«

»

lip 18 2016

Ostry trening w Suchedniowie

Reprezentanci Chess in Chrzanow przygotowujący się do startu w MP w szachach szybkich i błyskawicznych w Koszalinie pojechali na dwudniowy trening do Suchedniowa. Wystartowali w Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego w szachach błyskawicznych i szybkich. Bardzo dobrze zaprezentowała się w Amelia Pyzio – I m-ce kobiet w turnieju Open oraz II m-ce w szachach szybkich wśród kobiet. Bardzo duże zyski rankingowe FIDE ( ponad 120 elo w szachach szybkich). Wysoko w klasyfikacji dziewcząt do 10 lat uplasowała się  Małgorzata Popiel. W szachach szybkich II miejsce w kategorii do 18 lat ! zajęła Wiktoria Strączek. V miejsce w kategorii do 10 lat zajął Igor Wilk. Pozostali dzielnie walczyli pod okiem trenera Mariana Sadzikowskiego oraz licznych rodziców.

Polish English

VII GRAND PRIX GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH. FINAŁ A.GRUPA 10 l

Standings – round 9 Print
Place Title Name FIDE Local Club Total MBch. Bch. Wins Prog.
1 II Paździerz, Piotr R 1435 1800 LUKKS Miedziana Góra 8.5 42.00 54.00 8 42.5
2 II Choina, Jan R 1181 1800 Hetman Ostrowiec Św. 7.5 41.00 53.50 7 38.5
3 III Tomkiewicz, Jakub 1122 1600 UKS SP 1 Brzozów 7.0 41.50 54.00 7 40.0
4 III Borysławski, Jan R 1222 1600 S-KKS Przemyśl 7.0 40.00 52.50 7 36.0
5 II Wilk, Igor 1191 1800 UKS przy SP 8 Chrzanów 6.5 39.00 50.50 6 34.5
6 II Chmielewski, Igor 1234 1800 LUKKS Kielce 6.5 38.00 48.00 6 33.0
7 III Zięba, Hubert 1015 1600 KSz SDK-Lotnik Mielec 6.0 41.50 53.00 6 35.0
8 II Okręt, Wojciech 1145 1800 Hetman Ostrowiec Św. 6.0 39.50 53.00 6 33.0
9 II Maksymyshyn, Zahar R 1671 1671 Novojavorivsk 6.0 37.00 47.00 4 30.5
10 II Khabak, Marta R 1444 1800 Novojavorivsk 6.0 35.50 45.50 6 30.0
11 III Nowak, Zuzanna 0 1400 LUKKS Kielce 6.0 34.50 46.00 5 27.0
12 II Gągała, Piotr 1146 1800 GKSz Hetman Pilzno 6.0 34.00 43.00 6 29.0
13 III Biesiadecki, Adam R 1123 1600 TKSzach Tarnobrzeg 6.0 33.00 43.00 5 26.5
14 III Papierz, Sandra 0 1400 IMUKSz Debiut Ostrowiec Świętokrzyski 6.0 33.00 41.50 6 28.0
15 III Bartoszczuk, Adam 0 1600 UKS przy SP 8 Chrzanów 5.5 44.00 54.50 5 35.5
16 II Krzanowska, Liliana 0 1600 RzKSz Rzeszów 5.5 38.50 49.00 5 30.0
17 III Ochalik, Filip R 1127 1600 KGL Szarotka Wadowice Górne 5.5 37.50 50.00 5 31.0
18 IV Tomkiewicz, Dawid 0 1400 UKS SP 1 Brzozów 5.5 37.00 46.50 5 28.5
19 II Karyś, Katarzyna R 1050 1600 LUKKS Miedziana Góra 5.5 36.00 46.50 5 28.5
20 III Krawiec, Jakub 1090 1600 GKSz Hetman Pilzno 5.5 35.50 47.00 5 29.0
21 III Winiarski, Kacper 0 1600 5.5 33.50 43.50 5 28.0
22 III Grudzień, Maria 0 1400 LUKKS Kielce 5.0 36.00 44.50 5 26.0
23 III Wojnowski, Michał 0 1600 LUKKS Kielce 5.0 33.50 43.00 5 26.0
24 III Kulig, Paweł 0 1600 KGL Szarotka Wadowice Górne 5.0 33.00 43.50 5 25.0
