«

»

kwi 19 2014

Komunikat PPM do 8 lat 19.04.2014 r

Komunikat w sprawie ,,karty wstępu” zaopiniowany przez PZSzach w dniu 17.04.2014

„OW Limba w Poroninie jest oficjalnym ośrodkiem organizatora zgłoszonym w konkursie ofert Polskiego Związku Szachowego na organizatora zawodów.

Wszyscy zawodnicy (niekoniecznie zakwaterowani w oficjalnym ośrodku) biorący udział w mistrzostwach oraz osoby towarzyszące zakwaterowane w OW Limba otrzymują nieodpłatnie „kartę wstępu” w ramach opłaty organizacyjnej. Karta wstępu umożliwia do skorzystania nieodpłatnego z bogatej oferty ośrodka.

Osoby towarzyszące (rodzice, opiekunowie, trenerzy) kwaterujące się poza ośrodkiem Limba w celu możliwości korzystania z oferty ośrodka muszą uzyskać „kartę wstępu” OW Limba. Koszt karty to 20 zł/dzień. Karta wstępu obejmuje: m.in. Udział i konsumpcję w wieczornych biesiadach przy ognisku, udział w biesiadzie z kapelą góralską, korzystanie ze wszystkich rekreacyjnych urządzeń i obiektów, a także korzystanie z bufetu kawowego bez ograniczeń oraz zniżki na wejścia na basen w ośrodku LIMBA oraz basen termalny w Szaflarach . Osoby posiadające kartę będą mogły skorzystać także z specjalnej 50% zniżki na zakup posiłków w OW Limba. Ubezpieczenie NW na czas pobytu w OW Limba oraz opiekę lekarską. Wartość dziennych świadczeń w ramach karty wstępu oferowanych przez organizatora przekracza kwotę 20 zł/dziennie.

Osoby, które nie wykupią karty wstępu nie będą mogły korzystać z wyżej wymienionych elementów oferty ośrodka.

W celu korzystania z oferty (w czasie posiłków, biesiad) należy okazać kartę wstępu.

Osoby towarzyszące kwaterujące się poza ośrodkiem prosimy o uwzględnienie treści komunikatu w celu uniknięcia nieporozumień.

Po konsultacji z biurem PZSzach

dyrektor zawodów

Marian Sadzikowski