«

»

Lut 04 2020

Marian Sadzikowski

Piotrek i dwa Michały z medalami w Krzeszowicach !

Nasi zawodnicy grając w Memoriale Stanisława Łobaziewicza, uczcili pamięć o wielkim szachowym działaczu ,

Stanisław Łobaziewicz – Prezes Polskiego Zawiązku Szachowego (w latach 2000-2003) oraz Małopolskiego Związku Szachowego, propagator kultury fizycznej.

Srebro do lat 10 zdobył Piotr Kwapisz

 

 

 

 

 

 

a brąz do lat 10 Michał Kaszuba

 

 

 

 

 

 

oraz brąz w klasyfikacji do 12 lat Michał Gładysek. Brawo 👏.

 

Memoriał Stanisława Łobaziewicza – Open B do lat 10 i 12
Krzeszowice, ul. Krakowska 3 2020-01-18/19

Wyniki – runda 7
M-ce Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Grupa Norma
1 III Pawleta, Mateusz 0 1600 MKSz Rybnik 7.0 22.50 29.50 J10 II
2 II Kwapisz, Piotr 1104 1800 UKS przy SP 8 Chrzanów 5.5 25.50 34.50 J10
3 II Kaszuba, Michał 1438 1800 UKS przy SP 8 Chrzanów 5.5 23.50 33.50 J10
4 Gładysek, Michał 0 1600 UKS przy SP 8 Chrzanów 5.0 22.00 32.00 J12 III
5 III Nowak, Maciej 1032 1600 UKS Bakcyl Bielany 5.0 22.00 30.50 J12
6 III Cumber, Bartosz 0 1600 UKS Bakcyl Bielany 5.0 22.00 29.00 J10
7 IV Becker, Krzysztof 0 1400 KSz HETMAN Katowice 5.0 21.50 30.00 J12 III
8 III Kacprzyk, Mateusz 0 1600 UKS Hetman Koronny Trzebinia 5.0 20.00 28.50 J12
9 III Jaroń, Dawid 0 1600 UKS Goniec Staniątki 5.0 19.00 26.50 J12
10 IV Kundzierewicz, Nikodem 0 1400 DK Wolbrom 5.0 18.50 26.50 J10
11 III Rusiecki, Katarzyna 0 1400 UKS Bakcyl Bielany 5.0 18.00 25.50 J10
12 Paluch, Benedykt 0 1000 MDK Oświęcim 4.5 18.00 23.50 J12 IV
13 III Kieca, Szymon 0 1600 Akademia Szachowa Gliwice 4.0 23.00 31.50 J10
14 IV Cieślicki, Maksymilian 0 1400 KSz HETMAN Katowice 4.0 22.50 29.50 J10
15 III Baran, Jan 0 1600 CKiS Skawina 4.0 21.50 30.50 J10
16 IV Kurdziel, Bartosz 0 1400 UKS Hetman Koronny Trzebinia 4.0 21.50 29.50 J12
17 III Jarosz, Paweł 0 1600 CKiS Skawina 4.0 21.00 28.00 J12
18 III Wesołowska, Liliana 0 1400 KSz HETMAN Katowice 4.0 20.00 28.00 J12
19 V Kot, Szymon 0 1200 KKSz Kraków 4.0 19.00 25.50 J10 IV
20 IV Gaj, Bartosz 0 1400 Krzeszowice 4.0 18.50 26.00 J12
21 Polniak, Jakub 0 1000 DK Wolbrom 4.0 16.50 23.50 J10 V
22 Stokłosa, Paweł 0 1000 Tenczynek 4.0 16.50 23.00 J10 V
23 IV Robak, Kacper 0 1400 DK Wolbrom 4.0 15.50 22.00 J10
24 Kotyla, Adam 0 1000 MDK Oświęcim 4.0 15.50 21.50 J10 IV
25 IV Gieszczyk, Wiktor 0 1400 DK Wolbrom 3.5 18.00 25.00 J10
26 Szkodny, Paweł 0 1000 MDK Oświęcim 3.5 15.50 22.00 J12 V
27 III Gładysek, Milena 0 1400 UKS przy SP 8 Chrzanów 3.0 22.50 31.50 J10
28 V Baranowski, Karol 0 1200 Krzeszowice 3.0 19.00 26.50 J12 IV
29 IV Gondek, Szymon 0 1400 Nielepice 3.0 18.00 26.00 J10
30 Juszczyk, Aleksander 0 1000 MDK Oświęcim 3.0 17.50 24.00 J12 V
31 Kantyka, Jakub 0 1000 MDK Oświęcim 3.0 16.50 25.00 J10 V
32 Kowal, Andrzej 0 1000 DK Wolbrom 3.0 15.50 22.50 J10 V
33 IV Żelazko, Wiktor 0 1400 DK Wolbrom 3.0 15.00 21.50 J12
34 Lisowski, Gabriel 0 1000 DK Wolbrom 3.0 15.00 20.50 J10 V
35 Grudzień, Antoni 0 1000 DK Wolbrom 3.0 14.50 21.00 J10 V
36 Ptak, Michał 0 1000 Kraków 3.0 13.00 18.50 J10 V
37 Szuman, Michał 0 1000 CKiS Skawina 3.0 12.50 18.00 J12
38 Gas, Martyna 0 1000 SP 37 Kraków 3.0 10.50 17.00 J10 V
39 Pałka, Aleksander 0 1000 Krzeszowice 2.5 12.50 18.00 J10 V
40 V Leśniak, Filip 0 1200 CKiS Skawina 2.0 17.50 25.00 J10
41 V Dyrka, Maciej 0 1200 Kraków 2.0 17.00 24.00 J10
42 Ziomek, Zuzanna 0 1000 SP 7 Kraków 2.0 15.50 24.50 J10
43 Madeja, Jakub 0 1000 Krzeszowice 2.0 14.00 20.00 J10
44 Scherautz, Maksymilian 0 1000 Kraków 2.0 14.00 19.50 J10 V
45 Gędłek, Jakub 0 1000 Tenczynek 2.0 13.00 19.50 J12
46 IV Haberka, Bartłomiej 0 1400 DK Wolbrom 2.0 13.00 18.50 J10
47 Rola, Bartosz 0 1000 DK Wolbrom 2.0 10.00 15.50 J10
48 Birówka, Kinga 0 1000 CKiS Skawina 1.5 15.00 21.50 J10
49 Wykurz, Krzysztof 0 1000 Kraków 1.5 12.00 16.00 J10
50 Gromadzki, Szymon 0 1000 SP 7 Kraków

CZCIONKA
ZMIANA KOLORU