«

»

Sie 04 2017

avatar

Wysokie lokaty w w Grand Prix Gór Świętokrzyskich

 

Sześcioletni Michał Kaszuba zajął 6 miejsce w Grand Prix Gór Świętokrzyskich w kategorii do 10 lat. Bardzo dobre, 10 miejsce wywalczył Hubert Mazgaj. Trzecie miejsce w kategorii do 6 lat pięcioletniego Oliviera Mazgaja. Turniej ten stanowił bardzo dobry trening przed MP z czołówką Świętokrzyskich szachistów dla Amelii Pyzio oraz Marty Muchy, które powróciły z zyskiem rankingowym.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VIII GRAND PRIX GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH. FINAŁ A. GRUPA OPEN p 15
Wyniki

Polish English Czech
Wyniki – runda 9 Drukuj
M-ce Tytuł Nazwisko Imię Fed. R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Wins Prog.
1 IM GOLUBKA, Petro UKR R 2440 2443 8.5 39.50 51.00 8 43.5
2 FM BAKALARZ, Leszek POL R 2053 2300 KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD 7.0 39.00 52.00 6 34.5
3 II GOŁUCH, Bartosz POL R 1515 1800 LUKKS Miedziana Góra 6.5 37.00 49.50 6 29.5
4 I BARTKIEWICZ, Paweł POL R 1838 2000 LUKKS Miedziana Góra 6.0 39.50 52.00 6 29.0
5 II WOJCIECHOWSKI, Mieczysław POL R 1652 1800 ZSPryw. Opoczno 6.0 33.50 43.00 6 27.0
6 I+ GORAJ, Barbara POL R 1460 1900 UKS Czarny Koń Olkusz 5.5 39.50 52.50 5 30.5
7 k SEMCZUK, Jerzy POL R 1800 2200 Świdnik 5.5 39.00 51.00 5 34.5
8 II OLSZEWSKI, Paweł POL R 1478 1800 Serock 5.5 34.50 44.50 5 23.5
9 III PABIS, Robert POL R 1796 1600 KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD 5.5 34.00 46.00 4 27.5
10 I SADZIKOWSKI, Marian POL R 1798 2000 OLIMPIJCZYK Chrzanów 5.5 33.50 44.00 5 24.0
11 k PALOSZ, Andrzej POL R 1853 2200 LUKKS Kielce 5.5 32.00 43.50 4 29.5
12 I DULINSKI, Stanislaw POL R 1670 2000 LUKKS Kielce 5.5 29.50 39.50 5 26.0
13 I+ PYZIO, Amelia POL R 1435 1900 UKS przy SP 8 Chrzanów 5.0 37.50 49.50 4 31.5
14 I+ SZCZECINA, Michal POL 2069 2100 LUKKS Kielce 5.0 36.00 45.50 2 30.5
15 II POLAK, Michał POL R 1539 1800 LUKKS Kielce 5.0 31.00 41.00 3 25.0
16 II GÓRECKI, Mateusz POL R 1441 1800 LUKKS Miedziana Góra 5.0 26.50 35.00 4 20.0
17 I MUCHA, Marta POL R 1181 1800 UKS przy SP 8 Chrzanów 4.5 35.00 44.50 4 26.0
18 II GORECKI, Jarosław POL R 1546 1800 LUKKS Kielce 4.5 34.50 41.00 3 25.5
19 I++ CIECHOŃSKI, Piotr POL R 1765 2100 KLIM UKSz Gambit Starachowice 4.5 32.50 40.50 4 26.5
20 II KRUPIŃSKI, Konrad POL R 1617 1800 ZSPryw. Opoczno 4.5 32.00 43.50 3 27.0
21 I WZIATEK, Marek POL R 1616 2000 4.5 31.50 38.50 4 21.5
22 II MOĆKO, Maciej POL R 1253 1800 LUKKS Miedziana Góra 4.5 28.50 36.00 4 20.0
23 I MICHALIK, Marek POL R 1770 2000 MKS Sandecja Nowy Sącz 4.5 25.50 34.50 4 19.5
24 II PIŁKA, Kazimierz POL R 1437 1800 Caissa Kielce 4.0 30.50 40.00 4 18.0
25 II OLEKSA, Marcin POL R 1569 1800 LUKKS Kielce 4.0 29.00 38.50 4 21.0
26 II JÓZEFIK, Aleksander POL R 1312 1800 LUKKS Kielce 4.0 24.00 31.50 4 14.0
27 II+ PAŹDZIERZ, Piotr POL R 1453 1900 KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD 3.5 31.50 41.00 2 18.5
28 I RELIDZYNSKI, Tadeusz POL R 1778 2000 3.5 31.50 40.00 3 17.5
29 II SIEK, Jerzy POL R 1548 1800 GLKS Grom w Skarzysku Kościelnym 3.5 31.50 40.00 2 21.0
30 II CHOINA, Jan POL R 1179 1800 Hetman Ostrowiec Św. 3.5 28.00 35.50 3 17.0
31 II+ SADŁOCHA, Jan POL R 1480 1900 Kielce 3.5 28.00 34.00 3 17.5
32 II ROMAŃCZUK, Kamil POL R 1339 1800 GLKS Grom w Skarzysku Kościelnym 3.5 27.00 35.50 2 19.0
33 III CIEŚLIK, Krzysztof POL R 1346 1600 Hetman Ostrowiec Św. 3.0 27.00 34.00 3 17.0
34 III NIEBUDEK, Konrad POL R 1135 1600 LUKKS Kielce 3.0 26.00 32.00 1 10.5
35 II+ DETKO, Wiesław POL R 1473 1900 Caissa Kielce 3.0 24.00 30.50 2 12.5
36 III SYSKA, Natalia POL 1250 1400 LUKKS Kielce 2.5 26.50 33.50 2 11.5
37 II KRUPECKA-CZARKOWSKA, Danuta POL R 1137 1600 BKS Chemik Bydgoszcz 1.5 22.50 27.50 0 3.0
38 II LISICKI, Tadeusz POL R 1320 1800 Kielce 1.0 23.00 28.50 1 5.0
P 15 do lat 10
Wyniki

