lip 06 2018

Kowalewo Pomorskie 09.07.-20.07.2018 r.

Komunikat 6.07.2018

Wyjazd do Kowalewa Pomorskiego 9.07.2018 z parkingu obok Basenu. Zbiórka 15.00

Prosimy o oddanie wypełnionych i podpisanych zgód na udział w imprezie.

Jeżeli są jakieś uwagi dt dziecka proszę opisać na odwrocie zgody. zgoda Kowalewo

Dopłaty do wyjazdu należy przekazać w opisanej kopercie Panu Wiesławowi lub na miejscu ( dorośli).

Proszę pamiętać aby  zabrać:

Legitymację szkolną !

Okrycie na głowę

Strój kąpielowy

Zeszyt, długopisy

Stroje klubowe

Ubiór sportowy

Kieszonkowe należy w opisanej kopercie przekazać Pani Izabeli.

Komunikat zgrupowania szachowego Kowalewo Pomorskie 2018
Kowalewo Pomorskie 09.07.-20.07.2018 r.

Poprzez szachy uczymy lepiej rozumieć otaczający świat i samego siebie. Szachy modelują w uproszczony sposób różne formy działalności człowieka. Kształcą charakter i wolę oraz uczą obiektywizmu. W szachach jak w życiu można zwyciężać jedynie przez poznanie swoich błędów i nieustanną walkę ze swoimi wadami i słabościami.

Spokojne miasteczko Kowalewo Pomorskie, Toruń z Planetarium, basen i plaża nad Jeziorem Okonin to wakacyjna propozycja na relaks połączony z szachami. Kąpielisko cechuje się wspaniałą atmosferą, czystą wodą i dużą ilością miejsca dla osób spragnionych Słońca. Cieszy się powodzeniem małych i dużych każdego roku w porze letniej. Akwen otoczony ze wszystkich stron przez lasy, co zapewni odrobinę cienia w upalne dni. Urozmaiceniem dla plażowiczów jest również molo, z którego można podziwiać piękne widoki oraz oddychać zdrowym powietrzem.
Udział w Imprezie sportowej jest realizowany przez doświadczoną i utytułowaną kadrę szkoleniową trenerów, nauczycieli klas sportowych SP 8 Chrzanów, grupy intensywnego szkolenia Chess in Chrzanow oraz UKS przy SP 8 Chrzanów. Przeznaczony jest dla zawodników szachowych o różnym stopniu zaawansowania w wieku 5-16 lat bez lub z opieką rodziców. W czasie pobytu będzie rozgrywany wewnętrzny turniej szachowy z nagrodami, w trakcie którego uczestnicy będą mogli zdobyć lub podwyższyć kategorię szachową. Dodatkowo uczestnicy biorą udział w XXV Międzynarodowym Turnieju Szachowym Kowalewo Pomorskie.

Planowany wyjazd z Chrzanowa, z parkingu przy basenie 9.07.2018 godz. 15.00.
Wyjazd z Kowalewa Pomorskiego 19.07.2018 r. wieczorem. Koszt dojazdu zorganizowanego to 200 zł.
Koszt udziału :
1.Wariant szkolny– nieaktualny
2.Wariant pensjonat – zakwaterowanie i wyżywienie w pobliskim pensjonacie (ok. 10 min piechotą od sali gry)
Koszt zawodnika 1490 zł *. Koszt osoby dorosłej 1190 zł *.
Zawodnicy z grupy Chess in Chrzanow- mogą odliczyć od kosztu udziału wysokość składki za lipiec (udział w ME).
Cena zawiera : Zakwaterowanie: od kolacji  09.07.2018 r. do kolacji  19.07.2017 r. Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki + podwieczorek, napoje). Opieka w czasie transportu. Ubezpieczenie. Realizacja programu szachowego (szkolenia, analiza, przygotowanie do partii), udział w festiwalu szachowym w odpowiedniej grupie turniejowej (10-16 VII), udział w turnieju wewnętrznym klasyfikacyjnym, wszelkie opłaty klasyfikacyjne i rankingowe, czynny odpoczynek nad jeziorem, basenem, sport, wycieczki ( m.in Planetarium w Toruniu ) konkursy i zabawy, zajęcia artystyczne, nagrody dla uczestników,
Opieka medyczna w NFZ w Kowalewie Pomorskim oraz organizatora w czasie zawodów.

Spotkanie organizacyjne: 24.05.2018 o godzinie 18.30 w lokalu ul.Szpitalna 1.
Informacje przez FB chessinchrzanow priv, email chessinchrzanow@wp.pl oraz www.ukssp8.zs1-chrzanow.pl , tel. 606704871. Zawodnicy grupy Chess in Chrzanow- mogą odliczyć od kosztu wysokość składki za lipiec (udział w ME Szkół).

* Nie dotyczy osób, które dokonały rezerwacji do 20.12.2017.