«

»

Lis 26 2017

avatar

Listopadowe potyczki szachowe z naszym udziałem

W sobotę 25, liczna grupa młodych, chrzanowskich szachistów wzięła udział w XI OTWARTYCH MAŁOPOLSKICH LISTOPADOWYCH POTYCZKACH SZACHOWYCH

w grupie A, dziewczyny z UKS-u, niemal wydzierały sobie brązowy medal. Ostatecznie,  punktacją pomocniczą zdobyła go Małgorzata Popiel, wyprzedzając koleżanki z klubu – Wiktorię Strączek (4) i Nikolę Komendołowicz (6).

Wśród chłopców tej grupy, również za sprawką punktacji pomocniczej, przegrywając 3, na 4 miejscu uplasował się Igor Wilk.

W grupie B, do lat 9, choć nieco za trudnej dla naszych młodziutkich szachistów, wystartowało ich najwięcej.

4 miejsce wśród dziewcząt zajęła Martyna Popiel, również przegrywając 3 miejsce medalowe punktacją pomocniczą.

5 miejsce wśród licznej grupy chłopców zajął Adam Bartoszczuk.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XI OTWARTE MAŁOPOLSKIE LISTOPADOWE POTYCZKI SZACHOWE Gr-A
Wyniki – klasyfikacja dziewcząt Drukuj
L.p. M-ce Tytuł Nazwisko Imię Fed. R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Wins Prog.
1 6 II Łabędź, Gabriela POL 1061 1600 Klub Szachowy Kana Tarnów 5.0 23.50 32.50 5 23.0
2 9 I Szopa, Emilia POL R 1113 1800 KKSz Kraków 4.5 23.00 29.50 4 20.5
3 16 II Popiel, Małgorzata POL R 1098 1600 UKS przy SP 8 Chrzanów 4.0 17.50 22.50 4 16.0
4 17 II+ Strączek, Wiktoria POL R 1100 1700 UKS przy SP 8 Chrzanów 4.0 16.50 24.50 4 15.0
5 18 II Nowak, Zuzanna POL R 1182 1600 UKS Goniec Staniątki 4.0 15.50 23.50 4 17.0
6 19 II Komendolowicz, Nikola POL 1048 1600 UKS przy SP 8 Chrzanów 4.0 15.50 23.50 4 16.0
7 21 II+ Gaczoł, Julia POL R 1131 1700 UKS Goniec Staniątki 3.5 18.00 26.00 3 15.5
8 22 III Mól, Martyna POL 0 1400 MKS MOS Wieliczka 3.5 17.50 23.00 3 13.0
9 24 III Baran, Maria POL R 1016 1400 MKS MOS Wieliczka 3.5 13.50 20.50 3 13.0
10 30 Jaszczyk, Magdalena POL 0 1000 SP Biskupice 3.0 14.00 20.00 3 10.0
11……………………………………………………………………………………………………………
Wyniki – klasyfikacja chłopców Drukuj
L.p. M-ce Tytuł Nazwisko Imię Fed. R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Wins Prog.
1 1 II+ Wnęk, Filip POL R 1286 1900 UKS Goniec Staniątki 6.0 23.50 32.00 5 23.5
2 2 II Szlósarczyk, Hubert POL R 1275 1800 MKS MOS Wieliczka 6.0 20.00 27.00 6 22.0
3 3 II Cichoń, Jakub POL R 1331 1800 MKS KSOS Kraków 5.5 23.50 32.00 5 26.0
4 4 II+ Wilk, Igor POL R 1358 1900 UKS przy SP 8 Chrzanów 5.5 21.00 29.50 5 21.5
5 5 I Gawor, Jan Paweł POL R 1554 2000 MKS MOS Wieliczka 5.0 25.50 34.50 4 23.5
6 7 II Knapik, Kamil POL R 1253 1800 MKS MOS Wieliczka 5.0 22.00 31.00 3 21.0
7 8 III Łabędź, Dawid POL 1225 1600 Klub Szachowy Kana Tarnów 5.0 19.00 26.50 5 20.0
8 10 II Nawalany, Tomasz POL R 1288 1800 MKS MOS Wieliczka 4.5 20.00 28.00 4 19.5
9 11 II Cichoń, Bartłomiej POL 1209 1800 MKS KSOS Kraków 4.5 19.50 26.50 4 19.5
10 12 II+ Wrona, Florian POL R 1311 1900 MKS MOS Wieliczka 4.5 19.50 26.50 4 16.0
11 13 II Bartman, Ksawery POL R 1294 1800 MKS MOS Wieliczka 4.0 24.00 33.00 4 21.0
12 14 III Wojtyło, Paweł POL R 1125 1600 MKS MOS Wieliczka 4.0 20.00 27.00 4 17.0
13 15 II Przybylik, Kacper POL R 1081 1800 KKSz Kraków 4.0 17.50 25.00 4 17.0
14 20 IV Bużyk, Maciej POL R 1024 1400 UKS przy SP 8 Chrzanów 4.0 15.50 21.00 4 14.0
15 23 IV Woroń, Szymon POL 0 1400 MKS MOS Wieliczka 3.5 16.50 23.50 3 13.0
16 25 III Mikołajski, Marcin POL 0 1600 Ognisko TKKF w Dobczycach 3.5 13.50 20.00 3 10.0
17 26 II Kołodziej, Oskar POL 0 1800 UKS Goniec Staniątki 3.0 20.50 28.50 3 12.0
18 27 IV Woroń, Mateusz POL 0 1400 MKS MOS Wieliczka 3.0 20.00 28.00 3 14.0
19 28 IV Smogór, Paweł POL 0 1400 SP Bodzanów 3.0 19.00 27.00 3 13.0
20 29 IV Mól, Kamil POL 0 1400 MKS MOS Wieliczka 3.0 18.50 26.50 3 13.0
21 31 IV Grabka, Marek POL 0 1400 MKS MOS Wieliczka 3.0 14.00 18.50 3 11.0
22 32 IV Witoń, Jakub POL 0 1400 KS Korona Kraków 3.0 13.50 20.00 3 9.0
23 33 Sapała, Piotr POL 0 1000 SP Przebieczany 3.0 13.50 17.50 3 10.0
24 34 IV Górowski, Bartosz POL 0 1400 MKS MOS Wieliczka 3.0 12.50 17.50 3 8.0
25 37 IV Myśliwiec, Szymon POL 0 1400 SP Przebieczany 2.0 18.00 26.00 2 8.0
26 38 IV Wilkoński, Maciej POL 0 1400 SP Przebieczany 2.0 15.00 20.00 2 8.0
27 39 IV Zieliński, Michał POL 0 1400 UKS Goniec Staniątki 2.0 13.50 17.50 2 6.0
28 40 V Myśliwiec, Bartłomiej POL 0 1200 SP Przebieczany 2.0 11.50 15.50 2 3.0
29 41 Moskała, Maciej POL 0 1000 SP Przebieczany 2.0 11.00 15.00 2 4.0
30 43 Ptasznik, Karol POL 0 1000 Węgrzce Wielkie 1.0 14.50 21.00 1 7.0
31 44 Czyż, Konrad POL 0 1000 Kokotów 0.0 12.00 18.00 0 0.0