Polish English Czech
Wyniki – runda 9 Drukuj
M-ce Tytuł Nazwisko Imię Fed. R. FIDE Ranking Klub Data ur. Pkt. MBch. Bch. Wins Prog.
1 II ZALEGA, Maciej POL R 1187 1800 ŁZSzach 2007 8.5 40.00 51.50 8 43.0
2 II KOZERA, Dawid POL 1253 1800 KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD 2007 7.5 41.00 54.50 7 37.0
3 II OLSZEWSKI, Antoni POL 0 1800 Serock 2009 6.0 41.00 54.00 6 35.0
4 II+ PAPIERZ, Sandra POL R 1119 1700 IMUKSz Debiut Ostrowiec Świętokrzyski 2007 6.0 40.50 52.00 6 33.0
5 III PARTYKA, Wiktor POL 0 1600 LUKKS Kielce 2008 6.0 39.00 48.00 6 32.0
6 IV KASZUBA, Michał POL 0 1400 UKS przy SP 8 Chrzanów 2011 6.0 37.00 48.50 6 31.0
7 IV NOCEK, Dominik POL 0 1400 UKS ŻAGLE Warszawa 2009 6.0 35.00 45.50 6 30.0
8 III GRUDZIEŃ, Maria POL 0 1400 IMUKSz Debiut Ostrowiec Świętokrzyski 2008 5.5 35.50 46.50 5 30.0
9 IV CHMIELEWSKI, Kacper POL 0 1400 LUKKS Kielce 2009 5.5 33.00 44.50 5 26.5
10 IV MAZGAJ, Hubert POL 0 1400 UKS przy SP 8 Chrzanów 2008 5.5 31.00 42.50 5 25.0
11 III PRZESŁAŃSKI, Bartosz POL 0 1600 IMUKSz Debiut Ostrowiec Świętokrzyski 2007 5.0 38.50 49.50 5 29.0
12 IV KULPIŃSKI, Maciej POL 0 1400 LUKKS Kielce 2008 5.0 33.50 42.50 5 26.0
13 V CZOBANIAN, Geworg POL 0 1200 LUKKS Kielce 2010 5.0 33.00 42.00 5 21.0
14 IV TARŁOWSKI, Bartosz POL 0 1400 IMUKSz Debiut Ostrowiec Świętokrzyski 2008 5.0 31.50 38.00 5 27.0
15 IV LESIAK, Igor POL 0 1400 LUKKS Miedziana Góra 2008 5.0 30.00 39.50 5 23.0
16 LORANTY, Natan POL 0 1000 Hetman Ostrowiec Św. 2009 5.0 28.00 36.50 4 19.0
17 IV KOZERA, Patryk POL 0 1400 KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD 2009 4.5 34.50 44.50 4 25.0
18 III KARYŚ, Jakub POL 0 1600 LUKKS Kielce 2009 4.5 33.50 42.50 4 26.0
19 IV BEDNARSKI, Michał POL 0 1400 Hetman Ostrowiec Św. 2007 4.5 33.50 41.50 4 25.5
20 IV POLAKIEWICZ, Blanka POL 0 1250 UKS Czarny Koń Olkusz 2011 4.5 30.00 39.00 3 21.0
21 POŻOGA, Adam POL 0 1000 LUKKS Nietulisko Duże 2007 4.0 32.00 40.50 4 21.0
22 IV ZAWADZKI, Tomasz POL 0 1400 LUKKS Kielce 2008 4.0 29.50 38.50 4 23.0
23 IV GIBALSKA, Julia POL 0 1250 LUKKS Kielce 2008 4.0 29.50 36.50 4 18.0
24 IV WACH, Amelia POL 0 1250 LUKKS Kielce 2007 4.0 28.50 39.00 4 19.0
25 KACZOR, Szymon POL 0 1000 LUKKS Kielce 2008 4.0 27.50 33.50 3 16.0
26 KALETA, Jan POL 0 1000 Hetman Ostrowiec Św. 2009 4.0 27.00 34.50 3 20.0
27 IV BEM, Wojciech POL 0 1400 LUKKS Kielce 2012 4.0 24.00 29.50 3 17.0
28 V WTOREK, Karol POL 0 1200 LUKKS Kielce 2008 3.5 29.50 37.50 3 19.0
29 ZIACH, Anna POL 0 0 LUKKS Kielce 2007 3.5 28.00 36.50 2 18.5
30 MAZGAJ, Olivier POL 0 1000 UKS przy SP 8 Chrzanów 2012 3.5 28.00 36.00 2 13.5
31 TRELA, Katarzyna POL 0 0 LUKKS Kielce 2009 3.5 25.00 31.50 2 14.0
32 IV KARYŚ, Małgorzata POL 0 1250 LUKKS Kielce 2012 3.0 27.00 33.50 3 17.0
33 V OLESIŃSKI, Marcin POL 0 1200 LUKKS Kielce 2007 3.0 22.00 27.50 1 12.5
34 SIENIEK, Emilia POL 0 1000 LUKKS Nietulisko Duże 2007 2.5 23.50 29.00 1 11.5
35 V PARTYKA, Wojciech POL 0 1200 LUKKS Kielce 2011 1.0 22.50 30.50 0 5.0

