«

»

mar 19 2016

Ósemka w czołówce szachowej dziesiątki

Kolejny raz szachiści z SP 8 Chrzanów rywalizowali w cyklu turniej ów szachowych  ,,szachowa dziesiątka ” w Krakowie. Z każdym turniejem wyniki są coraz lepsze.

SZACHOWA DZIESIĄTKA 2015/2016 turniej nr 7 Gr C chłopcy 2006-2007

SP NR 10 Kraków, ul. Blachnickiego 1  2016-03-19/2016-03-19

Standings – round 6 Print
Place Title Name Local Club Total MBch. Bch.
1 III Wojtyło, Paweł 1600 SP Wieliczka 6.0 16.50 23.00
2 IV WINIARSKI, Kacper 1400 SP WP Kraków 5.0 15.00 23.50
3 IV Nowicki, Łukasz 1400 SP 88 Kraków 5.0 14.00 22.50
4 IV Bocheński, Szymon 1400 SP 26 Kraków 5.0 13.50 19.00
5 IV LANG, Wiktor 1400 SP 54 Kraków 5.0 12.50 19.50
6 IV Śliwiński, Tymon 1400 SP 138 Kraków 4.0 17.00 24.50
7 IV Koza, Jakub 1400 SP KW Niepołomice 4.0 15.00 23.50
8 III PRZYBYLIK, Kacper 1600 SP 155 Kraków 4.0 14.50 21.00
9 IV Franaszek, Jakub 1400 SP 38 Kraków 4.0 12.50 20.00
10 IV Jędryka, Jan 1400 SP 8 Chrzanów 4.0 12.50 20.00
11 IV Sidor, Tymon 1400 SP 10 Kraków 4.0 12.50 19.50
12 IV Śpiewak, Aleksander 1400 SP 54 Kraków 4.0 11.50 18.00
13 IV Zieliński, Michał 1400 SP 61 Kraków 3.5 14.50 22.00
14 Jan, Świerczyński 1000 Kraków 3.5 14.00 21.00
15 Stefański, Karol 1000 3.5 12.50 20.00
16 Bielecki, Maciej 1000 OFIS Kraków 3.5 11.50 18.00
17 Chrustek, Arsen 1000 SP 10 Kraków 3.0 16.00 21.50
18 WRONKA, Krzysztof 1000 SP 54 Kraków 3.0 13.50 20.00
19 ŻEBRACKI, Michał 1000 SP 54 Kraków 3.0 12.50 17.00
20 V CHMURA, Maciej 1200 SP 54 Kraków 3.0 11.50 18.50
21 FIGIEL, Bartosz 1000 SP WP Kraków 3.0 11.00 17.50
22 V Brzeziński, Karol 1200 SP 26 Kraków 3.0 11.00 17.00
23 Stankiewicz, Jakub 1000 SP 156 Kraków 3.0 11.00 16.50
24 Raźny, Maciej 1000 SP WP Kraków 3.0 10.00 14.50
25 Kozoduj, Jakub 1000 SP 88 Kraków 2.5 13.50 20.50
26 Baster, Dawid 1000 SP Mników 2.5 12.50 18.00
27 BILSKI, Piotr 1000 SP Krzeszowice 2.5 11.00 17.50
28 BILSKI, Wojciech 1000 SP Krzeszowice 2.5 10.50 16.00
29 LYSIAK, TYMOFII 1000 SP 10, KRAKOW 2.5 9.50 14.00
30 Gendrau, Oliver 1000 OFIS Kraków 2.5 8.00 12.50
31 Chmielewski, Szymon 1000 SP 72 Kraków 2.0 12.00 18.50
32 Pabiańczyk, Jakub 1000 SP WP Kraków 2.0 11.50 18.50
33 Marcinkowski, Tomasz 1000 SP 54 Kraków 2.0 9.50 14.50
34 Ziarko, Filip 1000 SP 55 Kraków 2.0 9.50 14.00
35 Baścik, Mateusz 1000 SP 138 Kraków 2.0 9.00 13.50
36 Soja, Mikolaj 1000 SP 72 Kraków 1.5 10.00 17.50
37 Nowak, Wiktor 1000 SP 38 Kraków 1.5 8.50 14.00
38 Cepil, Piotr 1000 SP WP Kraków 1.5 8.50 13.00
39 Gorkiewicz, Marcin 1000 SP 41 Kraków 1.5 7.50 14.00
40 Król, Dawid 1000 SP 88 Kraków 1.5 6.50 10.00
41 Białek, Krzysztof 1000 Wieliczka MS 1.0 10.00 16.50
42 MISZTA, Michał 1000 SP WP Kraków 0.5 10.50 15.00