XI OTWARTE MAŁOPOLSKIE LISTOPADOWE POTYCZKI SZACHOWE Gr-B
Wyniki – klasyfikacja dziewcząt Drukuj
L.p. M-ce Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Wins Prog.
1 1 II Ślusarczyk, Anna 0 1600 MKS MOS Wieliczka 6.0 21.50 30.00 6 23.0
2 5 III Boćwińska, Wiktoria 0 1400 UKS Goniec Staniątki 5.5 22.00 30.00 5 21.5
3 11 III Klima, Zofia 0 1400 UKS Goniec Staniątki 5.0 20.50 29.50 5 20.0
4 12 II Popiel, Martyna 0 1600 UKS przy SP 8 Chrzanów 5.0 20.00 28.50 5 18.0
5 20 III Kozicka, Zuzanna 0 1400 UKS Goniec Staniątki 4.0 24.00 33.00 4 20.0
6 21 III Kretowicz, Daria 0 1400 GKSz Kornuty Gorlice 4.0 22.50 31.50 4 18.0
7 27 IV Górnisiewicz, Zuzanna 0 1250 Ognisko TKKF w Dobczycach 4.0 17.00 23.00 4 15.0
8 29 IV Górnisiewicz, Gabriela 0 1250 Ognisko TKKF w Dobczycach 4.0 16.00 22.50 4 16.0
9 30 III Niziołek, Weronika 0 1400 UKS Goniec Staniątki 4.0 15.50 22.00 4 15.0
10 35 IV Dziża, Natalia 0 1250 UKS Goniec Staniątki 3.5 10.50 15.00 3 8.0
11……………………………………………………………………………Wyniki – klasyfikacja chłopców Drukuj
L.p. M-ce Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch. Wins Prog.
1 2 III Glaz, Michał R 1122 1600 UKS Goniec Staniątki 6.0 20.00 27.50 6 22.0
2 3 II Wolak, Maciej R 1182 1800 KKSz Kraków 5.5 24.50 33.50 5 25.5
3 4 III Łapczyński, Jacek 1006 1600 MKS MOS Wieliczka 5.5 23.00 31.00 5 25.5
4 6 III Duda, Szymon R 1059 1600 MKS MOS Wieliczka 5.5 22.00 29.50 5 25.5
5 7 II Bartoszczuk, Adam R 1363 1800 UKS przy SP 8 Chrzanów 5.0 24.50 34.50 5 22.0
6 8 III Spytek, Hubert R 1147 1600 Ognisko TKKF w Dobczycach 5.0 21.00 29.50 5 20.0
7 8 III Wnuk, Piotr R 1018 1600 UKS Goniec Staniątki 5.0 21.00 29.50 5 20.0
8 10 IV Jamka, Jakub 0 1400 Ognisko TKKF w Dobczycach 5.0 21.00 29.00 5 20.0
9 13 III Nowakowski, Maksymilian R 1031 1600 Ognisko TKKF w Dobczycach 5.0 20.00 28.00 5 21.0
10 14 III Wajda, Krzysztof 0 1600 MKS MOS Wieliczka 5.0 20.00 26.00 4 21.0
11 15 III Jędryka, Maksymilian 0 1600 UKS przy SP 8 Chrzanów 5.0 18.50 26.00 5 21.0
12 16 III Zychowicz, Bartosz R 1106 1600 UKS przy SP 8 Chrzanów 4.5 21.00 29.00 4 20.5
13 17 III Kozak, Karol R 1059 1600 UKS Goniec Staniątki 4.5 21.00 29.00 4 19.5
14 18 III Mazgaj, Hubert 0 1600 UKS przy SP 8 Chrzanów 4.5 18.00 25.50 4 19.0
15 19 IV Smogór, Wojciech 0 1400 MKS MOS Wieliczka 4.0 24.50 32.50 4 22.0
16 22 III Cichoń, Aleksander 0 1600 UKS Hetman Koronny Trzebinia 4.0 21.00 29.50 4 19.0