II GRAND PRIX GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH. FINAŁ B. 2003-2010 Wyniki P5

Wyniki – runda 11 Drukuj
M-ce Tytuł Nazwisko Imię Fed. R. FIDE Ranking Klub Data ur. Pkt. MBch. Bch. Wins Prog.
1 III NOWOCIEŃ, Alan POL 1005 1600 Hetman Ostrowiec Św. 2004 9.5 63.00 76.00 9 60.0
2 III PARTYKA, Wiktor POL 0 1600 LUKKS Kielce 2008 9.0 62.50 76.00 9 56.0
3 III SYSKA, Maciej POL 1033 1600 LUKKS Kielce 2003 9.0 56.50 66.00 9 55.0
4 III NIEBUDEK, Konrad POL 1287 1600 LUKKS Kielce 2006 8.5 64.50 80.00 8 52.0
5 IV BEDNARSKI, Michał POL 0 1400 Hetman Ostrowiec Św. 2007 7.0 64.50 78.50 7 49.0
6 III KOŁODZIEJ, Julia POL 1027 1400 LUKKS Kielce 2005 7.0 58.00 71.50 7 40.0
7 III PRZESŁAŃSKI, Bartosz POL 0 1600 IMUKSz Debiut Ostrowiec Świętokrzyski 2007 7.0 56.50 70.00 7 43.0
8 II KARYŚ, Katarzyna POL 1121 1600 LUKKS Kielce 2006 6.5 65.50 80.00 6 45.0
9 IV NOCEK, Dominik POL 0 1400 UKS ŻAGLE Warszawa 2009 6.5 60.50 74.00 5 44.0
10 III SYSKA, Natalia POL 1250 1400 LUKKS Kielce 2006 6.5 55.50 69.00 5 39.5
11 IV ZAWADZKI, Tomasz POL 0 1400 LUKKS Kielce 2008 6.5 53.00 65.00 6 40.5
12 IV KACZOR, Kacper POL 0 1400 Hetman Ostrowiec Św. 2006 6.5 50.00 62.50 6 35.5
13 IV CHMIELEWSKI, Kacper POL 0 1400 LUKKS Kielce 2009 6.5 50.00 61.50 6 35.0
14 IV KASZUBA, Michał POL 0 1400 UKS przy SP 8 Chrzanów 2011 6.0 58.50 73.00 6 41.0
15 III KARYŚ, Jakub POL 0 1600 LUKKS Kielce 2009 6.0 58.50 71.50 6 40.0
16 III STELMASZCZYK, Adam POL 0 1600 LUKKS Miedziana Góra 2009 6.0 58.00 70.50 5 39.5
17 IV ŚLUSARCZYK, Michał POL 0 1400 LUKKS Miedziana Góra 2004 6.0 53.50 66.50 6 38.0
18 IV LESIAK, Igor POL 0 1400 LUKKS Miedziana Góra 2008 6.0 49.00 60.00 6 38.0
19 IV KULPIŃSKI, Maciej POL 0 1400 LUKKS Kielce 2008 6.0 49.00 60.00 6 35.0
20 IV MAZGAJ, Hubert POL 0 1400 UKS przy SP 8 Chrzanów 2008 6.0 47.00 57.00 6 37.0
21 IV KWIATKOWSKA, Michalina POL 0 1250 Hetman Ostrowiec Św. 2006 5.5 51.00 62.00 5 35.5