25 III Giemza, Julia 0 1400 Hetman Ostrowiec Św. 5.0 33.00 41.50 5 27.0
26 IV Cieśla, Stanisław 0 1400 KSz SDK-Lotnik Mielec 5.0 33.00 41.00 5 24.0
27 II Szewczyk, Joanna 0 1600 Hetman Ostrowiec Św. 5.0 32.50 43.00 5 25.0
28 II Tomkiewicz, Szymon 1268 1800 UKS SP 1 Brzozów 5.0 32.50 43.00 5 24.0
29 IV Partyka, Wiktor 0 1400 LUKKS Kielce 5.0 30.50 39.00 5 21.0
30 IV Chmielewski, Kacper 0 1400 LUKKS Kielce 5.0 28.50 38.00 5 22.0
31 II Szumowicz, Weronika R 1173 1600 GKSz Hetman Pilzno 4.5 36.50 48.00 4 28.5
32 IV Przesłański, Bartosz 0 1400 KLIM UKSz Gambit Starachowice 4.5 36.50 47.00 4 25.0
33 III Nawrot, Emilia 0 1400 TKSzach Tarnobrzeg 4.5 32.00 39.00 4 25.0
34 III Popiel, Małgorzata 0 1400 UKS przy SP 8 Chrzanów 4.5 31.50 38.50 4 26.0
35 IV Karyś, Jakub 0 1400 4.5 30.50 40.00 4 20.5
36 IV Białek, Jakub 0 1400 TKSzach Tarnobrzeg 4.5 29.00 38.50 4 20.5
37 IV Białek, Filip 0 1400 TKSzach Tarnobrzeg 4.0 33.50 40.50 4 22.0
38 III Rasiński, Jan 0 1600 IMUKSz Debiut Ostrowiec Świętokrzyski 4.0 32.50 42.00 3 23.5
39 IV Feluś, Liliana 0 1250 UKS przy SP 8 Chrzanów 4.0 32.00 40.00 4 20.0
40 IV Stelmaszczyk, Karol 0 1400 LUKKS Kielce 4.0 30.50 39.50 4 17.0
41 IV Jędryka, Maksymilian 0 1400 UKS przy SP 8 Chrzanów 4.0 29.00 38.00 4 17.0
42 IV Malesza, Armando 0 1400 4.0 29.00 37.00 3 20.5
43 IV Nowak, Emilia 0 1250 LUKKS Kielce 4.0 29.00 35.50 4 18.0
43 IV Komendolowicz, Nikola 0 1250  Chess in Chrzanow 4.0 29.00 35.50 4 18.0
45 IV Jędryka, Jan 0 1400 UKS przy SP 8 Chrzanów 4.0 27.50 36.50 4 19.0
46 IV Stelmaszczyk, Przemysław 0 1400 LUKKS Kielce 4.0 27.00 37.00 4 19.0
47 IV Wilk, Mateusz 0 1400 KSz SDK-Lotnik Mielec 4.0 24.50 32.00 4 19.0
48 IV Madej, Mikołaj 0 1400 KSz SDK-Lotnik Mielec 4.0 24.00 31.00 4 18.0
49 IV Karnasiewicz, Emilia 0 1250 KSz SDK-Lotnik Mielec 4.0 23.50 31.00 4 17.0
50 V Ochalik, Adrian 0 1200 4.0 22.00 28.00 4 12.0
51 V Borzęcki, Dawid 0 1200 KSz SDK-Lotnik Mielec 3.5 33.50 43.50 3 21.5
52 V Wronka, Krzysztof 0 1200 3.0 28.50 36.50 3 14.0
53 IV Popiel, Martyna 0 1250 UKS przy SP 8 Chrzanów 3.0 28.50 35.50 3 17.0
54 Jaśko, Zuzanna 0 1000 UKS przy SP 8 Chrzanów 3.0 27.00 34.00 3 16.0
55 Śliwińska, Klaudia 0 1000 LUKKS Kielce 3.0 26.50 32.50 2 14.0
56 V Słoniewski, Wojciech 0 1200 Szachowy Uniwersytet Warszawa 3.0 26.00 34.00 2 12.0
57 Nowocień, Konrad 0 1000 Hetman Ostrowiec Św. 3.0 26.00 32.00 2 15.0
58 IV Łysak, Paweł 0 1400 LUKKS Kielce 3.0 25.50 33.00 3 15.0
59 Wach, Amelia 0 1000 3.0 23.50 29.50 2 11.0
60 V Baliś, Sebastian 0 1200   3.0 22.00 28.00 3 13.0
61 Woś, Kajetan 0 1000 3.0 22.00 28.00 2 12.0
62 V Łysak, Antoni 0 1200 LUKKS Kielce 2.0 26.00 34.00 2 12.0
63 Zięba, Karol 0 1000 KSz SDK-Lotnik Mielec 1.5 22.50 28.50 0 5.5
64 Malinowski, Mieszko 0 1000 1.5 20.00 25.50 0 3.5
65 Olesiński, Marcin 0 1000 1.0 22.00 28.00 0 4.0

