«

»

lis 25 2021

Nagrody w Turnieju i Puchar Starosty Powiatu Wadowic

25.09.2021- Ogólnopolski Turniej o Puchar Starosty Powiatu Wadowickiego. Adam Bartoszczuk, Igor Wilk i Michał Kaszuba laureatami nagród 👏👏👏♟️.

Nazar Ustianovich zajmuje II miejsce open 🥈🏆.

Wyniki – runda 9 Drukuj
M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię Fed. R. FIDE Klub Data ur. Pkt. MBch. Bch. Prog.
1 3 GM Grabarczyk, Mirosław POL R 2283 KSz Hetman Płock 1971 7.5 44.00 56.50 39.5
2 2 FM Ustianovich, Nazar UKR R 2305 Olimpijczyk Chrzanów 1983 7.5 44.00 53.50 40.5
3 4 IM Lewtak, Damian POL R 2265 MKSz GRYF Dębica 1995 7.0 43.50 56.00 39.0
4 10 FM Turski, Bartłomiej POL R 1786 UKS Czarny Koń Olkusz 2005 7.0 42.00 54.50 38.0
5 20 I++ Tokarz, Izabela POL R 1645 UKS Hetman Koronny Trzebinia 2007 7.0 39.50 49.00 34.0
6 1 IM Mikrut, Dariusz POL R 2357 KSz Dwie Wieże Kraków 1979 6.5 44.00 55.50 36.5
7 5 FM Marszałek, Maciej POL R 2239 LKS Parnas Stara Wieś 1985 6.5 41.00 52.00 34.0
8 8 I++ Szczerba, Marek POL R 2014 TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1978 6.5 39.50 51.00 34.5
9 11 I Małecki, Eugeniusz POL R 1778 Bukowiec Górny 1964 6.5 37.00 48.00 35.0
10 7 k Kumor, Łukasz POL R 2065 KS Korona Kraków 1986 6.0 41.50 53.50 32.0
11 9 II+ Maćkowiak, Szymon POL R 1787 Kraków 1990 6.0 38.50 48.50 35.0
12 17 I++ Dziewoński, Dariusz POL R 1669 MAT Myślenice 2007 6.0 37.50 48.00 33.0
13 26 II+ Bury, Maciej POL 1528 Andrychów 2005 6.0 36.00 47.00 32.0
14 36 I Bartoszczuk, Adam POL R 1363 UKS przy SP 8 Chrzanów 2008 6.0 32.00 41.50 27.0
15 14 I Mocny, Tomasz POL R 1748 MMKS Wieniawa Leszno 1984 5.5 39.00 49.50 32.0
16 18 I++ Piwowarczyk, Bartłomiej POL R 1666 MAT Myślenice 2003 5.5 38.50 48.50 31.5
17 22 I+ Wilk, Igor POL R 1585 UKS przy SP 8 Chrzanów 2006 5.5 37.50 49.00 29.5
18 13 I Sadzikowski, Marian POL R 1760 Olimpijczyk Chrzanów 1964 5.5 36.00 47.50 29.0
19 32 II+ Knapik, Kamil POL R 1411 MKS MOS Wieliczka 2005 5.5 36.00 45.00 28.5
20 37 II Khimichenko, Dmytro POL R 1357 KSz Dwie Wieże Kraków 2010 5.5 35.00 45.50 29.5
21 23 I Raszka, Krzysztof POL R 1578 Oświęcim 1976 5.5 34.00 44.00 28.5
22 16 I Góralczyk, Krystian POL R 1706 TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1995 5.5 33.50 44.00 27.5
23 39 I+ Ślusarczyk, Anna POL R 1282 MKS MOS Wieliczka 2008 5.5 33.50 41.50 25.0
24 21 I Stanuch, Marcin POL R 1615 KKSz Kraków 1982 5.5 33.00 43.50 27.5
25 31 I Duda, Szymon POL R 1414 MKS MOS Wieliczka 2008 5.5 33.00 40.50 26.5
26 15 II+ Golimowski, Paweł POL R 1747 MIECHÓW 1983 5.0 35.50 44.50 26.0
27 27 I Róg, Mateusz POL R 1511 TKKF Drogowiec Kraków 1999 5.0 34.00 44.50 28.0
28 6 k Sośnik, Sebastian POL R 2238 Mogilany 1974 5.0 34.00 44.50 24.5
29 41 II Wajda, Krzysztof POL R 1261 MKS MOS Wieliczka 2008 5.0 34.00 44.50 22.5
30 48 II Kaszuba, Michał POL R 1228 UKS przy SP 8 Chrzanów 2011 5.0 32.50 43.00 25.0
31 74 Cieszkowski, Lukasz POL 0 Kraków 1978 5.0 32.50 42.00 23.0
32 45 II Paciorek, Jan POL R 1241 Crocowia 1906 Kraków 1999 5.0 31.50 39.00 22.0
33 44 II Przybyś, Bruno POL R 1244 UKS przy SP 8 Chrzanów 2012 5.0 29.50 39.50 21.0
34 19 I Piwowarczyk, Arkadiusz POL R 1649 MAT Myślenice 1999 5.0 29.00 37.00 25.0
35 25 II Szyszka, Przemysław POL R 1531 UKS Skoczki Święciechowa 1989 5.0 28.50 36.00 26.0
36 42 II Kisiel, Wiktor POL R 1259 UKS przy SP 8 Chrzanów 2012 5.0 25.00 32.50 17.0
37 34 II Borowiec, Kamil POL 1389 KSz Dwie Wieże Kraków 2006 4.5 37.00 47.50 27.0
38 75 Pieczarka, Bartłomiej POL 0 TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1992 4.5 33.50 43.00 23.5