22 IV KOZERA, Patryk POL 0 1400 KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD 2009 5.5 51.00 59.50 5 33.5
23 IV GIBALSKA, Julia POL 0 1250 LUKKS Kielce 2008 5.5 50.00 61.00 5 32.5
24 IV GIBALSKA, Zuzanna POL 0 1250 LUKKS Kielce 2003 5.0 47.00 56.00 5 30.0
25 V STOLARCZYK, Dawid POL 0 1200 LUKKS Kielce 2007 5.0 45.50 56.00 5 28.0
26 LORANTY, Natan POL 0 1000 Hetman Ostrowiec Św. 2009 5.0 44.00 53.50 5 27.0
27 GRZEGORCZYK, Szymon POL 0 1000 Opoczno 2010 5.0 42.50 49.00 5 28.0
28 IV WACH, Amelia POL 0 1250 LUKKS Kielce 2007 5.0 41.00 51.50 5 22.0
29 KALETA, Jan POL 0 1000 Hetman Ostrowiec Św. 2009 5.0 41.00 47.50 5 25.0
30 V CZOBANIAN, Geworg POL 0 1200 LUKKS Kielce 2010 4.5 48.50 59.50 4 25.5
31 JAKUBOWSKI, Patryk POL 0 1000 Opoczno 2011 4.5 41.50 50.50 4 24.5
32 TRELA, Katarzyna POL 0 1000 LUKKS Kielce 2009 4.5 37.50 44.50 4 18.5
33 IV POLAKIEWICZ, Blanka POL 0 1250 UKS Czarny Koń Olkusz 2011 4.0 57.00 70.50 4 31.0
34 V WTOREK, Karol POL 0 1200 LUKKS Kielce 2008 4.0 49.00 60.00 4 28.0
35 MAZGAJ, Olivier POL 0 1000 2012 4.0 39.50 45.50 4 23.0
36 WTOREK, Marcin POL 0 1000 LUKKS Kielce 2006 4.0 39.50 45.50 4 22.0
37 ZIACH, Anna POL 0 1000 LUKKS Kielce 2007 4.0 38.50 44.50 4 21.0
38 KACZOR, Szymon POL 0 1000 LUKKS Kielce 2008 4.0 38.00 44.00 4 19.0
39 V KRÓL, Patryk POL 0 1200 LUKKS Kielce 2006 4.0 36.50 45.50 4 14.0
40 V OLESIŃSKI, Marcin POL 0 1200 LUKKS Kielce 2007 3.0 42.50 49.00 3 20.0
41 IV BEM, Wojciech POL 0 1400 LUKKS Kielce 2012 2.0 40.00 49.00 2 15.0
42 IV KARYŚ, Małgorzata POL 0 1250 LUKKS Kielce 2012 0.0 37.50 48.50 0 0.0
43 IV KOZERA, Patryk POL 0 1400 KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD 2009 0.0 31.50 38.50 0 0.0
43 ZALEGA, Maciej POL 0 1000 Opoczno 2007 0.0 31.50 38.50 0 0.0
ChessArbiter Pro 2016 (v.6.04) © A.Curyło http://www.chessarbiter.com/
II GRAND PRIX GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH. FINAŁ A. GRUPA OPEN p5

