«

»

Lip 21 2017

avatar

Nie tylko Szachowy mix w Darłówku.

Zgrupowanie w Darłówku zakończone.
Przywieźliśmy do Chrzanowa ogromny bagaż, nie tylko szachowych doświadczeń.
Wzajemna integracja, wspólne treningi, zabawy, gra w turniejach wewnętrznych i zewnętrznych to coś, co zostanie w pamięci na długie lata. Zostanie i z pewnością zaprocentuje w naszej, wspólnej dalszej walce na 64 polach.

Igor Wilk w pięknym stylu wygrywa gr C Pucharu Bałtyku 2017.
Bardzo dobrze zaprezentowali się Adam Bartoszczuk, Nikola Komendołowicz w gr D oraz
Marta Mucha w gr C.
Zakończenie Pucharu Bałtyku w Darłówku uświetnił swą obecnością GM Kacper Piorun. Zwycięzcą Gr A został GM Marcel Kanarek. Nasi mogli uścisnąć dłoń aktualnego Mistrza Polski oraz brązowego medalisty DMŚ Kacpra Pioruna.

Po ciężkiej pracy z dala od domu – zasłużone nagrody dyplomy.

 


 

 

 

 

 

 

Wycieczki                                     Spacery                                      Plażowanie

 

 

 

 

 

 

 

Sport i rekreacja

 

 

 

 

 

 

 

 

Treningi, wykłady

 


 

 

 

 

 

 

Pieczone kiełbaski z GM Kacprem Piorunem ,, świeżutkim ,, brązowym medalistą DMŚ. Autograf od mistrza.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
I Międzynarodowy Festiwal Szachowy „Puchar Bałtyku” – Open C

Polish English Czech
Darłówko 2017-06-24/2017-07-03
Wyniki

Wyniki – runda 9 Drukuj
M-ce Tytuł Nazwisko Imię Fed. R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Wins Prog.
1 II WILK, Igor POL 1380 1800 UKS przy SP 8 Chrzanów 8.0 43.00 54.50 7 42.5
2 II KIJKOWSKI, Michał POL 1483 1800 KSz Polonia Warszawa 7.0 42.00 53.50 6 37.0
3 II+ SEEMANN, Jakub POL 1311 1900 MKSz Rybnik 7.0 41.00 53.00 7 37.0
4 II LEWANDOWSKI, Wiktor POL 1466 1800 KSz Miedź Legnica 7.0 40.00 51.00 5 36.0
5 II JAROCKI, Gabriel POL 1330 1800 MUKS Stoczek 45 Białystok 7.0 38.50 49.00 5 37.0
6 I BIERLA, Slawomir POL 0 2000 6.5 42.00 53.50 5 35.5
7 II KUSIAK, Mateusz POL 1314 1800 LKSz GCKiP Czarna 6.5 38.50 50.00 6 33.5
8 II PANCEWICZ, Szymon POL 1303 1800 UKS Czternastka Warszawa 6.5 36.50 46.50 5 32.0
9 I NOWAK, Adam POL 1418 2000 6.5 34.50 44.00 6 30.5
10 II ROSOŁEK, Adam POL 0 1800 6.0 40.50 52.00 6 34.0
11 II TOKARSKI, Bartosz POL 1264 1800 UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 6.0 39.50 49.00 4 33.5
12 II BARTODZIEJ, Bartosz POL 1194 1800 KSz Polonia Warszawa 6.0 39.50 47.50 4 33.0
13 II SAPIŃSKI, Sebastian POL 1371 1800 KSz. Hańcza Suwałki 6.0 38.50 50.50 6 32.0
14 III FREJ, Bartosz POL 0 1600 Wrocław 6.0 38.50 50.00 5 33.5
15 II PODLEWSKI, Michał POL 1225 1800 KSz. Hańcza Suwałki 6.0 38.50 50.00 5 31.5
16 I MUCHA, Marta POL 1349 1800 UKS przy SP 8 Chrzanów 6.0 38.50 48.50 4 31.5
17 I WOŹNICA, Alicja POL 1382 1800 KSz Polonia Warszawa 6.0 38.00 48.50 5 32.5
18 II KOZŁOWSKI, Szymon POL 1302 1800 KSz Polonia Warszawa 6.0 37.00 47.50 6 32.0
19 II EIGNER, Jerzy POL 1202 1800 KSz Miedź Legnica 6.0 37.00 46.00 5 30.5
20 II KYCIA, Marek POL 1241 1800 UKS Czternastka Warszawa 5.5 37.00 47.00 5 29.5
………………………………………………………………………
109 IV………….. 1.0 23.50 30.00 1 5.0
110 …………………. 1.0 19.50 23.50 0 1.0