 

Polish English Czech

Banner

VII GRAND PRIX GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH. FINAŁ A. GRUPA 18 l

Wyniki – runda 9 Drukuj
M-ce Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Klub Data ur. Pkt. MBch. Bch. Wins Prog.
1 III ŁACHUT, Tomasz R 1204 1600 KGL Szarotka Wadowice Górne 2004 7.5 38.50 48.50 7 34.5
2 II STRĄCZEK, Wiktoria R 1168 1600 Chess in Chrzanow 2005 6.0 38.50 48.50 6 35.0
3 II+ ROKOSZNA, Zuzanna R 1062 1700 KLIM UKSz Gambit Starachowice 2002 6.0 37.00 47.00 6 30.0
4 II TUŹNIK, Martyna 1086 1600 LUKKS Nietulisko Duże 2003 6.0 36.00 47.50 6 33.0
5 III SYPEK, Mateusz R 1199 1600 KGL Szarotka Wadowice Górne 2001 6.0 34.50 45.00 5 28.5
6 II ĆWIĘKA, Konrad R 1339 1800 KGL Szarotka Wadowice Górne 2004 5.5 38.50 50.50 5 30.5
7 II SYPEK, Szymon R 1129 1800 KGL Szarotka Wadowice Górne 2004 5.5 38.00 47.00 5 34.0
8 II MOĆKO, Maciej 1104 1800 LUKKS Miedziana Góra 2005 5.5 29.50 37.00 5 23.0
9 III NOWOCIEŃ, Alan 0 1600 Hetman Ostrowiec Św. 2004 5.0 30.50 39.00 4 22.0
10 III SŁONIEWSKI, Jakub R 1051 1600 Szachowy Uniwersytet Warszawa 2006 5.0 29.50 38.50 5 24.0
11 II PLASKOTA, Oliwia 0 1600 Hetman Ostrowiec Św. 2005 4.5 35.50 44.50 4 28.0
12 III CIEŚLA, Filip 0 1600 KSz SDK-Lotnik Mielec 2003 4.5 33.50 44.00 4 24.0
13 V BOGACKI, Maciej 0 1200 2005 4.5 32.00 43.00 3 23.5
14 III KULIG, Karol 0 1600 KGL Szarotka Wadowice Górne 2003 4.5 32.00 39.50 4 24.5
15 IV GRUDZIEŃ, Mariusz 0 1400 LUKKS Kielce 2003 4.5 26.50 34.00 2 19.0
16 IV BORZĘCKI, Jakub 0 1400 KSz SDK-Lotnik Mielec 2005 4.5 26.00 34.50 3 19.0
17 III SZYMAŃCZYK, Łukasz 0 1600 KMKSzach Victoria Komplexbud 2005 4.0 30.00 39.00 1 19.5
18 IV URBANIK, Oliwier 0 1400 2005 4.0 27.00 34.00 3 15.0
19 III KOŁODZIEJ, Julia 0 1400 LUKKS Miedziana Góra 2005 3.5 27.50 36.00 1 18.0
20 V DUGIEL, Mateusz 0 1200 Hetman Ostrowiec Św. 2004 3.5 22.50 28.50 1 13.0
21 III LUBIEJEWSKI, Maciej 0 1600 LUKKS Miedziana Góra 2005 3.0 28.50 37.00 2 15.0
22 IV WALENCIAK, Ignacy 0 1400 UKS przy SP 8 Chrzanów 2003 3.0 24.00 31.00 2 12.0
23 SZYDŁOWSKI, Kacper 0 1000 2005 2.0 30.00 38.00 1 15.0

