuzanna LD R 1313 1800 KSz PIĄTKA Skierniewice 6.0 56.50 70.00 4 40.5 0,00
19 I LIBURA, Julianna SK R 1246 1800 KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD Kielce 6.0 56.50 68.00 5 40.5 -0,34
20 I ANYŻ, Monika SK R 1397 1800 KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD Kielce 6.0 55.00 67.50 4 37.0 -1,37
21 II SOKÓŁ, Maria LD R 1320 1600 KSz PIĄTKA Skierniewice 6.0 55.00 67.00 6 40.0 -0,83
22 II+ SŁONIEWSKA, Alicja MA R 1140 1700 SZACHOWY UNIWERSYTET Warszawa 6.0 53.00 66.00 4 37.0 2,61
23 I CHROBOT, Patrycja OP R 1273 1800 UKS RODŁO Opole 6.0 51.00 64.50 4 35.0 -0,36
24 II MĘŻYKOWSKA, Emilia MA 1261 1600 KSz POLONIA Warszawa 6.0 48.50 60.00 6 33.0 -1,21
25 II+ KIECA, Aleksandra SL R 1235 1700 AKADEMIA SZACHOWA Gliwice 6.0 47.50 59.50 6 31.0 -1,58
26 II SZEWCZYK, Malwina PL R 1276 1600 MUKS STOCZEK 45 Białystok 5.5 56.00 67.50 5 39.5 -0,63
27 II HALS, Emilia PK R 1199 1600 GKSz HETMAN Pilzno 5.5 51.50 62.50 4 33.5 -1,13
28 II+ MATYJASEK, Michalina LD R 1156 1700 UKS PIĄTKA Wieluń 5.5 50.50 63.50 5 33.5 1,23
29 II+ CZERWIŃSKA, Oliwia SL R 1150 1700 UKS BASZTA Wodzisław Śląski 5.5 50.50 62.50 4 33.0 1,27
30 I LEWANDOWSKA, Weronika PO R 1164 1800 UKS KORONA Gdańsk 5.5 50.50 61.50 4 33.0 0,47
31 II ŁUKASIEWICZ, Justyna LU R 1031 1600 UKS GIM DWÓJKA Tomaszów Lubelski 5.5 47.00 55.50 5 28.0 0,81
32 II CIEŚLAK, Jessica SL R 1138 1600 MKSz Rybnik 5.5 46.50 56.00 5 31.5 0,26
33 II+ KULPA, Karolina SL R 1181 1700 KSz HETMAN Katowice 5.5 45.50 56.00 5 28.5 0,27
34 II ZABŁOCKA, Katarzyna MP R 1233 1600 UKS GONIEC Staniątki 5.0 52.00 63.50 3 33.5 -1,61
35 I MUCHA, Marta MP R 1216 1800 UKS przy SP 8 Chrzanów 5.0 52.00 62.50 4 33.5 -2,22
36 II BIENEK, Magdalena SL R 1138 1600 UKS HETMAN Częstochowa 5.0 48.50 58.50 5 30.0 -0,66
37 II ŚWIĄTKOWSKA, Alicja SK R 1393 1600 KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD Kielce 5.0 47.50 58.00 4 27.5 -3,29
38 III STER, Emilia OP 0 1400 UKS RODŁO Opole 5.0 46.50 57.50 4 30.5 (1111)
39 II WYSOCKA, Edyta PL 0 1600 KSz. JAVENA HAŃCZA Suwałki 5.0 46.00 56.00 4 29.5 (1120)
40 II FRANEK, Diana WP 0 1600 KSz ORŁY Pleszew 5.0 45.50 51.50 5 28.0 (1048)
41 II STRĄCZEK, Wiktoria SK R 1151 1600 Chess in Chrzanow /

LUKKS Kielce

5.0 43.00 55.50 4 27.0 -0,51
42 III KELLER, Natalia LB 1070 1400 KS 64 Zielona Góra 5.0 38.00 45.00 5 21.0 0,66
43 III ZALEGA, Joanna LD 0 1400 ŁódzkiZSzach 5.0 37.00 43.50 4 22.5 (1088)
44 II PAWLAK, Emilia MP R 1105 1600 KKSz Kraków 4.5 48.50 59.50 4 31.5 0,37
45 II+ POLAKOWSKA, Agnieszka ZP R 1208 1700 AKSz HETMAN-POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA Koszalin 4.5 47.50 56.00 3 30.5 -1,20
46 II SIEKAŃSKA, Zuzanna MA R 1256 1600 MAZSzach w Warszawie 4.5 46.50 59.00 4 30.5 -2,69
47 II TOMASZEK, Katarzyna DS 1124 1600 MUKS MDK ŚRÓDMIEŚCIE Wrocław 4.5 43.50 52.00 4 23.5 -0,18
48 II PIECZEWSKA, Gabriela WP 1196 1600 OTSz Ostrów Wielkopolski 4.5 37.50 45.00 4 24.0 -2,25
49 II RODZIK, Małgorzata PO 0 1600 UKS GEDANENSIS Gdańsk 4.0 46.50 57.00 3 25.5 (1158)
50 II CHMIELEWSKA, Julia PL R 1044 1600 KSz. JAVENA HAŃCZA Suwałki 4.0 41.00 48.50 4 22.0 -1,59
51 I JACEK, Nikola ZP R 1170 1800 KSz GRYF Szczecin 4.0 39.00 46.50 4 19.0 -1,26
52 III NIEMIER, Martyna WP 0 1400 KS KORONA Zakrzewo 4.0 38.50 43.50 4 19.0 (810)
53 III GROMEK, Aleksandra LU 0 1400 UKS GIM DWÓJKA Tomaszów Lubelski 3.5 42.50 50.00 3 21.5 (951)
54 III SCHYLLO, Wiktoria PL 0 1400 KSz. JAVENA HAŃCZA Suwałki 3.5 42.50 48.50 3 19.5 (743)
55 IV KURYŁO, Martyna ZP 0 1250 UKS BIAŁY PION Gryfino 3.5 36.50 43.00 3 17.5 (836)
56 III SZYMURA, Oliwia SL 0 1400 TS KUŹNIA Rybnik 2.5 36.00 42.50 2 12.5 (370)
57 III WOLNY, Zuzanna ZP 0 1400 KSz GRYF Szczecin 1.0 38.00 45.00 1 6.0 (327)
58 PLICH, Lucyna ZP 0 1000 KSz GRYF Szczecin 0.0 35.50 41.50 0 0.0 (334)

MP szachy szybkie d14

Place Title Name State FIDE Local Club Total MBch. Bch. Wins Prog. Chg (Ru)
1 I++ HARAZIŃSKA, Magdalena DS R 1619 1900 KSz POLONIA Wrocław 9.0 65.50 78.50 7 59.0 1,94
2 I++ RUDZIŃSKA, Michalina PL R 1627 1900 KSz. JAVENA HAŃCZA Suwałki 8.0 60.50 75.00 7 46.5 -0,08
3 k ŚWIĘCH, Joanna PK R 1570 2000 LKSz GCKiP Czarna 8.0 58.50 71.50 6 49.0 1,10
4 k KUCHARSKA, Honorata SL R 1763 2000 MKSz Rybnik 7.5 63.50 78.00 6 50.0 -1,22
5 I++ JAROCKA, Liwia PO R 1640 1900 UKS KORONA Gdańsk 7.5 63.00 76.50 6 49.5 0,06
6 k WASZCZUK, Patrycja MP R 1635 2000 TS WISŁA Kraków 7.5 62.50 77.00 6 51.0 0,34
7 I BILCZEWSKA, Olga SL R 1455 1800 UKS OGNISKO Rydułtowy 7.5 54.50 67.50 5 46.0 1,33
8 I+ FURTAK, Joanna MP R 1411 1900 MKS SANDECJA Nowy Sącz 7.5 53.50 66.00 7 42.0 1,18
9 k MOŚCICKA, Pola MA R 1546 2000 KS LAURA Chylice 7.0 61.00 74.00 5 45.5 0,30
10 I++ RACZYKOWSKA, Paulina LB R 1374 1900 KSz ODRODZENIE Kożuchów 7.0 56.00 69.00 6 46.0 2,22
11 I CZARNIECKA, Aleksandra DS R 1543 1800 UKS SP3 w Bogatyni 7.0 55.50 66.00 6 44.0 -0,17
12 I HRYŃ, Aleksandra SL R 1302 1800 AKADEMIA SZACHOWA Gliwice 7.0 53.50 64.50 6 40.5 2,37
13 I MICHALSKA, Aleksandra MA R 1420 1800 KSz POLONIA Warszawa 6.5 60.00 70.50 5 45.0 1,08
14 I BUDKIEWICZ, Magdalena MP R 1411 1800 UKS GONIEC Staniątki 6.5 59.50 71.50 4 42.5 1,13
15 k KALINOWSKA, Zuzanna PL R 1494 2000 MUKS STOCZEK 45 Białystok 6.5 58.50 71.50 6 41.0 -0,23
16 I WOŁĄGIEWICZ, Kinga PL R 1404 1800 KSz. JAVENA HAŃCZA Suwałki 6.5 58.50 71.00 6 43.0 1,06
17 I SOWA, Wiktoria OP R 1327 1800 UKS RODŁO Opole 6.5 51.50 64.50 6 37.0 0,57
18 I KAWECKA, Małgorzata SL R 1311 1800 KŚ AZS POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ Gliwice 6.5 51.50 64.00 6 36.5 0,75
19 I KORUCH, Maria PL R 1370 1800 MUKS STOCZEK 45 Białystok 6.5 50.50 63.00 5 36.5 -0,25
20 I TARKA, Aleksandra MA R 1364 1800 UKS CZTERNASTKA Warszawa 6.5 49.50 60.50 4 37.5 -0,28
21 I KARŁYK, Maria LB R 1475 1800 ŻKSz Żary 6.5 49.00 60.00 4 37.5 -1,85
22 I++ KULPA, Zuzanna SL R 1466 1900 KSz HETMAN Katowice 6.0 56.50 69.00 5 40.5 -1,03
23 I SIVICKIS, Wiktoria KP 1341 1800 UKS OPP Toruń 6.0 53.00 65.00 6 36.0 0,09
24 I ORLIK, Sandra SL 1557 1800 RKS MAT Ruda Śląska 6.0 53.00 64.50 6 37.0 -2,88
25 I PYZIO, Amelia MP R 1407 1800 UKS przy SP 8 Chrzanów 6.0 50.00 61.50 5 36.5 -0,91
26 I HRYŃ, Zofia SL R 1280 1800 AKADEMIA SZACHOWA Gliwice 6.0 42.50 54.00 6 27.0 -1,01
27 I+ FILIPSKA, Maja PO R 1499 1900 UKS MDK Gdynia 5.5 53.50 65.00 4 39.0 -2,13
28 I CHOIŃSKA, Debora PL R 1296 1800 KSz. JAVENA HAŃCZA Suwałki 5.5 51.50 61.50 4 35.5 0,84
29 I SKIBA, Aleksandra DS R 1287 1800 UKS SZACH-MAT Syców 5.5 51.00 62.50 5 34.0 0,52
30 I SAWA, Daria LU R 1269 1800 LUKS Fajsławice 5.5 49.50 61.00 5 32.5 0,08
31 II+ WAGNER, Klaudia SL R 1267 1700 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY Katowice 5.5 49.00 60.00 4 33.0 0,22
32 II+ BOREK, Dominika LU R 1132 1700 UKS GIM DWÓJKA Tomaszów Lubelski 5.5 48.50 59.00 4 26.5 1,07
33 I WĄSALA, Wiktoria DS R 1219 1800 UKS GIECEK Radków 5.5 48.00 57.50 5 32.0 1,01
34 I NOWICKA, Julia ZP R 1341 1800 GKSz SOLNY Grzybowo 5.5 44.00 54.00 5 31.0 -2,08
35 II DROB, Julia LU R 1215 1600 LKSz Lublin 5.0 52.00 62.50 5 33.0 1,65
36 II MUSIN, Oliwia LB 0 1600 ŻKSz Żary 5.0 51.50 62.00 3 32.0 (1254)
37 II+ PIOTROWSKA, Florentyna WP 1232 1700 KTS Kalisz 5.0 49.50 58.00 4 31.0 -0,26
38 II+ ŚWITAŁA, Karina LD R 1074 1700 UKS DZIEWIĄTKA Sieradz 5.0 49.00 59.50 5 30.0 2,38
39 II BEDNARSKA, Julita PL R 1064 1600 KSz. JAVENA HAŃCZA Suwałki 5.0 48.50 59.00 5 31.0 2,54
40 II CHOMICKA, Kinga PL 1075 1600 MUKS STOCZEK 45 Białystok 5.0 48.50 58.50 4 28.0 2,01
41 II+ NALEŻNA, Gabriela PK R 1245 1700 KGL SZAROTKA Wadowice Górne 5.0 46.50 58.50 4 27.5 -0,68
42 II SZYMCZYK, Gabriela PL R 1090 1600 KSz. JAVENA HAŃCZA Suwałki 5.0 43.50 52.00 4 25.0 0,74
43 II SŁONIEC, Natalia PK R 1043 1600 UKS ORLIK Rudnik n/Sanem 5.0 42.00 50.00 4 23.0 1,10
44 I ROSZKIEWICZ, Anna WP R 1241 1800 UMKS NA PIĘTERKU Poznań 4.5 59.00 72.00 3 35.5 1,48
45 II KUBASIK, Aleksandra WP R 1174 1600 KTS Kalisz 4.5 53.50 65.00 3 30.5 1,05
46 II TAMOŃ, Agata KP R 1115 1600 UKS OPP Toruń 4.5 46.50 57.50 4 24.5 0,45
47 I WYRZYKOWSKA, Aleksandra PO R 1219 1800 UKS MDK Gdynia 4.5 45.50 54.50 4 27.0 -1,17
48 II+ ZAŁUCKA, Emilia LB R 1113 1700 KSz STILON Gorzów Wlkp. 4.0 47.50 57.50 4 26.0 0,68
49 II+ MAJEWSKA, Marianna MA R 1124 1700 MUKS FIDEI Węgrów 4.0 46.00 56.00 4 21.0 -1,13
50 II FLISIAK, Julia PK R 1073 1600 RzKSz Rzeszów 4.0 41.50 50.50 3 21.0 -1,76
51 III ZYGMUNT, Magdalena PK R 1301 1400 UKS ORLIK Rudnik n/Sanem 4.0 41.50 50.00 2 26.0 -3,32
52 II ZYGMUNT, Patrycja PK R 1095 1600 UKS ORLIK Rudnik n/Sanem 4.0 40.00 48.00 4 21.0 -0,21
53 II GRABSZTUNOWICZ, Agnieszka WP R 1000 1600 UKS ZSO Włoszakowice 4.0 35.50 44.00 3 19.0 0,93
54 III SUJKO, Anna LU R 1232 1400 UKS GIM DWÓJKA Tomaszów Lubelski 4.0 33.00 42.00 3 19.0 -3,54
55 III JANISZEWSKA, Karolina WP 0 1400 UKS ZSO Włoszakowice 3.5 32.00 39.50 3 15.5 (898)
56 III TARANOWICZ, Zofia WM R 1354 1400 UKS TRZYDZIESTKA Olsztyn 3.0 38.00 47.00 3 23.0 -4,44
57 II+ GRABSZTUNOWICZ, Monika WP R 1036 1700 UKS ZSO Włoszakowice 3.0 37.00 44.50 2 19.0 -1,22
58 II MERCIK, Joanna PK R 1123 1600 KKSz URANIA Krosno 2.5 34.00 42.50 2 11.5 -2,42
59 III KAMIŃSKA, Anna LU 0 1400 UKS GIM DWÓJKA Tomaszów Lubelski 2.0 34.50 42.00 1 7.0 (918)
60 III WOLNICZAK, Wiktoria WP 0 1400 UKS ZSO Włoszakowice 2.0 34.00 43.00 2 7.0 (809)