17 23 IV Baran, Krzysztof 0 1400 MKS MOS Wieliczka 4.0 19.00 27.00 4 16.0
18 24 V Klima, Franciszek 0 1200 UKS Goniec Staniątki 4.0 18.50 26.50 4 15.0
19 25 V Pawlik, Konrad 0 1200 SP Przebieczany 4.0 18.00 25.00 4 15.0
20 26 IV Jaroń, Dawid 0 1400 MKS MOS Wieliczka 4.0 17.50 25.00 4 15.0
21 28 IV Gaczoł, Damian 0 1400 UKS Goniec Staniątki 4.0 16.00 23.00 4 15.0
22 31 V Szlósarczyk, Mikołaj 0 1200 MKS MOS Wieliczka 4.0 15.00 21.50 4 13.0
23 32 IV Tracz, Krzysztof 0 1400 Ognisko TKKF w Dobczycach 4.0 14.00 21.00 4 15.0
24 33 IV Ziajka, Filip 0 1400 MKS MOS Wieliczka 3.5 19.50 27.00 3 16.0
25 34 V Jurecki, Bartosz 0 1200 MKS MOS Wieliczka 3.5 18.00 25.50 3 13.0
26 36 III Kwapisz, Piotr 0 1600 UKS przy SP 8 Chrzanów 3.0 19.50 28.50 3 16.0
27 37 Nieckarz, Michał 0 1000 SP Przebieczany 3.0 19.00 26.00 3 14.0
28 38 Wiekierak, Maciej 0 1000 Ognisko TKKF w Dobczycach 3.0 18.00 25.50 3 13.0
29 40 IV Ślusarczyk, Adam 0 1400 MKS MOS Wieliczka 3.0 18.00 24.50 3 15.0
30 41 IV Fudała, Adam 0 1400 UKS przy SP 8 Chrzanów 3.0 18.00 24.00 3 15.0
31 42 V Penar, Filip 0 1200 Staniatki 3.0 17.00 24.00 3 12.0
32 44 Wolak, Michał 0 1000 KKSz Kraków 3.0 16.50 23.50 2 12.0
33 45 V Martemianow, Michał 0 1200 Stniatki 3.0 16.50 22.00 3 11.0
34 46 Kozicki, Filip 0 1000 UKS Goniec Staniątki 3.0 16.00 22.50 3 10.0
35 47 V Piętka, Piotr 0 1200 Koźmice Wielkie 3.0 16.00 22.00 3 11.0
36 49 Kwieciński, Stefan 0 1000 SP Przebieczany 3.0 14.50 19.50 3 8.0
37 52 Dulik, Dominik 0 1000 SP Sławkowice 3.0 13.00 18.00 3 9.0
38 54 Sapała, Paweł 0 1000 SP Przebieczany 2.0 17.00 23.00 2 9.0
39 55 V Mazgaj, Olivier 0 1200 UKS przy SP 8 Chrzanów 2.0 16.00 24.00 2 8.0
40 56 Dyrda, Alan 0 1000 SP Przebieczany 2.0 16.00 22.00 2 9.0
41 57 V Strączek, Szymon 0 1200 Chrzanów 2.0 15.50 22.00 2 10.0
42 60 Tomasik, Maksymilian 0 1000 Szkoła Podstawowa Trąbki 2.0 14.50 20.50 1 7.0
43 61 Pasek, Jakub 0 1000 UKS Goniec Staniątki 2.0 13.00 19.00 2 7.0
44 62 Pawlik, Piotr 0 1000 SP Przebieczany 2.0 11.50 16.50 1 6.0
45 63 Mikulec, Norbert 0 1000 SP Przebieczany 2.0 11.00 16.00 1 4.5
46 64 Wolak, Jan 0 1000 KKSz Kraków 1.5 15.00 21.00 0 7.5
47 65 Moskała, Bartłomiej 0 1000 SP Przebieczany 1.5 12.00 16.00 0 2.5

Permalink do tego artykułu: http://www.zs1-chrzanow.pl/UKSSP8/listopadowe-potyczki-szachowe-z-naszym-udzialem/

CZCIONKA
ZMIANA KOLORU