cze 09 2020

Uwaga! uwaga! Gramy dla szkół!

Zachęcamy do gry:

Internetowe Mistrzostwa Szkół i Przedszkoli w szachach
13.06.2020 – godz. 10.00

Katowice –
stolica polskich szachów

Śląski Związek Szachowy organizuje od wielu lat Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej, a także Mistrzostwa Europy w szachach szybkich i błyskawicznych. Turnieje te od wielu lat odbywają się w katowickim Spodku oraz w Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

INFORMACJE O TURNIEJU

Zawody odbędą się na platformie chess.com. Zawody będą rozegrane w grupach: przedszkolaki, uczniowie klas 1-3, uczniowie klasy IV-VIII, uczniowie szkół ponadpodstawowych, a także grupa dla nauczycieli. W niedzielę o godz. 10.00.

1. Zarejestrować się na platformie www.chess.com (bezpłatna rejestracja, instrukcja po kliknięciu z obrazek po lewej)
2. Wypełnić formularz zgłoszeniowy na naszej stronie podając nick z chess.com do 10.06.2020r.
Zostanie wysłane do Państwa zaproszenie do klubu na chess.com oraz link do grupy turniejowej

13.06 należy dołączyć do turnieju na chess.com (zapisy od 9.00)
Czas: ok 90 minut (na cały turniej) Każdy uczestnik zagra 9 partii po 5 minut na zawodnika. (Przedszkola – 6 rund z tempem 10 minut na zawodnika)
Zakazane jest używanie pomocy innych osób i pomocy komputerowej