39 24 II Anders, Marcin POL R 1569 MMKS Wieniawa Leszno 1975 4.5 32.00 41.50 25.5
40 28 III Niesyczyński, Grzegorz POL R 1479 TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1987 4.5 30.50 39.50 24.5
41 72 Kabat, Paweł POL 0 Kraków 1987 4.5 27.50 35.00 19.0
42 29 II+ Bojarski, Marek POL R 1471 TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1956 4.5 27.00 37.00 19.0
43 12 I Rychlik, Sylwester POL R 1774 TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1982 4.0 35.50 46.00 25.5
44 38 II Mierzwa, Kamil POL R 1314 TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 2005 4.0 32.50 40.00 24.0
45 54 II Malata, Roman POL R 1064 TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1978 4.0 31.50 40.00 20.0
46 49 II+ Tokarz, Gabriela POL R 1222 Ksz Gambit Przeworsk 2011 4.0 31.00 39.00 19.0
47 33 II+ Pena, Piotr POL 1410 TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 2002 4.0 30.00 39.50 23.0
48 35 III Janas, Piotr POL R 1369 TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1983 4.0 30.00 38.00 23.0
49 43 II Lelek, Paulina POL R 1246 LKS ORZEŁ KOZY 2004 4.0 30.00 38.00 19.0
50 46 II Malata, Jan POL R 1237 TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 2010 4.0 29.50 39.00 19.0
51 59 II+ Pajer, Irena POL R 1033 UKS przy SP 8 Chrzanów 2010 4.0 29.50 37.50 18.0
52 50 II Baliś, Sebastian POL R 1194 UKS przy SP 8 Chrzanów 2010 4.0 28.50 35.00 21.0
53 51 Romaniak, Tomasz POL R 1189 Łętownia 2001 4.0 27.50 35.50 17.0
54 60 III Mądrala, Artur POL R 1032 KSz Dwie Wieże Kraków 2008 4.0 26.00 32.50 14.0
55 64 III Sordyl, Łukasz POL 0 Andrychów 2005 4.0 23.00 30.50 12.0
56 47 III Bochniak, Jakub POL R 1234 Sławoborze 1979 3.5 30.50 39.00 19.0
57 55 II Satoła, Tomasz POL R 1062 Ognisko TKKF w Dobczycach 2010 3.5 30.50 38.00 17.5
58 30 I Olejniczak, Romuald POL R 1434 UKS Szach WOLSZTYN 1966 3.5 30.00 38.00 18.0
59 65 III Kot, Karol POL 0 MAT Myślenice 2005 3.5 30.00 37.50 17.0
60 56 III Kania, Kacper POL 1060 TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 2000 3.5 27.00 34.50 12.5
61 67 IV Mazgaj, Bartosz POL 0 KSz Dwie Wieże Kraków 2013 3.5 27.00 34.00 15.5
62 62 II Ślusarczyk, Agnieszka POL 0 MKS MOS Wieliczka 2014 3.5 24.00 31.00 14.0
63 66 III Pływacz, Mateusz POL 0 TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 2010 3.5 23.00 29.00 12.5
64 52 V Fornalik, Karol POL R 1175 Krzyszkowice 2004 3.0 29.00 37.50 18.0
65 53 II Cholewa, Dorota POL R 1159 TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1964 3.0 29.00 34.50 16.0
66 63 II Socha, Maja POL 0 UKS przy SP 8 Chrzanów 2010 3.0 27.00 34.50 18.0
67 70 Graff, Karol POL 0 Kraków 2005 3.0 27.00 34.00 14.0
68 77 Pyka, Arkadiusz POL 0 Wadowice 1992 3.0 26.50 34.00 17.0
69 61 II Brańka, Julia POL R 1016 KKSz Kraków 2009 3.0 26.00 33.00 13.0
70 73 Mika, Arkadiusz POL 0 Kraków 1999 3.0 24.50 30.00 12.0
71 71 Kuraś, Antoni POL 0 Kraków 2006 2.5 24.00 30.00 10.5
72 58 IV Siwula, Leon POL R 1052 TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 2009 2.0 27.50 37.50 11.5
73 68 IV Malata, Stanisław POL 0 TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 2013 2.0 23.00 30.00 10.0
74 76 Speranskyi, Kostiantyn UKR 0 Ukraina 1999 2.0 23.00 28.50 10.0
75 40 IV Tomaszewski, Kamil POL R 1279 Kraków 1997 2.0 21.50 29.50 7.0
76 57 III Karasiński, Michał POL R 1056 TKKF Leskowiec -Wieża Wadowice 1976 2.0 20.00 25.50 5.0
77 69 V Radwański, Jakub POL 0 KSz Dwie Wieże Kraków 2012 1.0 22.00 29.00 6.0

CZCIONKA
ZMIANA KOLORU