«

»

Lis 23 2015

avatar

IV Międzynarodowy Andrzejkowy Turniej Szachowy, Mysłowice

 

2015-11-21/2015-11-22

Kilkoro naszych zawodników wzięło udział w turnieju Andrzejkowym w Mysłowicach.

Marta,wywróżyła sobie zwycięstwo wśród dziewczyn do lat 13  :) .

20150322_095639

Wyniki – runda 7 Drukuj
M-ce Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch.
1 1 I Lis, Mateusz 1957 2000 UKS Czarny Koń Olkusz 7.0 20.00 27.50
2 4 II Oborski, Artur 1300 1800 KSz HETMAN Katowice 5.0 19.00 28.00
3 5 III Niezabitowski, Kamil 1239 1600 MOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice 4.5 20.00 30.00
4 2 I Mucha, Marta 1392 1800 UKS przy SP 8 Chrzanów 4.0 20.00 30.00
4 3 II Smoleń, Sebastian 1301 1800 MKSz DIAGONALIA Imielin 4.0 20.00 30.00
6 7 III Strugacz, Michał 1220 1600 UKS Hetman Częstochowa 4.0 18.00 27.50
7 11 II Pawlak, Emilia 1092 1600 KKSz Kraków 3.5 18.00 25.50
8 10 III Ryszka, Kamil 1184 1600 MKSz Rybnik 3.5 17.50 24.50
9 15 III Makos, Mateusz 0 1600 UKS 21 Podlesie 3.5 14.00 18.50
10 9 III Kania, Dominik 1200 1600 KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny 3.0 17.50 22.00
11 16 III Ryński, Marcin 0 1600 MOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice 3.0 17.00 24.50
12 13 III Kocaj, Łukasz 1018 1600 KS Carbo-Gliwice Gliwice 3.0 14.00 19.00
13 6 III Kałkowski, Igor 1232 1600 UKS 21 Podlesie 3.0 14.00 18.50
14 8 III Gonsior, Paweł 1218 1600 ChTS Chorzów 2.5 16.50 24.00
15 12 II Mytnik, Kinga 1058 1600 KS Carbo-Gliwice Gliwice 2.0 16.50 22.00
16 14 II Borkowy, Małgorzata 0 1600 KS Carbo-Gliwice Gliwice 0.5 15.00 20.50

do 10 lat

Wyniki – runda 7 Drukuj
M-ce Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Klub Pkt. MBch. Bch.
1 II Armuła, Karol 1327 1800 KKSz Kraków 6.0 22.00 30.00
2 II Kieca, Aleksandra 1175 1600 Akademia Szachowa Gliwice 5.0 22.00 31.50
3 II Gębal, Katarzyna 1252 1600 MOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice 5.0 22.00 31.50
4 II Pytlarz, Michał 1173 1800 ChTS Chorzów 5.0 22.00 31.00
5 III Miecznikowski, Ziemowit 0 1600 UKS Pałac Młodzieży Katowice 5.0 20.00 27.00
6 III Walczak, Marcin 0 1600 UKS 21 Podlesie 5.0 19.50 26.50
7 III Śmigas, Paweł 0 1600 UKS Pałac Młodzieży Katowice 5.0 15.00 20.00
8 III Myszor, Przemysław 0 1600 MKSz DIAGONALIA Imielin 4.5 19.50 27.00
9 III Martyniak, Miłosz 0 1600 UKS Pałac Młodzieży Katowice 4.5 18.00 25.00
10 IV Karut, Kacper 0 1400 UKS Pałac Młodzieży Katowice 4.5 15.50 22.50
11 III Kotowicz, Kamil 0 1600 UKS Pałac Młodzieży Katowice 4.0 22.00 28.00
12 II Strączek, Wiktoria 0 1600 LUKKS Kielce 4.0 21.50 29.50
13 IV Kaliszuk, Kamil 0 1400 UKS HETMAN Częstochowa 4.0 16.50 23.50
14 IV Rasek, Dominik 0 1400 ChTS Chorzów 4.0 15.00 21.00
15 III Skorupka, Arkadiusz 1151 1600 LUKKS Kielce 3.5 24.00 32.00
16 II Grodzicki, Piotr 1129 1800 KS Carbo-Gliwice Gliwice 3.5 20.00 28.00
17 III Wilk, Igor 1055 1600 LUKKS Kielce 3.5 20.00 27.50
18 III Kucharski, Jakub Bartosz 0 1600 UKS HETMAN Częstochowa 3.5 19.50 28.50
19 IV Sidło, Małgorzata 0 1250 ChTS Chorzów 3.5 16.00 21.50
20 III Obrochta, Lena 0 1400 ChTS Chorzów 3.0 19.00 26.00
21 IV Zielosko, Wojciech 0 1400 MOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice 3.0 18.00 24.00
22 IV Egeman, Emilia 0 1250 UKS HETMAN Częstochowa 3.0 17.50 23.00
23 IV Borowik, Aleksander 0 1400 AKS Mikołów 3.0 16.50 23.50
24 IV Wróbel, Paweł 0 1400 ChTS Chorzów 3.0 16.50 22.50
25 IV Sidło, Szymon 0 1400 ChTS Chorzów 3.0 15.50 21.00
26 V Turadek, Jan 0 1200 UKS HETMAN Częstochowa 3.0 13.50 19.00
27 IV Sobkowiak, Sergiusz 0 1400 ChTS Chorzów 3.0 12.00 17.00
28 V Sztwiertnia, Aleksander 0 1200 ChTS Chorzów 2.5 13.50 19.50
29 Koniarski, Michał 0 1000 Mysłowice 2.5 13.00 19.00
30 V Jędrychowski, Łukasz 0 1200 ChTS Chorzów 2.0 16.50 22.00
31 Fundowicz, Wojciech 0 1000 Mysłowice 2.0 15.00 22.00
32 Zając, Bartłomiej 0 1000 ChTS Chorzów 1.5 16.50 22.50
33 Rapacz, Łukasz 0 1000 MKSz DIAGONALIA Imielin 1.5 12.50 17.50

Permalink do tego artykułu: http://www.zs1-chrzanow.pl/UKSSP8/iv-miedzynarodowy-andrzejkowy-turniej-szachowy-myslowice/

CZCIONKA
ZMIANA KOLORU