MP szachy szybkie c8

Place Title Name Woj. FIDE Local Club Total MBch. Bch. Wins Prog. Chg (Ru)
1 II SEEMANN, Jakub SL 0 1800 MKSz Rybnik 11.0 66.50 80.50 11 66.0 (1327)
2 II BOROWIK, Wojciech LU R 1385 1800 LubelskiZSzach 9.0 63.00 78.00 9 57.0 0,30
3 II ZIĘBA, Hubert PK R 1011 1800 KSz SDK-LOTNIK Mielec 9.0 60.00 75.50 9 51.0 1,76
4 III MUSIAŁ, Igor SL 0 1600 MCKiS Jaworzno 8.0 62.00 76.00 8 50.0 (1326)
5 III PAWŁOWSKI, Kamil MP 0 1600 MKS MOS Wieliczka 8.0 59.00 71.50 6 44.0 (1140)
6 III TADYCH, Olgierd WP R 1138 1600 KS KORONA Zakrzewo 8.0 51.50 66.50 8 48.0 0,00
7 III WOLAK, Maciej MP 0 1600 KKSz Kraków 7.5 63.50 78.00 7 47.5 (1225)
8 II SKRZYPIŃSKI, Jan WP R 1398 1800 POLONIA Środa Wlkp. 7.5 61.50 76.50 7 49.5 -0,27
9 III BASZCZYŃSKI, Gabriel WP 1082 1600 KSz ORŁY Pleszew 7.5 59.00 71.00 7 46.5 0,67
10 II KARP, Kacper DS 0 1800 KSz JELONKA Jelenia Góra 7.0 65.50 81.50 7 52.0 (1207)
11 III GRZEBIENIOWSKI, Michał DS 0 1600 DolnośląskiZSzach 7.0 63.50 78.00 6 48.0 (1224)
12 III PAWICKI, Filip DS R 1318 1600 KSz POLONIA Wrocław 7.0 62.50 79.00 7 45.0 -0,86
13 IV PAPROCKI, Franciszek KP 1058 1400 BKS CHEMIK Bydgoszcz 7.0 60.00 72.00 6 48.5 -0,42
14 III RATAJCZAK, Marcin WP R 1261 1600 POLONIA Środa Wlkp. 7.0 59.50 74.50 7 44.0 -0,14
15 III ŚNIADECKI, Oskar PO R 1482 1600 MTS Kwidzyn 7.0 57.00 69.00 7 43.0 -1,75
16 IV RZĄSA, Mateusz OP 0 1400 OpolskiZSzach 7.0 55.00 67.00 7 38.0 (997)
17 III PTASZYŃSKI, Szymon PL 0 1600 MUKS STOCZEK 45 Białystok 7.0 52.50 63.00 7 41.0 (554)
18 IV MURAWSKI, Miłosz KP 0 1400 UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz 6.5 61.00 76.50 6 43.0 (1160)
19 III DUDEK, Jan LD 0 1600 KSz PIĄTKA Skierniewice 6.5 60.50 72.50 5 42.5 (1141)
20 II JAWORSKI, Tymon DS R 1205 1800 KSz POLONIA Wrocław 6.5 58.50 71.00 6 44.0 0,87
21 II ADAMALA, Jacek LD 1322 1800 KS LogIN Skierniewice 6.5 58.50 71.00 6 40.0 -1,16
22 III STANIK, Szymon SL 1009 1600 AKS Mikołów 6.5 57.00 70.00 6 46.0 1,00
23 III SUSKA, Szymon LU R 1038 1600 SSz SZACHPOL Łuków 6.5 55.00 66.50 6 42.0 0,00
24 IV BARTNIK, Michał WM 0 1400 MLKS CZARNI Olecko 6.5 53.50 64.00 5 39.5 (955)
25 II KOZŁOWSKI, Bartosz MA 0 1800 KSz POLONIA Warszawa 6.5 52.50 65.00 6 39.0 (0)
26 III MUSIN, Paweł LB 0 1600 ŻKSz Żary 6.5 50.50 60.50 6 36.5 (0)
27 III BARTOSZCZUK, Adam MP 0 1600 UKS przy SP 8 Chrzanów 6.0 58.50 72.00 6 43.0 (882)
28 III KYCIA, Franciszek MA 0 1600 UKS CZTERNASTKA Warszawa 6.0 52.00 63.00 6 34.0 (0)
29 III WNUK, Piotr MP 0 1600 UKS GONIEC Staniątki 6.0 51.50 64.00 6 39.0 (0)
30 IV BARAN, Krzysztof MP 0 1400 MKS MOS Wieliczka 6.0 49.50 59.00 6 37.0 (997)
31 IV ZABOST, Eryk LD 0 1400 UKS PAŁAC Nieborów 6.0 47.50 60.00 6 34.0 (945)
32 IV SPYTEK, Hubert MP 0 1400 MKS MOS Wieliczka 6.0 46.50 57.00 6 30.0 (535)
33 IV GRABOWSKI, Tobiasz LB 0 1400 ŻKSz Żary 6.0 46.50 56.50 6 31.0 (479)
34 IV ŚLIZ, Karol ZP 0 1400 ZachodniopomorskiZSzach 6.0 46.50 54.50 6 32.0 (0)
35 IV ANDRZEJCZAK, Marceli LD 0 1400 KSz PIĄTKA Skierniewice 6.0 46.00 57.50 5 35.0 (803)
36 IV CHOMICKI, Kornel PL 0 1400 MUKS STOCZEK 45 Białystok 6.0 45.50 55.50 5 32.5 (0)
37 IV SPIONKOWSKI, Fabian KP 0 1400 KSz GAMBIT Świecie 6.0 44.50 53.50 6 29.0 (0)
38 IV PANASIUK, Paweł PL 0 1400 MUKS STOCZEK 45 Białystok 6.0 41.50 52.00 6 29.0 (1046)
39 III KRAWCZYK, Flawian SL 0 1600 SSz STRZYBNICZANKA Tarnowskie Góry 5.5 55.00 66.50 5 38.0 (1095)
40 IV HASZCZYC, Wojciech LB 0 1400 STMGK Strzelce Krajeńskie 5.5 53.00 66.00 5 38.0 (322)
41 IV RÓŻAŃSKI, Przemysław PK 0 1400 TSz SKOCZEK Sędziszów Małopolski 5.5 51.00 61.00 5 36.0 (933)
42 IV TARKA, Wojciech MA 0 1400 UKS CZTERNASTKA Warszawa 5.5 47.00 58.00 5 30.5 (1215)
43 IV JASIULEWICZ, Dawid PL 0 1400 KSz. JAVENA HAŃCZA Suwałki 5.5 40.00 49.50 5 26.5 (0)
44 IV HOFMAN, Damian PL 0 1400 MUKS STOCZEK 45 Białystok 5.5 39.00 49.50 5 27.5 (0)
45 IV WICHROWSKI, Krzysztof LD 0 1400 KSz PIĄTKA Skierniewice 5.0 53.00 65.00 5 36.0 (0)
46 III MAZURKIEWICZ, Miłosz PK 0 1600 UKS SP1 Leżajsk 5.0 52.50 65.00 5 36.0 (486)
47 IV SZRETER, Marek DS 0 1400 MUKS MDK ŚRÓDMIEŚCIE Wrocław 5.0 52.50 63.00 5 35.0 (0)
48 IV MAJEWSKI, Radosław ZP R 1179 1400 AKSz HETMAN-POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA Koszalin 5.0 52.50 63.00 4 35.5 0,00
49 IV CHMIELEWSKI, Jakub LB 0 1400 ŻKSz Żary 5.0 47.50 56.00 5 30.0 (0)
50 IV WOJTACHA, Krzysztof PL 0 1400 MUKS STOCZEK 45 Białystok 5.0 46.00 57.00 5 27.0 (0)
51 IV ZABRZAŃSKI, Marcin MP 0 1400 UKS HETMAN KORONNY Trzebinia 5.0 45.50 56.50 5 28.0 (0)
52 IV MERECKI, Antoni ZP 0 1400 PAŁAC MŁODZIEŻY Koszalin 5.0 45.00 54.50 5 29.0 (0)
53 IV ADAMALA, Tomasz LD 0 1400 KS LogIN Skierniewice 5.0 44.00 56.50 5 26.0 (0)
54 IV NOWAKOWSKI, Maksymilian MP 0 1400 MKS MOS Wieliczka 5.0 43.50 54.00 5 24.0 (0)
55 IV LIBURA, Sebastian PO 0 1400 UKS KORONA Gdańsk 5.0 41.50 52.00 5 26.0 (0)
56 IV WDOWIAK, Szymon ZP 0 1400 AKSz HETMAN-POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA Koszalin 5.0 41.50 49.50 4 24.5 (0)
57 IV WASILEWSKI, Stanisław PL 0 1400 KSz. JAVENA HAŃCZA Suwałki 4.5 52.00 64.50 4 30.5 (0)
58 IV KĄTNY, Tymoteusz WP 0 1400 MUKS WIEŻA KÓRNICKA Kórnik 4.5 47.00 57.00 4 28.5 (0)
59 OGŁAZA, Dawid OP 0 1000 UKS RODŁO Opole 4.5 46.00 55.50 3 25.5 (0)
60 JÓŹWIK, Michał MA 0 1000 MTSz Mińsk Mazowiecki 4.5 43.00 51.00 3 23.5 (0)
61 IV ZARZYCKI, Artur MA 0 1400 MTSz Mińsk Mazowiecki 4.5 40.00 50.50 4 26.5 (993)
62 III MĘŻYKOWSKI, Filip MA 0 1600 KSz POLONIA Warszawa 4.0 55.50 68.00 4 35.0 (1040)
63 IV ANUSZKIEWICZ, Konrad PL 0 1400 KSz. JAVENA HAŃCZA Suwałki 4.0 45.50 54.50 4 24.0 (0)
64 IV JAGODZIŃSKI, Jaromir PO 0 1400 UKS GEDANENSIS Gdańsk 4.0 44.50 55.50 4 25.0 (0)
65 V KRÓL, Bartosz KP 0 1200 LUKS FENIKS Mrocza 4.0 43.50 53.00 3 28.0 (0)
66 IV BARTOSIK, Antoni LD 0 1400 KSz PIĄTKA Skierniewice 4.0 42.50 52.00 3 18.0 (0)
67 V JASIULEWICZ, Kamil PL 0 1200 KSz. JAVENA HAŃCZA Suwałki 4.0 42.00 52.00 3 24.0 (0)
68 IV CZECZENKO, Tymoteusz DS 0 1400 MUKS MDK ŚRÓDMIEŚCIE Wrocław 4.0 38.50 47.00 4 22.0 (0)
69 V LUBASIŃSKI, Wojciech ZP 0 1200 ZachodniopomorskiZSzach 4.0 38.00 45.50 3 17.0 (0)
70 IV DUNDA, Szymon PL 0 1400 MUKS STOCZEK 45 Białystok 4.0 37.50 46.00 4 23.0 (0)
71 IV CHUDYK, Jakub ZP 0 1400 GKSz SOLNY Grzybowo 4.0 35.00 43.50 4 19.0 (0)
72 IV JAROCKI, Radek PO R 1403 1400 PomorskiZSzach 3.5 42.00 51.00 3 24.5 0,10
73 IV BALIŚ, Sebastian MP 0 1400 UKS przy SP 8 Chrzanów 3.5 40.00 49.00 3 22.0 (0)
74 IV KRAWCZYK, Eryk DS R 1036 1400 MUKS MDK ŚRÓDMIEŚCIE Wrocław 3.5 37.00 45.00 2 17.5 -0,10
75 V SŁONIEWSKI, Wojciech MA 0 1200 SZACHOWY UNIWERSYTET Warszawa 3.0 41.00 48.50 3 19.0 (0)
76 V ŁABĘDZKI, Kuba ZP 0 1100 UKS SZACH Gryfice 3.0 36.50 45.00 2 17.0 (0)
77 V SKORUPKA, Aleksander MP 0 1200 UKS przy SP 8 Chrzanów 3.0 32.50 40.00 2 12.0 (0)
78 V ADAMALA, Wojciech LD 0 1200 KS LogIN Skierniewice 2.0 36.50 44.00 1 9.0 (0)
79 V PLUST, Paweł ZP 0 1200 AKSz HETMAN-POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA Koszalin 2.0 35.50 43.00 1 10.0 (0)
80 II MACIEJEK, Marcel PL 0 1800 MUKS STOCZEK 45 Białystok 0.0 31.50 38.50 0 0.0 (0)
80 IV KOWALCZYK, Jakub LD 0 1400 ŁódzkiZSzach 0.0 31.50 38.50 0 0.0 (0)