SZACHOWA DZIESIĄTKA 2015/2016 turniej nr 7 Gr D chłopcy 2008-2009


Standings – round 6 Print
Place Title Name Local Club Total MBch. Bch.
1 IV Robaczewski, Antoni 1400 Kraków OFIS 5.0 16.00 23.50
2 IV Kaszuba, Olaf 1400 SP 5 Kraków 5.0 16.00 23.50
3 IV Koza, Filip 1400 UKS Goniec Staniątki 5.0 16.00 22.50
4 IV Bartoszczuk, Adam 1400 UKS przy SP 8 Chrzanów 5.0 15.00 21.50
5 V Jędryka, Maksymilian 1200 SP 8 Chrzanów 5.0 13.00 19.00
6 Cichorz, Mikołaj 1000 SP 97 Kraków 4.5 12.00 19.00
7 IV Leski, Jakub 1400 KKSz Kraków 4.0 16.00 24.00
8 IV Glaz, Michał 1400 SP Niepołomice 4.0 15.50 21.50
9 V Płatek, Kajetan 1200 SP Niepołomice 4.0 13.50 19.50
10 V Zenker, Oskar 1200 SP 8 Chrzanów 4.0 13.00 20.00
11 Góra, Jakub 1000 SP Niepołomice 4.0 12.50 20.00
12 GAJ, Bartosz 1000 SP Krzeszowice 4.0 12.50 19.00
13 V Kopff, Adam 1200 SP Niepołomice 4.0 12.00 19.50
14 Rogoziński, Igor 1000 SP 24 Kraków 4.0 11.50 18.50
15 Płatek, Wiktor 1000 SP 4 Kraków 4.0 11.50 18.00
16 Oleksa, Kacper 1000 SP nr 4 Wieliczka 4.0 10.00 17.00
17 Pożyczka, Leon 1000 SP 156 Kraków 3.5 14.00 21.00
18 Kapralski, Wojciech 1000 SP 10 Kraków 3.5 12.00 17.00
19 Leśniewski, Eryk 1000 Wieliczka Montessori School 3.5 10.50 15.00
20 Zaborowski, Maciej 1000 SP 10 Kraków 3.0 15.00 22.50
21 Kowalski, Jakub 1000 SP 32 Kraków 3.0 14.50 21.00
22 Saj, Mieszko 1000 SP 80 Kraków 3.0 13.50 20.00
23 Sosnowski, Kajetan 1000 VCPS Wrząsowice 3.0 13.00 20.50
24 V DEĆ, Krystian 1200 SP 54 Kraków 3.0 13.00 19.00
25 Reczek, Witold 1000 SP Siercza 3.0 13.00 19.00
26 GAWEŁ, Igor 1000 SP WP Kraków 3.0 12.00 17.50
27 Nowak, Szymon 1000 SP 38 Kraków 3.0 12.00 17.00
28 Marusiński, Dawid 1000 Sp Mników 3.0 10.50 16.00
29 Zgud, Sebastian 1000 SP Siercza 3.0 10.00 15.50
30 Dolata, Brunon 1000 SP 72 Kraków 3.0 7.50 11.50
31 WITEK, Maksymilian 1000 SP Tenczynek 2.5 14.50 21.50
32 Jędrychowski, Stanisław 1000 SP 54 Kraków 2.5 11.50 16.50
33 DUDZIK, Patryk 1000 SP Krzeszowice 2.5 11.00 18.00
34 V Smoła, Filip 1200 SP 8 Chrzanów 2.5 8.50 14.00
35 Galiak, Jan 1000 SP Siercza 2.5 7.00 11.00
36 Gurgul, Jakub 1000 SP 72 Kraków 2.0 15.00 22.00
37 V Kaszuba, Igor 1200 Przedszkole 119 Kraków 2.0 12.50 19.00
38 Bielecki, Alan 1000 SP32 Kraków 2.0 11.50 17.00
39 Dąbrowski, Filip 1000 SP 32 Kraków 2.0 11.50 17.00
40 Srebro, Filip 1000 SP 97 Kraków 2.0 11.50 16.50
41 BOGDANIK, Sebastian 1000 SP 54 Kraków 2.0 11.00 15.50
42 Koszyka, Szymon 1000 SP 88 Kraków 2.0 10.50 15.50
43 BAŃBUŁA, Hubert 1000 SP WP Kraków 2.0 10.50 15.50
44 JURGAŁA, Jakub 1000 SP 54 Kraków 2.0 8.50 13.00
45 Bieńkowski, Przemysław 1000 SP 88 Kraków 1.5 12.50 18.50
46 Weber, Karol 1000 SP 37 Kraków 1.5 10.00 13.50
47 Lepiarz, Filip 1000 Victoria Center Primary School Wrząsowice 1.5 9.50 16.00
48 Kopff, Wojciech 1000 Niepołomice 1.0 11.00 17.00
49 Szumlas, Michał 1000 SP 10 Kraków 1.0 10.50 15.50
50 Zalewski – Król, Gabriel 1000 SP 2 Kraków 0.0 5.00 8.00

