«

»

Kwi 21 2013

avatar

W zakończonych 21 kwietnia w Chorzowie Budimex Indywidualnych Mistrzostwach Polski Kobiet i Enea Indywidualnych Mistrzostwach Polski po emocjonujących dogrywkach zwyciężyli Monika i Bartosz Soćkowie.

Podobna sztuka udała się parze naszych arcymistrzów już po raz drugi – poprzednio dwa złote medale mistrzostw Polski zdobyli w 2008 roku.

W obydwu turniejach potrzebne były dogrywki. Wśród mężczyzn w dogrywce spotkali się Bartosz Soćko i Grzegorz Gajewski. Wśród kobiet o I miejsce walczyły aż cztery zawodniczki: Monika Soćko, Iweta Rajlich, Jolanta Zawadzka i Karina Szczepkowska-Horowska. Ostatecznie medale zdobyli: