«

»

Sty 17 2014

avatar

Szkolni mistrzowie Chrzanowa i Powiatu 2013/2014

 

IMAG5567Szkolni mistrzowie Chrzanowa i Powiatu 2013/2014

W ZS 1 Chrzanów 12 i 17 stycznia 2014 rozegrano Gminne ( 47 uczestników) i Powiatowe ( 88 uczestników) Igrzyska Młodzieży Szkolnej oraz Gimnazjadę Młodzieży w szachach indywidualnie. Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowały się najlepsze trójki z każdej kategorii.

 

IMAG5559 IMAG5560 IMAG5580 IMAG5579 IMAG5578 IMAG5577 IMAG5576 IMAG5565 IMAG5567 IMAG5566 IMAG5570 IMAG5569 IMAG5568 IMAG5564 IMAG5563 IMAG5562 IMAG5561 IMAG5560 IMAG5555 IMAG5554 IMAG5553 IMAG5552 IMAG5550 IMAG5549 IMAG5548 IMAG5547 IMAG5546 IMAG5545 IMAG5544 IMAG5543 IMAG5542 IMAG5541 IMAG5540 IMAG5539 IMAG5537 IMAG5536 IMAG5535 IMAG5534 IMAG5533 IMAG5532 IMAG5530 IMAG5529