MP szachy szybkie c10

M-ce Tytuł Name Woj. R. FIDE Ranking Club Pkt. MBch. Bch. Wins Prog. Chg (Ru)
1 CM FISZER, Bartosz MA R 1562 2200 UKS SP 321 Warszawa – Bemowo 9.0 67.50 81.50 8 57.5 0,96
2 II WOJDAK, Jan WP R 1568 1800 RASZYN Poznań 9.0 66.50 80.50 8 55.0 0,52
3 II MADEJ, Marek DS R 1240 1800 KSz JELONKA Jelenia Góra 8.5 66.00 80.00 7 54.5 4,46
4 II JEDA, Maciej WM R 1349 1800 KSz HETMAN Nowe Miasto Lubawskie 8.5 66.00 79.00 8 53.5 3,12
5 I CHYŻY, Jakub LB R 1664 2000 KSz STILON Gorzów Wlkp. 8.0 64.00 78.00 7 53.5 -0,85
6 II KEJNA, Piotr DS R 1349 1800 GCKiS Kobierzyce 8.0 56.50 68.00 8 46.0 0,32
7 II HERWY, Jakub SL R 1256 1800 AKS Mikołów 7.5 65.00 78.50 6 49.5 3,07
8 II MATELA, Krzysztof DS R 1571 1800 UKS SKOCZEK Milicz 7.5 63.00 77.00 5 48.5 -1,02
9 II+ MADAJCZAK, Piotr DS R 1381 1900 KSz POLONIA Wrocław 7.5 62.00 76.50 5 48.0 0,78
10 I MEERS, Hubert MP R 1408 2000 UKS przy SP 8 Chrzanów 7.5 61.00 74.00 5 49.5 -0,53
11 II SOJSKI, Ernest DS R 1342 1800 LKS GONIEC Żarów 7.5 59.00 73.00 5 48.5 1,06
12 II+ BANCAREWICZ, Aleks PL R 1317 1900 MUKS STOCZEK 45 Białystok 7.5 59.00 72.00 5 47.5 2,06
13 II KLIMKOWSKI, Jan WP 1443 1800 UKS SMECZ Konin 7.5 57.00 68.50 5 44.0 -0,92
14 II+ MALINOWSKI, Szymon PO R 1473 1900 TKKF RZEMYK Gdynia 7.5 56.50 67.00 6 43.5 -1,58
15 II DEMBICKI, Karol PO R 1224 1800 UKS MDK Gdynia 7.5 56.50 66.00 7 44.5 1,38
16 III PAPROCKI, Antoni KP R 1136 1600 BKS CHEMIK Bydgoszcz 7.5 55.50 67.00 6 43.5 1,80
17 II WISZNIEWSKI, Szymon MP R 1136 1800 KKSz Kraków 7.5 50.00 61.00 7 40.0 2,77
18 II KARWACKI, Piotr SL R 1382 1800 SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 7.0 62.00 76.50 7 52.0 0,03
19 II+ DZIEWOŃSKI, Dariusz MP R 1295 1900 MAT Myślenice 7.0 62.00 75.50 6 44.5 0,74
20 II KAROLCZUK, Iwo PL R 1286 1800 MUKS STOCZEK 45 Białystok 7.0 59.50 73.00 5 44.0 0,52
21 II TARANOWICZ, Michał WM R 1355 1800 UKS TRZYDZIESTKA Olsztyn 7.0 59.00 70.50 7 46.0 -0,76
22 II JĘDRASZEK, Paweł WP R 1309 1800 KTS Kalisz 7.0 58.50 72.00 6 46.5 1,47
23 II BOGUSZ, Alan SL R 1503 1800 KSz HETMAN Katowice 7.0 58.50 71.00 5 46.0 -1,50
24 II CISZEWSKI, Krzysztof PL R 1243 1800 MUKS STOCZEK 45 Białystok 7.0 56.00 66.50 6 44.5 0,47
25 II PISAREK, Jan SL R 1087 1800 KŚ AZS POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ Gliwice 7.0 55.50 68.00 5 40.0 3,15
26 II NOREK, Maciej SL R 1279 1800 AKADEMIA SZACHOWA Gliwice 7.0 54.50 65.50 6 42.5 1,52
27 II DOSKOCZ, Karol DS R 1299 1800 KS AZS Wratislavia 7.0 46.50 55.50 6 35.5 -1,06
28 II NOWAK, Filip DS R 1301 1800 KSz POLONIA Wrocław 6.5 61.50 74.50 5 44.5 0,56
29 II JAROCKI, Gabriel PL 0 1800 MUKS STOCZEK 45 Białystok 6.5 60.50 72.50 5 44.0 (1329)
30 II CZERNECKI, Andrzej OP R 1448 1800 UKS RODŁO Opole 6.5 59.00 72.00 5 44.5 -1,72
31 II NOWICKI, Filip LD R 1098 1800 KSz PIĄTKA Skierniewice 6.5 59.00 71.00 5 43.0 3,36
32 III OWCZARZAK, Maciej KP 1238 1600 UKS OPP Toruń 6.5 57.00 68.50 4 43.5 0,74
33 II KRUPIŃSKI, Mikołaj MP R 1343 1800 TS WISŁA Kraków 6.5 56.00 68.00 5 44.0 -1,26
34 II GOS, Aleksander MA 1101 1800 UKS CZTERNASTKA Warszawa 6.5 54.00 66.00 5 39.5 3,51
35 II PASZKOWSKI, Krystian PL R 1222 1800 MUKS STOCZEK 45 Białystok 6.5 53.50 64.00 5 41.5 -0,41
36 II WAWRZYNIAK, Karol WP R 1126 1800 KTS Kalisz 6.5 52.00 64.00 5 38.0 1,55
37 III KUBASZEWSKI, Piotr MA R 1262 1600 UKS CZTERNASTKA Warszawa 6.5 51.50 63.00 4 40.0 -1,16
38 II TRZEBIŃSKI, Patryk PO R 1326 1800 UKS MDK Gdynia 6.5 49.00 61.00 6 35.0 -2,41
39 II JAŚKIEWICZ, Kacper LD R 1176 1800 UKS JEDYNKA Bełchatów 6.5 48.00 58.00 5 37.0 0,01
40 III ŚWITA, Jędrzej ZP R 1240 1600 AKSz HETMAN-POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA Koszalin 6.0 59.00 71.00 6 44.0 -0,08
41 II IWASZKIEWICZ, Grzegorz MA R 1327 1800 KSz POLONIA Warszawa 6.0 58.00 71.50 6 42.0 -0,95
42 III DRZEWIECKI, Miłosz ZP R 1110 1600 UKS REFLEKS Gościno 6.0 56.00 66.50 5 36.5 2,10
43 III KUSIAK, Mateusz PK R 1111 1600 RzKSz Rzeszów 6.0 54.50 67.00 5 37.5 3,10
44 II WILK, Igor MP R 1199 1800 UKS przy SP 8 Chrzanów 6.0 54.00 66.50 5 39.5 -0,41
45 II JAROSZ, Szymon DS R 1277 1800 UKS SP3 w Bogatyni 6.0 53.50 65.00 3 38.0 -0,86
46 IV PANEK, Grzegorz OP 0 1400 LZS GONIEC Kluczbork 6.0 52.00 63.50 5 37.5 (1220)
47 II KYCIA, Marek MA R 1625 1800 UKS CZTERNASTKA Warszawa 6.0 51.50 64.00 6 37.0 -4,02
48 III RAINER, Piotr MP 1185 1600 UKS GONIEC Staniątki 6.0 49.50 62.50 5 35.5 -0,05
49 II WNĘK, Filip MP R 1210 1800 UKS GONIEC Staniątki 6.0 49.50 62.50 5 32.0 -1,97
50 III HALHOUL, Adam DS R 1228 1600 KSz POLONIA Wrocław 6.0 49.50 60.50 6 36.0 -1,74
51 II WIECZOREK, Mikołaj DS R 1166 1800 DZSzach 6.0 49.50 60.00 6 37.0 -0,23
52 III JANUSIEWICZ, Michał PO R 1146 1600 MTS Kwidzyn 6.0 49.00 61.00 5 35.5 -0,42
53 III PODLEWSKI, Szymon KP R 1101 1600 MKS EMDEK Bydgoszcz 6.0 47.50 57.00 5 31.5 0,13
54 II PANCEWICZ, Szymon MA 1155 1800 UKS CZTERNASTKA Warszawa 6.0 46.50 57.00 5 35.0 -1,81
55 III PSYK, Włodzimierz LD R 1162 1600 KSz PIĄTKA Skierniewice 6.0 46.50 57.00 5 34.5 -0,83
56 II HOMZA, Dominik PO R 1243 1800 WKS FLOTA Gdynia 6.0 46.00 56.00 5 32.0 -1,48
57 III ŻYHAŁKO, Konrad WM 0 1600 UKS SKOCZEK Elbląg 6.0 45.50 55.50 6 31.0 (1158)
58 III KĄTNY, Samuel WP 0 1600 MUKS WIEŻA KÓRNICKA Kórnik 6.0 44.00 54.50 6 27.0 (1222)
59 III BOROWIK, Karol LU R 1140 1600 LubelskiZSzach 6.0 43.00 51.50 6 32.0 -0,88
60 II ZALEGA, Maciej LD 1153 1800 ŁódzkiZSzach 6.0 40.50 51.00 6 32.0 0,38
61 II BOCHENEK, Ryszard OP R 1042 1800 OpolskiZSzach 5.5 56.00 67.50 5 37.0 2,52
62 II WALCZAK, Marcin SL R 1070 1800 UKS 21 Podlesie 5.5 54.50 67.00 5 32.5 1,34
63 II KOTOWICZ, Kamil SL 1116 1800 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY Katowice 5.5 53.50 65.00 5 31.0 0,35
64 II CHOINA, Jan SK R 1161 1800 HETMAN Ostrowiec Św. 5.5 52.00 63.50 5 37.5 -0,32
65 III WOJTYŁO, Paweł MP R 1117 1600 MKS MOS Wieliczka 5.5 52.00 62.00 5 32.5 0,41
66 III KOPANIEWSKI, Wojciech LD 1393 1600 ŁKS SZACH-CENTRUM Łódź 5.5 51.50 62.50 5 37.5 -3,79
67 II PLUST, Stanisław ZP R 1099 1800 AKSz HETMAN-POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA Koszalin 5.5 51.00 63.00 5 32.0 1,11
68 III KARUT, Kacper SL 1123 1600 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY Katowice 5.5 49.50 59.00 4 32.0 0,16
69 III JANECZKO, Jakub MA 1164 1600 UKS CZTERNASTKA Warszawa 5.5 49.50 58.50 5 36.5 -1,72
70 II MARCINKOWSKI, Jan WM R 1254 1800 UKS TRZYDZIESTKA Olsztyn 5.5 48.50 59.00 4 31.5 -2,23
71 III KOŁODZIEJSKI, Piotr DS R 1060 1600 KSz JELONKA Jelenia Góra 5.5 48.50 58.00 5 30.5 1,11
72 III SUKIENNIK, Oliwier MP 1136 1600 MKS SANDECJA Nowy Sącz 5.5 47.50 58.50 4 33.5 -1,19
73 II KUCZYŃSKI, Michał ZP R 1281 1800 UKS REFLEKS Gościno 5.5 47.00 56.50 4 34.5 -1,83
74 III KUSKA, Bartosz DS R 1188 1600 MKS ROKITA Brzeg Dolny 5.5 39.50 49.50 5 27.0 -1,56
75 II ZGORZELSKI, Michał MA R 1123 1800 UKS CZTERNASTKA Warszawa 5.0 57.00 67.00 5 35.0 1,37
76 III RĄBA, Bartosz SL 1068 1600 PSSz Pszczyna 5.0 52.00 63.00 5 34.0 1,12
77 III KOPERWAS, Kamil LU 0 1600 UKS GIM DWÓJKA Tomaszów Lubelski 5.0 51.50 62.50 5 29.0 (1062)
78 III BEDNARSKI, Paweł PL R 1036 1600 KSz. JAVENA HAŃCZA Suwałki 5.0 50.50 61.00 5 33.0 0,91
79 III SŁONIEWSKI, Jakub MA R 1063 1600 SZACHOWY UNIWERSYTET Warszawa 5.0 49.50 58.50 4 31.0 0,27
80 II MILEWSKI, Mateusz PL 0 1800 UMKSz JAĆWIEŻ Suwałki 5.0 48.50 59.50 4 24.5 (1113)
81 III SZYDŁOWSKI, Mikołaj ZP 0 1600 GKSz SOLNY Grzybowo 5.0 48.00 58.50 5 30.0 (1190)
82 II SADOWSKI, Jakub PL 0 1800 MUKS STOCZEK 45 Białystok 5.0 48.00 58.50 5 28.0 (1048)
83 III JENDROWIAK, Maciej SL 0 1600 MKSz Rybnik 5.0 45.00 56.50 4 25.0 (1137)
84 IV ZAJĄC, Szymon KP 1124 1400 UKS OPP Toruń 5.0 43.50 54.50 4 27.0 -0,15
85 IV BARAN, Kamil LU R 1244 1400 LUKS Fajsławice 5.0 42.50 53.00 5 28.0 -2,21
85 III ŁABĘDZKI, Kamil ZP R 1128 1600 UKS SZACH Gryfice 5.0 42.50 53.00 5 28.0 -0,61
87 V BĘBEN, Filip WP 0 1200 UKS ISKRA Piła 5.0 42.00 50.00 5 25.0 (994)
88 II GUZIK, Michał PK R 1278 1800 KKSz URANIA Krosno 4.5 56.50 69.50 4 35.5 -2,08
89 III GROMEK, Paweł LU 0 1600 UKS GIM DWÓJKA Tomaszów Lubelski 4.5 52.50 63.50 4 29.0 (1076)
90 IV HASZCZYC, Filip LB 0 1400 STMGK Strzelce Krajeńskie 4.5 51.50 62.00 4 31.5 (1126)
91 III ZAWADZKI, Jan LB 0 1600 LubuskiZSzach 4.5 51.00 60.50 4 28.0 (1132)
92 III MOROZ, Adrian PL 0 1600 MUKS STOCZEK 45 Białystok 4.5 49.00 60.00 4 27.5 (991)
93 III MICHNO, Mateusz WP 0 1600 UKS SMECZ Konin 4.5 49.00 58.50 4 26.5 (998)
94 III TARAWSKI, Adrian DS R 1296 1600 UKS SP3 w Bogatyni 4.5 46.50 56.50 4 25.0 -2,54
95 IV KLEINSZMIDT, Daniel WM 0 1400 Warmińsko-mazurskiZSzach 4.5 43.00 52.00 4 24.0 (950)
96 III GAJEWSKI, Krzysztof PL 0 1600 KSz. JAVENA HAŃCZA Suwałki 4.5 41.50 50.00 4 22.0 (500)
97 IV HOŁYŃSKI, Szymon KP 1010 1400 UKS MDK Nr 1 – HETMAN Bydgoszcz 4.5 41.00 50.50 4 21.5 -0,63
98 III CHMURA, Eryk PO R 1387 1600 UKS KORONA Gdańsk 4.5 37.50 46.50 4 20.0 -1,71
99 III ANDRZEJCZAK, Ignacy MA 1127 1600 UKS HETMAN Puszcza Mariańska 4.0 51.00 62.50 3 30.0 0,83
100 III ZIELIŃSKI, Michał MP 0 1600 MKS MOS Wieliczka 4.0 47.00 57.50 4 29.0 (1021)
101 III STANKIEWICZ, Mateusz PL 0 1600 UMKSz JAĆWIEŻ Suwałki 4.0 46.50 57.00 2 27.0 (1067)
102 III WALKOWSKI, Tobiasz WP R 1131 1600 UKS ZSO Włoszakowice 4.0 45.50 57.00 4 25.0 -0,48
103 III WOLNY, Maksymilian ZP 0 1600 KSz GRYF Szczecin 4.0 45.50 53.50 4 24.0 (932)
104 III ORZEŁOWSKI, Tomasz MA 0 1600 MUKS FIDEI Węgrów 4.0 45.00 55.00 4 22.0 (947)
105 III MAC, Michał PK 0 1600 RzKSz Rzeszów 4.0 44.50 52.00 4 21.0 (378)
106 IV WITTYCH, Maciej ZP 0 1400 AKSz HETMAN-POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA Koszalin 4.0 43.50 53.50 2 18.5 (759)
107 III TROCHIMCZUK, Szymon WM R 1133 1600 UKS SKOCZEK Elbląg 4.0 40.50 50.50 3 23.5 -1,37
108 IV ZDYBEL, Mikołaj DS 0 1400 UKS SP3 w Bogatyni 4.0 36.50 44.00 3 17.0 (406)
109 IV KRUPA, Jan LU 0 1400 UKS GIM DWÓJKA Tomaszów Lubelski 4.0 36.00 43.50 3 18.0 (1003)
110 IV KORCZEK, Wiktor MP 0 1400 MKS KSOS Kraków 4.0 34.50 42.50 4 16.0 (829)
111 IV JĘDRASZEK, Michał WP 0 1400 KTS Kalisz 4.0 34.50 41.50 4 16.0 (876)
112 IV WDOWIAK, Mikołaj SK 0 1400 KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD Kielce 4.0 33.00 41.00 4 14.0 (324)
113 III SAWICKI, Jan PL 0 1600 UMKSz JAĆWIEŻ Suwałki 3.5 48.50 56.50 3 24.0 (1094)
114 IV KORONIECKI, Rafał PL 0 1400 MUKS STOCZEK 45 Białystok 3.5 42.00 50.50 3 20.5 (883)
115 III ZARĘBSKI, Piotr WM 0 1600 Warmińsko-mazurskiZSzach 3.5 41.50 50.00 3 21.5 (467)
116 IV SEMENIEC, Szymon PL 0 1400 MUKS STOCZEK 45 Białystok 3.5 39.00 46.00 2 20.0 (972)
117 IV ZUBIAK, Mateusz LU 0 1400 UKS GIM DWÓJKA Tomaszów Lubelski 3.5 38.00 47.50 3 19.0 (974)
118 III PAŁASZ, Jakub WM R 1092 1600 UKS TRZYDZIESTKA Olsztyn 3.0 47.50 58.50 3 23.0 -0,49
119 III ABDALLA, Elnour Michał DS 0 1600 UKS SP3 w Bogatyni 3.0 43.00 52.50 3 20.0 (423)
120 V WOLNICZAK, Nikodem WP 0 1200 UKS ZSO Włoszakowice 3.0 41.50 51.00 2 21.0 (317)
121 III POSKROBKO, Krzysztof PL R 1174 1600 MUKS STOCZEK 45 Białystok 3.0 39.00 47.50 3 19.0 -1,32
122 IV GRZEŚKOWIAK, Kacper WP 0 1400 UKS ZSO Włoszakowice 3.0 34.50 42.00 3 10.0 (429)
123 III GRĄDZKI, Bartosz PL 0 1600 MUKS STOCZEK 45 Białystok 2.0 31.50 40.00 2 9.0 (0)
124 IV ZIELINOWSKI, Filip WP 0 1400 UKS ZSO Włoszakowice 2.0 31.00 37.50 2 9.0 (352)
125 IV ŚWIĄTKOWSKI, Dominik LB 0 1400 ŻKSz Żary 1.5 31.00 38.00 1 9.5 (0)
126 IV MUEHSAM, Karol SK 0 1400 KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD Kielce 1.0 29.50 36.00 1 3.0 (0)
127 III PALUTA, Maciej LB 0 1600 STMGK Strzelce Krajeńskie 0.0 31.50 38.50 0 0.0 (0)