I Międzynarodowy Festiwal Szachowy „Puchar Bałtyku” – Open D
Standings – round 9 Print
Place S.No. Title Name Fed. FIDE Local Total MBch. Bch. Wins Prog.
1 1 II ZIĘBA, Hubert POL 1258 1800 8.0 41.50 53.00 7 42.5
2 2 II ĆWIEK, Stefan POL 1197 1800 7.5 41.50 54.00 7 41.0
3 3 III BARTUZI, Michał POL 1149 1600 7.0 39.50 52.00 6 36.0
4 6 II PIECZULIS, Hubert POL 1110 1800 7.0 38.00 48.50 6 33.0
5 13 III JASIULEWICZ, Dawid POL 0 1600 6.5 43.00 54.50 6 34.0
6 8 II JABŁOŃSKI, Dawid POL 0 1800 6.5 43.00 53.50 6 36.5
7 4 II BARTOSZCZUK, Adam POL 1147 1800 6.5 40.50 52.00 5 34.5
8 30 III KRZYSZTYŃSKA, Maria POL 0 1400 6.5 36.00 45.50 6 31.5
9 29 III KOMENDOLOWICZ, Nikola POL 0 1400 6.5 35.50 44.00 6 31.0
10 32 III PNIEWSKA, Beata POL 0 1400 6.5 34.50 44.00 6 30.0
11 20 III TOMKIEWICZ, Dawid POL 0 1600 6.0 41.50 51.50 6 36.0
12 31 III NURKIEWICZ, Anna POL 0 1400 6.0 37.00 46.00 6 30.0
13 10 III BIAŁEK, Filip POL 0 1600 6.0 35.50 46.00 6 32.0
14 53 IV ZYCHOWICZ, Bartosz POL 0 1400 6.0 34.50 45.50 5 30.5
15 45 IV OGŁAZA, Dawid POL 0 1400 6.0 34.50 45.00 5 28.0
16 41 IV MAKUCH, Tomasz POL 0 1400 6.0 33.50 44.00 6 26.0
17 17 III KYCIA, Franciszek POL 0 1600 5.5 39.00 49.50 5 33.0
18 15 III KOWALIK, Piotr POL 0 1600 5.5 38.00 50.00 5 32.0
19 16 III KUŁTUCKI, Kamil POL 0 1600 5.5 38.00 49.00 5 29.5
20 12 III DZIEWIATOWSKI, Mateusz POL 0 1600 5.5 38.00 48.50 5 33.0
21 5 III WASILEWSKI, Stanisław POL 1124 1600 5.5 35.00 45.00 5 29.0
22 37 IV JASIULEWICZ, Kamil POL 0 1400 5.5 35.00 43.50 5 29.0
23 11 III BŁASZKIEWICZ, Jakub POL 0 1600 5.5 34.00 44.00 5 25.5
24 75 MIKLOSZ, Krzysztof POL 0 1000 5.5 31.50 40.00 4 23.0
25 25 III FELUŚ, Liliana POL 0 1400 5.0 37.50 46.50 4 27.0
26 9 II POPIEL, Martyna POL 0 1600 5.0 37.00 47.50 5 24.0
27 65 IV ZACHARZEWSKA, Alicja POL 0 1250 5.0 36.50 47.00 4 26.5
28 7 III BIAŁEK, Jakub POL 1017 1600 5.0 36.00 47.00 5 32.0
29 19 III MAZURKIEWICZ, Miłosz POL 0 1600 5.0 33.50 43.50 4 26.
…………………………………………………………………………………………………..
80 ……………………………………………….1000 0.5 19.00 25.00 0 3.0

 

……………………………………………………………………………………………………………………………

 

Permalink do tego artykułu: http://www.zs1-chrzanow.pl/UKSSP8/nie-tylko-szachowy-mix-w-darlowku/

CZCIONKA
ZMIANA KOLORU