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Powiat SP chłopcy

M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Wins Prog.
1 1 III Łyszczarz, Konrad 1600 SP8 Chrzanów 7.0 23.50 30.00 7 28.0
2 12 IV Środa, Bartłomiej 1400 SP8 Chrzanów 6.0 21.00 29.50 6 26.0
3 26 Godyń, Mikołaj 1000 SP3 Trzebinia 6.0 20.50 28.50 6 24.0
4 19 V Rapka, Antoni 1200 SP8 Chrzanów 5.0 23.00 33.00 5 21.0
5 23 V Rumin, Szymon 1200 SP3 Chrzanów 5.0 22.50 32.50 5 21.0
6 53 Sośniecki, Sebastian 1000 SP3 Chrzanów 5.0 21.00 30.00 5 21.0
7 5 IV Skrobek, Jonasz 1400 SP8 Chrzanów 5.0 21.00 29.00 5 21.0
8 8 IV Kłapyta, Oskar 1400 SP8 Chrzanów 5.0 20.50 30.00 5 22.0
9 10 IV Szczurek, Igor 1400 SP8 Chrzanów 5.0 20.50 29.50 5 24.0
10 11 IV Mazgaj, Dominik 1400 SP8 Chrzanów 5.0 19.50 28.50 5 19.0
11 15 V Kowalski, Kacper 1200 SP3 Chrzanów 5.0 18.00 25.50 5 17.0
12 9 IV Matuszek, Michał 1400 SP8 Chrzanów 4.0 23.00 31.50 4 19.0
13 21 V Nowak, Maciej 1200 SP8 Chrzanów 4.0 22.50 31.00 4 21.0
14 35 Kozak, Paweł 1000 SP8 Chrzanów 4.0 19.50 27.50 4 15.0
15 4 IV Czerwonka, Michał 1400 SP8 Chrzanów 4.0 18.50 26.50 4 16.0
16 25 V Książek, Alex 1200 SP8 Chrzanów 4.0 18.50 25.50 4 19.0
17 13 V Kłapyta, Wiktor 1200 SP8 Chrzanów 4.0 18.50 25.50 4 18.0
18 7 IV Malczyk, Jan 1400 SP8 Chrzanów 4.0 18.00 26.00 3 17.5
19 22 V Frenchowicz, Filip 1200 SP8 Chrzanów 4.0 18.00 25.50 4 16.0
20 14 V Kobierski, Piotr 1200 SP8 Chrzanów 4.0 17.50 25.50 4 15.0
21 29 Sosur, Tomasz 1000 SP3 Trzebinia 4.0 17.50 25.00 4 14.0
22 51 Uziel, Wojciech 1000 SP Luszowice 4.0 16.50 23.50 2 13.0
23 20 V Celarek, Maksymilian 1200 SP3 Chrzanów 3.5 20.50 30.00 3 16.5
24 40 Gruca, Szymon 1000 SP3 Trzebinia 3.5 19.00 27.00 3 15.5
25 16 V Szczurek, Jakub 1200 SP8 Chrzanów 3.5 18.00 26.00 3 14.5
26 17 V Szczurek, Mikołaj 1200 SP8 Chrzanów 3.5 17.50 24.50 3 17.0
27 3 IV Łyszczarz, Filip 1400 SP8 Chrzanów 3.5 17.00 24.00 3 13.0
28 36 Tomski, Kamil 1000 SP Alwernia 3.5 15.50 22.50 3 9.0
29 30 Bębanek, Bogdan 1000 SP8 Chrzanów 3.5 15.50 21.00 3 13.5
30 49 Murawski, Adrian 1000 SP8 Chrzanów 3.0 18.50 25.50 3 11.0
31 27 Gibek, Bartosz 1000 SP Luszowice 3.0 18.00 25.00 3 10.0
32 33 Chowaniec, Marcin 1000 SP Luszowice 3.0 17.50 25.50 3 12.0
33 42 Winiarski, Mateusz 1000 SP3 Trzebinia 3.0 17.50 24.50 3 11.0
34 6 IV Banasik, Jan 1400 SP8 Chrzanów 3.0 16.00 24.00 3 13.0
35 24 V Halamoda, Sebasian 1200 SP3 Trzebinia 3.0 15.00 20.50 3 10.0
36 50 Cejran, Jadosław 1000 SP Luszowice 2.5 17.00 22.50 2 10.5
37 31 Sarnik, Sebastian 1000 SP Luszowice 2.5 15.00 21.00 2 10.0
37 37 Wojewoda, Oliwier 1000 SP Alwernia 2.5 15.00 21.00 2 10.0
39 44 Słota, Maciej 1000 SP Alwernia 2.5 14.00 20.00 2 10.0
40 47 Szczepkowski, Aleksander 1000 SP Luszowice 2.5 14.00 19.50 2 5.0
41 32 Bogusz, Oskar 1000 SP Luszowice 2.5 13.50 19.00 2 7.5
42 38 Mąka, Dominik 1000 SP Alwernia 2.5 11.50 15.50 2 9.0
43 41 Pandel, Kamil 1000 SP Luszowice 2.0 18.50 25.50 2 11.0
44 34 Jędryka, Jan 1000 SP8 Chrzanów 2.0 15.00 20.50 2 8.0
45 28 Liszka, Wojciesz 1000 SP Luszowice 2.0 14.00 20.00 1 7.5
46 45 Sądecki, Filip 1000 SP Alwernia 2.0 13.00 17.00 2 5.0
47 52 Biśta, Piotr 1000 SP Luszowice 2.0 12.00 16.50 1 6.5
48 43 Bucki, Michał 1000 SP Alwernia 1.5 13.50 21.50 1 7.0
49 48 Adamczyk, Piotr 1000 1.0 13.00 17.50 1 2.0
50 2 IV Skorupka, Arkadiusz 1400 SP8 Chrzanów 0.5 14.50 20.00 0 3.5
51 39 Zieliński, Dominik 1000 SP Alwernia 0.5 11.50 20.50 0 3.0
52 46 Woźniak, Patryk 1000 SP Luszowice 0.5 11.50 15.50 0 3.0
53 18 V Kasperek, Michał 1200 SP8 Chrzanów 0.0 12.50 18.50 0 0.0