XX

Polish English Czech

Banner

MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO 12 LAT W SZACHACH SZYBKICH

KOSZALIN, Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Śniadeckich 4  2016-08-04/2016-08-06

Standings – round 11 Print
Place Title Name Woj. FIDE Local Club Total MBch. Bch. Wins Prog. Chg (Ru)
1 I++ CZOPOR, Maciej DS R 1810 2100 KSz POLONIA Wrocław 9.5 62.00 76.50 8 61.5 0,90
2 k OGŁAZA, Oskar OP R 1939 2200 UKS RODŁO Opole 9.0 64.00 78.50 8 52.0 -0,56
3 II+ NOREK, Bartosz SL R 1362 1900 AKADEMIA SZACHOWA Gliwice 8.5 62.00 75.50 6 52.5 5,53
4 I SUDER, Jakub MP R 1575 2000 MAT Myślenice 8.5 57.00 70.00 7 52.0 1,60
5 I BAUM, Jonasz MA R 1744 2000 UKS CZTERNASTKA Warszawa 8.0 62.50 75.50 7 48.5 -0,73
6 I PÓŁTORAK, Sebastian WP R 1456 2000 UMKS NA PIĘTERKU Poznań 7.5 62.00 75.00 5 48.5 3,30
7 I CZERNEK, Tymon MA R 1607 2000 UKS CZTERNASTKA Warszawa 7.5 61.50 76.50 6 50.0 0,88
8 I KACPRZAK, Karol KP R 1577 2000 BKS CHEMIK Bydgoszcz 7.5 61.50 75.50 5 48.0 -0,12
9 II PAPROCKI, Stanisław KP R 1414 1800 BKS CHEMIK Bydgoszcz 7.5 60.00 74.00 7 40.5 2,42
10 I TURSKI, Bartłomiej MP R 1626 2000 UKS CZARNY KOŃ Olkusz 7.5 60.00 73.50 5 44.0 -0,91
11 II KABACIŃSKI, Krzysztof ZP R 1436 1800 GKSz SOLNY Grzybowo 7.5 57.50 70.50 6 43.0 2,38
12 I BABIARZ, Arkadiusz PK R 1461 2000 RzKSz Rzeszów 7.5 57.50 70.50 5 46.0 1,49
13 I NIEDBAŁA, Bartłomiej SL R 1466 2000 SSz STRZYBNICZANKA Tarnowskie Góry 7.5 56.50 69.00 6 43.5 0,67
14 I DZIDA, Kamil LB R 1702 2000 KSz STILON Gorzów Wlkp. 7.5 56.00 70.50 7 48.0 -0,62
15 I OLEKSY, Krzysztof SL R 1394 2000 MKSz Rybnik 7.5 50.00 60.50 7 42.0 1,99
16 I KOZIOROWICZ, Michał LB R 1660 2000 KSz STILON Gorzów Wlkp. 7.0 65.50 80.00 6 49.5 -0,46
17 II+ TRYBUŚ, Daniel SL R 1474 1900 KSz ZEFIR Boguszowice 7.0 59.00 73.00 7 48.0 1,88
18 II CZECHOWSKI, Jakub LB R 1538 1800 KSz STILON Gorzów Wlkp. 7.0 57.50 71.00 7 45.0 -0,54
19 I SKURNIAK, Szymon WP R 1616 2000 KTS Kalisz 7.0 54.50 67.00 5 41.0 -1,91
20 II KIETRYS, Maciej WM R 1301 1800 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda 7.0 50.00 61.50 6 37.0 3,26
21 I MECHLIŃSKI, Jakub LD R 1608 2000 KSz PIĄTKA Skierniewice 6.5 66.50 80.50 5 50.0 -0,36
22 II+ OCHĘDZAN, Tymon WP R 1505 1900 KTS Kalisz 6.5 60.50 73.00 6 46.0 -0,22
23 II KACPRZAK, Kacper KP R 1406 1800 BKS CHEMIK Bydgoszcz 6.5 60.00 73.00 5 43.0 1,96
24 I ŁUCZAK, Filip ZP R 1678 2000 AKSz HETMAN-POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA Koszalin 6.5 59.00 72.00 6 44.0 -2,22
25 II ZĄBROŃ, Maksym SL R 1335 1800 UKS SP1 JEDYNKA Tychy 6.5 58.00 69.00 5 39.0 2,10
26 I GRZESIK, Gracjan ZP R 1568 2000 AKSz HETMAN-POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA Koszalin 6.5 56.00 70.00 4 43.5 -0,67
27 I BĄCHÓR, Tomasz MP R 1464 2000 UKS CZARNY KOŃ Olkusz 6.5 55.50 70.50 5 41.5 -0,52
28 II GÓRKIEWICZ, Mateusz LB R 1506 1800 ŻKSz Żary 6.5 55.00 67.50 5 42.0 -0,93
29 II POPADOWSKI, Wojciech ZP R 1407 1800 KSz GRYF Szczecin 6.5 55.00 66.50 5 40.5 0,96
30 II KOZŁOWSKI, Michał WM R 1341 1800 UKS TRZYDZIESTKA Olsztyn 6.5 51.50 62.00 4 38.0 1,49
31 II BUKAŁA, Norbert LU R 1431 1800 UKS GIM DWÓJKA Tomaszów Lubelski 6.5 51.00 62.50 5 39.0 -0,29
32 II PTAK, Radosław MA R 1307 1800 KSz POLONIA Warszawa 6.5 51.00 60.00 6 40.5 1,63
33 II OBORSKI, Artur SL R 1387 1800 KSz HETMAN Katowice 6.5 50.50 62.00 5 35.5 0,42
34 II JĘDRUSIK, Adam MA R 1309 1800 UKS CZTERNASTKA Warszawa 6.5 47.00 55.00 6 37.5 1,35
35 II+ JASZCZUK, Hubert PL R 1418 1900 MUKS STOCZEK 45 Białystok 6.0 61.50 74.00 5 45.5 1,72
36 I STOLARSKI, Adam ZP R 1460 2000 KSz GRYF Szczecin 6.0 60.00 74.00 4 42.5 -0,08
37 II+ LICHORAD, Mateusz SL R 1382 1900 SSz STRZYBNICZANKA Tarnowskie Góry 6.0 57.50 67.50 5 43.0 1,23
38 I WOLANIECKI, Patryk ZP R 1482 2000 AKSz HETMAN-POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA Koszalin 6.0 55.50 69.00 5 41.5 -1,09
39 III KOWALIK, Bartosz ZP R 1459 1600 UKSz SKOCZEK Choszczno 6.0 55.50 68.50 6 39.0 -1,34
40 II+ MAJDAŃSKI, Maksymilian LB R 1403 1900 STMGK Strzelce Krajeńskie 6.0 55.50 67.00 5 40.0 0,38
41 II MAJEWSKI, Krzysztof ZP R 1320 1800 AKSz HETMAN-POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA Koszalin 6.0 54.50 65.50 4 40.0 1,86
42 II FISZER, Jakub MA R 1273 1800 UKS SP 321 Warszawa – Bemowo 6.0 51.00 62.00 5 34.0 1,94
43 II SKAWIŃSKI, Szymon SK R 1575 1800 KLIM UKSz GAMBIT Starachowice 6.0 48.00 61.00 4 34.0 -3,37
44 II ŁOKAJ, Bartłomiej ZP R 1327 1800 KSz GRYF Szczecin 6.0 41.50 50.50 5 31.0 -1,15
45 II LUBERAŃSKI, Jakub DS R 1405 1800 KSz POLONIA Wrocław 5.5 55.50 68.00 5 40.0 -0,16
46 II SZUBER, Dawid DS R 1152 1800 UKS GIECEK Radków 5.5 54.00 66.00 3 36.5 3,15
47 II KOSSOWSKI, Paweł ZP R 1388 1800 KSz GRYF Szczecin 5.5 52.00 63.50 5 35.5 -1,07
48 II WYSOCKI, Mateusz LD R 1274 1800 KSz PIĄTKA Skierniewice 5.5 52.00 63.00 4 32.5 1,42
49 II IGNATOWSKI, Nikodem LD 1196 1800 ŁKS SZACH-CENTRUM Łódź 5.5 52.00 60.50 5 31.5 1,47
50 II SKRZYPCZYŃSKI, Kacper PO R 1362 1800 UKS SP11 SKOCZEK Tczew 5.5 51.50 64.00 5 38.5 0,25
51 II MICHALSKI, Adrian LU R 1276 1800 UKS GIM DWÓJKA Tomaszów Lubelski 5.5 51.50 63.00 5 33.5 0,62
52 II ARMUŁA, Karol MP R 1346 1800 KKSz Kraków 5.5 51.00 62.00 5 34.5 -0,26
53 II ŚWIĘCH, Łukasz MP R 1380 1800 KKSz Kraków 5.5 50.00 61.50 5 34.0 0,01
54 II KOSIOR, Jan DS R 1262 1800 MUKS MDK ŚRÓDMIEŚCIE Wrocław 5.5 50.00 60.50 5 32.0 1,14
55 II+ WRONA, Florian MP R 1293 1900 MKS MOS Wieliczka 5.5 48.50 62.00 4 29.0 -0,49
56 II LEWANDOWSKI, Witold WP R 1325 1800 AZS Poznań 5.5 48.50 57.50 4 34.0 -1,06
57 II PIECHOTA, Kamil SL R 1432 1800 UKS OGNISKO Rydułtowy 5.5 48.00 61.50 4 30.0 -2,31
58 II BEDNARCZYK, Mateusz DS R 1121 1800 MUKS MDK ŚRÓDMIEŚCIE Wrocław 5.5 47.50 59.00 4 30.5 2,57
59 II KOZŁOWSKI, Szymon MA R 1287 1800 KSz POLONIA Warszawa 5.5 47.00 56.50 5 31.0 0,19
60 II KOZUBEK, Krystian SL R 1305 1800 PSSz Pszczyna 5.5 46.50 59.50 3 28.5 -0,79
61 II WOJTASIK, Szymon LD R 1261 1800 UKS PIĄTKA Wieluń 5.5 46.50 58.00 5 31.5 0,84
62 II WIECZOREK, Karol SL R 1200 1800 AKS Mikołów 5.5 46.00 57.00 4 30.0 1,16
63 II TOPOŁA, Rafał DS R 1143 1800 KSz MIEDŹ Legnica 5.5 46.00 54.00 4 29.0 1,07
64 II BINEK, Dawid SL R 1230 1800 UKS HETMAN Częstochowa 5.5 45.00 55.50 3 32.5 1,97
65 II SZLÓSARCZYK, Hubert MP R 1189 1800 MKS MOS Wieliczka 5.5 45.00 52.50 3 27.5 1,38
66 II SŁONINA, Adam LD R 1240 1800 UKS PIĄTKA Wieluń 5.5 43.00 53.50 5 28.5 -0,84
67 III SKORUPKA, Arkadiusz SK R 1208 1600 LUKKS Kielce 5.5 38.00 46.50 5 24.5 1,02
68 III SMUDA, Tomasz SL R 1774 1600 UKS MAT Zabrze-Grzybowice 5.0 53.00 65.50 4 34.0 -5,09
69 II+ SZYDŁO, Michał PL R 1342 1900 MUKS STOCZEK 45 Białystok 5.0 51.00 61.50 3 34.5 -0,35
70 II KLIMCZAK, Oliwier MP R 1216 1800 MKS MOS Wieliczka 5.0 50.50 62.00 2 30.0 1,45
71 II IWASZKIEWICZ, Krzysztof MA R 1424 1800 KSz POLONIA Warszawa 5.0 48.50 60.00 4 31.5 -3,17