 

 

Polish English Czech

Banner

VII GRAND PRIX GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH.


Wyniki – runda 9 Drukuj
M-ce Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Wins Prog.
1 IM GOLUBKA, Petro R 2453 2420 DSK Dolyna 7.5 41.00 53.50 6 42.0
2 k KEPESHCHUK, Mykhaylo R 2222 2200 DSK Dolyna 7.5 37.00 49.00 7 36.5
3 k PALOSZ, Andrzej R 1888 2200 KLIM UKSz Gambit Starachowice 6.5 33.00 44.00 5 31.5
4 II+ RAK, Maciej R 1644 1900 KSz Piątka Skierniewice 6.5 31.00 41.00 6 27.0
5 I++ JĘDRAS, Piotr R 2117 2100 KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD 6.0 36.00 47.00 6 32.0
6 I++ MRÓZ, Waldemar R 1822 2100 KLIM UKSz Gambit Starachowice 5.5 39.50 51.50 5 31.5
7 I+ CHOINA, Michał R 1839 2100 5.5 38.00 48.50 5 30.5
8 I CHOINA, Adam R 1872 2000 Hetman Ostrowiec Św. 5.5 34.00 44.50 4 28.0
9 I+ SZUBER, Grzegorz R 1922 2100 Małogoszcz 5.5 32.50 42.50 5 29.0
10 I++ POSUNIAK, Weronika R 1752 1900 5.5 32.00 42.50 5 24.5
11 II BARTKIEWICZ, Paweł R 1742 1800 KLIM UKSz Gambit Starachowice 5.0 39.50 51.50 3 29.5
12 I PAWLOWSKI, Michal R 1823 2000 UKSz Hetman Warszawa 5.0 35.00 45.50 5 28.0
13 I URBAN, Wojciech R 1891 2000 LUKKS Kielce 5.0 33.50 43.50 5 26.0
14 I ZIĘTEK, Waldemar R 1821 2000 UKS Awans Żyrzyn 5.0 32.50 43.00 4 26.0
15 II UGREWICZ, Ludwik R 1463 1800 KLIM UKSz Gambit Starachowice 5.0 27.00 33.50 3 18.5
16 I CIECHOŃSKI, Piotr R 1792 2000 KLIM UKSz Gambit Starachowice 4.5 36.50 45.00 4 27.0
17 I PYZIO, Amelia R 1342 1800 Chess in Chrzanow 4.5 33.00 41.50 4 23.0
18 II DETKA, Wojciech R 1597 1800 Kielce 4.5 29.50 38.00 4 22.0
19 II PRZEPIÓRA, Anna R 1391 1600 KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD 4.5 29.50 37.00 4 23.0
20 II PIŁKA, Kazimierz R 1454 1800 KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD 4.5 27.50 35.00 4 20.0
21 I ANYŻ, Monika R 1367 1800 KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD 4.0 32.50 39.00 4 21.0
22 I HLADYSH, Yewhen R 1589 1589 Pustomyty 4.0 30.50 37.50 4 19.0
23 II BEDNARCZYK, Wojciech R 1386 1800 Alternatywa Szydłowiec 4.0 28.00 36.00 4 16.0
24 I DULINSKI, Stanislaw R 1681 2000 LUKKS Kielce 3.5 35.00 42.50 3 22.0
25 III BANAŚ, Piotr 0 1600 3.5 28.00 36.50 2 18.5
26 III ŁYŻWA, Krzysztof R 1539 1600 LZS Kordian Bliżyn 3.5 27.50 33.50 3 17.0
27 II+ DETKO, Wiesław R 1478 1900 Kielce 3.5 27.00 34.50 3 11.0
28 II SIEK, Jerzy R 1593 1800 GLKS Grom w Skarzysku Kościelnym 3.5 24.00 30.00 3 9.5
29 I WOLSKI, Jerzy R 1714 2000 Pionki 3.0 30.00 37.50 2 17.5
30 II GÓRECKI, Mateusz R 1408 1800 LUKKS Miedziana Góra 3.0 28.00 34.50 3 17.0
31 I WALENCIAK, Katarzyna 1571 1800 UKS przy SP8 Chrzanów 3.0 25.00 32.50 2 9.0
32 I MUCHA, Marta R 1210 1800 Chee in Chrzanow 2.5 26.50 32.00 2 12.5
33 II KOWALSKI, Janusz R 1372 1800 Radom 1.5 25.50 34.00 0 8.5
34 III SŁONIEWSKI, Krzysztof R 1162 1600 Szachowy Uniwersytet Warszawa 1.5 25.50 32.50 0 11.0

