gru 20 2021

Sześć medali w Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół i Przedszkoli w katowickim Spodku

Sześć medali zdobyli nasi zawodnicy w Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół i Przedszkoli w katowickim Spodku.

Super zorganizowana impreza po rocznej przewie na hali w SPODKU w Katowicach przyciągnęła kilkuset szachistów ze szkół i przedszkoli z Polski. Poziom zawodów wysoki a w niektórych kategoriach na najwyższym poziomie krajowym. Organizatorzy po raz kolejny perfekcyjnie i bezpiecznie  przygotowali mistrzostwa a sama gra w tym miejscu jest wielką atrakcją dla szachistów.

W tym klimacie nasi zawodnicy spisali się na medal a właściwie sześć medali.

Igor Wilk zwyciężył rywalizację w kategorii szkół ponadpodstawowych.

Tomasz Musiał zajął drugie miejsce w kategorii szkół ponadpodstawowych.

Irena Pajer bezapelacyjnie zwyciężyła rywalizację w kategorii klas VI.

Bruno Przybyś zwyciężył rywalizację w kategorii klas IV.

Paulina Pajer zajęła drugie miejsce w kategorii klas I.

Maja Socha zajęła trzecie miejsce w kategorii klas V.

Dobre występy zanotowali również Wiktor Kisiel, Michał Kaszuba, Sebastian Baliś, Aleksander Baliś oraz Bartosz Zychowicz, Maciej Bużyk i debiutujący członkowie Szachowej Akademii Chess in Chrzanow Katarzyna Baran, Piotr Żołyniak, Ignacy Pabis i Fabian Trzópek.