Powiat SP dziewczęta

M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Wins Prog.
1 2 II+ Pyzio, Amelia 1326 1600 SP8 Chrzanów 7.0 23.00 32.00 7 28.0
2 4 II+ Mazgaj, Julia 0 1600 SP8 Chrzanów 5.5 22.00 31.50 5 23.5
3 1 II Dyląg, Emilia R 1356 1600 SP8 Chrzanów 5.5 21.50 29.50 5 22.5
4 3 II Mucha, Marta R 1163 1600 UKS przy SP 8 Chrzanów 5.0 19.50 28.00 5 21.0
5 5 III Strączek, Wiktoria 0 1400 SP8 Chrzanów 4.5 21.00 29.00 4 19.5
6 7 IV Kozub, Urszula 0 1250 SP8 Chrzanów 4.5 18.50 27.00 4 18.0
7 18 Korpacka, Paulina 0 1000 SP3 Trzebinia 4.5 18.00 25.00 4 15.5
8 6 III Zając, Patrycja 0 1400 SP8 Chrzanów 4.0 21.00 30.00 4 18.0
9 9 IV Czerwonka, Emilia 0 1250 SP8 Chrzanów 4.0 20.50 30.00 4 19.0
10 12 V Kozub, Nikola 0 1100 SP8 Chrzanów 4.0 18.50 26.00 4 17.0
11 10 IV Stanuch, Natalia 0 1250 SP8 Chrzanów 3.5 20.00 26.50 3 16.0
12 8 IV Nowak, Anna 0 1250 SP8 Chrzanów 3.5 18.50 26.00 3 13.0
13 22 Dąbkowska, Olga 0 1000 SP3 Trzebinia 3.5 18.00 24.50 3 14.0
14 15 Soja, Michalina 0 1000 SP Luszowice 3.5 16.50 25.00 3 11.0
15 21 Pikulska, Natalia 0 1000 SP Alwernia 3.5 14.50 19.50 3 12.0
16 11 V Nowak, Natalia 0 1100 SP8 Chrzanów 3.0 21.00 29.00 3 16.0
17 20 Halbina, Maja 0 1000 SP Alwernia 3.0 16.50 23.50 3 12.0
18 13 Mąka, Emilia 0 1000 SP Alwernia 3.0 15.50 20.50 3 12.0
19 17 Ząbek, Patrycja 0 1000 SP Alwernia 2.5 17.00 25.00 2 10.0
20 26 Knapik, Anna 0 1000 SP Alwernia 2.5 14.50 19.50 2 9.0
21 24 Słowik, Dorota 0 1000 SP Alwernia 2.5 14.00 19.50 2 8.5
22 25 Bańkowska, Zuzanna 0 1000 SP Luszowice 2.5 13.00 18.00 2 7.5
23 19 Wawro, Kamila 0 1000 SP Luszowice 2.0 11.50 16.50 1 7.5
24 16 Pałczyńska, Wiktoria 0 1000 SP Alwernia 1.5 13.00 19.00 0 6.0
25 23 Serwa, Maria 0 1000 SP Alwernia 1.5 12.00 16.50 0 5.0
26 14 Śledzińska, Martyna 0 1000 SP Luszowice 1.0 13.50 20.50 0 2.5

Powiat Gimnazja chłopaki

M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Klub Pkt. S.B. vs+
1 1 I Mazur, Bartłomiej 1759 1759 PG2 Chrzanów 5.0 10.00 6;2;3;4;5;
2 6 II Staroń, Mateusz 0 1800 PG2 Chrzanów 3.5 5.00 4;5;3;
3 2 II Skowronek, Dawid 1475 1800 PG4 Chrzanów 3.0 4.50 5;3;
4 4 IV Sobecki, Łukasz 0 1400 PG4 Chrzanów 1.5 2.50 5;
5 3 III Starzykiewicz, Oskar 0 1600 PG4 Chrzanów 1.0 1.50 4;
6 5 IV Chochliński, Kornel 0 1400 PG4 Chrzanów 1.0 1.00 3;

Powiat Gimnazja dziewczyny

M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Klub Pkt. S.B. vs+
1 1 I Kasperek, Kinga 1615 1800 PG4 Chrzanów 2.5 2.25 4;3;
1 2 II+ Komala, Weronika 0 1600 PG3 Chrzanów 2.5 2.25 3;4;
3 4 Szczygieł, Kornelia 0 1000 PG4 Chrzanów 1.0 0.00 3;
4 3 Chodacka, Wiktoria 0 1000 PG4 Chrzanów 0.0 0.00

