»

Gru 01 2017

Komunikat zgrupowania szachowego Kowalewo Pomorskie 2018 – 09.07.-21.07.2018 r.

Komunikat zgrupowania szachowego Kowalewo Pomorskie 2018
Kowalewo Pomorskie 09.07.-21.07.2018 r.

Poprzez szachy uczymy lepiej rozumieć otaczający świat i samego siebie. Szachy modelują w uproszczony sposób różne formy działalności człowieka. Kształcą charakter i wolę oraz uczą obiektywizmu. W szachach jak w życiu można zwyciężać jedynie przez poznanie swoich błędów i nieustanną walkę ze swoimi wadami i słabościami.

Spokojne miasteczko Kowalewo Pomorskie, Toruń z Planetarium, basen i plaża nad Jeziorem Okonin to wakacyjna propozycja na relaks połączony z szachami. Kąpielisko cechuje się wspaniałą atmosferą, czystą wodą i dużą ilością miejsca dla osób spragnionych Słońca. Cieszy się powodzeniem małych i dużych każdego roku w porze letniej. Akwen otoczony ze wszystkich stron przez lasy, co zapewni odrobinę cienia w upalne dni. Urozmaiceniem dla plażowiczów jest również molo, z którego można podziwiać piękne widoki oraz oddychać zdrowym powietrzem.
Udział w Imprezie sportowej jest realizowany przez doświadczoną i utytułowaną kadrę szkoleniową trenerów, nauczycieli klas sportowych SP 8 Chrzanów, grupy intensywnego szkolenia Chess in Chrzanow oraz UKS przy SP 8 Chrzanów. Przeznaczony jest dla zawodników szachowych o różnym stopniu zaawansowania w wieku 5-16 lat bez lub z opieką rodziców. W czasie pobytu będzie rozgrywany wewnętrzny turniej szachowy z nagrodami, w trakcie którego uczestnicy będą mogli zdobyć lub podwyższyć kategorię szachową. Dodatkowo uczestnicy biorą udział w XXV Międzynarodowym Turnieju Szachowym Kowalewo Pomorskie.

Planowany wyjazd z Chrzanowa, z parkingu przy basenie 9.07.2018 godz. 23.00.
Wyjazd z Kowalewa Pomorskiego 21.07.2018 r. do południa. Koszt dojazdu zorganizowanego to 250 -300 zł.
Koszt udziału :
1.Wariant szkolny– zakwaterowanie w salach lekcyjnych w szkole na miejscu rozgrywek, .
Koszt zawodnika to 1190 zł. Koszt osoby dorosłej 790 zł.
2.Wariant pensjonat – zakwaterowanie i wyżywienie w pobliskim pensjonacie (ok. 10 min piechotą od sali gry)
Koszt zawodnika1390 zł. Koszt osoby dorosłej 1190 zł.
Zawodnicy z grupy Chess in Chrzanow- mogą odliczyć od kosztu udziału wysokość składki za lipiec lub sierpień 2018.
Cena 1,2 zawiera : Zakwaterowanie: od śniadania 10.07.2018 r. do śniadania (ew. prowiant) 21.07.2017 r. Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki + podwieczorek, napoje). Opieka w czasie transportu. . Ubezpieczenie. Realizacja programu szachowego, udział w festiwalu szachowym w odpowiedniej grupie turniejowej, udział w turnieju wewnętrznym klasyfikacyjnym, wszelkie opłaty klasyfikacyjne i rankingowe, czynny odpoczynek nad jeziorem, basenem, sport, wycieczki ( m.in Planetarium w Toruniu ) konkursy i zabawy, zajęcia artystyczne, nagrody dla uczestników,
Opieka medyczna w NFZ w Kowalewie Pomorskim oraz organizatora w czasie zawodów.

W związku z rezerwacją miejsc, termin zgłoszeń do 20.12.2017 roku. Wpłata zaliczki 100 zł od osoby. Zgłoszenie po tym terminie oznacza wzrost kosztu o 100 zł. Spotkanie organizacyjne: 19.12.2017 r. o godzinie 18.00 SP 8 Chrzanów.
Informacje przez email chessinchrzanow@wp.pl oraz www.ukssp8.zs1-chrzanow.pl , tel. 606704871. Zawodnicy grupy Chess in Chrzanow- mogą odliczyć od kosztu wysokość składki za lipiec lub sierpień 2018.

Permalink do tego artykułu: http://www.zs1-chrzanow.pl/UKSSP8/komunikat-zgrupowania-szachowego-kowalewo-pomorskie-2018-kowalewo-pomorskie-09-07-21-07-2018-r/

CZCIONKA
ZMIANA KOLORU