sty 10 2015

Trwa odliczanie do rozpoczęcia dziecięcego szachowego święta w Poroninie

W przyjaznym OW Limba w Poroninie kolejny raz rozegrany zostanie Puchar Polski Młodzików do 8 lat. PC0-001 Turniej ma rangę Mistrzostwa Polski dla chłopców i dziewcząt w kategorii do 8 lat.

Zawody rozpoczną się odprawą techniczną w dniu 29 kwietnia a zakończą popołudniu 3 maja.

Więcej w dziale Pucharu Polski Młodzików do 8 lat.

Przed główną imprezą organizatorzy zgodnie z tradycją przeprowadzą zawody w szachach szybkich dla dzieci w kategoriach wiekowych do 6,7,8 lat. Rozpoczęcie odprawą 27 kwietnia a zakończenie w południe 29 kwietnia. Dla jednych to będzie rozgrzewka przed startem w PPM , dla innych atrakcyjny turniej wypełniającymi lukę w wyniku braku od zeszłego roku m.in. MP do 7 lat. 2V0-731 Zawody z pięknymi nagrodami i wielkimi emocjami oraz rywalizacja drużynowa.

Więcej w dziale Międzynarodowe Szachowe Mistrzostwa Najmłodszych.

Nową imprezą towarzysząca jest w tym roku turniej Mistrzostwa OW Limba w szachach klasycznych. Mogą w nich uczestniczyć zawodnicy w kategoriach do 10 ,14 lat oraz starsi m.in. osoby towarzyszące w Poroninie. Turniej zgłoszony do FIDE jest ofertą dla środowiska szachowego z Małopolski i kraju. zawody rozpoczynają się 28 kwietnia i kończą w południe 3 maja.

Więcej w dziale Mistrzostwa OW Limba Poronin