 

Polish English Czech

Banner

PUCHAR GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH w blitzu. OPEN

Wyniki

Wyniki – runda 13 Drukuj
M-ce Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Klub Data ur. Pkt. MBch. Bch. Wins Prog.
1 k KEPESHCHUK, Mykhaylo B 2276 2200 DSK Dolyna 1982 11.0 89.00 106.00 10 76.0
2 IM GOLUBKA, Petro B 2468 2420 DSK Dolyna 1989 10.5 88.00 106.00 9 72.5
3 I+ CHOINA, Michał B 1882 2100 Hetman Ostrowiec Św. 2000 9.5 88.00 104.50 9 72.0
4 II+ RAK, Maciej B 1726 1900 KSz Piątka Skierniewice 2001 9.5 87.00 104.00 9 67.5
5 I++ JĘDRAS, Piotr B 2084 2100 KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD 1994 9.0 87.00 103.00 8 63.5
6 II MATVIYCHUK, Andrey B 2038 1800 Novojavorivsk 1959 8.5 88.00 105.00 8 61.0
7 I SULIBORSKI, Artur B 2057 2000 MTSz Mińsk Mazowiecki 1994 8.0 79.00 95.50 7 57.0
8 I PYZIO, Amelia B 1550 1800 Chess In Chrzanow 2002 8.0 76.00 88.50 8 50.0
9 I CHOINA, Adam B 1871 2000 Hetman Ostrowiec Św. 1997 7.5 88.00 105.00 7 59.0
10 II+ KOCIA, Kamil B 1916 1900 KLIM UKSz Gambit Starachowice 1997 7.5 87.00 104.00 6 61.5
11 I PAWLOWSKI, Michal B 1802 2000 UKSz Hetman Warszawa 1988 7.5 85.00 101.50 6 58.5
12 I SADZIKOWSKI, Marian B 1796 2000 Chess in Chrzanow 1964 7.5 84.00 100.00 7 57.0
13 I PAWŁOWSKI, Sławomir B 1538 2000 1966 7.5 82.00 97.00 6 55.5
14 I SONDEJ, Dominik 2067 2000 UKS SP1 Leżajsk 1981 7.5 81.50 98.00 6 56.5
15 I CIECHOŃSKI, Piotr B 1850 2000 KLIM UKSz Gambit Starachowice 1965 7.5 80.00 95.00 7 54.5
16 I ZIĘTEK, Waldemar B 1810 2000 UKS Awans Żyrzyn 1958 7.0 87.00 103.00 7 62.0
17 III ŁYŻWA, Krzysztof B 1775 1600 LZS Kordian Bliżyn 1974 7.0 77.00 92.00 5 49.5
18 I KARNASIEWICZ, Robert B 1723 2000 KSz SDK-Lotnik Mielec 1966 7.0 77.00 91.50 6 53.0
19 II MOĆKO, Maciej B 1301 1800 LUKKS Miedziana Góra 2005 7.0 71.50 86.50 7 45.0
20 II CHOINA, Jan B 1248 1800 Hetman Ostrowiec Św. 2006 7.0 69.00 81.00 6 43.5
21 I ŻEŁAJTYS, Jozef B 1756 2000 Gdynia 1952 6.5 76.50 91.00 6 52.0
