«

»

lis 09 2020

Złoto dla SP 8 w Mistrzostwach Polski Szkół w Szachach!

W dniach 9-18 październik 2020 w OW Limba Poronin rozgrywano Szachowe Mistrzostwa Polski Dzieci w szachach. Organizatorem udziału 14 dzieci z Chrzanowa był Klub Szachowy Chess in Chrzanow ul.Szpitalna 1 . Młodzi szachiści brali udział w Mistrzostwach Polski Dzieci do lat 8,7 i 6 oraz Drużynowych Mistrzostwach Polski Szkół.  Młodzi zawodnicy odnieśli sukcesy zarówno w klasyfikacji drużynowej jak i indywidualnej.

I miejsce w Mistrzostwa Szkół wywalczyła drużyna SP 8 Chrzanów w składzie: Kwapisz Piotr, Baliś Sebastian, Przybyś Bruno, Socha Mają.
IV miejsce w Mistrzostwach Polski Szkół zajęła drużyna SP 8 Chrzanów II w składzie: Zychowicz Bartosz, Zabrzański Marcin, Wróbel Antoni , Pajer Irena.

W zawodach drużynowych złote medale na swoich szachownicach zdobyli Przybyś Bruno , Zabrzański Marcin, Socha Maja. Srebro Baliś Sebastian.