72 II SZAFRAŃSKI, Maciej WP R 1271 1800 UKS Kościelec 5.0 46.50 57.50 4 28.0 0,25
73 II CZARNIECKI, Paweł PL R 1334 1800 KSz. JAVENA HAŃCZA Suwałki 5.0 46.50 57.50 3 31.5 -2,43
74 II+ PANEK, Bartosz SL R 1454 1900 UKS OGNISKO Rydułtowy 5.0 45.50 58.50 5 30.0 -2,92
75 II SAWICKI, Wojciech PL R 1263 1800 UMKSz JAĆWIEŻ Suwałki 5.0 44.50 56.00 3 29.5 0,57
76 II+ KUKAWSKI, Wiktor LU R 1258 1900 MUKS GAMBIT Międzyrzec Podlaski 5.0 41.50 52.00 5 28.0 -0,42
77 II BEKIER, Piotr PO R 1237 1800 UKS KORONA Gdańsk 5.0 41.50 50.50 5 25.0 -1,35
78 II ŻYGADŁO, Kajetan KP R 1247 1800 UKS FALA Świekatowo 5.0 41.50 50.00 4 25.0 -1,04
79 II JASZCZUK, Miłosz PL R 1105 1800 MUKS STOCZEK 45 Białystok 5.0 41.50 48.50 5 22.0 -0,21
80 II BOREK, Paweł LU R 1229 1800 UKS GIM DWÓJKA Tomaszów Lubelski 5.0 41.00 49.00 5 25.0 -1,95
81 III KALISZUK, Kamil SL 1127 1600 UKS HETMAN Czestochowa 4.5 50.00 61.00 4 31.5 1,89
82 III SALAWA, Wiktor MP R 1263 1600 MKS MOS Wieliczka 4.5 49.00 58.00 4 28.5 -0,41
83 III KITEWSKI, Bartosz WM R 1161 1600 UKS TRZYDZIESTKA Olsztyn 4.5 46.50 56.00 4 25.0 0,58
84 II KURCZYNA, Jakub MP R 1225 1800 TS WISŁA Kraków 4.5 45.00 55.00 4 27.0 -0,39
85 II ULLRICH, Karol WP R 1120 1800 UMKS NA PIĘTERKU Poznań 4.5 44.00 53.50 2 23.0 0,33
86 III ŻYCHLEWICZ, Tomasz WP R 1160 1600 KSz ORŁY Pleszew 4.5 34.00 43.00 4 19.5 -1,60
87 III BOREK, Michał LU R 1161 1600 UKS GIM DWÓJKA Tomaszów Lubelski 4.0 51.50 60.50 4 29.0 0,51
88 II PIWOWARCZYK, Piotr LU R 1846 1800 SSz SZACHPOL Łuków 4.0 49.50 61.50 3 31.5 -6,12
89 II SŁONIEC, Adrian PK R 1225 1800 UKS ORLIK Rudnik n/Sanem 4.0 46.00 54.00 3 28.0 -0,61
90 II EIGNER, Jerzy DS R 1132 1800 KSz MIEDŹ Legnica 4.0 45.50 54.50 4 22.0 -0,20
91 III BARTOSIK, Franciszek LD R 1079 1600 KSz PIĄTKA Skierniewice 4.0 45.50 54.50 3 23.0 0,67
92 II KEBEL, Bartosz DS R 1154 1800 MUKS MDK ŚRÓDMIEŚCIE Wrocław 4.0 45.50 54.00 4 24.0 -1,20
93 III GRZECHOWIAK, Kacper KP R 1185 1600 UKS MDK Nr 1 – HETMAN Bydgoszcz 4.0 44.50 53.50 3 23.0 -0,34
94 III DRUZGAŁA, Grzegorz MP 1173 1600 UKS GONIEC Staniątki 4.0 44.00 54.00 3 22.0 -1,00
95 II KOMISARSKI, Jerzy LD 1123 1800 ŁKS SZACH-CENTRUM Łódź 4.0 43.50 54.00 2 20.0 -0,29
96 III CHUDY, Mikołaj LU 0 1600 UKS GIM DWÓJKA Tomaszów Lubelski 4.0 43.50 52.50 4 23.0 (1141)
97 II KAMIŃSKI, Jakub LB R 1278 1800 STMGK Strzelce Krajeńskie 4.0 40.00 51.00 4 21.0 -3,07
98 III KOŁODZIEJ, Oskar MP 0 1600 UKS GONIEC Staniątki 4.0 39.50 47.50 2 18.5 (976)
99 III UCHMAN, Piotr WP 0 1600 AZS Poznań 4.0 38.50 47.50 3 18.5 (1018)
100 II ROSIŃSKI, Filip WP R 1181 1800 KTS Kalisz 4.0 37.00 44.00 3 21.5 -1,26
101 III GRABOWSKI, Jakub PO R 1103 1600 UKS SP11 SKOCZEK Tczew 4.0 31.50 41.50 3 16.0 -0,75
102 III WALENDYKIEWICZ, Jakub PL R 1147 1600 KSz. JAVENA HAŃCZA Suwałki 3.5 38.00 46.00 2 19.0 -2,01
103 III RYTWIŃSKI, Karol PL R 1026 1600 KSz. JAVENA HAŃCZA Suwałki 3.5 37.00 44.00 2 15.5 -0,73
104 III SZYMONIAK, Paweł LD 1022 1600 UKS PIĄTKA Wieluń 3.5 35.00 43.00 3 16.5 -1,02
105 III GAŁASZEWSKI, Karol PL R 1107 1600 KSz. JAVENA HAŃCZA Suwałki 3.0 32.50 40.00 2 12.0 -2,85
106 III SZYMAŃCZYK, Łukasz SK 0 1600 KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD Kielce 2.5 39.00 46.00 1 15.5 (896)
107 III BIEGAŃSKI, Mikołaj WP 0 1600 UKS ZSO Włoszakowice 2.0 39.00 47.00 1 13.0 (369)
108 IV KRAWCZYK, Emil DS 0 1400 MUKS MDK ŚRÓDMIEŚCIE Wrocław 2.0 38.00 46.00 1 14.0 (385)
109 III MAC, Adam PK 0 1600 RzKSz Rzeszów 2.0 30.00 37.50 1 9.0 (366)
110 II MACIEJEK, Maksymilian PL 1102 1800 MUKS STOCZEK 45 Białystok 0.0 31.50 38.50 0 0.0 0,00

MP w szachach błyskawicznych d8

Place Title Name State FIDE Local Club Total MBch. Bch. Wins Prog.
1 III PAŁEJKO, Gabriela PL 0 1400 KSz. JAVENA HAŃCZA Suwałki 9.0 62.50 76.50 9 60.0
2 II+ SZCZOTKA, Klara PL 0 1700 MUKS STOCZEK 45 Białystok 9.0 60.50 74.50 9 55.0
3 II PASTUSZKA, Aleksandra DS 0 1600 KS AZS Wratislavia 8.0 62.00 75.00 7 48.5
4 III GASZKA, Zuzanna SL 0 1400 MKSz Rybnik 8.0 55.00 68.50 7 45.5
5 II SEEMANN, Pola SL 0 1600 MKSz Rybnik 7.0 64.50 79.50 6 49.0
6 III JAROS, Emilia SL 0 1400 TS KUŹNIA Rybnik 7.0 62.00 75.00 6 46.5
7 II DUDZIŃSKA, Weronika WP 0 1600 OTSz Ostrów Wielkopolski 7.0 61.50 75.00 6 47.0
8 III ŁUPIŃSKA, Kinga DS 0 1400 MUKS MDK ŚRÓDMIEŚCIE Wrocław 7.0 59.00 71.50 7 45.0
9 III GŁADYSZEWSKA, Kinga PL 0 1400 UMKSz JAĆWIEŻ Suwałki 7.0 57.50 71.00 7 45.0
10 III PIETRYK, Joanna DS 0 1400 UKS SP3 w Bogatyni 7.0 54.00 66.50 7 38.0
11 III BOROWIK, Monika LU 0 1400 LubelskiZSzach 7.0 46.50 57.00 7 35.0
12 II DALLEMURA, Julia PL 0 1600 MUKS STOCZEK 45 Białystok 6.5 59.50 73.00 6 44.5
13 III WISZNIEWSKA, Julia MP 0 1400 KKSz Kraków 6.5 54.00 64.00 6 40.0
14 III BYSZEWSKA, Julia ZP 0 1400 UKS OPP Kołobrzeg 6.5 49.50 60.00 6 39.5
15 III BOĆWIŃSKA, Wiktoria MP 0 1400 UKS GONIEC Staniątki 6.0 57.50 70.50 6 41.0
16 III BYSZEWSKA, Hanna ZP 0 1400 UKS OPP Kołobrzeg 6.0 55.00 63.00 6 38.0
17 II CZARNIECKA, Anna PL 0 1600 KSz. JAVENA HAŃCZA Suwałki 6.0 48.00 58.50 6 35.0
18 III WIŚNIEWSKA, Zofia LD 0 1400 KSz PIĄTKA Skierniewice 6.0 46.00 56.50 6 34.0
19 III POPIEL, Martyna MP 0 1400 UKS przy SP 8 Chrzanów 6.0 38.50 48.50 6 29.0
20 IV ARABAS, Hanna ZP 0 1250 GKSz SOLNY Grzybowo 5.5 48.00 58.50 5 26.5
21 III WĘGRZYN, Otylia LU 0 1400 UKS GIM DWÓJKA Tomaszów Lubelski 5.5 47.50 55.50 5 32.0
22 IV MAKAREC, Anna PL 0 1250 MUKS STOCZEK 45 Białystok 5.5 43.50 54.00 4 26.0
23 III POPŁAWSKA, Dominika PL 0 1400 MUKS STOCZEK 45 Białystok 5.5 41.00 48.50 5 26.5
24 III PAWICKA, Aleksandra DS 0 1400 KSz POLONIA Wrocław 5.0 53.00 64.50 5 34.0
25 III WIĘCEK, Olga SL 0 1400 PSSz Pszczyna 5.0 52.00 62.50 5 36.0
26 IV FELUŚ, Liliana MP 0 1250 UKS przy SP 8 Chrzanów 5.0 50.50 61.50 5 28.0
27 IV KICIŃSKA, Zofia PL 0 1250 MUKS STOCZEK 45 Białystok 5.0 48.00 57.00 4 23.0
28 IV BRZOZOWSKA, Marta PL 0 1250 KSz. JAVENA HAŃCZA Suwałki 5.0 45.50 55.00 5 27.0
29 IV MOŚCICKA, Alicja MA 0 1250 KS LAURA Chylice 5.0 42.00 53.50 5 26.0
30 III MATUSZEWSKA, Kinga LD 0 1400 ŁKS SZACH-CENTRUM Łódź 4.5 57.50 69.00 4 39.0
31 V ŁOSIŃSKA, Agata KP 0 1100 UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz 4.5 57.00 68.50 4 34.0
32 IV WIECZOREK, Maja DS 0 1250 KSz POLONIA Wrocław 4.5 46.00 55.00 4 28.5
33 V JENDROWIAK, Alicja SL 0 1100 MKSz Rybnik 4.0 47.00 57.50 3 29.0
34 IV BODNAR, Maria LB 0 1250 ŻKSz Żary 4.0 44.00 54.50 4 27.0
35 V JASTROWICZ, Aleksandra LB 0 1100 ŻKSz Żary 4.0 40.00 48.00 3 25.0
36 IV RATAJCZAK, Michalina WP 0 1250 UKS ZSO Włoszakowice 4.0 38.50 46.50 3 15.0
37 IV DZIODKO, Wiktoria WM 0 1250 KSz HETMAN Nowe Miasto Lubawskie 4.0 35.00 43.00 4 19.0
38 IV MILEWSKA, Nikola PL 0 1250 UMKSz JAĆWIEŻ Suwałki 3.5 33.00 40.50 2 13.0
39 IV RĄBA, Paulina SL 0 1250 PSSz Pszczyna 3.0 43.50 52.50 2 23.0
40 IV DUDZIŃSKA, Wiktoria WP 0 1250 OTSz Ostrów Wielkopolski 3.0 41.00 48.00 2 21.0
41 IV ZGORZELSKA, Łucja MA 0 1250 UKS CZTERNASTKA Warszawa 1.5 38.00 46.50 0 9.0