22 II SYPEK, Szymon B 1136 1800 KGL Szarotka Wadowice Górne 2004 6.5 75.50 88.00 6 47.5
23 II GÓŹDŹ, Rafał B 1404 1800 KLIM UKSz Gambit Starachowice 1975 6.5 72.50 83.00 6 49.0
24 II PAŹDZIERZ, Piotr B 1294 1800 LUKKS Miedziana Góra 2006 6.5 67.50 81.50 6 41.5
25 II KOWALSKI, Janusz B 1311 1800 Radom 1968 6.5 62.00 71.00 6 39.0
26 III ŁACHUT, Tomasz 0 1600 KGL Szarotka Wadowice Górne 2004 6.5 61.50 71.00 6 36.5
27 III SŁONIEWSKI, Krzysztof 1103 1600 Szachowy Uniwersytet Warszawa 1972 6.5 54.50 63.50 6 33.5
28 I HLADYSH, Yewhen B 1656 1656 Pustomyty 1960 6.0 71.50 83.50 5 46.5
29 III STĘPIEŃ, Przemysław B 1194 1600 LUKKS Miedziana Góra 2001 6.0 68.00 81.00 6 42.0
30 II STRĄCZEK, Wiktoria B 1204 1600 Chess in Chrzanow 2005 6.0 67.50 79.50 5 41.0
31 II BRAK, Robert 1190 1800 UKS SP1 Leżajsk 1994 6.0 66.00 77.50 6 40.0
32 II SAMOTOS, Nazar 0 1800 1973 6.0 66.00 76.50 6 40.0
33 III CIEŚLA, Filip 0 1600 KSz SDK-Lotnik Mielec 2003 6.0 62.50 73.00 5 36.0
34 III SYPEK, Mateusz B 1065 1600 KGL Szarotka Wadowice Górne 2001 6.0 60.50 69.00 5 40.5
35 II NOWACKI, Krzysztof 1293 1800 Warszawa 1965 5.5 77.50 93.00 5 47.0
36 III NOWOCIEŃ, Alan 0 1600 Hetman Ostrowiec Św. 2004 5.5 58.50 68.00 4 31.0
37 IV KULIG, Karol 0 1400 KGL Szarotka Wadowice Górne 2003 5.5 56.00 64.00 3 32.5
38 II ĆWIĘKA, Konrad B 1326 1800 KGL Szarotka Wadowice Górne 2004 5.0 66.50 77.00 4 36.5
39 III SŁONIEWSKI, Jakub 1014 1600 Szachowy Uniwersytet Warszawa 2006 5.0 65.00 74.00 5 38.0
40 II PLASKOTA, Oliwia 0 1600 Hetman Ostrowiec Św. 2005 5.0 60.00 70.00 4 32.0
41 IV URBANIK, Oliwier 0 1400 2005 4.5 59.50 67.50 4 32.0
42 IV GRUDZIEŃ, Mariusz 0 1400 LUKKS Kielce 2003 4.0 56.50 65.00 2 25.0
43 V BOGACKI, Maciej 0 1200 2005 3.5 52.50 60.00 2 21.0
44 IV BORZĘCKI, Jakub 0 1400 KSz SDK-Lotnik Mielec 2005 3.0 56.00 65.00 3 13.0
45 V DUGIEL, Mateusz 0 1200 Hetman Ostrowiec Św. 2004 2.5 56.00 63.50 1 15.0
46 SZYDŁOWSKI, Kacper 0 1000 2004 1.0 55.00 64.00 1 10.0

 