SZACHOWA DZIESIĄTKA 2015/2016 turniej nr 7 GR. D1 dziewczęta 2008-2009

Standings – round 6 Print
Place Title Name Local Club Total MBch. Bch.
1 IV Kudelska, Weronika 1250 SP 43 Kraków 5.0 14.50 22.50
2 IV NOWAK, Emilia 1250 SP im. św. Wincentego Pallottiego Kraków 5.0 14.00 20.50
3 IV Feliks, Agnieszka 1250 SP Grabie 4.5 14.50 22.50
4 Król, Natalia 1000 SP 88 im. Stefana Żeromskiego w Krakowie 4.5 12.50 19.00
5 IV Kudelska, Nadia 1250 Szkoła Podstawowa nr 43 Kraków 4.0 16.00 24.00
6 IV Feluś, Liliana 1250 UKS przy SP 8 Chrzanów 4.0 15.50 22.00
7 Szopa, Natalia 1000 Przedszkole nr 96 Kraków 4.0 12.50 18.00
8 Stanek, Aleksandra 1000 Kraków 4.0 11.50 18.00
9 DUDZIK, Jowita 1000 SP Krzeszowice 3.0 14.00 20.50
10 Lumumba-Diya, Oliwia 1000 SP 10 Kraków 3.0 12.50 19.00
11 Śpiewak, Michalina 1000 SP 54 Kraków 3.0 11.50 16.50
12 Michałkiewicz, Zuzanna 1000 SP Dona Kraków 3.0 11.00 16.50
13 Bieniek, Antonina 1000 Sp 32 Kraków 3.0 10.00 16.00
14 Odondavaa, Laura 1000 SP 18 Kraków 2.5 12.00 17.00
15 Brzezińska, Matylda 1000 Kraków SP nr 26 2.5 11.50 17.00
16 Bocheńska, Alicja 1000 SP 26 Kraków 2.5 10.00 15.50
17 Pudełko, Katarzyna 1000 SP 2 Kraków 2.0 12.00 18.00
18 Marek, Milena 1000 Sp Mników 2.0 10.00 15.00
19 Guczalska, Anna 1000 SP97 Kraków 2.0 7.50 11.00
20 Chmura, Maja 1000 1.5 9.00 14.00
21 WRONKA, Aleksandra 1000 Przedszkole 133 Kraków 1.0 9.00 13.50

x

CZCIONKA
ZMIANA KOLORU