d10

M-ce Tytuł Name Woj. R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Wins Prog. Chg (Ru)
1 I STAROSTA, Martyna OP B 1417 1800 UKS RODŁO Opole 9.5 61.00 74.50 8 61.5 0,65
2 I PAWICKA, Magdalena DS B 1370 1800 KSz POLONIA Wrocław 8.5 64.50 78.50 8 55.5 0,54
3 II+ BARWIŃSKA, Ewa WP B 1078 1700 KTS Kalisz 8.5 55.00 67.50 8 46.5 3,53
4 I ARCISZEWSKA, Zuzanna PL 1156 1800 MUKS STOCZEK 45 Białystok 8.0 62.50 76.50 7 49.0 2,27
5 I ZABRZAŃSKA, Weronika MP B 1395 1800 UKS HETMAN KORONNY Trzebinia 8.0 61.50 74.50 8 46.0 -0,83
6 II+ TOKARZ, Izabela PK B 1283 1700 KSz GAMBIT Przeworsk 7.5 63.00 77.50 7 51.0 0,07
7 II JĘDRZEJEWSKA, Zuzanna WP 1055 1600 KTS Kalisz 7.5 56.00 68.50 7 46.5 2,22
8 II MRÓZ, Lena MP 1227 1600 UKS MAGNUS Rzezawa 7.5 55.50 69.00 7 42.0 -0,71
9 II+ KUCHARSKA, Helena SL B 1183 1700 MKSz Rybnik 7.5 48.00 59.50 7 40.5 0,27
10 II+ KOWALCZYK, Barbara MP 1100 1700 KS KORONA Kraków 7.0 62.50 77.00 7 49.0 3,23
11 II WIĘCEK, Karolina SL B 1180 1600 PSSz Pszczyna 7.0 60.00 72.00 6 46.0 -0,06
12 II BAR, Klaudia MP B 1207 1600 KKSz Kraków 7.0 58.50 71.00 7 48.0 -0,46
13 II+ OBROCHTA, Lena SL 1127 1700 ChTS Chorzów 7.0 58.00 69.50 7 46.0 1,08
14 II JANIKOWSKA, Wiktoria DS 0 1600 KSz JELONKA Jelenia Góra 7.0 53.00 63.50 7 38.0 (1166)
15 II GACZOŁ, Julia MP 1011 1600 UKS GONIEC Staniątki 7.0 49.50 57.50 7 39.0 2,49
16 II+ SZOPA, Emilia MP B 1238 1700 KKSz Kraków 6.5 58.50 72.00 6 44.5 -1,22
17 II+ ROSZKIEWICZ, Zofia WP 0 1700 UMKS NA PIĘTERKU Poznań 6.5 53.50 65.00 6 38.0 (1209)
18 I OLSZEWSKA, Wiktoria DS B 1087 1800 UKS SP3 w Bogatyni 6.5 52.50 64.50 6 39.5 -0,40
19 II GARBOWSKA, Maja PL 1228 1600 MUKS STOCZEK 45 Białystok 6.5 47.00 57.00 5 35.0 -1,74
20 I ULIASZ, Katarzyna PK 1097 1800 KKSz URANIA Krosno 6.5 46.00 58.00 6 34.5 -1,05
21 II GRĄDZKA, Aleksandra PL B 1200 1600 MUKS STOCZEK 45 Białystok 6.0 62.00 77.00 6 44.0 -0,95
22 II ROJEK, Paulina PL 1025 1600 UMKSz JAĆWIEŻ Suwałki 6.0 58.00 72.00 5 40.0 2,05
23 II+ DALLEMURA, Anna PL B 1117 1700 MUKS STOCZEK 45 Białystok 6.0 53.50 66.50 6 37.0 -1,97
24 II WALENDYKIEWICZ, Martyna PL B 1047 1600 KSz. JAVENA HAŃCZA Suwałki 6.0 53.00 64.50 5 37.0 2,22
25 II+ GOLIŃSKA, Patrycja WP 1126 1700 KSz ORŁY Pleszew 6.0 51.00 62.00 6 36.0 -0,91
26 II WICHURA, Sara SK B 1191 1600 IMUKSz DEBIUT Ostrowiec Świętokrzyski 6.0 48.00 59.50 5 38.0 -1,80
27 III KRZYSTOŃ, Katarzyna LB 0 1400 ŻKSz Żary 6.0 47.50 58.00 5 32.5 (1166)
28 II+ BIAŁEK, Alicja SL 1182 1700 KŚ AZS POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ Gliwice 6.0 47.00 57.00 6 34.0 -1,85
29 III ĆWISZEWSKA, Oliwia DS 0 1400 KSz JELONKA Jelenia Góra 6.0 46.00 55.00 6 30.0 (1100)
30 II BARAN, Dagmara SL 1058 1600 LKS STRAŻAK Zabrzeg 6.0 45.00 55.00 5 34.5 0,36
31 II KUCZYŃSKA, Katarzyna LB 1266 1600 KSz STILON Gorzów Wlkp. 6.0 45.00 54.50 6 30.0 -2,09
32 II SZUMOWICZ, Weronika PK B 1046 1600 GKSz HETMAN Pilzno 5.5 56.50 68.50 5 36.0 1,05
33 II SZCZOTKA, Matylda PL 1034 1600 MUKS STOCZEK 45 Białystok 5.5 54.00 64.50 5 35.5 1,02
34 II PAŁEJKO, Maria PL 1072 1600 KSz. JAVENA HAŃCZA Suwałki 5.5 53.50 61.00 5 36.5 0,00
35 III MIKLEWSKA, Dorota SL 0 1400 PSSz Pszczyna 5.5 50.00 61.00 5 32.5 (1091)
36 I ŚCISŁA, Oliwia DS B 1062 1800 MUKS MDK ŚRÓDMIEŚCIE Wrocław 5.5 49.00 59.00 5 34.5 0,60
37 II SOBIERAJ, Wiktoria WM 1083 1600 MKS MRĄGOWIA Mrągowo 5.5 48.50 59.50 5 34.0 -1,00
38 II+ SZYMAJDA, Karolina LD 1124 1700 KSz PIĄTKA Skierniewice 5.5 46.00 56.00 4 34.0 -1,45
39 III ZWOLIŃSKA, Zuzanna MP 1118 1400 UKS HETMAN KORONNY Trzebinia 5.0 60.50 73.00 4 44.5 0,63
40 III JURECZKO, Anna SL 0 1400 PSSz Pszczyna 5.0 51.50 62.00 5 28.0 (1051)
41 III ŻURAWICKA, Aleksandra MA B 1356 1400 MUKS FIDEI Węgrów 5.0 50.50 62.00 4 30.5 -2,04
42 III ZIEGERT, Krystyna PO 0 1400 UKS KORONA Gdańsk 5.0 48.50 59.00 5 27.0 (314)
43 III KOKOT, Agnieszka SL 0 1400 UKS HETMAN Częstochowa 5.0 47.00 57.50 4 30.0 (1084)
44 II PIECZEWSKA, Jadwiga WP 0 1600 OTSz Ostrów Wielkopolski 5.0 45.00 56.00 4 26.5 (787)
45 III NIEDORYS, Karolina LU 0 1400 UKS GIM DWÓJKA Tomaszów Lubelski 5.0 41.00 47.50 4 23.0 (364)
46 III KARŁYK, Anna LB 0 1400 ŻKSz Żary 5.0 40.00 51.00 4 24.0 (997)
47 II MAŚLEWSKA, Anna WM B 1035 1600 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda 4.5 49.50 61.00 4 29.5 -1,06
48 III ZAJĄCZKOWSKA, Maja SK 0 1400 KLIM UKSz GAMBIT Starachowice 4.5 47.50 59.00 4 26.0 (980)
49 III CZERSKA, Martyna PK 0 1400 KKSz URANIA Krosno 4.5 47.00 57.00 4 28.0 (883)
50 II GRZESIK, Nikola ZP B 1040 1600 AKSz HETMAN-POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA Koszalin 4.5 42.50 54.50 3 24.5 -0,63
51 IV EGEMAN, Emilia SL 0 1250 UKS HETMAN Częstochowa 4.0 48.00 57.00 4 30.0 (979)
52 III BRZOZOWSKA, Magdalena PL 0 1400 KSz. JAVENA HAŃCZA Suwałki 4.0 47.00 59.00 4 25.0 (841)
53 III BARAN, Maria MP 0 1400 MKS MOS Wieliczka 4.0 45.50 56.00 4 26.0 (891)
54 III BOHDANOWICZ, Urszula LB 0 1400 LubuskiZSzach 4.0 41.00 47.50 4 20.0 (887)
55   JAŚKO, Zuzanna MP 0 1000 UKS przy SP 8 Chrzanów 4.0 39.50 47.00 2 21.0 (702)
56 II POPIEL, Małgorzata MP B 1177 1600 UKS przy SP 8 Chrzanów 4.0 39.00 46.00 4 23.0 -0,72
57 III RATAJCZAK, Magdalena WP 0 1400 UKS ZSO Włoszakowice 4.0 37.00 45.50 4 18.0 (304)
58 II+ KANDUŁA, Jaśmina MA B 1265 1700 KSz POLONIA Warszawa 3.5 51.00 61.50 3 26.5 -1,34
59 III ZAŁÓG, Aleksandra ZP 0 1400 AKSz HETMAN-POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA Koszalin 3.5 46.00 55.50 3 25.5 (900)
60 IV KRZYSZTYŃSKA, Maria PK 0 1250 KKSz URANIA Krosno 3.5 39.50 45.50 2 16.5 (790)
61 III GŁADYSZEWSKA, Natalia PL 0 1400 UMKSz JAĆWIEŻ Suwałki 3.5 36.00 43.00 3 14.5 (0)
62 III KOŁBYKO, Zofia WM 0 1400 SSz DEBIUT GCK Giżycko 3.5 33.50 41.00 3 12.5 (0)
63 III ŁOSIŃSKA, Anna KP 0 1400 UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz 3.0 44.00 53.50 3 19.0 (921)
64 IV KOMENDOŁOWICZ, Nikola MP 0 1250 UKS przy SP 8 Chrzanów 3.0 41.50 51.00 3 20.0 (1041)
65 III ZIELINOWSKA, Gabriela WP 0 1400 UKS ZSO Włoszakowice 2.0 39.50 46.50 2 15.0 (300)
66 IV GRABOWSKA, Klaudia PO 0 1250 UKS SP11 SKOCZEK Tczew 0.0 36.50 45.50 0 0.0 (287)
67 II+ SIEKAŃSKA, Maria MA 1147 1700 MAZSzach w Warszawie 0.0 31.50 38.50 0 0.0 0,00