Polish English Moldavian

Banner

PUCHAR GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH w blitzu. 10 lat

Standings – round 13 Print
Place Title Name FIDE Local Club Total MBch. Bch. Wins Prog.
1 III Maksymyshyn, Zakhar 0 1600 10.5 89.50 104.50 9 76.0
2 III TOMKIEWICZ, Jakub B 1190 1600 UKS SP 1 Brzozów 10.0 90.50 107.50 9 67.5
3 III NIEBUDEK, Konrad B 1287 1600 LUKKS Kielce 9.5 91.00 107.50 7 78.0
4 III ZIĘBA, Hubert 1015 1600 KSz SDK-Lotnik Mielec 9.0 91.00 106.50 8 63.5
5 III BIESIADECKI, Adam B 1072 1600 TKSzach Tarnobrzeg 9.0 88.50 104.00 8 65.0
6 II OKRĘT, Wojciech 1145 1800 Hetman Ostrowiec Św. 9.0 87.50 103.00 8 61.5
7 II KHABAK, Marta B 1402 1484 Novojavorivsk 8.5 94.50 110.50 7 71.0
8 III OCHALIK, Filip B 1054 1600 KGL Szarotka Wadowice Górne 8.5 85.50 101.50 8 60.5
9 II SZUMOWICZ, Weronika B 1046 1600 GKSz Hetman Pilzno 8.5 82.50 97.50 8 61.5
10 II GĄGAŁA, Piotr 1146 1800 GKSz Hetman Pilzno 8.0 90.00 106.00 8 65.0
11 II TOMKIEWICZ, Szymon 1268 1800 UKS SP 1 Brzozów 8.0 85.00 99.50 8 60.0
12 III BANAŚ, Piotr 0 1600 Proszowice 8.0 84.00 99.50 8 59.0
13 III BORYSŁAWSKI, Jan 0 1600 S-KKS Przemyśl 8.0 81.50 96.00 7 58.0
14 II SZEWCZYK, Joanna 0 1600 Hetman Ostrowiec Św. 8.0 79.00 95.00 8 57.0
15 III KULIG, Paweł 0 1600 KGL Szarotka Wadowice Górne 8.0 79.00 94.00 7 55.0
16 III POPIEL, Małgorzata B 1177 1400 UKS przy SP 8 Chrzanów 8.0 75.50 91.00 8 51.0
17 III KRAWIEC, Jakub 1090 1600 GKSz Hetman Pilzno 7.5 77.50 92.00 7 53.0
18 III WINIARSKI, Kacper 0 1600 7.5 77.00 88.00 7 54.5
19 III Wojnowski, Michał 0 1600 LUKKS Kielce 7.5 72.00 86.50 7 49.0
20 II CHMIELEWSKI, Igor B 1205 1800 LUKKS Kielce 7.0 84.00 99.50 7 57.0
21 IV BIAŁEK, Filip 0 1400 TKSzach Tarnobrzeg 7.0 82.00 94.00 7 52.0
22 IV MADEJ, Mikołaj 0 1400 KSz SDK-Lotnik Mielec 7.0 80.00 94.00 7 50.0
23 II KARYŚ, Katarzyna B 1129 1600 LUKKS Miedziana Góra 7.0 77.00 91.50 7 56.0
24 III BARTOSZCZUK, Adam 0 1600 UKS przy SP 8 Chrzanów 7.0 75.00 90.50 7 52.0
25 III GRUDZIEŃ, Maria 0 1400 LUKKS Kielce 7.0 75.00 86.00 7 49.0
26 IV BIAŁEK, Jakub 0 1400 TKSzach Tarnobrzeg 7.0 71.00 82.00 7 46.0
27 IV NOWAK, Emilia 0 1250 LUKKS Kielce 7.0 66.00 79.00 7 40.0
28 III NOWAK, Zuzanna 0 1400 LUKKS Kielce 6.5 78.00 89.50 6 48.0
29 IV CHMIELEWSKI, Kacper 0 1400 LUKKS Kielce 6.5 76.00 87.00 6 48.0
30 II WILK, Igor 1191 1800 UKS przy SP 8 Chrzanów 6.5 75.00 90.50 6 45.0