Gmina Chrzanów chłopcy

M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Wins Prog.
1 2 IV Kłapyta, Oskar 1400 SP8 Chrzanów 5.0 14.00 20.50 5 19.0
2 1 III Łyszczarz, Konrad 1600 SP8 Chrzanów 5.0 14.00 20.50 5 16.0
3 5 IV Matuszek, Michał 1400 SP8 Chrzanów 5.0 13.50 20.00 5 20.0
4 8 IV Czerwonka, Michał 1400 SP8 Chrzanów 4.5 13.50 19.00 4 13.0
5 3 IV Mazgaj, Dominik 1400 SP8 Chrzanów 4.0 16.00 24.00 4 17.0
6 9 IV Malczyk, Jan 1400 SP8 Chrzanów 4.0 15.00 22.00 4 16.0
7 10 IV Środa, Bartłomiej 1400 SP8 Chrzanów 4.0 13.50 21.00 4 13.0
8 4 IV Skorupka, Arkadiusz 1400 SP8 Chrzanów 4.0 12.00 18.50 4 16.0
9 6 IV Skrobek, Jonasz 1400 SP8 Chrzanów 3.5 13.50 21.00 3 13.5
10 14 V Szczurek, Mikołaj 1200 SP8 Chrzanów 3.5 10.50 16.00 3 9.5

Gmina Chrzanów dziewczęta

M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię Ranking Klub Pkt. MBch. Bch.
1 2 II+ Pyzio, Amelia 1600 SP8 Chrzanów 6.0 14.50 21.00
2 4 II+ Mazgaj, Julia 1600 SP8 Chrzanów 4.5 14.50 22.50
3 3 II Mucha, Marta 1600 UKS przy SP 8 Chrzanów 4.5 13.50 21.50
4 1 II Dyląg, Emilia 1600 SP8 Chrzanów 4.0 12.50 19.50
5 5 III Zając, Patrycja 1400 SP8 Chrzanów 3.0 14.00 21.00
6 6 III Strączek, Wiktoria 1400 SP8 Chrzanów 3.0 13.50 19.50
7 7 V Kozub, Nikola 1100 SP8 Chrzanów 3.0 12.00 16.50
8 10 IV Kozub, Urszula 1250 SP8 Chrzanów 3.0 9.00 13.50
9 8 IV Nowak, Anna 1250 SP8 Chrzanów 2.0 11.50 17.50
10 9 V Nowak, Natalia 1100 SP8 Chrzanów 2.0 11.00 15.50
11 11 Kuciel, Julia 1000 SP1 Chrzanów 1.0 10.00 14.00
12 12 Szopa, Karolina 1000 SP1 Chrzanów 0.0 10.00 14.00

Gmina Chrzanów Gimnazja chłopaki

M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Klub Pkt. S.B. vs+
1 1 II Skowronek, Dawid 1475 1800 PG4 Chrzanów 5.0 10.00 6;2;3;4;5;
2 6 I Mazur, Bartłomiej 1759 1759 PG2 Chrzanów 4.0 6.00 4;2;5;3;
3 2 II Staroń, Mateusz 0 1800 PG2 Chrzanów 2.0 3.00 5;4;
4 4 IV Chochliński, Kornel 0 1400 PG4 Chrzanów 2.0 2.00 3;5;
5 3 III Starzykiewicz, Oskar 0 1600 PG4 Chrzanów 1.0 2.00 2;
6 5 IV Sobecki, Łukasz 0 1400 PG4 Chrzanów 1.0 1.00 3;

Gmina Chrzanów dziewczyny

M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Klub Pkt. S.B. vs+
1 2 I Kasperek, Kinga 1538 1800 PG4 Chrzanów 2.0 1.00 3;1;
2 1 Szczygieł, Kornelia 0 1000 PG4 Chrzanów 1.0 0.00 3;
3 3 Chodacka, Wiktoria 0 1000 PG4 Chrzanów 0.0 0.00

Permalink do tego artykułu: http://www.zs1-chrzanow.pl/UKSSP8/szkolni-mistrzowie-chrzanowa-i-powiatu-2013-2014/

CZCIONKA
ZMIANA KOLORU