d 12 szachy błyskawiczne

Place Title Name Woj. FIDE Local Club Total MBch. Bch. Wins Prog.
1 I++ WIKAR, Martyna MP B 1464 1900 UKS HETMAN KORONNY Trzebinia 17.5 121.00 149.00 8 100.0
2 I CZARNECKA, Lidia WM B 1519 1800 Warmińsko-mazurskiZSzach 17.0 123.00 149.50 9 111.0
3 I DYLĄG, Emilia MP B 1652 1800 KKSz Kraków 16.0 120.50 146.00 7 96.0
4 I GORAJ, Barbara MP B 1371 1800 UKS CZARNY KOŃ Olkusz 16.0 116.50 144.00 7 95.5
5 I ŁUKASIK, Zuzanna LD B 1387 1800 KSz PIĄTKA Skierniewice 14.0 117.00 142.50 6 94.5
6 I MARCIŃCZYK, Monika PL B 1439 1800 KSz MARATON Łomża 14.0 115.00 143.50 6 86.5
7 I BIEŃKO, Jagoda ZP B 1294 1800 AKSz HETMAN-POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA Koszalin 14.0 111.50 136.50 6 88.5
8 I ŚLUSARCZYK, Milena MP 1446 1800 UKS HETMAN KORONNY Trzebinia 13.5 107.50 132.50 5 86.0
9 I KRZYŻOSIAK, Anna DS 1287 1800 KSz POLONIA Wrocław 13.5 102.00 116.50 5 82.0
10 I WOJTAS, Julia SL B 1305 1800 LKS STRAŻAK Zabrzeg 13.0 111.00 138.00 6 84.5
11 I KRÓLICZEK, Gabriela SL B 1294 1800 MKSz Rybnik 13.0 109.50 131.50 6 86.5
12 I+ MIROWSKA, Oliwia PK B 1176 1900 GKSz HETMAN Pilzno 13.0 103.00 129.50 4 74.0
13 I WAWRZYNIAK, Weronika WP B 1236 1800 KTS Kalisz 12.5 116.00 141.00 4 82.5
14 I+ ADAMCZYK, Zuzanna SL B 1500 1900 UKS PIONIER Jastrzębie Zdrój 12.5 110.00 136.50 5 79.0
15 I CHROBOT, Patrycja OP 1345 1800 UKS RODŁO Opole 12.5 102.00 124.00 5 74.5
16 II+ MATYJASEK, Michalina LD B 1200 1700 UKS PIĄTKA Wieluń 12.5 101.00 125.00 3 71.0
17 I LIBURA, Julianna SK B 1242 1800 KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD Kielce 12.0 110.00 132.50 5 77.5
18 II STRĄCZEK, Wiktoria SK B 1207 1600 Chess in Chrzanow/LUKKS Kielce 12.0 109.50 129.00 5 81.5
19 I ANYŻ, Monika SK B 1313 1800 KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD Kielce 12.0 108.00 135.50 4 77.5
20 II+ CZERWIŃSKA, Oliwia SL B 1162 1700 UKS BASZTA Wodzisław Śląski 12.0 99.00 121.00 2 70.5
21 II TOMASZEK, Katarzyna DS 1124 1600 MUKS MDK ŚRÓDMIEŚCIE Wrocław 12.0 98.00 120.00 4 62.0
22 II HANUSZKIEWICZ, Julia LD B 1218 1600 KSz PIĄTKA Skierniewice 12.0 97.50 119.00 4 69.5
23 II+ KRZYŻOSIAK, Marta DS 1318 1700 KSz POLONIA Wrocław 12.0 90.50 110.50 4 65.5
24 II CIEŚLAK, Jessica SL B 1218 1600 MKSz Rybnik 11.5 112.00 137.00 4 74.5
25 I MUCHA, Marta MP B 1288 1800 UKS przy SP 8 Chrzanów 11.5 111.00 138.50 3 80.0
26 II SOKÓŁ, Maria LD B 1302 1600 KSz PIĄTKA Skierniewice 11.5 105.50 130.00 4 71.0
27 II PAWLAK, Emilia MP B 1266 1600 KKSz Kraków 11.5 104.50 127.50 3 69.5
28 II+ KIECA, Aleksandra SL B 1211 1700 AKADEMIA SZACHOWA Gliwice 11.5 100.50 115.00 5 70.5
29 II MĘŻYKOWSKA, Emilia MA 1261 1600 KSz POLONIA Warszawa 11.5 95.50 120.50 4 65.0
30 I ZARĘBSKA, Lena WM B 1252 1800 Warmińsko-mazurskiZSzach 11.0 118.00 144.50 4 82.5
31 II+ SŁONIEWSKA, Alicja MA B 1061 1700 SZACHOWY UNIWERSYTET Warszawa 11.0 104.00 126.00 4 68.5
32 II ZABŁOCKA, Katarzyna MP 1135 1600 UKS GONIEC Staniątki 11.0 103.00 124.50 5 64.0
33 II SZEWCZYK, Malwina PL B 1310 1600 MUKS STOCZEK 45 Białystok 11.0 101.50 126.50 4 67.0
34 II+ POLAKOWSKA, Agnieszka ZP B 1287 1700 AKSz HETMAN-POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA Koszalin 11.0 97.50 120.50 4 64.5
35 II+ KULPA, Karolina SL B 1135 1700 KSz HETMAN Katowice 10.5 89.00 110.50 3 52.5
36 II HALS, Emilia PK B 1256 1600 GKSz HETMAN Pilzno 10.5 82.50 101.00 3 50.0
37 I PISAREK, Elżbieta SL B 1135 1800 KŚ AZS POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ Gliwice 10.0 101.00 123.50 4 60.5
38 II BIENEK, Magdalena SL B 1144 1600 UKS HETMAN Częstochowa 10.0 99.50 121.50 3 66.0
39 I JACEK, Nikola ZP B 1146 1800 KSz GRYF Szczecin 10.0 98.50 123.50 4 60.5
40 II+ ZABŁOCKA, Marta LD B 1101 1700 ŁKS SZACH-CENTRUM Łódź 10.0 95.50 117.00 4 58.0
41 II ŁUKASIEWICZ, Justyna LU B 1078 1600 UKS GIM DWÓJKA Tomaszów Lubelski 10.0 92.50 105.50 4 60.5
42 II SZEWC, Dobromiła DS 1102 1600 KSz POLONIA Wrocław 10.0 89.50 109.00 3 54.0
43 I LEWANDOWSKA, Weronika PO B 1193 1800 UKS KORONA Gdańsk 9.5 96.50 116.50 2 61.5
44 II WYSOCKA, Edyta PL B 1068 1600 KSz. JAVENA HAŃCZA Suwałki 9.5 90.50 111.00 3 49.5
45 III SCHYLLO, Wiktoria PL 0 1400 KSz. JAVENA HAŃCZA Suwałki 9.5 76.00 88.50 5 41.0
46 III ZALEGA, Joanna LD 0 1400 ŁódzkiZSzach 9.0 94.50 107.50 4 55.0
47 II PIECZEWSKA, Gabriela WP 1196 1600 OTSz Ostrów Wielkopolski 9.0 93.00 113.50 2 55.5
48 II FRANEK, Diana WP 0 1600 KSz ORŁY Pleszew 9.0 90.50 107.50 3 49.5
49 II ŚWIĄTKOWSKA, Alicja SK 0 1600 KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD Kielce 9.0 85.50 105.00 1 47.0
50 III SZYMURA, Oliwia SL 0 1400 TS KUŹNIA Rybnik 9.0 81.50 95.00 3 43.5
51 III GROMEK, Aleksandra LU 0 1400 UKS GIM DWÓJKA Tomaszów Lubelski 8.5 89.00 104.50 3 44.5
52 II CHMIELEWSKA, Julia PL B 1159 1600 KSz. JAVENA HAŃCZA Suwałki 8.0 105.00 129.00 2 58.0
53 III NIEMIER, Martyna WP B 1164 1400 KS KORONA Zakrzewo 8.0 76.00 90.00 2 43.0
54 III WOLNY, Zuzanna ZP 0 1400 KSz GRYF Szczecin 8.0 75.00 87.50 2 40.0
55 III KELLER, Natalia LB 1070 1400 KS 64 Zielona Góra 7.5 85.00 102.00 1 47.0
56 III STER, Emilia OP 0 1400 UKS RODŁO Opole 7.5 77.50 89.50 3 36.5
57 IV KURYŁO, Martyna ZP 0 1250 UKS BIAŁY PION Gryfino 3.5 76.00 88.50 1 21.5
58 PLICH, Lucyna ZP 0 1000 KSz GRYF Szczecin 2.0 77.50 94.50 0 22.0
59 II SIEKAŃSKA, Zuzanna MA 1100 1600 MAZSzach w Warszawie 0.0 31.50 38.50 0 0.0

d 14 szachy błyskawiczne

Place Title Name State FIDE Local Club Total MBch. Bch. Wins Prog.
1 I++ RUDZIŃSKA, Michalina PL B 1736 1900 KSz. JAVENA HAŃCZA Suwałki 16.5 125.00 150.50 7 111.5
2 k WASZCZUK, Patrycja MP B 1610 2000 TS WISŁA Kraków 16.0 123.50 150.50 7 94.0
3 k KUCHARSKA, Honorata SL B 1848 2000 MKSz Rybnik 16.0 122.50 149.50 8 100.5
4 I++ HARAZIŃSKA, Magdalena DS B 1533 1900 KSz POLONIA Wrocław 15.5 124.00 148.00 8 96.0
5 k KALINOWSKA, Zuzanna PL B 1530 2000 MUKS STOCZEK 45 Białystok 15.0 120.50 147.00 6 95.0
6 I PYZIO, Amelia MP B 1631 1800 UKS przy SP 8 Chrzanów 14.0 116.00 143.00 6 86.5
7 I CZARNIECKA, Aleksandra DS B 1484 1800 UKS SP3 w Bogatyni 14.0 116.00 142.00 5 93.5
8 I KARŁYK, Maria LB B 1636 1800 ŻKSz Żary 14.0 111.00 137.00 5 84.0
9 I BUDKIEWICZ, Magdalena MP B 1381 1800 UKS GONIEC Staniątki 13.5 114.00 139.00 5 85.0
10 k MOŚCICKA, Pola MA B 1416 2000 KS LAURA Chylice 13.0 125.00 145.50 6 86.0
11 I MICHALSKA, Aleksandra MA B 1471 1800 KSz POLONIA Warszawa 13.0 115.50 142.50 5 84.5
12 I SOWA, Wiktoria OP B 1338 1800 UKS RODŁO Opole 13.0 112.00 135.00 5 80.0
13 I+ FILIPSKA, Maja PO B 1451 1900 UKS MDK Gdynia 13.0 110.00 133.50 4 83.0
14 I++ RACZYKOWSKA, Paulina LB B 1495 1900 KSz ODRODZENIE Kożuchów 13.0 106.00 131.00 4 78.5
15 k ŚWIĘCH, Joanna PK B 1630 2000 LKSz GCKiP Czarna 12.5 115.00 141.50 4 87.0
16 I BILCZEWSKA, Olga SL B 1307 1800 UKS OGNISKO Rydułtowy 12.5 111.00 133.00 3 81.0
17 I SAWA, Daria LU B 1182 1800 LUKS Fajsławice 12.5 100.00 120.50 5 68.5
18 I SKIBA, Aleksandra DS B 1316 1800 UKS SZACH-MAT Syców 12.5 98.50 119.00 4 75.5
19 I TARKA, Aleksandra MA B 1355 1800 UKS CZTERNASTKA Warszawa 12.5 97.50 119.50 6 73.5
20 I WOŁĄGIEWICZ, Kinga PL B 1430 1800 KSz. JAVENA HAŃCZA Suwałki 12.0 111.00 134.50 4 80.0
21 I++ JAROCKA, Liwia PO B 1580 1900 UKS KORONA Gdańsk 12.0 104.50 128.00 4 77.5
22 I CHOIŃSKA, Debora PL B 1307 1800 KSz. JAVENA HAŃCZA Suwałki 12.0 90.50 108.00 5 72.0
23 I HRYŃ, Aleksandra SL B 1278 1800 AKADEMIA SZACHOWA Gliwice 11.5 114.50 141.00 4 72.5
24 I++ KULPA, Zuzanna SL B 1384 1900 KSz HETMAN Katowice 11.5 111.50 138.00 4 76.5
25 I ORLIK, Sandra SL B 1404 1800 RKS MAT Ruda Śląska 11.5 97.50 122.50 3 65.5
26 I WYRZYKOWSKA, Aleksandra PO B 1094 1800 UKS MDK Gdynia 11.5 92.50 110.00 3 65.5
27 II DROB, Julia LU B 1309 1600 LKSz Lublin 11.0 110.00 133.50 6 69.0
28 I HRYŃ, Zofia SL B 1305 1800 AKADEMIA SZACHOWA Gliwice 11.0 105.50 128.00 4 68.0
29 I TOMCZAK, Marta WP B 1335 1800 MMKS WIENIAWA Leszno 11.0 101.00 124.50 3 70.0
30 II+ ŚWITAŁA, Karina LD B 1142 1700 UKS DZIEWIĄTKA Sieradz 11.0 88.50 106.00 4 55.0
31 I KAWECKA, Małgorzata SL B 1323 1800 KŚ AZS POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ Gliwice 10.5 102.50 123.50 5 71.0
32 I KORUCH, Maria PL B 1427 1800 MUKS STOCZEK 45 Białystok 10.5 100.00 124.50 2 68.0
33 I NOWICKA, Julia ZP 1366 1800 GKSz SOLNY Grzybowo 10.5 98.50 118.50 3 63.0
34 II+ WAGNER, Klaudia SL B 1247 1700 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY Katowice 10.5 97.00 115.00 4 62.0
35 II ZYGMUNT, Patrycja PK 1131 1600 UKS ORLIK Rudnik n/Sanem 10.5 93.00 111.50 2 57.0
36 II+ BOREK, Dominika LU B 1217 1700 UKS GIM DWÓJKA Tomaszów Lubelski 10.5 90.50 112.50 2 55.5
37 II MUSIN, Oliwia LB B 1225 1600 ŻKSz Żary 10.5 90.00 110.00 3 58.5
38 II CHOMICKA, Kinga PL 1075 1600 MUKS STOCZEK 45 Białystok 10.5 87.00 106.50 4 54.5
39 II+ PIOTROWSKA, Florentyna WP 1232 1700 KTS Kalisz 10.5 86.50 106.50 4 53.5
40 II+ ZAŁUCKA, Emilia LB B 1162 1700 KSz STILON Gorzów Wlkp. 10.0 96.00 114.50 5 55.5
41 II FLISIAK, Julia PK B 1121 1600 RzKSz Rzeszów 10.0 95.00 115.50 4 56.5
42 II+ NALEŻNA, Gabriela PK B 1186 1700 KGL SZAROTKA Wadowice Górne 10.0 91.50 112.50 3 58.0
43 II SZYMCZYK, Gabriela PL B 1201 1600 KSz. JAVENA HAŃCZA Suwałki 10.0 89.00 105.00 4 54.0
44 III ZYGMUNT, Magdalena PK 0 1400 UKS ORLIK Rudnik n/Sanem 10.0 82.50 101.00 2 47.5
45 I ROSZKIEWICZ, Anna WP B 1264 1800 UMKS NA PIĘTERKU Poznań 9.5 106.50 131.50 5 61.5
46 II BEDNARSKA, Julita PL B 1053 1600 KSz. JAVENA HAŃCZA Suwałki 9.0 100.50 121.50 3 57.5
47 II+ GRABSZTUNOWICZ, Monika WP 1065 1700 UKS ZSO Włoszakowice 9.0 82.50 98.50 2 48.0
48 II TAMOŃ, Agata KP B 1097 1600 UKS OPP Toruń 8.5 78.50 94.50 3 40.5
49 III TARANOWICZ, Zofia WM 0 1400 UKS TRZYDZIESTKA Olsztyn 8.5 73.00 88.00 3 47.0
50 II GRABSZTUNOWICZ, Agnieszka WP 1028 1600 UKS ZSO Włoszakowice 8.0 80.50 96.00 4 41.5
51 III JANISZEWSKA, Karolina WP 0 1400 UKS ZSO Włoszakowice 8.0 74.50 91.50 2 43.0
52 II+ MAJEWSKA, Marianna MA B 1189 1700 MUKS FIDEI Węgrów 7.5 86.00 105.50 3 47.5
53 II SŁONIEC, Natalia PK 1062 1600 UKS ORLIK Rudnik n/Sanem 7.5 75.00 92.00 1 34.5
54 III KAMIŃSKA, Anna LU 0 1400 UKS GIM DWÓJKA Tomaszów Lubelski 7.5 69.50 84.00 2 33.0
55 III SUJKO, Anna LU 0 1400 UKS GIM DWÓJKA Tomaszów Lubelski 6.5 77.50 94.00 2 38.0
56 III WOLNICZAK, Wiktoria WP 0 1400 UKS ZSO Włoszakowice 6.0 68.50 84.50 1 33.5
57 II MERCIK, Joanna PK 1108 1600 KKSz URANIA Krosno 5.5 69.50 87.00 1 32.0
58 II KUBASIK, Aleksandra WP B 1142 1600 KTS Kalisz 4.5 78.50 97.00 2 41.0