31 IV STELMASZCZYK, Karol 0 1400 LUKKS Kielce 6.5 70.00 83.00 6 45.5
32 IV PARTYKA, Wiktor 0 1400 LUKKS Kielce 6.5 69.00 83.00 6 41.5
33 IV CIEŚLA, Stanisław 0 1400 KSz SDK-Lotnik Mielec 6.0 76.00 90.50 6 51.0
34 IV Malesza, Armando 0 1400 6.0 73.00 87.50 5 41.5
35 II KRZANOWSKA, Liliana 0 1600 RzKSz Rzeszów 6.0 70.50 84.00 6 43.0
36 IV JĘDRYKA, Maksymilian 0 1400 UKS przy SP 8 Chrzanów 6.0 70.00 84.50 6 43.0
37 IV KOMENDOLOWICZ, Nikola 0 1250 UKS przy SP 8 Chrzanów 6.0 64.00 73.50 6 38.0
38 V JAŚKO, Zuzanna 0 1100 UKS przy SP 8 Chrzanów 6.0 63.50 73.00 6 37.0
39 V Łysak, Antoni 0 1200 LUKKS Kielce 6.0 60.50 70.00 6 33.0
40 V OCHALIK, Adrian 0 1200 6.0 57.00 66.00 5 29.5
41 IV STELMASZCZYK, Przemysław 0 1400 LUKKS Kielce 5.5 72.50 86.00 5 43.5
42 IV WILK, Mateusz 0 1400 KSz SDK-Lotnik Mielec 5.5 66.50 77.50 5 36.5
43 IV KARYŚ, Jakub 0 1400 LUKKS Miedziana Góra 5.5 66.50 76.00 5 37.0
44 IV Łysak, Paweł 0 1400 LUKKS Kielce 5.5 63.50 74.00 5 39.5
45 V BORZĘCKI, Dawid 0 1200 KSz SDK-Lotnik Mielec 5.5 59.00 68.00 4 31.0
46 Nowocień, Konrad 0 0 Hetman Ostrowiec Św. 5.5 54.00 61.50 5 31.5
47 V WRONKA, Krzysztof 0 1200 5.5 52.50 61.00 5 31.0
48 IV FELUŚ, Liliana 0 1250 UKS przy SP 8 Chrzanów 5.0 70.00 83.00 5 40.0
49 IV POPIEL, Martyna 0 1250 UKS przy SP 8 Chrzanów 5.0 67.00 78.00 5 35.0
50 V SŁONIEWSKI, Wojciech 0 1200 Szachowy Uniwersytet Warszawa 5.0 65.50 74.50 5 39.0
51 III NAWROT, Emilia 0 1400 TKSzach Tarnobrzeg 5.0 61.50 70.50 5 33.0
52 V BALIŚ, Sebastian 0 1200 UKS przy SP 8 Chrzanów 5.0 50.00 61.50 5 29.0
53 Śliwińska, Klaudia 0 0 LUKKS Kielce 4.5 48.50 56.50 4 24.5
54 IV JĘDRYKA, Jan 0 1400 UKS przy SP 8 Chrzanów 4.0 53.50 63.00 4 28.0
55 WOŚ, Kajetan 0 1000 3.0 49.50 57.50 3 21.0
56 OLESIŃSKI, Marcin 0 1000 2.0 52.50 61.00 2 15.0
57 WACH, Amelia 0 1000 1.5 52.00 59.50 1 9.5
58 MALINOWSKI, Mieszko 0 1000 1.0 55.00 63.50 1 3.0

20160716_162244 20160716_162313 20160716_172610 20160717_102726 20160717_163934 20160717_164133IMAG4633 IMAG4634 IMAG4635 IMAG4639 IMAG4640 IMAG4641 IMAG4642 IMAG4643 IMAG4645 IMAG4647 IMAG4649 IMAG4650 IMAG4651 IMAG4652 IMAG4653 IMAG4654 IMAG4655 IMAG4656 IMAG4657 IMAG4658 IMAG4660 IMAG4662 IMAG4663 IMAG4665 IMAG4666 IMAG4667 IMAG4668 IMAG4669 IMAG4671 IMAG4672 IMAG4673 IMAG4674 IMAG4675 IMAG4676 IMAG4677 IMAG4678 IMAG4679 IMAG4680 IMAG4681 IMAG4682 IMAG4683 IMAG4684 IMAG4685 IMAG4686 IMAG4687 IMAG4688 IMAG4689

CZCIONKA
ZMIANA KOLORU