Sielpia Wielka 2017-07-28
Wyniki – runda 11 Drukuj
M-ce Tytuł Nazwisko Imię Fed. R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Wins Prog.
1 I BARTKIEWICZ, Paweł POL B 1654 2000 LUKKS Miedziana Góra 9.5 60.00 73.50 9 56.5
2 CIECHOCINSKI, Stefan POL B 1845 1000 9.0 59.50 72.00 8 53.0
3 k PALOSZ, Andrzej POL B 2081 2200 LUKKS Kielce 7.5 61.00 76.00 7 51.0
4 I+ CHOINA, Adam POL B 1886 2100 Hetman Ostrowiec Św. 7.5 59.50 73.50 7 45.0
5 I+ GORAJ, Barbara POL B 1562 1900 UKS Czarny Koń Olkusz 7.5 58.50 69.50 7 43.0
6 FM BAKALARZ, Leszek POL B 2027 2300 KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD 7.0 60.00 74.00 7 47.0
7 I KAMINSKI, Victor CAN 2247 2000 KSz. Hańcza Suwałki 6.5 58.50 72.50 6 46.5
8 II KUPIS, Paweł POL 1217 1800 LUKKS Miedziana Góra 6.5 54.00 68.00 6 37.0
9 I MUCHA, Marta POL B 1290 1800 UKS przy SP 8 Chrzanów 6.5 47.00 56.50 6 32.0
10 II OLEKSA, Marcin POL B 1606 1800 LUKKS Kielce 6.5 44.00 52.00 6 29.0
11 III PABIS, Robert POL 1550 1600 KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD 6.0 58.50 70.00 5 39.5
12 II KOZŁOWSKI, Marian POL B 1705 1800 LKS Opocznianka Opoczno 6.0 52.50 65.00 6 38.0
13 III CIEŚLIK, Krzysztof POL B 1401 1600 Hetman Ostrowiec Św. 6.0 51.50 62.00 6 36.0
14 II ZALEGA, Maciej POL B 1150 1800 ŁZSzach 6.0 50.50 62.50 6 38.0
15 I++ CIECHOŃSKI, Piotr POL B 1837 2100 KLIM UKSz Gambit Starachowice 5.5 57.50 72.50 5 39.5
16 I SADZIKOWSKI, Marian POL B 1799 2000 Olimpijczyk Chrzanów 5.5 53.00 63.50 5 38.5
17 II MOĆKO, Maciej POL B 1245 1800 LUKKS Miedziana Góra 5.5 52.50 64.50 5 37.0
18 I+ PYZIO, Amelia POL B 1611 1900 UKS przy SP 8 Chrzanów 5.5 48.00 60.00 5 35.5
19 II NAGLIK, Maciej POL B 1596 1800 KLIM UKSz Gambit Starachowice 5.5 45.50 57.00 5 30.0
20 II OKRĘT, Wojciech POL 1240 1800 Hetman Ostrowiec Św. 5.0 52.50 66.00 3 29.0
21 II CHMIELEWSKI, Igor POL B 1205 1800 LUKKS Kielce 5.0 50.50 62.50 5 34.0
22 II OLSZEWSKI, Paweł POL B 1600 1800 Serock 5.0 45.00 53.50 4 26.0
23 II GOŁUCH, Bartosz POL B 1411 1800 LUKKS Miedziana Góra 5.0 42.00 50.50 4 25.0
24 II SIEK, Jerzy POL B 1502 1800 GLKS Grom w Skarzysku Kościelnym 5.0 42.00 50.00 5 29.0
25 II+ PAŹDZIERZ, Piotr POL B 1277 1900 KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD 5.0 39.00 48.00 3 26.0
26 II CHOINA, Jan POL B 1232 1800 4.5 41.00 49.50 3 24.5
27 II OLSZEWSKI, Antoni POL 0 1800 Serock 4.5 36.00 44.00 3 21.0
28 II KOZERA, Dawid POL 1253 1800 KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD 3.5 40.00 48.00 3 17.0
29 II SIDOR, Andrzej POL 1266 1800 LUKKS Kielce 3.5 37.50 48.00 2 23.5
30 PLASKOTA, Oliwia POL 1020 1000 2.5 36.50 44.50 1 14.0
31 III STĘPIEŃ, Przemysław POL B 1190 1600 LUKKS Miedziana Góra 2.0 40.00 49.50 2 15.0
32 IM GOLUBKA, Petro UKR B 2453 2443 0.0 31.50 38.50 0 0.0

Permalink do tego artykułu: http://www.zs1-chrzanow.pl/UKSSP8/wysokie-lokaty-w-w-grand-prix-gor-swietokrzyskich/

CZCIONKA
ZMIANA KOLORU