c 8 szachy błyskawiczne

Place Title Name State FIDE Local Club Total MBch. Bch. Wins Prog. Chg (Ru)
1 III MUSIAŁ, Igor SL 0 1600 MCKiS Jaworzno 9.5 61.00 74.50 8 56.5 (1185)
2 II BOROWIK, Wojciech LU 1347 1800 LubelskiZSzach 9.0 61.00 74.50 9 53.0 0,78
3 II SEEMANN, Jakub SL 0 1800 MKSz Rybnik 8.5 57.00 70.00 8 47.5 (0)
4 III TADYCH, Olgierd WP 0 1600 KS KORONA Zakrzewo 8.0 68.50 81.50 7 53.0 (1213)
5 II SKRZYPIŃSKI, Jan WP B 1013 1800 POLONIA Środa Wlkp. 8.0 61.00 76.00 7 48.5 0,31
6 II ADAMALA, Jacek LD B 1167 1800 KS LogIN Skierniewice 7.5 68.50 83.50 7 55.0 1,01
7 II JAWORSKI, Tymon DS 1173 1800 KSz POLONIA Wrocław 7.5 63.00 77.50 7 50.5 -0,20
8 II ZIĘBA, Hubert PK 1142 1800 KSz SDK-LOTNIK Mielec 7.5 58.50 72.00 7 48.5 -0,43
9 III WOLAK, Maciej MP B 1271 1600 KKSz Kraków 7.5 51.00 64.00 7 41.0 -0,99
10 III GRZEBIENIOWSKI, Michał DS 0 1600 DolnośląskiZSzach 7.0 65.50 79.00 6 49.0 (1153)
11 III ŚNIADECKI, Oskar PO B 1059 1600 MTS Kwidzyn 7.0 58.50 71.00 7 42.0 0,50
12 III MĘŻYKOWSKI, Filip MA 0 1600 KSz POLONIA Warszawa 7.0 58.00 69.50 7 44.0 (999)
13 III BARTOSZCZUK, Adam MP 0 1600 UKS przy SP 8 Chrzanów 7.0 56.50 70.50 7 44.0 (1063)
14 III STANIK, Szymon SL 1009 1600 AKS Mikołów 7.0 55.50 69.00 7 45.0 -0,40
15 II KARP, Kacper DS 0 1800 KSz JELONKA Jelenia Góra 7.0 55.00 66.50 7 43.0 (421)
16 III WNUK, Piotr MP 0 1600 UKS GONIEC Staniątki 7.0 52.50 65.00 7 41.0 (889)
17 IV SPYTEK, Hubert MP 0 1400 MKS MOS Wieliczka 7.0 51.50 60.50 7 37.0 (978)
18 IV PAPROCKI, Franciszek KP 1058 1400 BKS CHEMIK Bydgoszcz 6.5 60.50 73.50 5 45.0 -0,07
19 IV MURAWSKI, Miłosz KP 0 1400 UKS MDK Nr 5 Bydgoszcz 6.5 60.00 74.00 5 45.0 (1074)
20 III KRAWCZYK, Flawian SL 0 1600 SSz STRZYBNICZANKA Tarnowskie Góry 6.5 55.50 67.50 6 45.5 (1162)
21 II KOZŁOWSKI, Bartosz MA 0 1800 KSz POLONIA Warszawa 6.5 48.00 58.00 6 37.0 (0)
22 III PTASZYŃSKI, Szymon PL 0 1600 MUKS STOCZEK 45 Białystok 6.5 46.50 55.50 6 31.5 (0)
23 IV PANASIUK, Paweł PL 0 1400 MUKS STOCZEK 45 Białystok 6.0 57.50 70.00 6 40.0 (0)
24 III BASZCZYŃSKI, Gabriel WP 1082 1600 KSz ORŁY Pleszew 6.0 55.50 68.50 6 42.0 -0,60
25 III PAWŁOWSKI, Kamil MP 0 1600 MKS MOS Wieliczka 6.0 54.50 65.00 6 38.0 (241)
26 IV WOJTACHA, Krzysztof PL 0 1400 MUKS STOCZEK 45 Białystok 6.0 51.50 61.00 6 35.0 (931)
27 III RATAJCZAK, Marcin WP 0 1600 POLONIA Środa Wlkp. 6.0 50.50 63.00 6 35.0 (0)
28 III KYCIA, Franciszek MA 0 1600 UKS CZTERNASTKA Warszawa 6.0 50.50 60.50 6 40.0 (278)
29 III MAZURKIEWICZ, Miłosz PK 0 1600 UKS SP1 Leżajsk 6.0 49.00 61.50 6 37.0 (0)
30 IV GRABOWSKI, Tobiasz LB 0 1400 ŻKSz Żary 6.0 48.50 59.50 6 29.0 (0)
31 IV WASILEWSKI, Stanisław PL 0 1400 KSz. JAVENA HAŃCZA Suwałki 6.0 46.00 55.50 6 29.0 (0)
32 IV BARAN, Krzysztof MP 0 1400 MKS MOS Wieliczka 6.0 45.50 54.00 6 28.0 (0)
33 IV WICHROWSKI, Krzysztof LD 0 1400 KSz PIĄTKA Skierniewice 5.5 56.50 70.50 5 40.0 (1207)
34 IV CHOMICKI, Kornel PL 0 1400 MUKS STOCZEK 45 Białystok 5.5 52.00 64.00 5 32.5 (1067)
35 OGŁAZA, Dawid OP 0 1000 UKS RODŁO Opole 5.5 51.50 64.50 4 35.5 (0)
36 IV MERECKI, Antoni ZP 0 1400 PAŁAC MŁODZIEŻY Koszalin 5.5 49.00 60.50 5 31.0 (0)
37 IV BARTNIK, Michał WM 0 1400 MLKS CZARNI Olecko 5.5 46.50 57.50 5 31.0 (0)
38 IV RÓŻAŃSKI, Przemysław PK B 1174 1400 TSz SKOCZEK Sędziszów Małopolski 5.5 44.50 53.00 5 27.0 0,00
39 IV SZRETER, Marek DS 0 1400 MUKS MDK ŚRÓDMIEŚCIE Wrocław 5.0 54.50 63.50 5 34.0 (983)
40 IV ADAMALA, Tomasz LD 0 1400 KS LogIN Skierniewice 5.0 52.50 63.50 5 34.0 (0)
41 III DUDEK, Jan LD B 1101 1600 KSz PIĄTKA Skierniewice 5.0 51.50 62.50 4 34.0 0,22
42 IV HOFMAN, Damian PL 0 1400 MUKS STOCZEK 45 Białystok 5.0 49.50 59.00 4 29.5 (963)
43 IV WDOWIAK, Szymon ZP 0 1400 AKSz HETMAN-POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA Koszalin 5.0 49.50 58.00 4 29.5 (0)
44 IV MAJEWSKI, Radosław ZP 0 1400 AKSz HETMAN-POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA Koszalin 5.0 49.00 61.50 5 32.0 (0)
45 IV HASZCZYC, Wojciech LB 0 1400 STMGK Strzelce Krajeńskie 5.0 49.00 60.00 5 32.0 (0)
46 IV ZABOST, Eryk LD 0 1400 UKS PAŁAC Nieborów 5.0 48.50 59.50 3 33.0 (0)
47 III MUSIN, Paweł LB 0 1600 ŻKSz Żary 5.0 48.50 59.00 4 34.5 (0)
48 V KRÓL, Bartosz KP 0 1200 LUKS FENIKS Mrocza 5.0 44.00 53.00 5 26.0 (0)
49 III SUSKA, Szymon LU 0 1600 SSz SZACHPOL Łuków 5.0 42.00 51.50 4 26.5 (0)
50 IV ZABRZAŃSKI, Marcin MP 0 1400 UKS HETMAN KORONNY Trzebinia 5.0 40.50 49.00 5 23.0 (0)
51 IV KĄTNY, Tymoteusz WP 0 1400 MUKS WIEŻA KÓRNICKA Kórnik 5.0 38.00 46.50 5 26.0 (0)
52 IV TARKA, Wojciech MA 0 1400 UKS CZTERNASTKA Warszawa 4.5 46.00 59.50 4 26.5 (0)
53 IV LIBURA, Sebastian PO B 1023 1400 UKS KORONA Gdańsk 4.5 43.50 55.00 4 28.0 -0,13
54 IV JASIULEWICZ, Dawid PL 0 1400 KSz. JAVENA HAŃCZA Suwałki 4.5 43.00 53.50 4 25.0 (269)
55 IV BARTOSIK, Antoni LD 0 1400 KSz PIĄTKA Skierniewice 4.5 41.00 50.00 3 20.0 (0)
56 IV JAROCKI, Radek PO 0 1400 PomorskiZSzach 4.0 46.00 55.00 4 30.0 (0)
57 IV BALIŚ, Sebastian MP 0 1400 UKS przy SP 8 Chrzanów 4.0 43.50 51.50 3 23.0 (0)
58 V ADAMALA, Wojciech LD 0 1200 KS LogIN Skierniewice 4.0 39.50 48.00 3 18.0 (0)
59 V SŁONIEWSKI, Wojciech MA 0 1200 SZACHOWY UNIWERSYTET Warszawa 4.0 39.00 47.50 3 24.0 (0)
60 V PLUST, Paweł ZP 0 1200 AKSz HETMAN-POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA Koszalin 4.0 38.50 48.00 3 18.0 (0)
61 IV ZARZYCKI, Artur MA 0 1400 MTSz Mińsk Mazowiecki 4.0 37.50 45.50 3 19.0 (0)
62 IV DUNDA, Szymon PL 0 1400 MUKS STOCZEK 45 Białystok 4.0 37.00 47.50 4 19.0 (0)
63 V LUBASIŃSKI, Wojciech ZP 0 1200 ZachodniopomorskiZSzach 4.0 36.50 45.00 4 20.0 (0)
64 IV KRAWCZYK, Eryk DS 0 1400 MUKS MDK ŚRÓDMIEŚCIE Wrocław 4.0 34.50 43.00 4 23.0 (0)
65 IV ANUSZKIEWICZ, Konrad PL 0 1400 KSz. JAVENA HAŃCZA Suwałki 3.5 43.00 53.00 3 28.0 (0)
66 IV CHMIELEWSKI, Jakub LB 0 1400 ŻKSz Żary 3.0 45.50 54.00 3 24.0 (0)
67 V ŁABĘDZKI, Kuba ZP 0 1200 UKS SZACH Gryfice 3.0 44.50 54.00 2 20.0 (0)
68 V SKORUPKA, Aleksander MP 0 1200 UKS przy SP 8 Chrzanów 2.0 38.50 47.00 1 9.0 (0)
69 V JASIULEWICZ, Kamil PL 0 1200 KSz. JAVENA HAŃCZA Suwałki 2.0 35.50 43.00 1 11.0 (0)
70 III PRZEWŁOCKI, Marcin MA 0 1600 KSz POLONIA Warszawa 0.0 31.50 38.50 0 0.0 (0)
70 IV LECYK, Piotr DS 0 1400 WKS KOPERNIK Wrocław 0.0 31.50 38.50 0 0.0 (0)
70 IV RZĄSA, Mateusz OP 0 1400 OpolskiZSzach 0.0 31.50 38.50 0 0.0 (0)
73 III PAWICKI, Filip DS 0 1600 KSz POLONIA Wrocław 0.0 31.00 37.00 0 0.0 (0)

IMG_20160804_060743 IMG_20160804_112358 IMG_20160804_121105 IMG_20160804_132846 IMG_20160804_135620 IMG_20160804_135630 IMG_20160804_135708 IMG_20160804_135732 IMG_20160804_135755 IMG_20160804_135808 IMG_20160804_135825 IMG_20160804_135859 IMG_20160804_135950 IMG_20160804_140021 IMG_20160804_140043 IMG_20160804_140059 IMG_20160804_140135 IMG_20160804_140159 IMG_20160804_140301 IMG_20160804_141441 IMG_20160804_141510 IMG_20160805_123311 IMG_20160805_123348 IMG_20160805_123411 IMG_20160805_123750 IMG_20160805_123857 IMG_20160805_123934 IMG_20160805_132946 IMG_20160805_164502 IMG_20160805_164629 IMG_20160805_175921 IMG_20160805_193056 IMG_20160805_194408 IMG_20160805_194424 IMG_20160805_194511 IMG_20160805_200141 IMG_20160805_200143 IMG_20160805_202946 IMG_20160805_203002 IMG_20160805_203104 IMG_20160805_203234 IMG_20160805_203602 IMG_20160805_203938 IMG_20160805_203957 IMG_20160805_204014 IMG_20160805_204122 IMG_20160806_112350 IMG_20160806_112821 IMG_20160806_112940 IMG_20160806_141652 IMG_20160806_155019 IMG_20160806_155032 IMG_20160806_155112 IMG_20160806_155124 IMG_20160806_161420 IMG_20160806_161708 IMG_20160806_175504 IMG_20160806_181119 IMG_20160806_181132 IMG_20160806_181151 IMG_20160806_181214 IMG_20160806_181239 IMG_20160806_181254 IMG_20160807_083119 IMG_20160807_112950 IMG_20160807_113237 IMG_20160807_121803 IMG_20160807_151357 IMG_20160807_151411 IMG_20160807_151413 IMG_20160807_151502 IMG_20160807_151512 IMG_20160807_151550 IMG_20160807_162905 IMG_20160807_162918 IMG_20160807_163200 IMG_20160807_163254 IMG_20160807_163313 IMG_20160807_163413

w

CZCIONKA
ZMIANA KOLORU